Ako nainštalovať odkazy BK postavené na Kodi

>

V tomto podrobnom návode sa naučíte, ako nainštalovať program BK Links Build na kodi 17.6 Krypton. BK Links je jednou z najlepších zostavení Kodi pre filmy / televízne programy a váži okolo 300 MB. Ak ho plánujete používať na staršej Fire Stick, nemusí to fungovať tak hladko, ako by ste očakávali. Avšak, Amazon Fire Fire Stick od druhej generácie s počítačom Alexa, PC, Nvidia Shield funguje dobre a nemali by ste mať žiadne problémy so zamrznutím.

: Vytvorenie prepojení BK momentálne nie je k dispozícii v Sprievodcovi digitálnym tokom. Skúste jednu z ďalších zostavení v našom zozname najlepších zostáv Kodi.

Odkazy BK nie sú zatiaľ dostupné na serveri Kodi Leia 18.0. Dúfam však, že vývojári čoskoro vydajú iteráciu Leia.

Ako nainštalovať bk odkazy stavať na kodi

S produktom BK Links Kodi Build získate predinštalovaných niekoľko najlepších doplnkov Kodi, čo znamená, že nemusíte vykonať inštaláciu pre každý z týchto doplnkov. Niektoré z týchto doplnkov sú Dogs Bollocks, Neptun Rising, Supremacy a ďalšie.

Poznámka: Pred inštaláciou akejkoľvek zostavy Kodi odporúčame obnoviť výrobné nastavenia Kodi. Zaistí sa tým, že dosiahnete najlepší možný výkon s požadovaným zostavením Kodi.

Teraz sa pozrime, ako nainštalovať BK Links postavené na Kodi 17.6 Krytpon pre FireStick / PC / Nvidia Shield alebo iné krabice Kodi.

Kroky na inštaláciu aplikácie BK Links Build Kodi 17.6

Chcel by som povedať, že spoločnosť BK Links nie je oficiálne zostavenie spoločnosti Kodi a je potrebné povoliť inštaláciu z neznámych zdrojov do aplikácie Kodi. Bez toho, aby to bolo povolené, spoločnosť Kodi nepovolí inštaláciu žiadneho doplnku alebo súboru Kodi od tretích strán.

  • Prejdite na Nastavenia v ľavom hornom rohu domovskej stránky Kodi.
  • Otvorte „Nastavenia systému“ a na ľavom bočnom paneli vyberte položku Doplnky.
  • Zapnite „Neznáme zdroje“. Potvrďte kliknutím na „Áno“.

Teraz, keď je spoločnosť Kodi pripravená nainštalovať zostavenie prepojení BK, postupujte podľa podrobného sprievodcu nižšie.

Krok 1: Otvorte na domovskej stránke Kodi „Nastavenia“ (pozri ikonu ozubeného kolieska v ľavej hornej časti domovskej stránky Kodi)

kodi nastavenia

Krok 2: Kliknite na „Správca súborov“ a otvorte „Pridať zdroj“

pridať repo zdroj kodi

Krok 3: Kliknite na „Žiadne“ a napíšte http://streamdigital.org/wiz/ a potom kliknite na tlačidlo OK. Na nasledujúcej obrazovke budete musieť zadať názov zdroja médií. Pomenujem to „Wiz“V tejto príručke môžete pomenovať čokoľvek, čo chcete. Po pridaní názvu a adresy URL kliknite na tlačidlo OK.

BK odkazy na stiahnutie odkaz na stiahnutie

Krok 4: Prejdite na domovskú stránku Kodi > Add-ons > Inštalátor balíkov.

inštalátor balíka kodi

Krok 5: Otvorte Inštalácia zo súboru ZIP > Wiz > plugin.program.sdwiz.zip

nainštalujte odkazy bk build repo zo súboru zip

Krok 6: Počkajte niekoľko minút a uvidíte obrazovku Informácie, ako je to znázornené na obrázku nižšie. Kliknutím na tlačidlo Zrušiť zatvorte.

BK odkazy stavajú obrazovku s informáciami

Krok 7: V ďalšom kontextovom okne kliknite na „Pokračovať“. Nastavenia v tomto kontextovom okne môžete zmeniť aj pred kliknutím na tlačidlo Pokračovať.

nastavenia pre zostavenie bk odkazov

Krok 8: Otvorte ponuku Zostaviť.

Menu zostavenia odkazov bk

Krok 9: Kliknite na odkaz „Odkazy BK“

inštalácia bk odkazov postavených na kodi

Krok 10: Uvidíte dve možnosti inštalácie - čerstvá inštalácia a štandardná inštalácia. Prvá možnosť obnoví výrobné nastavenia spoločnosti Kodi a druhá jednoducho nainštaluje zostavenie bez toho, aby sa dotkla vašich existujúcich údajov.

Odporúčam „Fresh Install“, pretože zaisťuje najlepší výkon pri zostavovaní Kodi. Po kliknutí na tlačidlo „Fresh Install“ (Vyžaduje sa nová inštalácia) sa zobrazí výzva na potvrdenie obnovenia pôvodných výrobných nastavení zariadenia Kodi. Kliknite na tlačidlo OK.

čerstvé inštalovať bk odkazy stavať na kodi

Krok 11: Kodi teraz stiahne zostavu BK Links, ktorá má veľkosť takmer 300 MB.

stiahnite si bk odkazy postavené na kodi firestick

Krok 12: Po stiahnutí zostavenia prepojení BK nainštaluje všetky potrebné súbory a potom požiada o „Force Close“. Len to urob.

sila blízko kodi

Krok 13: Spustenie výstavby Kodi a BK Links bude prvá vec, ktorú uvidíte.

Ako nainštalovať bk odkazy stavať na firestick alebo kodi

Takto inštalujete BK Links postavené na Kodi 17.6. Ak pri inštalácii pre FireStick / PC čelíte problémom, neváhajte komentovať nižšie.

Vytvorenie prepojení BK nefunguje

Niekedy dostávam otázky, že zostavenie BK Links nefunguje v systéme Kodi / FireStick. Možným a najbežnejším dôvodom tokov, ktoré nie sú k dispozícii pri zostavovaní odkazov BK, je problém servera. Je to otázka času, keď bude problém so serverom vyriešený, zostavenie BK Links by malo fungovať dobre. Ak však nejde o problém so serverom, dôrazne vám odporúčame znovu nainštalovať zostavu BK Links Kodi podľa tejto príručky. Je to rýchle a najlepšie riešenie.

Odkazy BK Build Kodi Build Not Installed

Pokiaľ nie je problém so serverom, zostavenie BK Links by sa malo nainštalovať ľahko pomocou vyššie uvedeného sprievodcu. Väčšina používateľov, ktorí čelia problémom s inštaláciou, sú však tí, ktorí robia preklepy v zdrojovej adrese URL. Navrhujeme, aby ste skontrolovali webovú adresu, ktorú ste pridali v kroku „Pridať zdroj“. Musí to byť http://streamdigital.org/wiz/ alebo to nebude fungovať.

Ak sa vám stále nedarí nainštalovať zostavenie odkazov BK, dajte nám vedieť v texte nižšie svoj presný problém.

BK Links Build Alternative

Ak sa vám nepáči služba BK Links Build z akéhokoľvek dôvodu alebo ju nedokáže správne fungovať, existuje niekoľko ďalších verzií, ktoré môžete do svojho zariadenia nainštalovať. Pozrite sa na odkazy nižšie, kde nájdete niektoré populárne súbory.

Ako nainštalovať No Limits Magic Build
Ako nainštalovať Slamious Build
Ako nainštalovať Titanium Build

Nie sú to jediné dostupné verzie ako alternatíva k zostaveniu BK Links. Kompletný zoznam stavieb si môžete pozrieť tu.

Kliknite sem, aby ste dostali tajné triky na rezanie káblov priamo do vašej doručenej pošty.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me