Ako nainštalovať viac stavieb Kodi na Amazon FireStick

>

Často sa ma pýtajú, či existuje spôsob, ako nainštalovať viac verzií na server Kodi a po vyskúšaní rôznych techník som našiel spôsob. V tejto príručke sa budem deliť o to, ako nainštalovať viac ako jedno zariadenie Kodi postavené na zariadeniach s podporou kodi vrátane Amazon Fire Stick / Fire TV Cube.

Kodi je jeden skvelý prehrávač médií, ktorý prehráva médiá vo vašom miestnom zariadení. Skutočný potenciál Kodi sa však skúma, keď ho používate s doplnkami (nazývanými doplnky) a streamujete obsah cez internet. Existujú tu desiatky bezplatných doplnkov Kodi, ktoré vám prinášajú médiá, ktoré chcete sledovať. Doplnky môžete považovať za most medzi Kodi vo vašom zariadení a obrovským svetom voľného obsahu na webe.

Spomenutie doplnkov nás vedie k stavbe. Zostavenie Kodi je tiež doplnkom, ale líši sa od doplnku v spôsobe, akým funguje. Správa doplnkov sa javí ako hlavná úloha každej zostavy. Zostavenia sú dodávané s predinštalovanými doplnkami, takže ich nemusíte inštalovať jednotlivo. Zostavenia tiež dodávajú spoločnosti Kodi kompletný vizuálny aj funkčný charakter. Nainštalujte zostavenie a získate nielen predkonfigurované doplnky, ale aj úplne nové rozhranie pre komunikáciu s Kodi. Niektoré súbory Kodi sú medzi používateľmi Kodi mimoriadne populárne ako ostatné.

Mnoho používateľov sa ma pýta, či by mohli nainštalovať a používať viac ako jedno zariadenie postavené na kodi. Som rád, že som konečne mohol nájsť odpoveď. Diskutujme o tom ďalej.

Je možné nainštalovať viac zostavení Kodi?

Áno, je možné nainštalovať a používať viac zostavení. Ale na tento účel by tradičná metóda nefungovala. Mám na mysli to, že nemôžete nainštalovať viac ako jednu zostavu na rovnakú inštanciu Kodi. Na FireStick budete musieť nainštalovať vidlicu Kodi. Vidlička je „klon“ spoločnosti Kodi, môžete povedať, alebo replika. Viac o vidličkách Kodi vám poviem neskôr. Najprv vám poviem, prečo na to potrebujete viac príkladov spoločnosti Kodi.

Keď som sa snažil prísť na to, ako nainštalovať viac zostavení, najprv som nainštaloval zostavu Supreme Kids a potom stavbu Titanium Build on Kodi. Spočiatku som bol prekvapený a potešený, keď som videl, že stavba Najvyšších detí mi umožní nasadiť systém Titanium Build. Keď som však po inštalácii Titanium znovu spustil Kodi, všimol som si, že predchádzajúce zostavenie ním bolo úplne prepísané. Prešiel som do nastavení rozhrania a zistil som, že sa odstránila aj pokožka Najvyšších detí. Tiež som skontroloval veľkosť údajov Kodi a zistil som, že údaje z predchádzajúceho zostavenia neboli odstránené. To je moja chyba, pretože som si pred inštaláciou nevybral Fresh Install.

Záver je, že spoločnosť Kodi vám technicky umožní nainštalovať viac zostavení. Posledné nainštalované zostavenie však prepíše všetky predchádzajúce zostavenia bez toho, aby sa skutočne odstránili ich údaje (pokiaľ na to výslovne nevydáte pokyn).

To nás privádza späť na vidlicu Kodi.

Vidlica Kodi je kópia Kodi, niekedy s určitými úpravami. Napríklad niektoré vidlice Kodi sú predinštalované s populárnymi zostavami, napríklad Titanium, iné predinštalovali doplnky.

Na inštaláciu viacerých verzií potrebujete viac inštancií Kodi nainštalovaných v FireStick. Fire Stick vám však nedovolí nainštalovať viacero inštancií tej istej aplikácie. Preto potrebujete vidličku. Aj keď je vidlica prakticky Kodi, vaše zariadenie ju považuje za úplne inú aplikáciu.

Ďalej sa v tejto príručke dozvieme

  • Ako nainštalovať vidlicu Kodi na FireStick
  • Ako nainštalovať zostavenie na vidličku

Táto príručka ukazuje inštaláciu vidlice Titanium 18.1 zo zdroja Supreme Repository.

Ako nainštalovať Kodi Fork na Fire Stick

Pri inštalácii Kodi Fork, Titanium 18.1 na FireStick postupujte podľa nasledujúcich pokynov:

Pozor Používatelia KODI: Prečítajte si skôr, ako budete pokračovať

Doplnky a zostavy spoločnosti Kodi ponúkajú neobmedzený obsah streamingu, ale mohli by vás tiež dostať k právnym problémom, ak ich zachytia streamingy zadarmo Filmy / Televízne relácie / Šport. Používateľom spoločnosti Kodi dôrazne odporúčame, aby ste pri online streamovaní vždy pripojili sieť VPN. Dobrá sieť Kodi VPN skryje vašu identitu, obchádza vládny dohľad, geoblokovaný obsah a škrtenie poskytovateľov internetových služieb (čo tiež pomáha pri streamovaní bez vyrovnávacej pamäte).

Používam ExpressVPN, čo je najrýchlejšia a najbezpečnejšia VPN. Inštalácia je veľmi jednoduchá na akomkoľvek zariadení vrátane Amazon FireStick. Získate zadarmo 3 mesiace a ušetríte 49% z jeho ročných plánov. Tiež prichádza s 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí. Ak nie ste spokojní, vždy môžete požiadať o vrátenie platby.

Kliknutím TU získate zadarmo 3 mesiace a ušetríte 49% na ExpressVPN

Prečítajte si: Ako nainštalovať a používať sieť Kodi VPN

# 1. Ak chcete súbor APK načítať na serveri FireStick, potrebujete ďalšiu aplikáciu. Aj keď ste si mohli stiahnuť súbory z odkazu cez prehliadač, odporúčam aplikáciu Downloader. Táto aplikácia umožňuje rýchle stiahnutie súborov APK a ich následné načítanie do zariadenia FireStick.

Ak chcete získať aplikáciu Downloader, vyberte možnosť Vyhľadať na domovskej obrazovke aplikácie FireStick. Vyhľadajte túto aplikáciu a nainštalujte ju.

# 2. Spustite aplikáciu Downloader z VAŠICH APLIKÁCIÍ & KANÁLY po nainštalovaní. Otvorené nastavenie vľavo a povoliť JavaScript najprv. Niektoré odkazy nebudú fungovať správne, kým túto možnosť nepovolíte.

# 3. Kliknite na možnosť „Prehliadač“ na pravej strane domovskej obrazovky aplikácie Downloader

Vpravo sa zobrazí webový prehľadávač. V predvolenom nastavení prehliadač otvára webovú stránku vývojára aftvnews.com vždy, keď na ňu kliknete. Bohužiaľ to nie je možné zmeniť.

Nad oknom prehľadávača by ste mali vidieť červený kruhový kurzor. Prejdite na panel s adresou v hornej časti a kliknite do neho

ako nainštalovať viac verzií kodi

# 4. Klávesnica na obrazovke sa zobrazí s vopred nakonfigurovanou webovou adresou URL vývojára. Kliknutím na tlačidlo „Vymazať“ vpravo dole (nad „Choď“ a vedľa tlačidla „Odstrániť“) pole vyprázdnite.

Teraz zadajte nasledujúcu adresu URL:  repo.supremebuilds.com

Poznámka: Ak chcete písať rýchlejšie a ľahšie, môžete použiť mobilnú aplikáciu Amazon Fire TV Remote

Kliknite na tlačidlo GO.

ako získať viac ako jeden kodi postavený na firestick

# 5. Budete presmerovaný do okna prehliadača. Povoliť načítanie webovej stránky.

Teraz na stránke kliknite na odkaz „Vidlice“

inštalácia viacerých verzií kodi

# 6. Na ďalšej stránke sa zobrazuje zoznam vidlíc Kodi dostupných v tomto úložisku. Ako som už povedal, niektoré vidlice sú predinštalované s určitými zostavami. Napríklad, ak chcete nainštalovať Kodi Krypton 17.6 s Titanium Build, kliknite na odkaz „titanium 17.6.apk“ (druhý zdola)

Ak však chcete začať s čerstvým Kodi a nainštalovať zostavenie podľa vášho výberu neskôr, budete chcieť vidlicu Kodi, ktorá nie je predinštalovaná so žiadnym zostavením.

Preto nainštalujeme vidlicu Titanium 18.1. Táto vidlica vám dáva čistú bridlicu Kodi s jedným predinštalovaným doplnkom Supreme Builds Wizard.

cvaknutie Titán 18,1 apk

Nainštalujte kodi vidličku na firestick a získajte viac kodi buildov

# 7. Downloader tak začne sťahovať súbor APK Titanium 18.1 do vášho úložiska FireStick. Môže to trvať niekoľko minút.

Nechajte sťahovanie dokončiť

Titan 18.1 fork APK download on firestick

# 8. Po stiahnutí súboru APK aplikácia Downloader okamžite začne postup inštalácie.

Kliknutím na možnosť „Inštalovať“ vpravo dole dajte súhlas s inštaláciou vidlice Titanium 18.1

ako nainštalovať kodi vidličku na

# 9 Opäť počkajte chvíľu.

Oznámenie „Aplikácia je nainštalovaná“ znamená to, čo hovorí. Titanium 18.1 je nainštalovaný na FireStick a teraz máte klon Kodi.

Neklikajte na možnosť Otvoriť. Vrátime sa do okna Downloaderu a odstránime súbor APK.

Kliknite na tlačidlo Hotovo.

ako nainštalovať viac ako jeden kodi stavať na firestick

# 10 Kliknutím na tlačidlo „Odstrániť“ vymažete súbor APK Titanium 18.1.

Aplikácia je nainštalovaná, tento súbor už nepotrebujete. Je vhodné vyčistiť priestor, kedykoľvek budete mať príležitosť.

viac stavia na kodi

# 11 Potvrďte akciu kliknutím na tlačidlo Odstrániť.

tlačidlo vymazať titán 18.1 vidlica apk

Vráťte sa na domovskú obrazovku FireStick. Stlačte a podržte tlačidlo domov na diaľkovom ovládači na niekoľko sekúnd, kým sa nezobrazí ponuka. V ponuke kliknite na položku Aplikácie. Teraz prejdite nadol dole, kde nájdete ikonu vidlice Titanium 18.1. Ako vidíte, Kodi a Titanium 18.1 môžu koexistovať v rovnakom systéme.

otvorte druhú kodi aplikáciu na firestick

Ako nainštalovať zostavenie na Titanium 18.1 Kodi Fork

Titán 18.1 replika pôvodného modelu Kodi 18 Leia. Dokonca dostane rovnaké aktualizácie ako Kodi. Zostavy môžete nainštalovať na vidlicu Titanium 18.1 Kodi tak, ako by ste ju nainštalovali na pôvodnú Kodi.

Prejdite na náš zoznam najlepších stavieb Kodi a preskúmajte najlepšie budovy, ktoré sme pre vás vybrali. Nájdete odkaz na inštalačnú príručku s každou zostavou v tomto zozname.

Vidlička Titanium 18.1 Kodi je tiež predinštalovaná s doplnkom Supreme Builds Wizard. Tento doplnok obsahuje slušnú zbierku populárnych verzií. To nám veci trochu uľahčuje. Ukážem vám, ako nainštalovať súbory Kodi na platforme Titanium 18.1 pomocou Sprievodcu najvyššou zostavou. Postupujte podľa nasledujúcich krokov:

Poznámka: Metóda, ktorá je podrobne opísaná v predstihu, si nevyžaduje povolenie „Neznáme zdroje“ v titáne 18.1

# 1. Spustite Titanium 18.1 na FireStick. Všimnite si, že rozhranie je úplne rovnaké ako pôvodné Kodi.

Pri prvom spustení vidlice sa môžu zobraziť určité kontextové okná. Prvý z nich vyzerá ako to, čo vidíte na obrázku nižšie.

Kliknite na tlačidlo Zrušiť.

na inštaláciu viacerých verzií kodi použite vidličku kodi na firestick

# 2. V nasledujúcom kontextovom okne kliknite na tlačidlo Pokračovať (ak chcete povoliť akékoľvek nastavenia, vyberte podľa toho)

ako nainštalovať dve zostavenia kodi

# 3. V nasledujúcom kontextovom okne sa zobrazí výzva na výber položky „Build Menu“. Tým sa dostanete priamo k zoznamu zostavení, ktoré môžete nainštalovať z Sprievodcu najvyššou zostavou.

V prípade, že ste omylom klikli na „Ignorovať“ alebo z akéhokoľvek dôvodu, ktorý sa nezobrazí v tejto výzve, postupujte podľa nasledujúcich krokov a získajte prístup k ponuke zostavenia.

stavať menu na kodi

# 4. Na hlavnej obrazovke Titanium 18.1 kliknite na ľavej strane na položku „Doplnky“ a potom na nasledujúcej obrazovke na položku „Doplnky programu“..

Kliknite na ikonu Sprievodca najvyššou zostavou

ikona sprievodcu najvyššou verziou

# 5. Vyberte a kliknite na položku „(Buduje sa najvyššie)“

ako nainštalovať viac verzií kodi

# 6. Teraz sa nachádzate na obrazovke ponuky Build (rovnaká obrazovka, akú by ste videli po kliknutí na tlačidlo Build Menu v kroku 3)

Teraz už stačí len zvoliť zostavenie, ktoré chcete nainštalovať, a server, z ktorého ho získate. Môžete si vybrať ľubovoľný server, ktorý sa vám páči, pretože zvyčajne nezmení nič. Najlepšie je však vybrať ten, ktorý je najbližšie k vášmu fyzickému umiestneniu.

ako používať viac ako jeden kodi postavený na oheň palicu

záver

No, to je skoro všetko! Naučili ste sa nainštalovať viac verzií pomocou viacerých inštancií Kodi. Aj keď som si vybral vidlicu 18.1, môžete si vybrať z niekoľkých dostupných. Ak máte akékoľvek otázky alebo návrhy, vyplňte nás prostredníctvom nižšie uvedenej sekcie komentárov.

súvisiace:

Ako nainštalovať Kodi na Fire Stick
Ako útek z väzenia Amazon Fire Stick
Najlepšie aplikácie Amazon Fire Stick
Najlepšie VPN pre Fire Stick
Ako nainštalovať doplnok Kodi cez Builds

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me