Ako nainštalovať IRON MAN na Kodi 17.6 Krypton

>

V tejto podrobnej príručke vám ukážem, ako nainštalovať Iron Man Addon na Kodi 17.6 Krypton pre FireStick a PC. Sprievodca bude fungovať aj na iných zariadeniach, pretože rozhranie Kodi je rovnaké pre každé zariadenie.

V tejto dobe inteligentných prístrojov sa inteligentné televízne prijímače vyvíjajú ako jedno z najsľubnejších zariadení. Už nemôžete volať televíziu, idiotskú krabicu. Každý deň sa pridáva stále viac funkcií, aby bola inteligentnejšia. A najnovší vývoj pre vašu inteligentnú televíziu má formu Amazon Fire Stick.

Ak vlastníte inteligentnú televíziu, je bezpečné predpokladať, že musíte poznať Amazon Fire Stick. Niečo, čo dalo domácej zábave úplne nový rozmer. Vďaka tomu máte prístup takmer k všetkému obsahu, ktorý je k dispozícii online v rozlíšení HD alebo FHD. V Amazon Fire TV sa nachádza veľa aplikácií na prístup k tomuto online obsahu, z ktorých najobľúbenejší (pravdepodobne) Kodi. Od svojho uvedenia na trh je to najviac hovorené o aplikácii a stále si zarába nadšené recenzie. Ale je tu malý úlovok.

Kodi je závislá aplikácia. Nepracuje to samo o sebe a budete potrebovať doplnky, ak chcete sledovať filmy, upútavky, televízne programy, piesne atď..

Od príchodu spoločnosti Kodi sa nové doplnky zavádzajú stále rýchlejšie. A dnes sa chystáme hovoriť o doplnku IRON MAN, jednom z najnovších doplnkov k najlepšej rodine doplnkov Kodi. Je k dispozícii od tímu Zero Tolerance (ZT), ktorý podporuje aj doplnok The Dogs Bollocks Kodi Addon.

Predtým, ako si preberieme podrobnosti o tom, ako nainštalovať Iron Man na Kodi 17.6, sa najskôr pozrieme na to, čo môže tento doplnok urobiť..

IRON MAN Add Kodi je najvhodnejší pre milovníkov filmu. Okrem filmov rôznych žánrov, ako sú Akcie, Komédia, Horor, Deti a Rodina, máte tiež možnosť sledovať filmy zo zoznamu 250 najlepších IMDB. (Ľudia, ktorí tak dlho chceli pokračovať v zozname, je ten pravý čas.)

Príťažlivý, ako to znie, pokiaľ ide o filmy, tento doplnok vás pokryje takmer všetkým. Pozrime sa teraz na postupný postup inštalácie.

Ako nainštalovať doplnok IRON MAN Addon na Kodi 17.6

Len na krátku pripomienku je potrebné povoliť inštaláciu z neznámych zdrojov pred inštaláciou akéhokoľvek doplnku tretej strany na server Kodi. Bolo by lepšie, keby ste to skontrolovali ešte raz, než budete pokračovať. V časti nájdete možnosť povoliť inštaláciu z neznámych zdrojov nastavenie->Systémové nastavenia->Add-ons.

povoliť neznáme zdroje

V prípade, že to robíte prvýkrát, musíte to schváliť stlačením tlačidla Áno v okne Výstraha. Po dokončení tohto postupu môžete prejsť na inštaláciu Iron Man Addon.

# 1. Kliknite na ikonu Nastavenia na hlavnej obrazovke Kodi (ľavá tabla) a kliknite na ňu.

kodi nastavenia

# 2. Vyhľadajte ikonu Správca súborov - úplne poslednú v paneli nastavení.

správca súborov kodi

# 3. Kliknite na položku Pridať zdroj.

pridať repo zdroj kodi

# 4. Okamžite sa zobrazí dialógové okno Pridať zdroj súborov a na obrazovke sa zobrazí „Žiadne“. Kliknite naň.

klikni na žiadny kodi

# 5. Na obrazovke sa objaví nové okno s výzvou na zadanie cesty alebo vyhľadanie zdrojového súboru. Do poľa URL zadajte adresu URL: http://repozip.zerotolerance.gq/ a kliknite na OK.

# 6. Opäť sa dostanete späť do dialógového okna Pridať zdroj, pričom zadaná adresa URL nahradí hodnotu Žiadna. Potom musíte zadať názov zdroja médií, takže kliknite do textového poľa pod ním a zadajte Nulová hodnota T do textového poľa a kliknite na OK. Znova skontrolujte, či ste správne vyplnili všetky údaje, a potom znova stlačte OK.

ako nainštalovať Iron Man na kodi

# 7. Teraz sa vráťte na domovskú obrazovku Kodi. Na paneli úplne vľavo vyberte možnosť Doplnok. V okne Doplnok kliknite na ikonu Inštalátor balíkov (otvorené pole).

inštalátor balíka kodi

# 8. Na ďalšej obrazovke pokračujte výberom možnosti Inštalovať zo súboru ZIP.

nainštalovať z zip súboru

# 9. Zobrazí sa zoznam priečinkov, z ktorých musíte nájsť Nulová hodnota T priečinok a otvorte ho.

# 10. Po otvorení priečinka Zero T kliknite na ikonu repository.zt-5.0.zip a počkajte na správu o úspechu inštalácie.

nainštalujte Iron Man Kodi z úložiska s nulovou toleranciou

# 11. akonáhle Nainštalované úložisko nulovej tolerancie sa na obrazovke zobrazí výzva, otvorte „Inštalovať z úložiska“.

inštalácia kodi z úložiska

# 12. Na obrazovke sa zobrazí nové okno so zoznamom nainštalovaných úložísk vo vašej aplikácii Kodi. Musíte to nájsť Úložisko nulovej tolerancie a otvor to.

úložisko nulovej tolerancie

# 13. Otvorte doplnky videa > ŽELEZNÝ MUŽ

addón železného muža

# 14. Okno Inštalácia sa objaví okamžite. Kliknite na tlačidlo Inštalovať v pravom dolnom rohu.

Ako nainštalovať železo muž addon na kodi

# 15. Teraz uvidíte, že sa doplnok IRON MAN začal sťahovať. Po dokončení procesu sťahovania, Nainštalovaný doplnok IRON MAN správa sa objaví v pravom hornom rohu obrazovky. Tým sa zabezpečí, že inštalácia bola úspešne dokončená a teraz môžete začať používať doplnok IRON MAN Kodi Addon.

Predtým, ako začnete streamovať s doplnkami alebo zostavami Kodi, chcel by som vás upozorniť, že všetko, čo na Kodi vysielate, je viditeľné pre vášho poskytovateľa internetových služieb a vládu. To znamená, že streamovanie obsahu chráneného autorskými právami (bezplatné filmy, televízne programy, športy) by vás mohlo dostať do legálnych problémov.

Používateľom spoločnosti Kodi sa dôrazne odporúča, aby sa počas streamovania pripojili k sieti VPN. VPN pre Kodi obíde škrtenie ISP, vládny dohľad a geo-obmedzenie populárnych doplnkov. Vždy sa pripojím ExpressVPN na všetkých mojich streamovacích zariadeniach a navrhujem, aby ste urobili to isté.

ExpressVPN je najrýchlejšia a najbezpečnejšia sieť VPN. Dodáva sa s 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí. To znamená, že ho môžete voľne používať počas prvých 30 dní a ak nie ste spokojní s výkonom (čo je veľmi nepravdepodobné), môžete požiadať o plnú náhradu..

POZNÁMKA: Neodporujeme porušovanie autorských zákonov. Čo ak však neúmyselne skončíte streamovanie obsahu z nezákonného zdroja? Nie je vždy ľahké rozlíšiť rozdiel medzi legitímnym a nezákonným zdrojom.

Skôr ako začnete streamovať na serveri Kodi, tu je postup, ako získať ochranu VPN v troch jednoduchých krokoch.

Krok 1: Získajte odber ExpressVPN TU.

Krok 2: cvaknutie TU stiahnuť a nainštalovať aplikáciu ExpressVPN do svojho zariadenia.

Krok 3: Kliknutím na ikonu napájania pripojte server VPN. To je všetko. Vaše pripojenie je teraz zabezpečené pomocou najrýchlejšej a najlepšej VPN pre Kodi.

connect expressvpn pre kodi

Ako používať doplnok IRON MAN Kodi

  1. Na domovskej obrazovke Kodi prejdite na položku Doplnky > Doplnky videa.
  2. Prejdite na doplnok IRON MAN Addon.
  3. Kliknutím na toto sa dostanete do nasledujúceho okna s možnosťou Otvoriť. Kliknite naň.
  4. Spustí sa doplnok IRON MAN a na pravom paneli nájdete rôzne možnosti pre filmy SuperHero, 250 najlepších filmov IMDB, filmy podľa rokov atď..
  5. Vyberte tú, ktorú chcete sledovať. Dať si pohov. Popadnite balenie popcornu. Užite si to.

Poznámka: Uistite sa, že neporušujete žiadne autorské práva. Tieto doplnky by sa mali používať na sledovanie obsahu dostupného vo verejnej doméne. Ak vás niekto sleduje pri sledovaní obsahu chráneného autorskými právami, môžete sa dostať do legálnych problémov.

Iron Man sa nenainštaluje na Kodi

Niekedy sa môže stať, že doplnok IRON MAN Kodi Addon sa do vášho zariadenia nepodarí nainštalovať. Nemusíte sa obávať, pretože sa dá úplne vyriešiť.

  • Pred začatím opätovnej inštalácie sa stačí pozrieť na svoju sieť. Slabá alebo nestabilná sieť môže niekedy viesť k stiahnutiu neúplných inštalačných súborov.
  • Inou metódou je skontrolovať, či ste zadali správnu repo adresu URL alebo nie. Ak tam nájdete nejakú chybu, okamžite ju opravte v poli cesty a znova nainštalujte doplnok podľa vyššie uvedených krokov.
  • Ak neviete nájsť takéto chyby, skúste vyčistiť dočasné súbory a súbory vyrovnávacej pamäte. Aplikácia by tak bola čerstvá tak, ako bola pri prvej inštalácii.
  • Pri niekoľkých príležitostiach môže zlyhanie zostavenia tiež spôsobiť chyby pri inštalácii. Môže to byť spôsobené chýbajúcimi alebo neúplne stiahnutými súbormi. Ak sa však chyba stále opakuje, nainštalujte novú kópiu doplnku.

Dúfam, že vyššie uvedená príručka funguje pre vás. Ak sa vám nedarí nainštalovať doplnok Iron Man Kodi Addon, komentár nižšie, a ja vám pomôžeme.

súvisiace:

Ako útek z väzenia Fire Stick
Ako odpočívať Kodi na FireStick
Ako nainštalovať program Exodus na server Kodi
Ako nainštalovať Fire TV Guru Build

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me