Ako nainštalovať Fire TV GURU Stavať na Kodi 17.6 Krypton

>

Veľa používateľov Kodi chce nainštalovať Kodi na Amazon Fire Stick. Ak patríte do tejto skupiny ľudí, alebo ak plánujete zakúpenie Amazon Fire Stick čoskoro, môžete zvážiť zostavenie Fire TV GURU Build. Bola vyvinutá spoločnosťou FireTVGuru, čím sa stala prirodzenou voľbou pre zariadenia Fire TV Stick.

POZNÁMKA: Táto zostava už nefunguje. Môžete sa pozrieť na zoznam najlepších verzií Kodi. Odporúčam vyskúšať Titanium, alebo si môžete tiež prezrieť náš zoznam Best Kodi Builds. 

FireTVGuru vyvinul túto špeciálnu zostavu Kodi Build pre zariadenia Amazon na streamovanie. Inštalačný súbor má malú veľkosť v porovnaní s väčšinou súčasných stavieb spoločnosti Kodi. Jeho plná verzia má veľkosť 300 MB +. Vďaka tomu si budete môcť vychutnať streamovanie a sťahovanie mediálneho obsahu bez akýchkoľvek problémov.

Napriek tomu v prípadoch, keď čelíte problémom s inštaláciou, získate veľa informácií o riešení problémov z oficiálnej webovej stránky Fire TV Guru. Odporúčame vykonať čistú inštaláciu Fire TV GURU Kodi Build. Tento akt mu poskytne úplné rozšírenie o váš Kodi. V každom prípade sa môžete rozhodnúť pre štandardnú inštaláciu, ktorá vám umožní zachovať existujúce doplnky a nastavenia. Ak hľadáte viac možností, prečítajte si tu najlepšie verzie spoločnosti Kodi.

fire tv guru build firestick

Fire TV GURU Build: Čo by ste mali očakávať?

Fire TV GURU Build obsahuje obrovskú zbierku obľúbených doplnkov Kodi. Tieto doplnky sú zdrojom jeho streamingového obsahu. Medzi obľúbené doplnky patria televízia Globe, Picasso, Bennu, Bucky Movies, Fire Fitness, Bass Box, FTFA, Nfl hry, Quantum, SkyNet, NBC Sports Live Extra, IPTV Bonanza, Falcon Sports, Dohovor, Sure, Elysium, Bob Unleashed a Tykes. Jeho užívateľské rozhranie je jednoduché a ľahko sa naviguje.

Pozor Používatelia KODI: Prečítajte si skôr, ako budete pokračovať

Doplnky a zostavy spoločnosti Kodi ponúkajú neobmedzený obsah streamingu, ale mohli by vás tiež dostať do legálnych problémov, ak by vás zachytili streamingy zadarmo Filmy / televízne relácie / Šport. Používateľom spoločnosti Kodi dôrazne odporúčame, aby ste pri online streamovaní vždy pripojili sieť VPN. Dobrá sieť Kodi VPN skryje vašu identitu, obchádza vládny dohľad, geoblokovaný obsah a škrtenie ISP (čo tiež pomáha pri streamovaní bez vyrovnávacej pamäte).

Používam ExpressVPN, čo je najrýchlejšia a najbezpečnejšia VPN. Inštalácia je veľmi jednoduchá na akomkoľvek zariadení vrátane Amazon FireStick. Získate zadarmo 3 mesiace a ušetríte 49% z jeho ročných plánov. Tiež prichádza s 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí. Ak nie ste spokojní, vždy môžete požiadať o vrátenie platby.

Kliknutím TU získate zadarmo 3 mesiace a ušetríte 49% na ExpressVPN

Prečítajte si: Ako nainštalovať a používať sieť Kodi VPN

Kroky na inštaláciu Fire TV GURU Kodi Postavené na FireStick

aktualizácia: Fire TV Guru už nefunguje. Údajne vývojár FTG na tom prestal pracovať a odkazy na server sú teraz nefunkčné. Tu si môžete pozrieť ďalšie pracovné zostavy.

Teraz, keď viete, čo je zostavou Fire TV Guru a čo môžete očakávať, keď bude nainštalovaná na vašom Fire TV Stick, začnime s inštalačnou príručkou. Upozorňujeme, že táto príručka bude fungovať iba na serveri FireStick. Ak chcete nainštalovať do počítača so systémom Windows alebo MacBook Windows, prejdite na druhú metódu nižšie.

V tejto metóde použijeme aplikáciu FireDL, ktorá sa považuje za najjednoduchšiu, pretože je potrebné vykonať minimálne kroky z vašej strany. Stiahneme súbor APK Fire MC a na váš FireStick nainštalujeme zostavu Fire TV Guru.

Krok 1: Zapnite si Amazon Fire TV Stick. Vyhľadajte a nainštalujte aplikáciu „FireDL“ z obchodu Amazon App Store.

inštalácia fire tv guru na firestick s firedl APK

Krok 2: Po inštalácii aplikácie FireDL ju otvorte a potom napíšte 941172 v poli URL. Automaticky sa skonvertuje na webovú adresu na stiahnutie súboru APK.

stiahnuť hasc na firestick

Krok 3: FireDL začne sťahovať Fire MC APK, takže počkajte, kým sa neskončí.

stiahnuť fire tv guru stavať na firestick

Krok 4: Po dokončení sťahovania kliknite na možnosť „Inštalovať“.

Krok 5: Po inštalácii vyberte možnosť Otvoriť.

Krok 6: O niekoľko sekúnd sa na obrazovke zobrazia niektoré pokyny. Stačí kliknúť na tlačidlo Zrušiť.

Krok 7: Teraz tu môžete vybrať preferované nastavenia a potom kliknúť na „Pokračovať“

Krok 8: Otvorte „Build Menu“ a potom vyberte Build, ktorý chcete nainštalovať. Získate možnosť nainštalovať zostavu „main“ a „Lite“.

Krok 9: Teraz by ste mali vidieť dve možnosti „Fresh Install“ a „Standard Install“. Ak si chcete ponechať staré doplnky a dáta, choďte na Štandardnú inštaláciu, inak je čerstvá inštalácia dobrá.

Krok 10: Kliknite na „Áno“ a potom na „Inštalovať“.

nainštalovať fire tv guru kodi stavať na oheň palicu

Krok 11: Kliknite na tlačidlo Vynútiť zavretie.

Krok 12: Teraz prejdite na domovskú stránku FireStick a prejdite na Nastavenia > aplikácia > Spravujte nainštalované aplikácie. Tu by sa mala zobraziť aplikácia FireMC. Stačí ju otvoriť.

otvorený oheň tv guru na oheň palicu

Krok 13: To je všetko. Teraz máte na vašom FireStick postavený Fire TV Guru. Dajte nejaký čas na zostavenie sa pripraviť. Po prvom otvorení Fire TV Guru mi nebude čakať ďalších 15 minút. Kedykoľvek potrebujete otvoriť Fire TV Guru na Fire TV Stick, môžete jednoducho sledovať Krok 12 vyššie.

ako nainštalovať požiarnej televízie guru na firtick kodi

Predtým, ako začnete streamovať s doplnkami alebo zostavami Kodi, chcel by som vás upozorniť, že všetko, čo na Kodi vysielate, je viditeľné pre vášho poskytovateľa internetových služieb a vládu. To znamená, že streamovanie obsahu chráneného autorskými právami (bezplatné filmy, televízne programy, športy) by vás mohlo dostať do legálnych problémov.

Používateľom spoločnosti Kodi sa dôrazne odporúča, aby sa počas streamovania pripojili k sieti VPN. VPN pre Kodi obíde škrtenie ISP, vládny dohľad a geo-obmedzenie populárnych doplnkov. Vždy sa pripojím ExpressVPN na všetkých mojich streamovacích zariadeniach a navrhujem, aby ste urobili to isté.

ExpressVPN je najrýchlejšia a najbezpečnejšia sieť VPN. Dodáva sa s 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí. To znamená, že ho môžete voľne používať počas prvých 30 dní a ak nie ste spokojní s výkonom (čo je veľmi nepravdepodobné), môžete požiadať o plnú náhradu..

POZNÁMKA: Neodporujeme porušovanie autorských zákonov. Čo však ak skončíte neúmyselne streamovaním obsahu z nezákonného zdroja? Nie je vždy ľahké rozlíšiť rozdiel medzi legitímnym a nezákonným zdrojom.

Skôr ako začnete streamovať na serveri Kodi, tu je postup, ako získať ochranu VPN v troch jednoduchých krokoch.

Krok 1: Získajte odber ExpressVPN TU.

Krok 2: cvaknutie TU stiahnuť a nainštalovať aplikáciu ExpressVPN do svojho zariadenia.

Krok 3: Kliknutím na ikonu napájania pripojte server VPN. To je všetko. Vaše pripojenie je teraz zabezpečené pomocou najrýchlejšej a najlepšej VPN pre Kodi.

connect expressvpn pre kodi

Sprievodca videom na inštaláciu Fire TV Guru na server Kodi 17.6 (FireStick)

Ak nedokážete pochopiť vyššie uvedeného podrobného sprievodcu, pozrite si nižšie uvedené video.

Ako nainštalovať Fire TV Guru Build na kodi 17.6 Krypton (FireStick / PC)

Poznámka - táto príručka bude fungovať pre FireStick aj pre PC (Windows / Mac).

Krok 1: Spustite Kodi na svojom FireStick.

Krok 2: Kliknite na položku „Nastavenia“ v ľavom hornom rohu.

kodi nastavenia

Krok 3: Prejdite do ponuky „Správca súborov“ v ponuke Nastavenia.

správca súborov kodi

Krok 4: Dvakrát kliknite na poslednú možnosť „Pridať zdroj“

pridať repo zdroj kodi

Krok 5: V rozbaľovacom zozname kliknite na „Žiadne“.

klikni na žiadny kodi

Krok 6: Teraz zadajte zdrojovú adresu URL ako http://ftg.nosleephosting.xyz/notmewizard/FTG/ a kliknite na tlačidlo OK. Mnoho používateľov uviedlo, že nedokážu nainštalovať Sprievodcu FTG. Dôvodom je, že stále skúšajú starú adresu URL, ktorá je http://firetvguru.net/fire. Ak ste jedným z nich, použite vyššie uvedenú adresu URL tučným písmom.

oheň tv guru vybudovať odkaz na stiahnutie

Krok 7: Do poľa názvu zadajte „FTG“ a potom kliknite na tlačidlo OK.

Sprievodca ohňom tv guru

Krok 8: Vráťte sa na hlavnú obrazovku aplikácie Kodi a kliknite na ponuku „Doplnky“ na ľavej bočnej lište. Teraz vyhľadajte ikonu v tvare boxu (inštalátor balíka) v ľavom hornom rohu. Otvor to.

inštalátor balíka kodi

Krok 9: Otvorte „Inštalovať zo súboru ZIP“ a potom kliknite na „FTG“, ktorý sme práve pridali v krokoch 6 a 7.

Inštalácia sprievodcu ftg na firestick kodi krypton

Krok 10: Otvorí sa nové dialógové okno, kliknite na „plugin.program.firetv.zip“. Potom nejaký čas počkajte, kým sa na Kodi nainštaluje Sprievodca Fire TV Guru. Môže to trvať až 5 minút. Po dokončení by sa vám malo zobraziť upozornenie v pravom hornom rohu.

nainštalujte doplnok Sprievodca fire tv guru

Krok 11: Teraz by sa malo zobraziť kontextové okno s informáciami o zostavení. Stačí kliknúť na položku Zrušiť

ftg sprievodca

Krok 12: Teraz sa zobrazí ďalšie kontextové okno s niekoľkými možnosťami. Môžete vybrať / zrušiť výber podľa vašich preferencií. Potom kliknite na „Pokračovať“

nastavenie sprievodcu požiarnej televízie guru

Krok 13: Objaví sa nové kontextové okno, že nemáte nainštalované žiadne zostavenia FTG s možnosťou prejsť na „Menu zostavenia“. Kliknite naň.

menu zostavenia požiarnej televízie

Krok 14: Tu nájdete všetky dostupné zostavenia Fire TV Guru Krypton. Stačí si vybrať zostavu, ktorú chcete nainštalovať. Môžete nainštalovať budovanie Full build alebo Lite build.

vyberte fire tv guru main build alebo lite build

Krok 15: Teraz si vyberte možnosť „Fresh Install“, ak si neželáte ponechať svoje staré doplnky alebo dáta, inak kliknite na „Standard Install“. Dávam prednosť inštalácii Fresh.

fire tv guru vybudovať novú inštaláciu

Krok 16: Sprievodca Fire TV Guru (FTG) teraz stiahne zostavu Fire TV Guru Build pre Kodi Krypton. Po stiahnutí súbory extrahuje a nainštaluje ich bez akýchkoľvek ďalších krokov z vašej strany. Nakoniec sa Kodi reštartuje a uvidíte, že Fire Fire Guru Build bol nainštalovaný na vašom FireStick.

stiahnuť fire tv guru build

Ak sa zobrazí kontextové okno s možnosťami „Obnoviť profil“ a „Vynútiť zavretie“, kliknite na „Vynútiť zavretie“ a potom znova spustite aplikáciu Kodi. Po otvorení Fire TV Guru postavte úplne prvýkrát, skôr ako začnete používať, dajte mu nejaký čas (stačí 15 minút)..

Fire TV Guru nefunguje

Niektorí používatelia hlásili, že Fire TV Guru na svojom Fire TV Stick nefunguje. Odporúčam vám vypnúť Fire Fire, odpojiť ho od zdroja napájania, vypnúť router a zapnúť všetky späť po 5 minútach. Teraz by zostavenie Fire TV Guru malo fungovať dobre.

Ak v žiadnom prípade Fire TV Guru nefunguje po vykonaní vyššie uvedených pokynov, je najlepšie preinštalovať zostavenie namiesto nájdenia presného problému. Ušetrí to veľa času.

Fire TV Guru: Nie sú k dispozícii žiadne toky

Ak vidíte, že nie sú k dispozícii žiadne streamy, existuje veľká šanca, že vám váš poskytovateľ internetových služieb blokuje streamovanie obsahu pomocou technológie FTG. Vždy sa môžete dostať k sieti VPN, aby ste sa takýmto problémom vyhli.

Zostava Fire TV GURU: Vychutnajte si nový svet zábavy!

Okrem rozsiahleho zoznamu obľúbených doplnkov obsahuje Fire TV GURU Kodi Build čisté a krásne rozhranie. Menu bolo usporiadané do kategórií, ktoré boli ďalej rozdelené do podkategórií. Nasledujú hlavné kategórie tejto zostavy Kodi:

TV relácie

Všetci máme radi televízne programy. Aspoň každý sledoval epizódu danej televíznej show. Osobne som tri dni sledoval dve sezóny televízneho programu Gotham City TV Show počas jedného týždňa pomalej pracovnej prestávky. Skúsenosti boli úžasné. S Fire TV GURU Kodi Build si užijete streamovanie niektorých z najlepších televíznych relácií. Rozhranie tejto kategórie bolo navrhnuté čistým a usporiadaným spôsobom pre ľahkú navigáciu.

filmy

Na vrchole televíznych relácií z rôznych žánrov vám táto zostava Kodi prináša obrovský zoznam filmov s najlepším hodnotením do vášho sveta digitálnej zábavy. Ak radi sledujete film každý deň po práci, máte zakryté chrbát. Táto kategória obsahuje množstvo filtrov, ktoré môžete použiť pri nasmerovaní na požadované druhy filmov.

Živá televízia

So službou Fire TV GURU Kodi Build vám zaručujem, že budete cez svoju káblovú televíziu. Vychutnajte si bezplatné televízne prenosy z USA, Veľkej Británie a ďalších častí sveta! K dispozícii je tiež kategória pre „živé vysielanie“, ktorá okrem iného obsahuje lámajúce spravodajstvo!

Jej miesto

Časť špeciálne navrhnutá pre dievčatá. Je vybavený televíznymi seriálmi, romantikou a populárnymi programami, ktoré si môže priať každé dievča.

Hudba a prúdy

Užite si streamovanie niektorých najlepších máp z USA a Veľkej Británie. Má tiež príjemné užívateľské rozhranie s filtrami, ktoré môžete použiť pri hľadaní požadovaných článkov a žánrov.

Detské rohy

Táto kategória obsahuje obsah pre deti, ako sú karikatúry, komiksy a animácie. Vaše deti si užijú streamovanie z neobmedzeného centra obsahu pre deti.

športové

V športovom centre si všetci milovníci športu vychutnajú športové zážitky a živé výsledky. Dostanete sa na prechádzanie podkategórií najnovších udalostí po celom svete!

Ďalšie zostavy pre FireStick

Ak si chcete vyskúšať ďalšie verzie FireStick, pozrite si nižšie uvedené odkazy.

  • Ako nainštalovať No Limits Magic Build
  • Ako nainštalovať CellarDoor TV Kodi Build
  • Ako nainštalovať Titanium na Kodi

Fire TV GURU Build Verdikt!

Fire Fire GURU Kodi Build je špeciálne navrhnutý pre Amazon Fire Fire, je však stále vhodný pre všetky zariadenia na streamovanie Kodi. Vždy sa uistite, že ste povolili inštaláciu softvéru tretích strán, aby ste sa počas procesu inštalácie vyhli chybám. Podrobné chyby nájdete v protokole Kodi.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me