Co je Kodi, jak to funguje, a všechno ostatní, na čem záleží

>

V této příručce se dozvíte vše, co potřebujete vědět o Kodi a jak začít. Poskytnu vám všechny tipy a triky a přístup ke všem potřebným zdrojům, které byste mohli potřebovat. S pomocí této příručky se nejen seznámíte s Kodi, ale také znáte všechny nástroje pro zahájení streamování filmů zdarma, televizních pořadů, živých televizí, sportu a dalších. Kodi 18.5 je nejnovější oficiální verze. Pokud však stále používáte Kodi 17.6 Krypton, tato příručka bude pro vás stále relevantní.

kodi

Co je Kodi?

Kodi je bezplatný přehrávač médií s otevřeným zdrojovým kódem. To je nejjednodušší a nejvhodnější definice této nesmírně populární aplikace.

Když si vzpomenete na názvy přehrávačů médií, jako je VLC, napadne vás to. Přehrávače médií se obvykle používají k přehrávání médií z místního úložiště. Kodi to dokáže také. Skutečný potenciál Kodi je však odemčen, když jej používáte k přehrávání médií přes internet, a to i zdarma.

Ano, Kodi vám poskytuje volný přístup k celé řadě obsahu včetně pořadů, filmů, živé televize, sportu a mnohem více. Vše, co potřebujete, jsou správné doplňky Kodi. A pokud se snažíte vylepšit svůj celkový zážitek z Kodi, možná budete chtít vyzkoušet také sestavení Kodi. Budeme mluvit o addony a staví za chvíli.

Kodi je kompatibilní s téměř všemi populárními platformami. Některé platformy hostují společnost Kodi ve svých oficiálních obchodech s aplikacemi (například Android Smartphones, Android TV Box, Windows 10 atd.). Na ostatních může být snadno naložen (např. Amazon Fire Stick) & Fire TV, Mac atd.). Ve skutečnosti budeme hovořit o instalaci v další části.

Jak nainstalovat Kodi

Proces instalace se u různých zařízení liší. Jak jsem řekl, Kodi je k dispozici oficiálně na některých zařízeních a na některých musí být ručně nainstalována pomocí metody sideloading. Zde je rychlý pohled:

Amazon FireStick, Fire TV Stick 4K, Fire TV, Fire TV Cube

Tato zařízení jsou ve všech aspektech téměř stejná. Proces instalace aplikace Kodi je tedy stejný.

Amazon není hostitelem společnosti Kodi ve svém App Store. Můžete jej však rychle přenést na všechna zařízení řady Fire TV. Zde jsou naše užitečné zdroje.

Jak nainstalovat Kodi na FireStick

Smartphony Android, tablety, Android TV & Boxy pro Android

Všechna tato zařízení Android mají vestavěnou podporu pro služby Google Play, včetně obchodu Google Play. Kodi je oficiálně součástí obchodu Play.

Chcete-li nainstalovat Kodi, stačí jej stáhnout z Obchodu Play, pokud používáte některá z těchto zařízení Android.

Windows PC & Xbox

Windows 10 & Xbox One: Kodi je oficiálně k dispozici v Microsoft Store pro uživatele Windows 10. Jednoduše zadejte „Kodi“ v Cortaně a klikněte na ikonu Kodi ve výsledcích vyhledávání. Nainstalujte Kodi podle pokynů na obrazovce

Windows 8.1, Xbox 360 a starší verze: Instalační program si můžete stáhnout z oficiálního webu společnosti Kodi https://kodi.tv/download. Na této stránce klikněte na Windows.

Mac a iOS & Další zařízení

V případě počítačů Mac, iOS a dalších zařízení přejděte na stránku ke stažení Kodi na adrese https://kodi.tv/download a klikněte na ikonu operačního systému. Například klikněte na Mac OS pro Mac a iOS pro iOS.

Objeví se malé okno s odkazem pro stažení instalačního souboru. V okně je také Jak odkaz, který vás provede průvodcem instalací Kodi na vybraný operační systém v případě, že potřebujete pomoc.

Jak začít s Kodi

Kodi není hostitelem žádného obsahu. Kodi je multimediální přehrávač, který jednoduše usnadňuje přehrávání obsahu. Média můžete přehrávat na místním úložišti prostřednictvím Kodi. Ale jak jsem vám již řekl, není to to, o čem je Kodi nejlépe znám. Kodi je populární, protože umožňuje přehrávat videa a hudbu zdarma přes internet.

Chcete-li začít s Kodi, potřebujete doplňky a sestavení.

Kodi Addons

Doplňky jsou největšími přispěvateli k úspěchu společnosti Kodi. Toto je brána do obrovského světa volného obsahu na webu. Ať už chcete sledovat filmy a televizní pořady, satelitní TV přes internet nebo sport, jsou to doplňky, které vám to umožní. Jednoduše řečeno, doplňky Kodi jsou pro vás absolutní nezbytností, abyste mohli začít.

Doplňky Kodi také neslouží k hostování vlastního obsahu. Jsou to agregátory, které načítají streamy nebo streamingové odkazy z různých zdrojů na internetu.

Vše, co potřebujete vědět o doplňcích, najdete na Fire Stick Tricks. Zde jsou některé z našich nejlepších zdrojů a průvodců:

Jak používat Kodi

Nejlepší doplňky Kodi

Jak nainstalovat libovolný doplněk Kodi

Jak nainstalovat Exodus Redux

Jak nainstalovat 7 z 9 Kodi Addon

Jak nainstalovat All Eyez na Me Kodi Addon

Jak nainstalovat Deathstar Addon

Jak nainstalovat SportsDevil

Staví společnost Kodi

Sestavy dodávají vizuálnímu rozhraní rozhraní Kodi. Mění způsob interakce s Kodi. Tato sestavení jsou také dodávána s oblíbenými a funkčními doplňky, takže je nemusíte instalovat ručně.

Kodi staví nakonec spoléhat na doplňky pro streamování obsahu. Dalo by se tedy říci, že jsou nepodstatné. To není úplně pravda. Možná začnete s partou addonů a bez jakýchkoli sestavení. Kodi je ale s budováním mnohem zábavnější. Přestože to není povinné, osobně doporučuji sestavení Kodi.

Nejste si jisti, jak na to? Nebojte se, máme vše, co vám pomůže vybrat tu správnou sestavu. Zde jsou některé z našich užitečných zdrojů:

Nejlepší stavby společnosti Kodi

Jak nainstalovat Titanium build

Jak nainstalovat No Limits Magic build

Jak nainstalovat Xanax Kodi Build

Jak nainstalovat Streamline Kodi Build

Je Kodi legální a bezpečné?

Dovolte mi začít tím, že Kodi je stoprocentně legální. A je také zcela bezpečné, pokud se ujistíte, že instalujete doplňky a stavíte pouze z důvěryhodných zdrojů. Všechny naše zdroje a návody se týkají pouze těch doplňků a sestav, které jsou bezpečné. Před přidáním pokynů k instalaci s vámi osobně testujeme každý doplněk a sestavujeme.

Společnost Kodi je legální a toto tvrzení je podloženo skutečností, že je zahrnuta v obchodech Google Play a Microsoft Store. Věř mi, to je lakmusový test, který není snadné absolvovat.

Pokud ale streamujete bezplatný obsah pomocí doplňků Kodi, můžete narazit na problémy s autorskými právy. To, co děláte na internetu, může sledovat váš poskytovatel internetových služeb, vaše vláda a dokonce i subjekty třetích stran. V žádném případě nepodporujeme porušování autorských práv, ale jsme silní zastánci vašeho práva na soukromí.

Použití VPN je nejlepší způsob, jak se vyhnout jakýmkoli problémům při streamování bezplatného obsahu. Síť VPN zajistí, že vaše online aktivity budou šifrovány a udržovány mimo dosah zvědavých očí.

Jak nainstalovat nejlepší VPN pro Kodi

Jak opravit problémy s Kodi

Máte problémy s Kodi? Nedělejte si starosti, máme tu také krytí. Kodi je stabilní, důvěryhodná aplikace. Ale přijměte to. Je to digitální nástroj a přestože problémy s Kodi jsou vzácné, nejsou o nich neslýchány.

Zde jsou některé zdroje, které vám pomohou znovu začít pracovat bez problémů:

Proč nefunguje můj Kodi? Běžné problémy a opravy

Jak opravit problémy s vyrovnávací pamětí Kodi

Jak opravit „Nepodařilo se nainstalovat závislost“ na Kodi

Jak zkontrolovat další informace o protokolu chyb Kodi a rychlou opravu

Zabalení

Toto je rychlé shrnutí všech důležitých aspektů Kodi, které si musí každý uživatel uvědomit, než začne. Každá část této příručky je dále rozpracována prostřednictvím odkazů na různé užitečné zdroje. Jaká byla vaše zkušenost? Rádi bychom od vás slyšeli.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me