Ako nainštalovať Neptún Rising na Kodi

>

V tejto príručke vám poviem, ako nainštalovať Neptún Rising na Kodi 18.3 / 18.2 Leia a Kodi Krypton 17.6. Obrázky v tejto príručke pochádzajú z Kodi Krypton, ale vzťahujú sa aj na Kodi Leia. Najlepšie na Kodi (predtým XBMC) je to, že má na všetkých platformách rovnaké rozhranie. Ak teda používate počítač, TV so systémom Android, Nvidia Shield alebo Fire TV Stick, bude pre vás platiť rovnaká príručka.

Neptune Rising je doplnok Kodi, ktorý funguje podobne ako vyhľadávací nástroj pre filmy a televízne programy. Má rôzne sekcie pre filmy z 80. rokov, najnovšie filmy, gangsterské filmy atď., Čo je skutočne užitočné pri hľadaní toho správneho, čo hľadáte. Je to jeden z najstarších spustených doplnkov. Hoci Ntune Rising naďalej poskytuje streamy, nie je najspoľahlivejší. Existuje niekoľko doplnkov s lepšou kvalitou, ktoré môžete preskúmať. Možno by ste sa mali pozrieť na náš zoznam najlepších doplnkov Kodi.

Poznámka: Fire Stick Tricks neprepustia porušenie autorských práv. Používateľom odporúčame používať tento doplnok na sledovanie iba filmov / televíznych relácií, ktoré sú k dispozícii vo verejnej doméne. Sledovanie obsahu chráneného autorskými právami bez povolenia je nezákonné a mohlo by vás dostať do právnych problémov.

Teraz, keď viete, čo je Neptún Rising Addon, začnime krok za krokom inštalačnou príručkou.

: Neptune Rising je starý doplnok a vývojári ho pravdepodobne už neudržujú. Môžete skúsiť jeden z ďalších doplnkov z nášho zoznamu najlepších doplnkov Kodi. 

Ako nainštalovať Neptun Rising Kodi Addon

Skôr ako začneme so skutočnými krokmi, zapnite v aplikácii Kodi „Neznáme zdroje“. Ak si nie ste vedomí, môžete to urobiť prejdením do časti Nastavenia > Nastavenia systému (alebo Systém v Kodi 18)> Add-ons > Neznáme zdroje. Po zapnutí položky „Neznáme zdroje“ postupujte podľa krokov uvedených nižšie.

Pozor Používatelia KODI: Prečítajte si skôr, ako budete pokračovať

Doplnky a zostavy spoločnosti Kodi ponúkajú neobmedzený obsah streamingu, ale mohli by vás tiež dostať do legálnych problémov, ak by vás zachytili streamingy zadarmo Filmy / televízne relácie / Šport. Používateľom spoločnosti Kodi dôrazne odporúčame, aby ste pri online streamovaní vždy pripojili sieť VPN. Dobrá sieť Kodi VPN skryje vašu identitu, obchádza vládny dohľad, geoblokovaný obsah a škrtenie ISP (čo tiež pomáha pri streamovaní bez vyrovnávacej pamäte).

Používam ExpressVPN, čo je najrýchlejšia a najbezpečnejšia VPN. Inštalácia je veľmi jednoduchá na akomkoľvek zariadení vrátane Amazon FireStick. Získate zadarmo 3 mesiace a ušetríte 49% z jeho ročných plánov. Tiež prichádza s 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí. Ak nie ste spokojní, vždy môžete požiadať o vrátenie platby.

Kliknutím TU získate zadarmo 3 mesiace a ušetríte 49% na ExpressVPN

Prečítajte si: Ako nainštalovať a používať sieť Kodi VPN

Krok 1: Kliknite na ikonu Nastavenia (ozubené koliesko) v ľavom hornom rohu domovskej obrazovky Kodi.

Neptún stúpajúci kodi nastavenia

Krok 2: Otvorte Správca súborov a potom dvakrát kliknite na položku Pridať zdroj.

pridať repo zdroj pre Neptún rastúce kodi addon

Krok 3: Otvorí sa kontextové okno. Kliknite na možnosť „Žiadne“ a potom zadajte adresu URL na stiahnutie MRFreeWorld Reop - http://legionworldtv.com/zips/ a napíš „FreeWorld“V poli názvu.

ako nainštalovať Neptún stúpa

Tu zadáte meno

Reptácia Neptúnovej povstania

Krok 4: Vráťte sa na domovskú stránku Kodi a kliknite na ponuku „Doplnky“ na ľavom bočnom paneli.

addon pre Neptúny s rastúcimi filmami

Krok 5: Teraz kliknite na ikonu orámovaného tvaru (inštalátor balíka) v ľavej hornej časti domovskej stránky Kodi.

inštalátor balíka kodi

Krok 6: Otvorte „Inštalovať zo súboru ZIP“. Teraz vyberte „FreeWorld“A potom kliknite na tlačidlo OK repository.mrfreeworld.zip ako je znázornené na obrázkoch nižšie.

ako získať Neptúnu

Doplnok Neptun Rising kodi

Krok 7: Počkajte chvíľu a dostanete upozornenie, že doplnok MR FREEWORLD je nainštalovaný. Po upozornení môžete prejsť na ďalší krok.

kodi Neptún stúpa

Krok 8: Otvorte „Inštalovať z úložiska“ a potom „MR FREEWORLD“

nainštalujte Neptún, ktorý stúpa z mr free repo

Krok 9: Teraz otvorte priečinok „Doplnky videa“ a vyberte doplnok „Neptúnovo stúpajúce“.

Doplnky pre video Neptúny s rastúcim účinkom

Neptún stúpa

Krok 10: Kliknite na tlačidlo „Inštalovať“.

Ako nainštalovať Neptún rastúce kodi addon

Ak používate aplikáciu Kodi Leia, kliknite na tlačidlo OK, keď sa zobrazí kontextové okno so zoznamom „ďalších doplnkov“, ktoré sa nainštalujú s programom Neptún Rising..

Krok 11: Počkajte chvíľu a dostanete upozornenie „Nainštalovaný doplnok Neptun Rising“. Ak zlyhala inštalácia z dôvodu chyby závislostí, spomenula som ju v ďalšej časti tejto príručky. Pokračujte v čítaní.

Neptune Rising zlyhal pri inštalácii závislosti

Dostal som niekoľko otázok týkajúcich sa doplnku Neptún Rising, že sa stretávajú s chybou „Nepodarilo sa nainštalovať závislosť.“ Diskutoval som o probléme s niekoľkými používateľmi a zistil som, že problém sa vyriešil takmer pre všetkých jednoduchým preinštalovaním doplnku Add- ďalej. Musíte urobiť - Odstránenie zdrojovej repo URL, Odstránenie repozitára MrFreeWorld, ukončenie Kodi. Teraz začnite inštalačný postup od kroku 1 tejto príručky.

Ak chcete odstrániť adresu URL zdroja Repo, prejdite na adresu nastavenie > Správca súborov. Vyberte zdroj a kliknite pravým tlačidlom myši, ak používate počítač, dlho stlačte, ak používate dotykové zariadenie, alebo stlačte tlačidlo ponuky na diaľkovom ovládači FireStick. Teraz kliknite Odstráňte zdroj

Ak chcete odstrániť úložisko MrFreeWorld, prejdite na stránku Domovská obrazovka Kodi > Add-ons > Moje doplnky >Doplnkové úložisko > Pán Freeworld > Uninstall

Ďalším spôsobom, ako opraviť chybu závislosti, je inštalácia doplnku Dohovor. Dohovor prichádza s niekoľkými závislosťami, ktoré zvyčajne chýbajú v iných doplnkoch.

Ak sa chyba stále zobrazuje, tu je môj návod na opravu, ktorý nedokázal nainštalovať závislosť od Neptúnu Rising alebo iného doplnku. Ak to stále nedokážete vyriešiť, dajte mi vedieť v komentároch nižšie.

Preskúmajte doplnok Neptune Rising Kodi Addon

Teraz, keď ste nainštalovali program Neptún Rising na serveri Kodi 17.6, získate prístup k doplnku prejdením na domovskú stránku Kodi > Add-ons > Doplnky videa.

ako používať Neptún rastúce kodi addon

Po otvorení doplnku uvidíte rôzne priečinky pre filmy, televízne programy, zoznam IMDB atď. Môžete si ho prezrieť podľa svojich preferencií.

Neptún stúpa kodi

Ak máte problémy s ukladaním do vyrovnávacej pamäte, tu je postup, ako opraviť problémy s ukladaním do vyrovnávacej pamäte v zariadení Kodi.

Chyba Ntutu Rising No Stream

Ako viete, Neptún Rising je iba vyhľadávací nástroj, ktorý vyhľadáva toky z rôznych zdrojov. Je možné, že niektoré z filmov / televíznych relácií nemajú k dispozícii streamy, takže v takom prípade sa nezobrazia žiadne dostupné streamy. Odporúčam vám skúsiť hrať inú show a zistiť, či sa vám chyba stále zobrazuje. Pravdepodobne by to fungovalo dobre, ale ak stále nie sú k dispozícii žiadne streamy, mali by ste vyčistiť medzipamäť Addon.

Otvorte doplnok Neptune Rising Add-on, prejdite na „Tools“ a kliknite na „Clear Cache“. Keď sa zobrazí výzva na potvrdenie, kliknite na „yes“. Teraz reštartujte Kodi a skúste znova hrať. Dúfam, že by to malo fungovať už teraz.

vymazať vyrovnávaciu pamäť pre Neptún rastúci doplnok pre kodi

Ak to stále nefunguje, vyskúšajte ďalšie doplnky z nášho zoznamu najlepších doplnkov Kodi.

Problémy s vyrovnávaním vyrovnávacej pamäte pre Neptún

Vyrovnávacia pamäť na serveri Kodi je bežný, ale frustrujúci problém, ktorý sa musí vyriešiť, aby sa zabezpečil plynulý prenos. Niekoľko používateľov oznámilo problémy s vyrovnávaním vyrovnávacej pamäte pre doplnok Neptún Rising. Takže ak ste jedným z nich, navrhujem, aby ste vyskúšali Real Debrid, ktorý ponúka veľa nových zdrojov streamovania, ktoré fungujú hladko, aj keď hráte 1080p Full HD.

Skontrolujte tiež, ako získať titulky a ako nastaviť Trakta s Kodim.

Ak máte problémy s inštaláciou Neptúnu Rising na Kodi / Fire Stick, dajte mi vedieť v komentároch. Radi vám pomôžeme ��

Kliknite sem, aby ste dostali tajné triky na rezanie káblov priamo do vašej doručenej pošty.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me