Geriausi „Kodi“ kūriniai (atnaujinta 2020 m. Vasario mėn.)

>

Šiame straipsnyje pateikiame geriausius „Kodi“ modelius, skirtus „FireStick“, „Android“ mobiliesiems, „Windows“, „Mac“ ir kitiems „Kodi“ suderinamiems įrenginiams. Dauguma šių konstrukcijų čia veikia abi Kodi 18,5 Leia ir 17,6 Krypton. Jau praėjo keli mėnesiai nuo „Kodi 18“ išleidimo ir galima drąsiai teigti, kad „Leia“ versija dabar yra tokia pat stabili, kokią gauna. Rasite keletą statinių, išskirtinių tam tikroje „Kodi“ versijoje. Netrukus iš šio sąrašo pašalinsime tik „Kodi 17.6“ versiją. Liksime tik tuos statinius, kurie veikia su „Kodi 18 Leia“. 

Mes reguliariai bandėme šias versijas ir nuolat atnaujiname šį įrašą, kai tik atsiranda poreikis. Mes taip pat norėtume išgirsti apie jūsų patirtį. Prašome užpildyti mus per komentarų skiltį žemiau.

Prieš tęsdami, spustelėkite čia, kad perskaitytumėte mūsų atsakomybės atsisakymą.

Kodi stato padėsite sukonfigūruoti „Kodi“ paversdami jį aukščiausiu srautinio perdavimo centru. Bet kas yra Kodi? Techniškai „Kodi“ yra nemokama daugialypės terpės centro programinė įranga, kurią galima pasiekti įvairiose operacinėse sistemose. Taikymas leidžia vartotojams vartoti srautinę mediją, pavyzdžiui, filmus, TV laidas, tiesioginę TV ir sportą. Šis geriausias „Kodi“ sukurtas techninis apibrėžimas padarys teisingą tik technikams, kurie jau supranta savo kelią per šią puikią programą.

Profesoriaus kalba pagalvokite apie „Kodi“ kaip nebaigtą namo rūsį. Yra rėmai, stiprus pagrindas ir santvaros, laikančios stogą. Jie yra pagrindas, kuris laikys visa kita jūsų namuose. Jūs naudosite pamatą daiktams laikyti, sienas naudosite interjero dizainui, o stogą - gražias lubas. Kodi galima apibrėžti panašiai. Programa talpins komponentus ir programas, kurias naudosite srautine laikmena.

geriausi kodai stato

Kaip galite naudoti Kodi?

Jūs jau suprantate, ką galite gauti iš Kodi. Tačiau jums gali būti įdomu, kaip tai gauti. Šiuo metu. Šiose operacinėse sistemose yra „Kodi“; „Android“, „Windows“, „Linux“, „iOS“ ir „Mac OS X“. Tai reiškia, kad „Kodi“ galite įdiegti bet kuriame asmeniniame kompiuteryje ir transliuoti visas savo mėgstamas laikmenas. Be to, tai reiškia, kad galite įdiegti „Kodi“ savo „Android“ telefone, planšetiniame kompiuteryje ar „iPhone“ ir mėgautis žiūrėdami jų turinį.

Tai nesibaigia, nes dauguma TV transliacijos dėžučių naudoja „Android“ pagrindinėje OS, galite jose įdiegti „Kodi“ ir mėgautis NEMOKAMO turinio srautu. Nebereikia mokėti mėnesinių abonentinių mokesčių! Tokių TV dėžučių pavyzdžiai yra „Fire TV Stick“ ir „Amazon Fire TV“. Aš rekomenduočiau įsigyti „Amazon Fire“ televizorių, nes jis yra nebrangus, galingas ir pasižymi geresne apdorojimo galia.

Patikrinti: Kaip įdiegti „Kodi“ „FireStick“

Be „Builds“, jums taip pat gali prireikti „Kodi“ priedų ir apvalkalų („Check Best Kodi Addons 2020“). Jei dar nežinote, „Kodi“ priedai yra mažos programos, praplečiančios pagrindinės „Kodi“ programinės įrangos funkcijas. Jie padeda jums paversti programinę įrangą srautiniu stiprintuvu. Atsižvelgiant į numatomą priedo funkcionalumą, jis padės pasiekti tiesioginį sportą, nemokamus filmus, TV laidas ir mokėti už peržiūros turinį..

Kita vertus, „Kodi“ odos padeda tinkinti ir modifikuoti piktogramas, meniu ir nuorodas. Pagalvokite apie „Kodi“ odą kaip savo išmaniojo telefono ekrano fonų programas. Su jais jūs gausite asmeniškai pritaikytą „Kodi“ sąranką. Kai kurios populiarios odos yra „Transparency“, „BOX“, „Mimic“, „Aeon Nox“, „Pellucid“, „Nebula“, „Amber“ ir „Confluence“ .Rodyti daugiauRodyti mažiau

Kas yra „Kodi Build“?

„Kodi Build“ yra puikus būdas viską paruošti ir vykdyti „Kodi“ viduje. Pastatymas įdiegs viską, ko jums reikia norint paleisti „Kodi“ vienu paspaudimu. Tai apima priedus, nustatymus, apvalkalus ir elektroninį programų vadovą. Paprastai, įdiegę „Kodi“ į savo įrenginį, turėsite laiko pritaikyti jį taip, kaip norite. Tai yra, rasite priedų, apvalkalų ir nustatymų, kurie tinka jūsų numatytam naudojimui

Tačiau „build“ siūlo jums vieno mygtuko paspaudimo galimybę įdiegti visus šiuos priedus ir apvalkalus, kurie pateikiami kartu su daugybe turinio. Eidami „Kodi Builds“ keliu, sutaupysite daug laiko, kurį galbūt panaudojote ieškodami ir pasirinkdami konkrečius priedus. Mano patirtis rodo, kad paprasčiausias būdas greitai ir pakankamai greitai atsisiųsti ir srautiniu būdu perduoti turinį.

Kuris yra geriausias „Kodi“ pastatymas?

Manęs dažnai klausia, koks yra geriausias „Kodi“ pastatymas, kurį turėčiau naudoti. Sąžiningai, nėra lengva atsakyti į šį klausimą. Šis sąrašas turi keletą puikių variantų, todėl pasirinkti vieną kitą variantą gali būti sudėtinga. Be to, kiekvienas vartotojas turi savo nuostatas, kurios lemia jų pasirinkimą.

Tai pasakysiu, jei man uždės pirštus ant vieno pastatymo, taip bus Nėra ribų „Magic Build“. Man patinka šis pastatymas. Tačiau aš renkuosi objektyvų pasirinkimą, remdamasis populiarumu. „No Limits Magic“ yra plačiausiai naudojama ir atsisiunčiama iš visų „Kodi“ versijų.

Tai apgalvotai suprojektuota konstrukcija, tinkanti visiems „Kodi“ vartotojams. Nesvarbu, ar esate naujas, ar senas vartotojas, sunkiųjų ar atsitiktinių programų platintojas, turite aukštos klasės ar žemų parametrų įrenginį, „No Limits Magic“ versija yra jums. Čia taip pat yra daugybė aukštos kokybės vaizdo įrašų priedų, reikalingų visiems jūsų srautinio perdavimo poreikiams. Jo nesudėtinga ir sklandi sąsaja suteikia lengvą ir patogią patirtį. Paprastais žodžiais tariant, tai būtina išbandyti „Kodi“ pastatymui.

Geriausias „Kodi“ pastatytas 2020 m

Dėmesys „KODI“ vartotojams: Perskaitykite prieš tęsdami

„Kodi Addons“ / „build“ siūlo neribotą srautinį turinį, tačiau taip pat gali patekti į teisines problemas, jei sugaunate srautinius filmus / TV laidas / sportą. „Kodi“ vartotojams primygtinai rekomenduojama visada prisijungti prie VPN, kai srautai perduodami internetu. Geras „Kodi“ VPN slepia jūsų tapatybę, aplenkia vyriausybės stebėjimą, geografiškai užblokuotą turinį ir IPT trapėjimą (tai taip pat padeda srautui kaupti be buferio)..

Aš naudoju „ExpressVPN“, kuris yra greičiausias ir saugiausias VPN. Tai labai lengva įdiegti į bet kurį įrenginį, įskaitant „Amazon FireStick“. Gausite 3 mėnesius nemokamai ir sutaupysite 49% pagal savo metinius planus. Taip pat pridedama 30 dienų pinigų grąžinimo garantija. Jei nesate patenkintas, visada galite paprašyti grąžinti pinigus.

Spustelėkite ČIA, kad gautumėte 3 mėnesius nemokamus ir sutaupytumėte 49% „ExpressVPN“

Skaitykite: Kaip įdiegti ir naudoti „Kodi“ VPN

Čia pateiktas geriausių „Kodi“ konstrukcijų sąrašas:

1. Titano pastatymas

Titano statyba

„Titanium Build“ įrengtas visas pramogų pasaulis, todėl jis išsiskiria tarp populiariausių „Kodi Builds“. Naudodami šią versiją galėsite mėgautis tiesioginiu sportu, tiesiogine televizija, filmais, „YouTube“, „Vaikų zona“, „Sporto repeticijomis“ ir „Svarbiausiais dalykais“ bei „Tiesiogine televizija“ pagrindiniuose JK ir JAV kabelinės televizijos kanaluose..

Norėdami pasiūlyti jums tokį platų pramogų lauką, „Titanium“ siūlo daugybę priedų, tokių kaip „DeathStar“, „Yoda“, „Gaia“, „SportsDevil“ ir dar daugiau. Jos vartotojo sąsaja yra minimalistinė ir švari, kad būtų geresnė vartotojo patirtis.

Be to, šis rinkinys buvo nuolat atnaujinamas, siekiant užtikrinti, kad jis neatsiliktų nuo dabartinio internetinės žiniasklaidos srautinio pasaulio. Jei esate Ispanijos vartotojas, ieškantis geriausio „Kodi Build“, tuomet „Titanium Build“ puikiai tiks jums. Tai nereiškia, kad tai negali tenkinti kitų vartotojų interesų. Tiesą sakant, jis buvo sukurtas pritaikyti angliškus vartotojus iš pat pradžių!

Kaip įdiegti „Titanium Build“ ant „Kodi“

2. Be ribų, „Magic Build“

Veikia su Kodi 18.1 iki Kodi 18.5 & Kodi 17,6

neribota magija statyti kodi

Dauguma „Kodi“ vartotojų pagyrė „No Limits Magic Build“ už daugybę galimybių, kai kalbama apie internetines pramogas. Šiuo metu ji yra viena iš išsamiausių „Kodi“ konstrukcijų. Tai, kad jame yra „Aeon Nox 5: Silvo Skin“, siūlo jums futuristinę išvaizdą. Na, jūs niekada nesuprasite, kaip „Kodi“ odos daro įtaką jūsų transliacijos patirčiai, kol nepateiksite savo rankos į šį „Kodi Build“.

Norėdami žiūrėti ribotas regionines TV laidas ir filmus, turėsite investuoti į gerą VPT. Aš jau kalbėjau apie VPN naudingumą, kai naudojate „Kodi“, ir žengiau toliau, norėdamas rekomenduoti geriausią VPN, kad būtų užtikrintas kuo didesnis anonimiškumas ir asmeninis saugumas. Norėdami patobulinti turinio srautą, „No Limits Magic Build“ dažnai atnaujinami, kai neveikiantys ir seni papildymai pakeičiami naujais..

Tarp populiariausių priedų šiame „Build“ yra „Yoda“, „cCloud TV“, „Kopijuoti“ & Paste, „Pulse Fitness“, „Sports Devil“, „The Magic Dragon“ ir kt. Su jais galėsite mėgautis neribota muzika tiek iš JK, tiek iš JAV, kaip senoji džiazo daina. Taip pat transliuosite filmus, žiūrėsite TV laidas, mėgaukitės visu sporto pasauliu ir nešiokite nemokamus tiesioginius JAV ir JK televizijos kanalus savo namuose.!

Patikrinkite, kaip įdiegti „Kodi No Limits Magic“ kompiuteryje, taip pat „Fire TV / Stick“.

3. „Misfit Mods Lite“

Dirba su „Kodi 18.1“ iki „Kodi 18.5“ tik „Leia“

geriausi kodai stato

Dauguma žmonių nori įdiegti „Kodi“ savo įrenginiuose, kad galėtų žiūrėti nemokamą muziką, TV serialų laidas, filmus, sportuoti ir transliuoti tiesiogines sporto šakas. „Misfit Mods Lite Kodi Build“ suteiks jums visa tai. Čia pateikiamas platus vaizdo srautų asortimentas, kuriame kiekvienoje jo dalyje yra kelios pogrupiai.

„Misfit Mods Lite“ yra su puikiais priedais, tokiais kaip „Deathstar“, „SportsDevil“ ir „The Magic Dragon“. Koks nuostabus būdas mėgautis daugybe nemokamo turinio iš viso pasaulio? Kaip vartotoją, visa tai gausite į vieną paketą. 

Kaip įdiegti „Misfit Mods Lite Build“

4. Modernizuoti

Dirba su Kodi 18.1 iki Kodi 18.5 Leia & Kodi 17,6 Kriptonas

kodi stato

Atnaujinimas: jei negalite įdiegti „Streamline“ „Kodi 18.5“, skaitykite Kaip išspręsti nepavyko įdiegti papildymo iš ZIP failo

„Streamline“ yra dar viena kokybės konstrukcija, kuri nepriekaištingai veikia „Kodi 18.5“. Tai „Whiz Kid Wizard“ dalis, todėl šis rinkinys suteikia jums daugybę vaizdo įrašų priedų, skirtų bet kokiems srautiniams poreikiams patenkinti. Naudodamiesi populiariais priedais, tokiais kaip „Exodus Redux“, „The Magic“ ir daugybė kitų, galite leisti mėgstamus filmus ir TV laidas, tiesioginę TV transliaciją, sporto transliacijas ir dar daugiau..

Didžiausias šios konstrukcijos trūkumas yra jos dydis. Tai yra lengvas statinys, siūlantis puikų našumą visuose „Kodi“ įrenginiuose, įskaitant tuos, kuriuose mažai atminties ir apdorojimo galia, pvz., „FireStick“. „Streamline“ man taip pat patinka paprastas, tvarkingas ir lengvai priprantamas dizainas. Jame išdėstyti svarbūs greito pasiekimo elementai be jokių rūpesčių ir nesklandumų. Net jei esate pirmą kartą stato vartotojas, jūs greitai jį sužinosite. Kūrėjai kruopščiai pasirinko šrifto tipą, stilių ir dydį, kad būtų visiškai skaitomi.

Nepaisant mažo dydžio, „Streamline“ nepraleidžia nė vienos svarbios funkcijos. Kaip sakiau, galite transliuoti bet ką, ko tik norite. Apskritai, „Streamline“ yra puikus „Kodi 18.5“ pastatymas.

Kaip įdiegti „Kodi“ „Streamline“ versiją

5. Slepiantis

Dirba su Kodi 18.1 iki Kodi 18.5 Leia & Kodi 17,6 Kriptonas

veržlus statyti

Slamious Kodi build yra vienas iš geriausių statinių, su kuriuo galėtum susidurti šiomis dienomis. Šis vidutinio dydžio statinys puikiai veikia visuose įrenginiuose, net ir tuose, kurių specifikacijos yra žemos.

„Slamious“ versijoje taip pat yra tinkama vaizdo įrašų priedų kolekcija, leidžianti srautiniu būdu paversti viską, ko tik norite. Patogi vartotojui sąsaja leidžia greitai pradėti naudotis įvairiomis transliacijos galimybėmis tiesiai pagrindiniame ekrane. Apskritai tai yra puikus pastatymas, kurį turėtumėte išbandyti. Esu įsitikinęs, kad jums patiks.

Kaip įdiegti „Slamious Build“

6. „Xanax“

Dirba su Kodi 18.1 iki Kodi 18.5 Leia & Kodi 17,6 Kriptonas

xanax statyti

„Xanax Kodi build“ yra tų pačių kūrėjų, kurie projektavo „Durex build“, pasiūlymas. Kadaise labai populiarus statinys nebeveikia. Tačiau tai buvo vienas nuostabus statinys, ir daugelis jį naudojusių vartotojų vis dar ieško jo alternatyvos. Laimei, dabar yra vienas - „Xanax“.

„Xanax“ sąsajos dizainas ir išdėstymas yra beveik toks pats kaip „Durex“. Beveik tokio pat dydžio. Net nepavadinčiau „Xanax“ Durex klonu, jis yra beveik panašus.

Turėdama solidžią „Kodi“ priedų, tokių kaip „Yoda“, „Exodus Redux“, „The Magic Dragon“ ir patogią sąsają, biblioteką, „Xanax build“ leidžia patekti į šį sąrašą.

Kaip įdiegti „Xanax“, pastatytą „Kodi“

7. „Xontech“

Dirba tik su Kodi 18-18.5

xontech

„Xontech“ stato iš populiarių kūrėjų „Team Falcon“, kurie jau davė mums daugybę tinkamų priedų ir versijų. Jis turi vizualiai malonų dizainą, tačiau be jokių rūpesčių ir komplikacijų. Naršymas yra paprastas ir aiškus. Yra daugybė iš anksto įdiegtų priedų, kurie veikia, yra populiarūs ir jau yra mūsų geriausių „Kodi“ priedų sąraše. Versijoje taip pat yra daugybė programos priedų, skirtų priežiūrai ir naudingumui. Aš jaučiu, kad greitai tai bus populiarus pastatymas. Aš tai išbandžiau. Galbūt norėsite tai padaryti ir jūs.

Kaip įdiegti „Xontech Kodi build“

8. „DaButcher“

Dirba su Kodi 18.1 iki Kodi 18.5 Leia & Kodi 17,6 Kriptonas

dabutcher

„DaButcher“ yra viena geriausių „Kodi“ kūrinių bibliotekų, su kuriomis neseniai susidūriau. Šis vedlys negali pasigirti dideliu statinių sąrašu. Kaip aš rašau, „DaButcher“ inventoriuje yra mažiau nei 10 statinių. Nors joje yra tik keletas variantų, jie sukuria gana didelį įspūdį. Visi jo variantai yra geri, nors „DaLight“ mane labiausiai sužavėjo. Ši lengva konstrukcija suteikia visiškai naują „Kodi“ patirtį per unikalią ir gaivią sąsają. Aš rekomenduoju jums išbandyti „DaButcher“.

Kaip įdiegti „DaButcher“ „Kodi“

9. Grindhouse

Dirba su Kodi 18.1 iki Kodi 18.5 Leia & Kodi 17,6 Kriptonas

geriausia kodi statyti

„Grindhouse Wizard“ siūlo šviežią ir įspūdingą daugiau nei trijų dešimčių pastatų biblioteką. Nesvarbu, ar jūs jau seniai perėjote į „Kodi 18.5“ ar vis dar naudojate „Kodi 17.6“, yra daugybė versijų, kurias galite tyrinėti ir eksperimentuoti. Jei turite nedidelės apimties įrenginį, yra keletas lengvų konstrukcijų, kurios sklandžiai veikia bet kokią sistemos konfigūraciją. Jei ieškote funkcijų, turinčių daug funkcijų, visiškai pakrautą, vėl yra daugybė variantų. Dėl skirtingos kokybės „Kodi“ kolekcijos kolekcijos „Grindhouse“ įtraukėme į savo sąrašą.

Kaip įdiegti „Grindhouse Builds“ vedlį

10. Rajono miestas

Veikia tik su „Kodi 18.1“ iki „Kodi 18.5 Leia“

meškėnų miestas

„Racoon City“ yra ne tik vienas, bet ir daugybė „Kodi“ konstrukcijų kolekcija, kurią galite rasti naudodamiesi „Racoon City“ vedliu. Anksčiau statyti čia buvo galima keliems burtininkams. Kūrėjai juos suvedė ir sukūrė visiškai naują vedlį. 

Rasite daug funkcijų turinčių, sunkių konstrukcijų, taip pat lengvų, skirtų srautiniams įrenginiams, kurių specifikacija maža. Net ir mažose bei vidutinėse versijose yra populiarūs iš anksto įdiegti priedai, kad įsitikintumėte, jog turite daug transliacijos pasirinkimų. Sąsajoje naudojama individualizuota geriausių „Kodi“ odos versija.

Kaip įdiegti „Racoon City Builds“

11. Nemigos

Dirba su Kodi 18.1 ir Kodi 17.6

nemigai stato vedlį

„Insomniacs“ yra dar vienas „Kodi“ pastatytų prekių sandėlis. Šiuo metu „Insomniacs Wizard“ turi tik dvi versijas „Kodi 18 Leia“ ir nė vieną „Kodi Krypton 17.6“. Nors abu jo variantai yra geri, „Black“ ir „Gold Build“ akivaizdžiai išsiskiria.

Nors „Team Insomniacs“ neturi daug siūlomų versijų, esamos yra pakankamai geros daugumai vartotojų. Jie yra vidutinio dydžio, kad įsitikintų, jog jie gerai veikia mažo srauto srauto įrenginiuose, tokiuose kaip „FireStick“ ir „Android“ dėžutės. Tačiau jie vis dar yra pakankamai dideli, kad apimtų visus pagrindus, kurių tikitės iš bet kokio pastatymo ar net šiek tiek daugiau.

Juoda ir auksinė spalva yra gera pradedantiesiems, tačiau patyrę vartotojai, ieškantys paprasto ir lengvo sudėjimo, taip pat gali būti įdomūs.

Kaip įdiegti „Insomniacs“ kūrinius

12. Labirintas

labirintas statyti kodi

Labirintas yra vienas iš naujesnių pastatymų ir vienas iš naujausių šios geriausios „Kodi“ kolekcijos įrašų.

Labirinto vedlys pasižymi keliomis versijomis. Jei ieškote lengvo ir daugiafunkcinio sprendimo, rekomenduočiau „Maze Family Build“ iš sąrašo.

Ši konstrukcija puikiai veikia visus „Kodi“ įrenginius. Net jei turite įrenginį su mažomis specifikacijomis (pvz., „FireStick“), nerasite jokių našumo problemų.

Kaip įdiegti „Maze Build on Kodi“

13. Doomzday

Dirba su Kodi 18.1 iki Kodi 18.5 Leia & Kodi 17,6 Kriptonas

Doomzday

„DoomzDay Builds Wizard“ yra patikimas visų rūšių „Kodi“ suderinamų įrenginių katalogas. Yra lengvų konstrukcijų, kurios sklandžiai veikia mažos atminties įrenginiuose. Jie puikiai tinka „FireStick“ ir „Android TV“ dėžutėms. Taip pat rasite sunkių, daug funkcijų turinčių, bet geriau veikiančių kompiuterių ar specialiai pakrautų mobiliųjų telefonų komplektus.

Nepaisant to, yra daugybė pasirinkimų ir esu įsitikinęs, kad rasite tai, kas jums labiausiai tinka. Šie rinkiniai pateikiami su įvairiais populiariais „Kodi“ priedais, leidžiančiais srautiniu būdu perduoti visą mėgstamą turinį. Doomzday pabandykite, neliksite nusivylę. 

Kaip įdiegti „Doomzday Kodi build“

14. Dvi karalystės

Dirba su Kodi 18.1 iki Kodi 18.5 Leia & Kodi 17,6 Kriptonas

geriausiai stato kodai

„Two Kingdoms“ yra ne vienas pastatymas, o kelių statinių kolekcija. Aš įdiegiau ir panaudojau kai kuriuos iš jų ir buvau įsitikinęs, kad jie turėtų būti mūsų geriausių „Kodi“ sąrašuose dalis. Dvi karalystę sudaro „Fladnag Super Lite“, „T2K Simple“, „Last Kingdom Dynamiq“, „Fortnite Build“ ir daugelis kitų.

„Two Kingdoms“ turi visų tipų įrenginius. Pavyzdžiui, „Fladnag Super Lite“ kaupimas yra tik 72 MB ir veikia neįtikėtinai greitai su mažai technine įranga, tokia kaip „Amazon FireStick“. „Fladnag Super Lite“ turi tik krūvą priedų, tačiau to pakanka, kad galėtumėte transliuoti visus savo mėgstamus filmus ir laidas. Jei ieškote labiau pritaikytų funkcijų, yra keletas iš jų, kurie jus domintų. Dvi karalystės turi kažką kiekvienam..

Vedlio URL - http://www.t2k-cloud.co.uk/Repo

Kaip įdiegti „Two Kingdoms Kodi Builds“

15. Silvo

Dirba su Kodi 18.1 iki Kodi 18.5 Leia & Kodi 17,6 Kriptonas

silvo

Šis „MutliBuild“ vedlys yra gana naujas ir jame nėra daug versijų. Tiesą sakant, jame yra tik du „Kodi Krypton“ ir „Kodi Leia“ pastatymai. „Silvo build“ galima naudoti abiems „Kodi“ versijoms. Tai yra išsami, tačiau lengva konstrukcija, kuri rūpinasi visais jūsų srautiniais poreikiais. Turėdami daugybę iš anksto įkeltų priedų, galite iškart pradėti žiūrėti turinį, pvz., Filmus, laidas & dokumentiniai filmai, tiesioginė televizija & sportas, turinys vaikams ir dar daugiau.

Iš pradžių pastatytas įrenginys svėrė daugiau nei 540 MB, tačiau jis buvo sumažintas iki maždaug 250 MB, kad būtų užtikrintas geresnis „FireStick“ ir kitų įrenginių, turinčių mažą specifikaciją, našumas. „Silvo“ siūlo tvarkingą, sklandžią sąsają su jums įprastu išdėstymu. Pradiniame ekrano ekrane pateikiamas rodomas turinys. Galite gilintis giliau, norėdami sužinoti daugiau. Aš išbandžiau „Silvo“ ir esu įsitikinęs, kad tai turi būti šio sąrašo dalis.

Kaip įdiegti Silvo Kodi Build

16. Ksenonas

Veikia tik su „Kodi 18.1“ iki „Kodi 18.5“. „Kodi 17.6“ galima įsigyti alternatyvią „Xenon Redbolt“ versiją

ksenonas

„XENON Build“ yra idealus vartotojams, kurie norėtų įdiegti „Kodi“ „Android TV“ dėžutėse ir „Fire Stick“ įrenginiuose. Ši „Kodi“ versija pateikiama su vartotojo sąsaja, kurioje yra skyrius, skirtas populiariems „Android“ APK ir „Android“ įrenginiams, kuriuos galite naudoti srautiniams vaizdo įrašams ar žaisti „Android“ žaidimus. Naudodamiesi paprasta vartotojo sąsaja užtikrinsite, kad jums nereikės eiti į kelią pradedant kurti.

„XENON“ komplektuojama su daugybe skyrių, kuriuose bus atsižvelgiama į kiekvieno tipo vartotojus. „TV laidų“ skiltyje yra turinio, skirto kiekvieno tipo vartotojams. Jei jums patinka romanų laidos, gausite jų turinį. Jei esate veiksmo TV serialo narkomanas, yra naujausio turinio, kad galėtumėte žiūrėti, kaip tai patinka. Jei esate šeima, būtinai įsigykite šeimai tinkamo turinio.

Kituose skyriuose yra filmai, sportas, muzika ir daug daugiau. Kaip ir TV laidose, šie skyriai buvo suskirstyti į pogrupius. Pavyzdžiui, sporto skyriuje yra tokios sporto kategorijos kaip PPV & Renginiai, žvejyba ir medžioklė, sporto replės, be kita ko. „XENON“ yra populiarūs priedai, tokie kaip IT, numeriai, „cCloud TV“, „DejaVu“, „Seren“, „VooDoo“ ir dar daugiau

Vedlio URL - http://diggzrepo.ddns.net/

Kaip įdiegti „Xenon Kodi Build“

17. Šlifavimas

Dirba su Kodi 18.1 iki Kodi 18.5 Leia & Kodi 17,6 Kriptonas

malti

Iš neįtikėtinos „Fire TV Guru Build“ (dabar nutrauktos) kūrėjų išplaukia dar vienas kokybiškas pastatymas - „The Grind“. Kaip ir „Fire TV Guru“, „Grind“ sąranka sklandžiai veikia „Fire TV“, taip pat kitose platformose, įskaitant kompiuterius ir mobiliuosius telefonus.

„Grind“ siūlo keletą iš anksto įkeltų priedų, įskaitant „Limitless“, „7 Of 9“, „Venom“ ir dar daugiau. Tai siūlo transliacijos parinktis įvairiose žiniasklaidos kategorijose, tokiose kaip filmai, laidos, tiesioginė televizija, sportas, vaikai ir kt.

Šis statinys pasižymi sklandžiu veikimu ir yra lengvai naudojamas. Todėl jis buvo įtrauktas į šį geriausių „Kodi“ kūrėjų sąrašą.

Kaip įdiegti „Grind Kodi“ versiją

18. Plutonis

Dirba su Kodi 18.1 iki Kodi 18.5 Leia & Kodi 17,6 Kriptonas

plutonis

Plutonio statinys yra didžiulio pastatų iš „EzzerMac“ vedlio arsenalo dalis. Šis vedlys turi didžiulį vidaus statybų pasirinkimą, be to, jame kataloguojami trečiųjų šalių statiniai iš kitų kūrėjų. Plutonis yra vienas iš geriausių „Kodi“ gaminamų kolekcijų.

Jei esate įsimylėjusios, ryškios temos, yra didelė tikimybė, kad jums patiks Plutonis. Tačiau tai susiję ne tik su vaizdais. Kaip tikitės iš bet kokio gero pastatymo, jame yra daugybė populiarių „Kodi“ priedų, skirtų tiesioginei televizijai, sportui, filmams, laidoms ir visam vaizdo turiniui. „Magic Dragon“, „DeathStar“, „Yoda“, „SportsDevil“ yra keletas jos siūlomų priedų. Tačiau yra ir kitų.

Plutonis yra lengvas, jo atsisiuntimo dydis yra mažesnis nei 160 MB. Todėl jis siūlo aukščiausią našumą visose platformose, net „FireStick“, kuris laikomas mažos apimties medijos įrenginiu. Kadangi statinys yra mažas, jame nėra daug funkcijų. Tačiau jis apima visus pagrindus ir užtikrina, kad niekada netrūktų srautinio turinio.

Kaip įdiegti „Plutonium Kodi Build“

19. „CellarDoor“ televizorius

Dirba su Kodi 18.1 iki Kodi 18.5 Leia & Kodi 17,6 Kriptonas

rūsyje pastatytas televizorius

„CellarDoor“ TV vedlys, priklausantis pavadinimų saugyklai, suapvalina keletą geriausių „Kodi“ pastatymų, kuriuos rasite šiomis dienomis. Šiame vedlyje gyvena keli „Krypton“ statiniai. Kiekvienas statinys yra vertas mūsų geriausių „Kodi“ katalogų katalogo vietos atskirai. Kadangi jie yra „CellarDoor“ TV arsenalo dalis, aš pasirinkau laisvę juos sudėti po vienu stogu.

Visuose šiuose modeliuose yra įspūdingas naujausių ir veikiančių priedų rinkinys, kuriame galima pasirinkti daugybę žiniasklaidos priemonių, įskaitant „Magic Dragon“, „DeathStar“, „SportsDevil“, „Seren“, „Numbers“ ir daugelį kitų. Atsižvelgdamas į greitį, lengvą naršymą, stabilumą ir priedų rinkimą kaip parametrus, padėsiu Dominus prieš du. Tačiau „Infuzija“ ir „Sonar“ nėra labai atsilikę. Vis dėlto tokia mano nuomonė. „Rūsio durų“ TV vedlys taip pat pridėjo naują „namesake“ versiją „Rūsio durys“. Tačiau jie galimi tik „Kodi 18 Leia“.

Kaip įdiegti televizorių „CellarDoor“

20. SG vedlys

Veikia tik su Kodi 18.1 - 18.5 Leia

sg vedlys

„Ezzer Mac“ kūrėjai keletą mėnesių pasiūlė įtikinamą versijų versiją ir priedus. Ir dabar jie sugalvojo visiškai naują vedlį, pavadintą „SG Wizard“, kuriame yra daugybė versijų, pastatytų atskirai nuo pagrindinio „EzzerMac“ vedlio..

„SG Wizard“ turi nedidelę, bet tvirtą „Kodi Leia 18“ konstrukcijų kolekciją. Šiuo metu „Kodi Krypton“ konstrukcijų nėra. Visos jos konstrukcijos siūlo šiek tiek unikalų išdėstymą. Jie taip pat yra pakankamai lengvi, kad sklandžiai veiktų visose „Kodi“ palaikomose platformose. Turėdami puikią vaizdo įrašų priedų biblioteką, kūriniai taip pat užtikrina, kad niekada nepraleisite srautinio perdavimo parinkčių.

Kaip įdiegti „SG Wizard Builds“ „Kodi“

21. Mėlynoji magija

Veikia tik su Kodi 18.1 iki Kodi 18.5 Leia

mėlyna magija statyti

„Blue Magic build“ yra vienas iš naujausių „Kodi Builds“ katalogo papildymų. Jis yra pagamintas iš „Luxury Build Wizard“, kuriame taip pat yra keletas kitų „Kodi 18“ ir „Kodi 17.6“ konstrukcijų. „Blue Magic“ turi aptakią sąsają ir deramą vaizdo įrašų priedų kolekciją, skirtą įvairioms transliacijos galimybėms.

Galite pradėti nuo pagrindinio ekrano tyrinėdami tokias kategorijas kaip Tiesioginė televizija, Sportas, Vaikams, Filmai, TV laidos ir dar daugiau. Galite įsigilinti ir naršyti visą priedų sąrašą, kur rasite populiarių vardų, tokių kaip „Monster Munch“, „Yoda“, „DeathStar“, „cCloud TV“, „The Magic Dragon“ ir dar daugiau.

Kaip įdiegti „Blue Magic“, naudojant „Kodi“

22. Lygiadienis

Suderinamumas: „Kodi 17.6“ tik „Krypton“

kodi lygiadienis

Dėl lygiadienio ir lengvo išdėstymo bei minimalios sąsajos „Equinox“ pateko į populiariausių versijų sąrašą. Tai yra didelis dydis, kurio įdiegimas užims beveik 660 MB įrenginio vietos. Tai gana didelis statinys, o ne gerai mažos atminties įrenginiams, tokiems kaip „FireStick“. Mano kompiuteryje jis veikė sklandžiai, bet „FireStick“ - lėtai.

„Equinox“ turi tik keletą priedų, įskaitant „Genie TV“, „Genie TV Sports“, „Yoda“, „SportsDevil“ ir kt. Deja, tiesioginės televizijos ir sporto programų pasirinkimui nėra daug. Kūrėjai turi savo vidinę „Genie“ TV programą, tačiau tam reikalinga „premium“ narystė, kuri jums galėtų kainuoti beveik 13 USD per mėnesį. Pastatyme nėra daug priedų ir jis nėra būtent tas, kurį vadinate „turtingu funkcijomis“. Mane verčia susimąstyti, kodėl jis yra tokio dydžio. Tai nėra blogas pastatymas, tačiau šiame sąraše yra ir geresnių.

Vedlio URL - http://genietv.co.uk/repo/

Kaip įdiegti „Equinox Kodi Build“

23. „Duff Light“

Dirba su Kodi 18.1 iki Kodi 18.5 Leia & Kodi 17,6 Kriptonas

duff light

„Duff Light“ yra neįtikėtinai lengvas statinys, kuris puikiai tinka TV transliacijos įrenginiams, tokiems kaip „Amazon FireStick“ ir „Android Boxes“. Taip pat galėtumėte ją įdiegti savo kompiuteryje, tačiau su tuo nebus malonu bendrauti. Įdiegę kompiuterį, vietoje pelės žymeklio pamatysite mažą vėliavėlę, teigiančią, kad pelė nepalaikoma. Vis tiek galite naudoti pelę, tačiau naršyti nebus lengva. Tiesą sakant, navigacija nėra labai sklandi net ir be pelės. Norint patekti į elementus, kuriuos norite pasiekti, reikia šiek tiek padaryti.

„Duff Light“ yra minimalus ir tvarkingas statinys. Kūrėjai pašalino visas neesmines dalis, kad būtų galima kurti „Lite Lite“. Todėl čia nerastumėte didelės priedų kolekcijos. Tačiau joje yra keletas gerų veikiančių priedų, tokių kaip „Kratos Reborn“ ir kt. Jų turėtų pakakti daugumai vaizdo įrašų. Jei jums reikia daugiau, visada galite įdiegti papildomus priedus. Jei ieškote lengvo, nerūpestingo, paprasto ir gražiai atrodančio pastato, galbūt norėsite apsvarstyti „Duff Light“.

Kaip įdiegti „Duff Light Kodi Build“

24. Sunkusis Noksas

Dirba su Kodi 18.1 iki Kodi 18.5 Leia & Kodi 17,6 Kriptonas

Kaip ir „No Limits Magic Kodi Build“, „Hard Nox“ naudoja „Aeon Nox 5: Silvo Skin“. Ši „Kodi Skin“ siūlo futuristinę išvaizdą. Kaip ir visos kitos versijos, kartu su kitais yra nuostabių priedų, tokių kaip „SportsDevil“.

Meniu yra ekrano apačioje. Tarp svarbių skyrių yra TV laidos, turinys visą parą, 7 dienos populiarus turinys, filmai ir vaikams skirtas turinys. Kiekvienas skyrius dar labiau suskirstytas į poskyrius, judesio metu, kuris yra pritaikytas patobulinti vartotojo patirtį.

Kaip įdiegti „Hard Nox Kodi“ versiją

25. „EzzerMacs“

Dirba su Kodi 18.1 iki Kodi 18.5 Leia & Kodi 17,6 Kriptonas

kietas Nox

„EzzerMacs“ yra sandėlis dešimčiai „Kodi“ pastatų, tiek vidaus, tiek iš trečiųjų šalių. Nesvarbu, ar naudojate naujausią „Kodi 18 Leia“, ar vis dar transliuojate „Kodi Krypton“, yra daugybė versijų, iš kurių galite pasirinkti.

„Wizard“ yra dviejų variantų - „EzzerMacs“ & „EzzerMac“. Skirtumas pavadinime yra toks mažas, aš beveik praleidau jį pirmą kartą pažiūrėjęs. Tačiau yra daug skirtumų tarp to, ką jie siūlo.

„EzzerMacs“ yra įprastas vedlys, turintis gana tekstinę sąsają. Tai suteikia prieigą tik prie vidinių pastatų. Kita vertus, „EzzerMac“ yra grafiškesnis ir interaktyvesnis, be to, kad įmontuojama namuose, jame yra dešimtys „Kodi“ kūrinių iš trečiųjų šalių kūrėjų..

Jei ieškote šaltinio, kuriame yra daug darbinių versijų, „EzzerMacs“ yra tai, ką norėtumėte išbandyti.

Kaip įdiegti „Ezzermacs“ versijas

26. Naujovės

Dirba su Kodi 18.1 iki Kodi 18.5 Leia & Kodi 17,6 Kriptonas

geriausi kodai stato

„Inovacijų kūrimo vedlys“ šiuo metu siūlo dvi versijas - „Innovation Colors Adult“ ir „Innovation Colors Family“. Abi šios versijos siūlo daugybę srautinių pasirinkimų. Suaugusiesiems skirtoje versijoje yra papildoma suaugusiesiems skirto turinio kategorija.

Abi konstrukcijos yra gana dydžio, kad būtų galima sklandžiai valdyti įvairius „Kodi“ prietaisus. Taip pat rasite nedidelę, bet veiksmingą „Kodi“ priedų biblioteką, įskaitant numerius, stebuklingą drakoną ir dar daugiau.

Versijos sąsaja yra patogi vartotojui. Populiariausius filmus ir laidas galima transliuoti per namų langą. Norėdami sužinoti daugiau turinio, galite toliau tyrinėti priedus. Žinomas meniu juostų ir submeniu juostų išdėstymo derinys leidžia lengvai naršyti ir naršyti.

Kaip įdiegti „Innovation Builds“ „Kodi“

27. Džokeris

juokdarys

„Joker Kodi“ konstrukcijos yra naujas mūsų „Kodi“ konstrukcijų katalogo priedas. „Joker Wizard“ turi daugiau nei tuziną statinių, įskaitant „The Bio-Hazard“, „The Crow“ ir dar daugiau. Yra variantų visų rūšių „Kodi“ įrenginiams, net ir tiems, kurie veikia žemomis specifikacijomis ir RAM. Dauguma pastatytų elementų puikiai veikia „FireStick“ ir kituose TV įrenginiuose, tokiuose kaip „Android TV“. Visus įvertintus dalykus verta pamėginti.

Kaip įdiegti „Joker“ versiją

Kaip saugiai naudoti „Kodi“ kuria

Prieš pradėdami transliaciją naudodamiesi „Kodi Addons / Builds“, norėčiau jus perspėti, kad viskas, ką transliuojate „Kodi“, yra matoma jūsų IPT ir vyriausybei. Tai reiškia, kad transliuodami autorių teisių saugomą turinį (nemokami filmai, TV laidos, sportas) galite patekti į teisines problemas.

„Kodi“ vartotojams primygtinai rekomenduojama prijungti VPN srautinio perdavimo metu. „Kodi“ VPN apeis IPT atleidimą, vyriausybės priežiūrą ir populiarių priedų geografinį ribojimą. Aš visada jungiuosi „ExpressVPN“ visuose savo srautinio perdavimo įrenginiuose ir siūlau jums padaryti tą patį.

„ExpressVPN“ yra greičiausias ir saugiausias VPN. Kartu suteikiama 30 dienų pinigų grąžinimo garantija. Reiškia, jūs galite laisvai ja naudotis pirmąsias 30 dienų ir, jei nesate patenkintas atlikimu (o tai labai mažai tikėtina), galite paprašyti grąžinti visą pinigų sumą..

PASTABA: Mes neskatiname pažeisti autorių teisių įstatymų. O kas būtų, jei netyčia baigtumėte srautinį turinį iš neteisėto šaltinio? Ne visada lengva pasakyti skirtumą tarp teisėto ir neteisėto šaltinio.

Taigi, prieš pradėdami transliaciją „Kodi“, atlikite 3 paprastus veiksmus, kaip gauti VPN apsaugą.

1 žingsnis: Gaukite „ExpressVPN“ prenumeratą ČIA.

2 žingsnis: Spustelėkite ČIA norėdami atsisiųsti ir įdiegti „ExpressVPN“ programą į savo įrenginį.

3 veiksmas: Spustelėkite maitinimo piktogramą, kad prisijungtumėte prie VPN serverio. Tai viskas. Dabar jūsų ryšys saugus, naudojant greičiausią ir geriausią „Kodi“ VPN.

prijunkite expressvpn for kodi

Ką dar gali padaryti Kodi?

Be tiesioginės TV transliacijos, filmų, TV laidų ir muzikos, yra ir kitų nuostabių dalykų, kuriuos galite padaryti su „Kodi“. Viskas, ko jums reikia, yra gauti reikiamus priedus ir greitai naudotis kūrėjų instrukcijomis. Jie įtraukia:

Atsisiųskite, saugokite ir paleiskite muziką ir transliacijas

Galite ne tik transliuoti ir klausytis nuostabių muzikos žanrų, bet ir atsisiųsti muzikos naudodami „Kodi“. Dauguma žmonių galvoja apie „Kodi“ kaip tik televizorių. Tačiau tai ne tik! Turėdamas reikiamus priedus ir funkcijas, „Kodi“ pavers centrą visiems jūsų skaitmeninės terpės poreikiams. Tarp puikių jo siūlomų funkcijų yra galimybė atsisiųsti ir saugoti muziką, kurią galite groti vėliau. Viskas, ko jums reikia - įdiegti tinkamus muzikos priedus.

Tiesą sakant, naudodamiesi tokiais muzikos priedais gausite tas pačias paslaugas, kaip tas, kuris užsiprenumeravo „Spotify Premium“ ar „Apple Music“. Atminkite, kad šiuos puikius muzikos žanrus gausite nemokamai! Be to, tokiu pačiu būdu galite atsisiųsti ir atkurti transliacijas. Jums reikės tinkamo priedo, kuris buvo specialiai sukurtas internetinėms transliacijoms.

Atsisiųskite, įdiekite ir paleiskite vaizdo žaidimus

Kuris paauglys nemėgsta vaizdo žaidimų šiandieniniame pasaulyje? Na, labai mažas procentas. Tačiau jei esate laidus kaip aš, savo lėtus vakarus ir savaitgalius mieliau praleistumėte žaisdami vaizdo žaidimus rūsyje. Naudodamiesi „Kodi“ jums nereikia investuoti į „PlayStation“. Viskas, ko jums reikia, yra gražus žaidimų įrenginys ir tinkami priedai. Vaizdo žaidimai yra įvairių žanrų ir formatų. Nuo retro vaizdo žaidimų iki „Android“ programų galėsite mėgautis maloniais žaidimais iš bet kurio „Kodi“ įrenginio!

Nusiųskite vaizdo įrašus ir paveikslėlius bibliotekoje

Praėjo tos dienos, kai mūsų tėvai saugodavo spausdintų nuotraukų knygelių albumus. Prisimenu, mes praleisdavome keletą valandų po susitikimo su savo artimaisiais, eidami pro šiuos albumus, ir uždavinėdami klausimus, kur buvote šią dieną? Šiandien jums reikia tik išmaniojo telefono ir atminties įrenginio, kad galėtumėte panaudoti ir išsaugoti nepamirštamas akimirkas. Apsilankymų metu jums tik reikia pateikti žmonėms savo nuostabių vaizdo įrašų ir paveikslėlių, kuriems buvo suteikta geografinė žyma, biblioteką.

Naudodamiesi „Kodi“ jums nereikia mokėti už paslaugą, leidžiančią jums sukurti paveikslėlių ar vaizdo įrašų biblioteką. Platforma siūlo priedus, kurie padės įkelti, redaguoti ir išsaugoti paveikslėlius skaidrių demonstravimo bibliotekose. Šios nuotraukos taip pat gali būti naudojamos kuriant „Kodi“ fonus ir apvalkalus jūsų palaikomame „Kodi“ įrenginyje. Be to, panašiu būdu galite išsaugoti ir savo trumpo vaizdo įrašo turinį.

Peržiūrėti socialinės žiniasklaidos platformas

Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas - per „Kodi“ įrenginius galite peržiūrėti orų programas ir socialinės žiniasklaidos platformas. „Kodi“ viduje galite atsisiųsti „YouTube“, „Pinterest“, „Twitter“ ir „Facebook“ iš kitų socialinės žiniasklaidos platformų. Toks žingsnis padės gauti tiesioginius pranešimus ir teikinius per „Kodi“ programą.

DUK

Kas yra populiariausia & geriausia Kodi statyti?

„No Limits Magic“ yra bene populiariausias „Kodi“ pastatymas šiuo metu. Taip pat ypač populiarus yra „Titanium Build“ iš „Supreme Builds“ vedlio.

Abi šios konstrukcijos yra gerai suprojektuotos ir siūlo puikią „Kodi“ patirtį. Jie taip pat pateikiami su keliais iš anksto įdiegtais „Kodi“ priedais, kad galėtumėte iškart pradėti.

Kokie yra „Kodi“ konstrukcijos naudojimo pavojai??

Pasirinkdami „Kodi“ pastatymą, turite būti atidūs. Yra žinoma, kad kai kurios kenkėjiškas programas perduoda jūsų įrenginiui. Tačiau populiarūs statiniai paprastai yra saugūs. Mes dar negirdėjome apie netinkamą statybą, kurį čia išvardijome.

Ar „Kodi“ stato legaliai?

„Kodi“ versijose yra iš anksto įdiegti trečiųjų šalių priedai. Jei srautiniu būdu perduodate autorių teisių saugomą turinį, visada kyla pavojus, kad jis bus įtrauktas į teisėtą rūpestį. Mes patariame savo skaitytojams perduoti viešai prieinamą turinį be licencijų. Mes taip pat rekomenduojame naudoti VPN, kad srautiniu būdu paslėptumėte savo IP adresą.

Kaip galiu įdiegti papildomus priedus versijose?

Galite lengvai įdiegti priedus bet kurioje „Kodi“ versijoje. Norėdami įdiegti „Kodi“ priedus statybose, galite sekti nuoseklias instrukcijas.

Apatinė eilutė

Tikiuosi, kad jums pavyko gauti keletą geriausių „Kodi Builds“, kurie patraukė jūsų mintis! Kitas žingsnis yra sekti mūsų svetainėje esančius vadovus ir saugiai juos įdiegti. Atminkite, kad už asmeninį saugumą, šifravimą ir anonimiškumą turėsite gauti gerą „Kodi“ VPN! Jei esate naujokas „Kodi“ pasaulyje ir norėtumėte tai išbandyti, patarčiau įsigyti „Amazon Fire TV Stick“. Galite lengvai uždaryti „FireStick“ srautiniam perdavimui naudojant „Kodi“ versijas, ir tai net nėra neteisėta.

Susijęs:

  • Kaip įdiegti kelis „Kodi Builds“
  • Geriausios tiesioginės televizijos „Kodi“ priedai
  • Kaip įdiegti „cCloud Kodi Addon“
  • Kaip įdiegti „BBC iPlayer“ „Firestick“ ir „Kodi“
  • Kaip įdiegti „Crew Addon“

Spustelėkite čia, kad gautumėte slaptus virvių pjovimo triukus tiesiai į gautuosius.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me