Ako nainštalovať Planet MMA na Kodi

>

V tejto príručke vám ukážem, ako nainštalovať Planet MMA na Kodi 18.4 Leia a Kodi 17.6 Krypton. Táto príručka bude fungovať pre všetky druhy zariadení Kodi vrátane Amazon Fire TV Stick, počítačov a smartfónov.

Nájdete veľa doplnkov Kodi pre filmy a televízne programy. Nájdete tu aj niekoľko športových doplnkov pokrývajúcich množstvo populárnych športov. Planet MMA je však jediným doplnkom, ktorý je venovaný MMA a ponúka komplexné pokrytie tohto športu. Tento doplnok bol predtým známy ako UFC Finest. Z niektorých dôvodov však musel byť UFC Finest odstavený. Našťastie sa vrátil s iným menom av úplne novom balení. Rozhranie doplnku sa stalo nielen premysleným, ale tiež pridalo množstvo nových tokov od najnovších udalostí po minulé televízne vysielania. Existuje veľa streamov pre televízne relácie súvisiace s MMA, herné pokrytie, dokumentárne filmy a ďalšie udalosti UFC. Je to naozaj potešenie pre všetkých fanúšikov MMA tam.

: Planet MMA sa vypína. Vyskúšajte ďalšie doplnky pre šport a zápas v našom zozname najlepších doplnkov Kodi.

V tejto príručke vás prevediem procesom inštalácie Planet MMA na Kodi. Keďže Kodi má rovnaké rozhranie na všetkých platformách, pokyny v tejto príručke sa vzťahujú na FireStick, PC, smartfóny s Androidom, Android TV a všetky ostatné podporované zariadenia.

Ako nainštalovať doplnok Planet MMA Kodi Addon

Pretože Planet MMA je doplnkom tretej strany, pred stiahnutím a inštaláciou doplnku Planet MMA Kodi Addon budete musieť povoliť neznáme zdroje..

Tu je postup, ako povoliť neznáme zdroje v aplikácii Kodi.

  • Otvorte Nastavenia (ikona ozubeného kolieska)
  • Kliknite na „Nastavenia systému“ v Krypton alebo na „Systém“ v Kodi Leia
  • Na ľavom bočnom paneli otvorte položku Doplnky
  • Na pravej strane zapnite „Neznáme zdroje“

Teraz ste pripravení nainštalovať Planet MMA na Kodi. Postupujte podľa krokov uvedených nižšie.

Prejdite na Nastavenia (ikona ozubeného kolieska)

kodi nastavenia

Otvorte Správca súborov > Pridať zdroj

pridať repo zdroj kodi

Kliknite na položku „Žiadne“ a zadajte túto adresu URL pre repo operácie One Nation: http://onenation.info/Repo/

  Co to jest Kodi, jak to działa i wszystko inne, co ma znaczenie

Typ “OneNation“V poli názvu. Môžete si vybrať iný názov, ale skúste ho zachovať relevantný, aby ste ho neskôr mohli spoznať.

Ako nainštalovať Planet mma kodi addon

Vráťte sa na domovskú stránku Kodi a kliknite na ponuku „Doplnky“ na ľavom bočnom paneli

Kliknite na položku Inštalátor balíka (ikona v tvare poľa v ľavej hornej časti obrazovky)

inštalátor balíka kodi

Otvorte „Inštalovať zo súboru ZIP“ a kliknite na „OneNation“, ktorý ste pridali skôr.

ako nainštalovať planétu mma na kodi

Kliknite na „repository.onenation-x.x.x.zip“A počkajte na oznámenie úspechu vpravo hore.

nainštalovať planétu mma kodi

Otvorte „Nainštalovať z úložiska“ a kliknite na tlačidlo Reputácia „OneNation“.

nainštalujte planétu mma z úložiska nadradenosti

Teraz kliknite na Doplnky videa  > Planet MMA

planéta mma sme bojovali proti doplnkom Kodi

Kliknutím na „Inštalovať“ stiahnete a nainštalujete doplnok Planet MMA Kodi Addon

Ako nainštalovať doplnok planéty mma kodi na sledovanie živých bojov wwe

Na výzvu kliknite na tlačidlo OK so zoznamom ďalších doplnkov (iba Kodi Leia)

Počkajte niekoľko sekúnd, kým sa v pravom hornom rohu obrazovky zobrazí upozornenie na úspech.

Vráťte sa na domovskú stránku Kodi a nájdete doplnok Planet MMA v časti „Doplnky“.

Predtým, ako začnete streamovať s doplnkami alebo zostavami Kodi, chcel by som vás upozorniť, že všetko, čo na Kodi vysielate, je viditeľné pre vášho poskytovateľa internetových služieb a vládu. To znamená, že streamovanie obsahu chráneného autorskými právami (bezplatné filmy, televízne programy, športy) by vás mohlo dostať do legálnych problémov.

Používateľom spoločnosti Kodi sa dôrazne odporúča, aby sa počas streamovania pripojili k sieti VPN. VPN pre Kodi obíde škrtenie ISP, vládny dohľad a geo-obmedzenie populárnych doplnkov. Vždy sa pripojím ExpressVPN na všetkých mojich streamovacích zariadeniach a navrhujem, aby ste urobili to isté.

ExpressVPN je najrýchlejšia a najbezpečnejšia sieť VPN. Dodáva sa s 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí. To znamená, že ho môžete voľne používať počas prvých 30 dní a ak nie ste spokojní s výkonom (čo je veľmi nepravdepodobné), môžete požiadať o plnú náhradu..

POZNÁMKA: Neodporujeme porušovanie autorských zákonov. Čo však ak skončíte neúmyselne streamovaním obsahu z nezákonného zdroja? Nie je vždy ľahké rozlíšiť rozdiel medzi legitímnym a nezákonným zdrojom.

Skôr ako začnete streamovať na serveri Kodi, tu je postup, ako získať ochranu VPN v troch jednoduchých krokoch.

  Kodi 18.5 Leia - Nove funkcije, prenos in namestitev vodnikov

Krok 1: Získajte odber ExpressVPN TU.

Krok 2: cvaknutie TU stiahnuť a nainštalovať aplikáciu ExpressVPN do svojho zariadenia.

Krok 3: Kliknutím na ikonu napájania pripojte server VPN. To je všetko. Vaše pripojenie je teraz zabezpečené pomocou najrýchlejšej a najlepšej VPN pre Kodi.

connect expressvpn pre kodi

Doplnok Planet MMA nefunguje

Doplnok Planet MMA Kodi bol vypnutý nie veľmi dávno a úplne prestal fungovať. Vývojári ho však znova zaviedli a teraz je plne funkčný. Ak by ste sa pokúšali používať Planet MMA v období, keď bolo vypnuté, nebolo by to funkčné. Pretože je opäť funkčný, pokračujte a nainštalujte ho podľa pokynov, ktoré sme zdieľali vyššie. Musí to fungovať!

V prípade, že ste ho preinštalovali a stále nefunguje, pravdepodobne by to mohlo byť kvôli problému so serverom. Planet MMA je stabilný doplnok a problémy so servermi sa často nevyskytujú. Problémy so serverom však tiež neexistujú. Ak problém spôsobuje server, je jedinou možnosťou počkať, kým bude opäť funkčný. Dobrou správou je, že tieto problémy sú často dočasné a vývojári sa o ne rýchlo starajú.

Problémy s doplnkom nie sú vždy spojené so serverom. Problémy sú niekedy lokálne a je potrebné ich na zariadení opraviť. Napríklad Planet MMA nebude fungovať, ak sa nenainštaluje správne. Prípadne existuje možnosť, že sa môže poškodiť niektorý súbor doplnku. O miestne problémy sa možno postarať pomocou niektorých bežných opráv.

Ak doplnok vôbec nefunguje, ukončite aplikáciu Kodi a skúste reštartovať zariadenie. Je známe, že reštartom sa vyrieši množstvo problémov, dokonca aj zdanlivo komplikovaných. Reštartovaním zariadenia sa obnoví operačný systém, vymaže sa neporiadok v pamäti a obnovia sa aj aplikácie.

Ak reštartovanie nefunguje, je dobré odinštalovať a znova nainštalovať aplikáciu Planet MMA. Ak je súbor poškodený alebo sa nenainštaloval správne skôr, problém sa vyrieši opätovnou inštaláciou aplikácie. Prejdite na domovskú obrazovku Kodi a prejdite na Doplnky > Moje doplnky. Vyberte odtiaľto aplikáciu Planet MMA a stlačte tlačidlo „Odinštalovať“. Teraz znova nainštalujte aplikáciu podľa našich pokynov vyššie.

  Jak zainstalować kompilacje EzzerMacs Kodi

Planet MMA sa nenainštaluje na server Kodi

V jednom z vyššie uvedených inštalačných krokov musíte zadať adresu URL zdroja alebo repa, z ktorého budete inštalovať Planet MMA. URL odkazuje na miesto, kde je úložisko uložené na serveri. Je dôležité zadať URL správne, inak to nebude ukazovať na správne umiestnenie repo servera. Najčastejším dôvodom, prečo by sa doplnok nenainštaloval na server Kodi, je to, že používatelia často zadávajú adresu URL nesprávne.

Skúste aplikáciu preinštalovať a uistite sa, že ste zadali adresu URL presne tak, ako je zobrazená.

Problémy so serverom sa samozrejme nedajú vylúčiť, keď sa vyskytnú problémy s inštaláciou. Ak je problém na konci servera, pravdepodobne nebudete schopní prejsť krokom, v ktorom pridáte zdroj, ani keď zadáte adresu URL správne. V dôsledku toho sa úložisko nenainštaluje a nakoniec nebudete môcť získať Planet MMA. Ako už bolo povedané, v prípade problémov so serverom je čakanie jediným riešením.

Reštartujte zariadenie je tiež možnosť, ktorú by ste chceli zvážiť. Môže to vyriešiť problém.

Ak nič nefunguje, možno budete musieť resetovať Kodi na predvolené výrobné nastavenia. Resetovanie Kodi vymaže všetky údaje vrátane vašich doplnkov a nastavení. Môžete tiež zálohovať Kodi, aby ste mohli obnoviť niektoré údaje. Môžete nainštalovať Kodi na FireStick podľa môjho sprievodcu.

Zlyhanie pri inštalácii závislostí je ďalší problém, s ktorým sa môžete stretnúť. Ak chcete vyriešiť tento problém, prečítajte si nášho sprievodcu Ako opraviť zlyhanie pri inštalácii závislosti.

záver

Ak ste fanúšikom MMA, zamilujete si zážitok Planet MMA na Kodi. Toto je možno jediný doplnok Kodi venovaný všetkému, čo je MMA. Od záznamov vysoko profilovaných zápasov až po dokumentárne filmy a pokrytie udalostí UFC nájdete všetko tu. Planet MMA bol na chvíľu odstavený, ale teraz je v prevádzke a zdá sa byť stabilný. Choďte do toho a skúste to!

Kliknite sem, aby ste dostali tajné triky na rezanie káblov priamo do vašej doručenej pošty.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me