Ar „Kodi“ yra teisėtas ir saugus naudoti?

>

Pastaruoju metu „Kodi“ įgijo didelį populiarumą dėl savo sugebėjimo akimirksniu paversti jūsų įrenginį žiniasklaidos centru. Aš naudoju „Kodi“ kelerius metus ir nė kiek nesigilinsiu į žodžius sakydamas, kad tai turbūt geriausias daugialypės terpės grotuvas, kokį aš turėjau galimybę naudoti. „Kodi“ ne tik atkuria žiniasklaidą iš vietinės saugyklos, bet ir tikroji jos galia – palengvinti internetinę transliaciją per įvairius priedus. „Kodi“ suteikia jums prieigą prie nesusijusio turinio internete. Yra šimtai nemokamų priedų, leidžiančių nardyti tame baseine.

Tai neįvykdyti! Ar ne? Tai tikrai yra. Tačiau „Kodi“ taip pat buvo teisinių diskusijų objektas, nes jis leidžia nemokamai transliuoti autorių teisių saugomą turinį. Galbūt paklausėte savęs – ar „Kodi“ yra teisėtas ir saugus, ar galiu įsipainioti į teisinius rūpesčius naudodamas šį daugialypės terpės grotuvą? Mes daug girdėjome apie Kodi ir suprantu, iš kur kyla jūsų nerimas. Todėl rašau šį straipsnį, norėdamas padėti atsakyti į kai kuriuos jūsų klausimus ir suteikti jums šiek tiek aiškumo apie „Kodi“ media grotuvo teisinę padėtį..

yra kodi legalus

Tai, kuo pasidalinsiu su jumis, nėra galutinė, tačiau tai turi padėti išspręsti kai kurias jūsų abejones.

Ar „Kodi“ yra legalus?

Teisės aktai aplink Kodi išlieka nevienareikšmiai, nes dar niekur pasaulyje nėra priimta aiškių įstatymų, draudžiančių autorių teisių saugomo turinio srautą. Tačiau visiškai neabejojama tuo, kad pats Kodi yra teisėtas žiniasklaidos grotuvas. „Kodi“ atsisiuntimas ir įdiegimas nepažeidžia pažeidimų. Tiesą sakant, „Kodi“ jau galima įsigyti oficialiose programų parduotuvėse, tokiose kaip „Android“ „Google Play“ ir „Microsoft Store“. Šiose parduotuvėse niekada nebus laikoma nelegali programa.

„Kodi“ kaip atskira programa yra teisėta. Kai kuriuos „Kodi“ papildinius, leidžiančius nemokamai naudotis autorių teisių saugomu turiniu, dažniausiai patraukia vartotojai į legalių radaro diapazoną. Žinoma, kaip jau minėjau, nėra jokių juodai baltų įstatymų, draudžiančių transliuoti autorių teisių saugomą turinį. Bet tai nereiškia, kad žaisti nemokamai, licencijuotą turinį yra legalu; Tiesą sakant, tai gali būti labai neteisėta ir sukelti jums bėdų. Daugybė žmonių yra gavę teisinius pranešimus už neteisėtai transliuojamą autorių teisėmis saugomą turinį. Aš bandau pasakyti, kad įstatymai yra labiau vienareikšmiai tiems, kurie saugo ir platina piratinį / autorių teisių saugomą turinį..

  Mikä on Kodi, miten se toimii, ja kaikki muu, mikä merkitsee

„Kodi“ papildiniai yra populiariau vadinami „Kodi“ priedais ir jų yra šimtai. Daugelis šių priedų yra nemokami ir leidžia nemokamai transliuoti licencijuotą turinį, pvz., Filmus ir laidas. „Kodi“ priedai yra atsisiunčiami saugyklose, kuriose yra keli priedai. Yra viena oficiali saugykla, vadinama „Kodi Add-on Repository“. Oficialioje parduotuvėje yra visi teisėti priedai, kurie suteikia prieigą prie nemokamo turinio viešajame domene arba turi prenumeratos turinį..

Jei atsisiunčiate ir naudojate priedą iš oficialios saugyklos, neturite kuo jaudintis dėl teisėtumo. Tačiau trečiųjų šalių saugyklos su trečiųjų šalių priedais žada nemokamą autorių teisių saugomo turinio srautą, kuris viską padaro keblų.

Licencijuoto turinio transliacija nemokamai akivaizdžiai pažeidžia autorių teisių įstatymus. Tačiau kyla klausimas, koks yra baudžiamas už šią nemokamą internetinę transliaciją?

Ar „Kodi Legal“ yra JAV?

Leiskite pabandyti atsakyti į jūsų klausimą – ar „Kodi“ yra legalus JAV? Autorių teisių įstatymai, draudžiantys online transliuoti nemokamą turinį JAV, nėra tiksliai tokie, kuriuos aš pavadinčiau „aiškiais“. Tačiau aš mačiau, kad daugelis žmonių yra įsipainioję į teisinę netvarką dėl to, kad žiūri nemokamą, autorių teisių saugomą turinį. Pavyzdžiui, aš girdėjau apie tai, kad keli vartotojai buvo siunčiami pranešimais, įspėjančiais juos apie nelegalią srautinio perdavimo veiklą.

Vienas visiškai tikras dalykas yra tai, kad parduodamas ir platinamas autorių teisių saugomas turinys yra autorių teisių įstatymų pažeidimas, o kaltininkams taip pat gali grėsti didelės baudos ir kalėjimas. Taigi, jei yra trečiųjų šalių priedų, siūlančių nemokamą autorių teisių saugomo turinio srautinį perdavimą, tai yra neteisėtas priedas, o kūrėjams gali būti inkriminuojami.

Tikriausiai geriausia palikti spėliones ir išlikti saugiems. Naudokite „ExpressVPN“ ir įsitikinkite, kad visos jūsų internetinės veiklos nėra atsekamos.

  Como instalar o Duggz Kodi Build

Ar „Kodi“ yra legalus ES ir likusiame pasaulyje?

Europos Sąjungoje ir kitose pasaulio vietose autorių teisių įstatymai yra tokie patys neaiškūs kaip JAV. Kodi naudoti daugelyje šalių yra legalu, nes ši programinė įranga nepažeidžia jokių įstatymų. Tačiau naudojant „Kodi“ priedus autorių teisių saugomo turinio žiūrėjimui, jūs lengvai pateksite į teisines bėdas, nesvarbu, kurioje pasaulio vietoje gyvenate..

Įstatymai yra griežtesni, kai kalbama apie licencijuoto turinio saugojimą ir platinimą. Nemokamo internetinio srautinio perdavimo priemonių reklamavimas ir reklamavimas užtraukia dideles baudas (šimtus tūkstančių dolerių) ir daugelį metų kalėjimo.

Pavyzdžiui, pardavinėti transliuojamus priedus ar įrenginius (pvz., „FireStick“) su „Kodi“ ir jo priedais yra daugelyje šalių įžeidimas. Neseniai Europos teismas priėmė sprendimą prieš olandą, kuris pardavė iš anksto pakrautas „Kodi“ dėžes. Pažymėtina tai, kad pačios dėžutės pardavimas nebuvo neteisėtas. Tai padarė neteisėtu tuo, kad Kodi iš anksto įdiegė ir skatino piratavimą.

Kaip saugiai transliuoti „Kodi“ tinkle

Jūsų vyriausybė, jūsų IPT ir net kai kurios trečiosios šalys gali stebėti, ką darote internete. Tačiau savo internetinę veiklą visada galite paslėpti nuo smalsių akių. Paprasčiausias sprendimas yra naudoti „Kodi“ VPN.

VPN užmaskuoja jūsų interneto ryšį ir neleidžia sekti ar stebėti jūsų internetinės veiklos. Naudodamiesi VPN, „Kodi“ galite naudoti saugiai ir be jokių rūpesčių.

Aš asmeniškai rekomenduoju naudoti „ExpressVPN“, kad apsaugotumėte savo interneto ryšį. Aš ilgą laiką ja naudojausi ir pastebėjau, kad tai greičiausia VPN paslauga. „Express VPN“ taip pat yra draugiškas „Kodi“.

Be „InternetVPN“ maskavimo, „ExpressVPN“ taip pat leidžia srautiniu būdu apriboti turinį ir padeda jums išvengti interneto.

Taip pat galite patikrinti šias rimtas priežastis, kodėl visą laiką norite naudoti VPN.

Pastaba: Aš nesmerkiu nelegalaus autorių teisių saugomo turinio srautinio perdavimo praktikos. Norėdami išlaikyti savo privatumą, aš rekomenduoju naudoti VPN paslaugą.

Ar „Kodi App“ yra saugu naudoti?

Jei turite omenyje, kad Kodi yra teisiškai saugus, ar ne, į šį klausimą iš dalies neatsakyta dėl neaiškių autorių teisių įstatymų. Apskritai, jei esate vartotojas, kuris naudoja „Kodi“ tik pramogų tikslais, o ne platina ir nepropaguoja piratinio turinio pardavimo, „Kodi“ jums yra beveik saugus. Nekreipkite dėmesio į tai ir stebėkite visus naujus sprendimus jūsų šalyje ar regione.

  Cara Pasang Liberatus Kodi Addon

Jei turėjote omenyje, ar „Kodi“ yra saugi programa be jokių kenkėjiškų programų ar virusų, atsakyti į klausimą yra daug lengviau. TAIP! „Kodi“ yra saugi programa. Jame nėra kenksmingų programų. Tai nepadarys žalos jūsų įrenginiui.

Kaip aš jums jau sakiau, „Kodi“ yra priegloba daugelyje oficialių programų parduotuvių, tokių kaip „Google Play“ ir „Microsoft Store“. Yra žinoma, kad šiose parduotuvėse prieš priglobiant bet kurią programą galima atlikti išsamų patikrinimą ir kelis testus. Aš turiu galvoje pasakyti, kad pats „Kodi“ yra visiškai saugi programa, kuri nekelia pavojaus įrenginiui, kuriame jis yra įdiegtas.

Tačiau nepamirškite apie „Kodi“ įdiegtus priedus. Yra šimtai priedų. Nors daugelis jų yra saugūs, tačiau taip yra ne visais atvejais. Visada įdiekite priedą iš patikimo šaltinio. Oficialioje „Kodi“ priedų saugykloje yra visi saugūs priedai. Atsisiųsdami bet kokių trečiųjų šalių priedus, geriausia ieškoti tų, kurie yra populiarūs ir jau išbandė laiko išbandymą. Galite pažvelgti į svarbiausius „Kodi“ priedus, kuriuos man buvo saugu įdiegti nuo šio rašymo.

Išvada

Aiškiai nustatyta, kad pats Kodi yra teisėtas žiniasklaidos grotuvas. „Kodi“ įdiegimas ir naudojimas autorių teisių saugomo turinio žiūrėjimui iš įgaliotų šaltinių yra teisėtas. Tai yra nemokamas internetinis licencijuoto turinio srautas, kuris dažnai sukelia sudėtingas situacijas. Jūs, kaip vartotojas, vargu ar pritrauksite bausmių ar bausmių už licencijuoto turinio transliavimą. Tačiau tie, kurie platina, parduoda ar reklamuoja piratinį turinį ar priemones, suteikiančias prieigą prie tokio turinio, akivaizdžiai pažeidžia įstatymus ir jiems gresia griežtos bausmės bei kalėjimas. Nesmerkiu autorių teisių pažeidimų ir raginu žiūrėti nemokamą turinį, pasiekiamą tik viešai. Vis dėlto aš rekomenduoju naudoti VPN paslaugą, kad paslėptų jūsų vyriausybės ar IPT internetinę veiklą.

Susijęs:

Ar VPT yra legalūs?
Ar neteisėta „Jailbreak“ naudoti „FireStick“?
Ar „Terrarium TV“ yra teisėtas ir saugus naudoti?

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me