Geriausi „Kodi“ priedai, kad laimėtų visame pasaulyje [2020]

>

Šiame straipsnyje mes suapvaliname geriausius „Kodi“ priedus, skirtus „FireStick“, „Fire Stick 4K“, „Fire TV Cube“, „Android Mobiles“. & Planšetiniai kompiuteriai, „Windows“ & „Mac“ kompiuteriai ir visos „Kodi“ suderinamos aparatinės įrangos platformos. Dauguma šių priedų siūlo suderinamumą su naujausiu „Kodi 18.5 Leia“. Taigi, jei esate pakeitę „Kodi 18.4“ (ar bet kurią kitą senesnę versiją) į „Kodi Leia 18.5“, vis tiek turėtumėte turėti galimybę be vargo žiūrėti mėgstamus filmus, laidas, tiesioginę TV, sportą ir pan. Mes nuolatos bandome šiuos priedus ir nuolat informuosime apie svarbius ar pastebimus atradimus. Tuo tarpu būtų puiku, jei taip pat galėtumėte mums pranešti apie savo išvadas. Parašykite mums komentarą per komentarų skyrių šio straipsnio pabaigoje. Tai padės ne tik mums, bet ir jūsų kolegiems „Kodi“ vartotojams.

Taigi, sėkmingai įdiegėte „Kodi“ savo asmeniniame kompiuteryje / „Amazon Fire TV Stick“ / „Android“ ar bet kuriame kitame įrenginyje. (Jei dar to nepadarėte, pažiūrėkite, kaip įdiegti „Kodi“ „FireStick“). Bet tik įdiegę „Kodi“ į savo įrenginį nepadarysite to triuko. Jei norite maksimaliai išnaudoti „Kodi“ ir išnaudoti visas jo galimybes, jums reikės „Kodi Addons“. Štai kodėl aš sudariau šį geriausių „Kodi Addons 2020“ sąrašą. Šie priedai papildo „Kodi“, padėdami vartotojams pasiekti daugybę transliacijos paslaugų, TV kanalų, muzikos & Radijo stotys ir kt.

geriausi kodi priedai

Tūkstančiai „Kodi“ priedų šiuo metu yra prieinami internete. Tačiau valdžia panaikino daugelį trečiųjų šalių „Kodi Addons“ ir net daugelis „Kodi“ saugyklų nebeveikia. Taigi atrinkti geriausius „Kodi“ priedus savo asmeniniam kompiuteriui / „Fire TV Stick“ ar kitoms „Kodi“ dėžutėms tapo labai varginantis darbas..

Dėmesys „KODI“ vartotojams: Perskaitykite prieš tęsdami

„Kodi Addons“ / „build“ siūlo neribotą srautinį turinį, tačiau taip pat gali patekti į teisines problemas, jei sugaunate srautinius filmus / TV laidas / sportą. „Kodi“ vartotojams primygtinai rekomenduojama visada prisijungti prie VPN, kai srautai vyksta internetu. Geras „Kodi“ VPN slepia jūsų tapatybę, aplenkia vyriausybės stebėjimą, geografiškai užblokuotą turinį ir IPT trapėjimą (tai taip pat padeda srautui kaupti be buferio)..

Aš naudoju „ExpressVPN“, kuris yra greičiausias ir saugiausias VPN. Tai labai lengva įdiegti į bet kurį įrenginį, įskaitant „Amazon FireStick“. Gausite 3 mėnesius nemokamai ir sutaupysite 49% pagal savo metinius planus. Taip pat pridedama 30 dienų pinigų grąžinimo garantija. Jei nesate patenkintas, visada galite paprašyti grąžinti pinigus.

Spustelėkite ČIA, kad gautumėte 3 mėnesius nemokamus ir sutaupytumėte 49% „ExpressVPN“

Skaitykite: Kaip įdiegti ir naudoti „Kodi“ VPN

Prieš tęsdami, spustelėkite čia, kad perskaitytumėte mūsų atsakomybės atsisakymą.

Geriausi „Kodi Addons 2020“

Keletą metų naudodamas „Kodi“, supratau, kad jums nereikia šimtų priedų, nesvarbu, kokį turinį norite žiūrėti. Viskas, ko jums reikia, yra nuo 3 iki 5 skirtingų priedų bet kuriai turinio kategorijai. Tačiau tikrai svarbu tai, kad jūsų pasirinkti priedai veikia ir turi pateikti aukštos kokybės srautus. Todėl aš suteikiu savo 100% įsitikinti, kad mūsų „Geriausių„ Kodi “priedų sąraše yra TIK dirbantys„ Kodi “priedai, sukuriantys atkuriamus srautus.

Taigi, čia yra geriausi „Kodi“ priedai, kurie šiuo metu veikia ir yra būtini, jei norite turėti visą filmų, TV laidų, muzikos, socialinės žiniasklaidos, sporto ir kitų pramogų dozę:

Geriausi filmų „Kodi“ priedai & TV laidos

geriausi kodi priedai filmams

 1. Exodus Redux
 2. Magiškasis drakonas
 3. GAIA
 4. Serenas
 5. Nuodai
 6. FEN
 7. „EXODUS V8“
 8. Aš esu Ego
 9. Labiausia
 10. Nemėžio AIO
 11. Uranas
 12. „ReleaseBB“
 13. Merkurijaus priedas
 14. „DejaVu Addon“
 15. MTB apšviestas žaibas
 16. „USS Defiant“
 17. Mirtis iš viršaus
 18. IT papildymas, kurio autorius nėra niekas
 19. Alvinas
 20. „Yify Movies HD“
 21. „Real Debrid“ išskirtinai filmai
 22. Pirato gyvenimas man
 23. „T2K“ 1 Spustelėkite „Movie Addon“
 24. „DeathStar“
 25. Voodoo
 26. Krūmai
 27. JK TURKŲ ŽAISLINIAI
 28. Stebėjimo vaizdo įrašas
 29. SANDORĄ

Exodus Redux

„Exodus Redux“, pristatytas 2018 m. Spalio mėn., Yra bene naujausias „Kodi“ priedas pagal poreikį. Nepaisant to, kad Exodus Redux yra naujas, jis patenka į geriausių „Kodi“ priedų sąrašo viršų. Mūsų priežastys yra paprastos.

„Exodus Redux“ taip pat gali būti išskirtinai populiaraus (ir vis dar aktyvaus) „Kodi“ priedo „Exodus“ klonas. Tačiau atrodo, kad „Exodus“ bėgant metams nusidėvėjo, o „Exodus Redux“ yra nauja, ryški žvaigždė horizonte.

Abu šie priedai turi beveik visiškai tą patį išdėstymą. Tačiau „Redux“ yra neįtikėtinai efektyvus „Open Scrapers“ rinkinys, todėl jis aiškiai lenkia „Exodus“. „Exodus Redux“ yra greitas, siūlo aukščiausio lygio srautus ir didžiąja dalimi užtikrina beveik nulinį buferį. Integruokite jį su „Real-Debrid“ ir gausite dar geresnės kokybės srautus su daugiau „Full HD“ atkūrimo galimybių.

Kaip saugiai naudoti „Kodi“ priedus

Prieš pradėdami transliaciją naudodamiesi „Kodi Addons / Builds“, norėčiau jus perspėti, kad viskas, ką transliuojate „Kodi“, yra matoma jūsų IPT ir vyriausybei. Tai reiškia, kad transliuodami autorių teisių saugomą turinį (nemokami filmai, TV laidos, sportas) galite patekti į teisines problemas.

„Kodi“ vartotojams primygtinai rekomenduojama prijungti VPN srautinio perdavimo metu. „Kodi“ VPN apeis IPT atleidimą, vyriausybės priežiūrą ir populiarių priedų geografinį apribojimą. Aš visada jungiuosi „ExpressVPN“ visuose savo srautinio perdavimo įrenginiuose ir siūlau jums padaryti tą patį.

„ExpressVPN“ yra greičiausias ir saugiausias VPN. Kartu suteikiama 30 dienų pinigų grąžinimo garantija. Reiškia, jūs galite laisvai ja naudotis pirmąsias 30 dienų ir, jei nesate patenkintas atlikimu (o tai labai mažai tikėtina), galite paprašyti grąžinti visą pinigų sumą..

PASTABA: Mes neskatiname pažeisti autorių teisių įstatymų. O kas būtų, jei netyčia baigtumėte srautinį turinį iš neteisėto šaltinio? Ne visada lengva pasakyti skirtumą tarp teisėto ir neteisėto šaltinio.

Taigi, prieš pradėdami transliaciją „Kodi“, atlikite 3 paprastus veiksmus, kaip gauti VPN apsaugą.

1 žingsnis: Gaukite „ExpressVPN“ prenumeratą ČIA.

2 žingsnis: Spustelėkite ČIA norėdami atsisiųsti ir įdiegti „ExpressVPN“ programą į savo įrenginį.

3 veiksmas: Spustelėkite maitinimo piktogramą, kad prisijungtumėte prie VPN serverio. Tai viskas. Dabar jūsų ryšys saugus, naudojant greičiausią ir geriausią „Kodi“ VPN.

prijunkite expressvpn for kodi

Kai būsite apsaugoti VPN, galėsite užtikrintai pradėti diegti „Kodi Addons“. Pirmiausia štai, kaip įdiegti „Exodus Redux Kodi Addon“.

Pastaba:

 1. „Kodi“ nerodo subtitrų pagal numatytuosius nustatymus. Jei žiūrite filmus su subtitrais, taip pat turėtumėte perskaityti, kaip pridėti subtitrus „Kodi“.
 2. Jei dėl kokių nors priežasčių bet kuriame iš šio puslapio priedų susiduriate su buferiu, štai vadovas, kuris turėtų padėti jums pasirūpinti buferiu.

Magiškasis drakonas

Čia ateina dar vienas neįtikėtinas priedas su neįtikėtina TV epizodų biblioteka ir brūkštelėjimais, kad jūsų nesibaigiantis pramogų potyris. „Magic Dragon“ priedas greitai tapo daugelio „Kodi“ ekspertų ir vartotojų mėgstamu po jo išleidimo. Šis greitas ir paprastas naudoti priedas suteikia jums visą norimą turinį, įskaitant naujausius filmus ir laidas.

Naudojamas efektyviausių grandiklių rinkiniu, „The Magic Dragon“ nuskaito geriausius ten esančius srautus. Panašu, kad „The Dogs Bollocks“ klonas yra papildomas, tačiau su geresne pakuote ir tikrai su geresnėmis funkcijomis. Nesvarbu, ar jums patinka žiūrėti filmus, laidas, dokumentinius filmus, vaikų daiktus, su sportu susijusius vaizdo įrašus ar tiesiog klausytis muzikos, „The Magic Dragon“ jus aprėpia. „Magic Dragon“ piktogramą galite įdiegti iš „Diamond Build Repo“ per kelias minutes.

Saugykla: „Diamond Build Repo“

Šaltinis: http://repo.rubyjewelwizard.com

Kaip įdiegti „Magic Dragon Kodi Addon“

GAIA

„Gaia“ yra jūsų mėgstamų filmų ir TV laidų priedas pagal pareikalavimą. Paprastas išdėstymas, todėl priedas pagrindiniame ekrane tvarko turinį pagal paprastas kategorijas, įskaitant filmus, laidas, dokumentinius filmus, vaikus ir kt. Kai pateiksite vaizdo įrašo atkūrimo užklausą, „Gaia“ nuskaitys dešimtis srautų iš kelių serverių. Po kurio laiko išjungta, Gaia vėl atsikelia. Naujausia priedo versija („Gaia 4“) suteikia keletą patobulinimų ir patobulinimų, palyginti su ankstesniais. Tai geriausiai veikia, kai naudojate jį su „Real-Debrid“.

Saugykla: Gaia

Šaltinis: https://repo.gaiakodi.com/

Kaip įdiegti „Gaia“ priedą „Kodi“

Serenas

Serenas yra vienas žavus papildymas „Kodi“ priedų pasauliu. Yra šimtai priedų ir, nepaisant to, kad yra naujas, Seren ima save pastebėti. Panašu, kad komanda, esanti už „Seren“, vis dar kuria priedą. Bet man tai jau atrodo daug žadanti.

Šis priedas nesiūlo jokių nemokamų srautinių nuorodų, kai rašau šį kūrinį. Turite sukonfigūruoti jį su vienu iš dviejų „premium“ priglobėjų: „Real Debrid“ arba „Premiumize“. Žinoma, „Real Debrid“ yra mano asmeninis mėgstamiausias dalykas ne tik todėl, kad yra populiaresnis, bet ir todėl, kad yra geresnis.

Kadangi „Seren“ naudoja aukščiausios kokybės nuorodas, jis siūlo geresnį atkūrimą. Srautai greitai traukiami, jie greitai atkuriami ir yra daugiau HD transliacijos parinkčių. Priedas vis dar kuriamas ir modifikuojamas. Yra tikimybė, kad ateityje ji gali pradėti siūlyti nemokamus srautus. Bet to dar reikia pamatyti. Bet kokiu atveju aš naudoju šį priedą ir man tai patinka. Aš neturiu persijoti blogų nuorodų, norėdamas rasti tai, kas veikia. Pabandyk.

Kaip įdiegti „Seren Addon“ „Kodi“

Nuodai

Kai rašau tai, „Venom“ yra palyginti naujas priedas. Tačiau jis greitai tapo vienu iš populiariausių pasirinkimų, tikriausiai todėl, kad daugybė aukščiausių ir populiariausių „Kodi“ priedų turi uždarąsias parduotuves. „Venom“ siūlo platų transliacijos pasirinkimą filmų ir TV laidų kategorijose. Nesitikėkite iš „Venom“ jokių papildomų ar išgalvotų kategorijų. Tačiau jei dažniausiai transliuojate populiarius filmus ir laidas, „Venom“ yra puiki galimybė išbandyti. Jame naudojami „Lambda“ grandikliai, o ją palaiko aktyvių kūrėjų komanda. „Venom“ turinio biblioteka yra didelė. Tai renka aukščiausio lygio srautines nuorodas iš įvairių šaltinių. Pabandyk tai!

Kaip įdiegti „Venom Kodi Addon“

FEN

FEN yra palyginti naujas „Kodi“ priedas, palyginti su dauguma šio sąrašo priedų. Tačiau ji įrodė esanti pakankamai verta, kad galėtų būti mūsų populiariausių priedų kolekcijos dalimi. Šis lengvas ir sklandus priedas leidžia nepaprastai lengvai transliuoti mėgstamus filmus ir laidas. Jis greitai veikia visuose „Kodi“ įrenginiuose, įskaitant „FireStick“. „Fen“ turi didžiulę turinio biblioteką, o reguliariai pridedama naujų. Pabandyk!

Kaip įdiegti FEN Kodi priedą

„EXODUS V8“

„Exodus“ kadaise buvo populiariausias ir plačiausiai naudojamas „Kodi“ priedas. Taip, šis priedas vis dar veikia. Tačiau tai tik gyvos praeities šlovės relikvijos. Po gero ilgo bėgimo Exodus buvo uždarytas, o vėliau atgaivintas. Bet tai nėra tai, kas buvo anksčiau. Nors ji vis dar turi didžiulę turinio biblioteką, kuri reguliariai atnaujinama, ji kartais yra nepatikima. Aš laikau šį priedą sąraše tol, kol jis tinkamai transliuojamas. Be to, „Exodus“ vis dar yra pirmoji pirmenybė daugeliui „Kodi“ vartotojų. Jei esate vienas iš jų ir norite tai išbandyti, galite įdiegti „Exodus“ spustelėję žemiau esančią nuorodą.

Kaip įdiegti „Exodus Kodi Addon“

Aš esu Ego

Aš esu „Ego“ priedas, skirtas žiūrėti filmus ir TV laidas. Vis dėlto jame yra kategorija Dokumentiniai filmai. Tačiau pagrindinis dėmesys vis dar skiriamas filmams ir serialams. Čia rasite beveik bet kurį populiarų filmą ar laidą, kurią norite žiūrėti. Neseniai išleisti filmai ir epizodai taip pat reguliariai atnaujinami. Priedas naudoja naujausias grandymo technologijas, kad pateiktų aukščiausios kokybės srautus. Skyros kokybė padidėja iki 1080p. Taip pat rasite daugybę 720 ir SD nuorodų.

Kaip įdiegti „Ego“ priedą

Labiausia

„Tempest“ yra dar vienas priedas, kuris puikiai veikia „Kodi 18“ ir tarnauja jums tvirta filmų ir TV laidų biblioteka. Šiame priede yra naujausių filmų ir rodomų epizodų. Čia taip pat rasite daug seno turinio. Tempestas atrodo kaip Sandoros šakutė. Nors paktas gali būti nebepalaikomas, „Tempest“ yra gerai prižiūrimas.

„Tempest Kodi“ priedo transliacijos aspektas yra įspūdingas. Greitai surandami srautai, daug jų atkeliauja ir beveik visi jie žaidžia. Tai dar geriau veikia su „Real Debrid“. „Tempest“ taip pat palaiko „Trakt“ integraciją. Man patinka šis priedas ir nematau jokios priežasties, kodėl to nenorėtumėte.

Kaip įdiegti „Tempest Kodi Addon“

Nemėžio AIO

„Nemesis AIO“ yra kelių kategorijų priedas, teikiantis jums turinį pagal pareikalavimą. Rasite įprastas filmų ir TV laidų kategorijas, taip pat specialias kategorijas, tokias kaip dokumentiniai filmai, interneto kamera, žaidimų vaizdo įrašai, anime, animaciniai filmai ir dar daugiau. Nemesis puikiai dirba, kai rašau. Tikiuosi, kad dabartinis jos veiklos lygis bus išlaikytas artimiausiu metu. Jei turite „Real Debrid“ paskyrą, nepamirškite jos suporuoti su „Nemesis AIO“, kad galėtumėte pamatyti nuostabesnę transliacijos patirtį.

Kaip įdiegti „Nemesis AIO“ priedą „Kodi“

Uranas

Populiaraus „cy4Root“ saugyklos atgaivintas Urano Kodi priedas vėl žaidžiamas. Turėdamas visiškai naują grandiklių rinkinį, šis priedas veikia geriau nei bet kada anksčiau. Tai traukia daugybę kokybiškų nuorodų. Jis taip pat siūlo sklandų transliavimą. Atnaujintoje „Uranus“ versijoje yra daug turinio, įskaitant filmus, laidas ir dar daugiau. Jei anksčiau naudojote Uraną ir praleidote, galite juo dar kartą mėgautis. Jei esate naujokas „Kodi“, galite išbandyti šį priedą dabar.

Kaip įdiegti Urano Kodi Addon

„ReleaseBB“

„ReleaseBB“ pateikia daugybę filmų ir TV laidų, skirtų pramogoms. Šis priedas garantuoja aukštos kokybės transliaciją per aukščiausios kokybės paslaugų teikėjus. Kaip aš rašau, „ReleaseBB“ nemoka jokių srautų. Jei norite mėgautis vaizdo įrašo turiniu, turite prisijungti su geriausiu paslaugų teikėju. Galite naudoti „Real Debrid“, „All-Debrid“ ar „Premiumize“ premium srautinio perdavimo paslaugas. Nors yra daugybė nemokamų priedų, srautinis perdavimas naudojant papildomas nuorodas yra visiškai kitokia patirtis. Pabandykite šį priedą vieną kartą!

Kaip įdiegti „ReleaseBB Kodi Addon“

Merkurijaus priedas

Gyvsidabris yra neįtikėtinas „Kodi UK“ TV saugyklos pasiūlymas. Šis priedas apima aukščiausio lygio grandiklius ir suteikia jums geriausios kokybės srautines nuorodas. Per „Mercury Kodi“ priedą galite žiūrėti filmus, TV serialus, dokumentinius filmus ir daug daugiau. Priedas veikia daugelyje populiarių transliavimo platformų, tokių kaip „FireStick“, „Android TV Box“, kompiuteriai ir dar daugiau. Šiuo metu priedas yra reguliariai atnaujinamas su naujausiais filmų leidimais ir TV epizodais. Pabandyk!

Kaip įdiegti „Mercury Addon“

„DejaVu Addon“

„DejaVu“ priedas siūlo nuostabų srautinio turinio, įskaitant jūsų mėgstamus filmus ir serialus, sąrašą. Taip pat galite transliuoti dokumentinius filmus, su sportu susijusį turinį, turinį vaikams ir dar daugiau. Lengvai naudojamos kategorijos pagrindiniame lange garantuoja, kad jums nėra jokių problemų tyrinėti ir naršyti vaizdo įrašus. Naudodamas abi, kankinančias ir grandymo technologijas, „DejaVu Kodi“ priedas atneša aukščiausio lygio srautus. Tai puikiai veikia, kai suporuojate su „Real Debrid“. Šiuo metu „DejaVu“ yra vienas geriausių „Kodi“ priedų.

Kaip įdiegti „DejaVu Addon“

MTB apšviestas žaibas

: Priedą dabar galima įsigyti kaip „Greased Lightning Movie Cinema“

Populiaraus kino teatro „Butter Preset Max“ priedų kūrėjai išleido dar vieną tvirtą priedą, pavadintą „MTB‘s Greased Lightning“ - greitą automatinį paleidimą. Automatinis žaidimas yra tikrai greitas. Norint rasti ir paleisti darbinį srautą, užtrunka vos kelias sekundes. Tačiau tai dar ne viskas. „Greased Lightning“ taip pat turi didžiulę užsakomo vaizdo turinio kolekciją. Nors visi jūsų mėgstami filmai ir laidos yra čia pat, priedas suteikia daugybę kitų srautinių pasirinkimų. Galite žiūrėti dokumentinius filmus, klausytis transliacijų ir muzikos, transliuoti klasiką ir daug daugiau. Naršymas taip pat yra nepaprastai greitas. Priedas taip pat leidžia prisijungti prie „Real Debrid“ ir „Trakt“, kad būtų galima geriau naudotis srautiniu perdavimu.

Kaip įdiegti MTB „Greased Lightning Addon“

„USS Defiant“

„USS Defiant“ yra naujas priedas (kaip aš rašau šį vadovą), skirtas filmų srautiniam perdavimui pagal pareikalavimą & Parodo. Taip pat rasite įvairių specialių transliacijų kategorijų, tokių kaip Kings of Horror, Kung Fu, Urban ir kt.

Grandikliai, kuriuos naudoja šis priedas, daro padorų darbą ir patraukia kokybės srautus. Tačiau jis geriausiai veikia su „Real Debrid“, leidžiančiu pasiekti aukščiausios kokybės nuorodas.

Priedą lengva įdiegti, nustatyti, taip pat lengva naudoti. Tai suteikia sklandų našumą visų tipų, suderinamų su „Kodi“.

Kaip įdiegti „USS Defiant“ priedą

Mirtis iš viršaus

„Mirtis iš viršaus“ yra visų kūrėjų komandos priedų, vadinamų „Falcon“, kolekcija. Šis priedas siūlo didžiulę filmų, laidų, dokumentinių filmų, turinio vaikams ir dar daugiau kolekciją.

Mirtis iš viršaus nėra jokia saugykla. Galite įdiegti tiesiai iš ZIP failo. Šiuo metu šis priedas turi aštuonių „Falcon“ priedų biblioteką. Tačiau visi priedai gali neveikti. Kai paskutinį kartą tikrinau tai rašydamas šį kūrinį, keturi priedai buvo funkcionalūs. Nors kai kurie priedai neveikia, kiti siūlo daugybę turinio valandų pramogoms.

Mirtis iš viršaus taip pat siūlo „Real-Debrid“ integraciją ir taip suteikia prieigą prie aukštesnės kokybės ir „Full HD“ srautų. Išdėstymas yra paprastas, todėl galite greitai pasiekti mėgstamiausią priedą iš kolekcijos. Kadangi „Mirtis iš viršaus“ yra daugybė priedų, rinkimas trunka keletą minučių. Vis dėlto dar verta pabandyti.

„Repo“ šaltinis: http://ajbuilds.uk/secret

Kaip įdiegti „Death from Above Kodi Addon“

IT papildymas, kurio autorius nėra niekas

Jei ieškote „13Clowns Kodi“ priedo pakeitimo, „IT Kodi“ priedas, kurį pateikė „Nobody“, gali būti jums tiesiog tinkamas pasirinkimas. Šis priedas pagal užsakymą gali pasigirti nemaža filmų ir šou kolekcija. Čia taip pat yra įvairaus tipo vaizdo turinys, įskaitant dokumentinius filmus, „YouTube“ vaizdo įrašus, turinį vaikams ir dar daugiau. Rašydamas šį vadovą, šis priedas gauna daug gerų nuorodų. Tai atrodo daug žadanti ir tikiuosi, kad ateityje tai teiks ir kokybiškas paslaugas. IT yra „T2K Repo“ dalis.

Kaip įdiegti IT priedą

Alvinas

Alvino Kodi priedas yra gana nežinomos saugyklos Aštuonkojai dalis (kaip aš tai rašau). Tačiau esu savotiškai dėkinga, kad įbėgau į tai. Šis priedas atrodo kaip „Exodus V8“ šakutė. Abiejų išdėstymas yra panašus, jei ne visiškai tas pats. Alvinas traukia daugybę kokybiškų nuorodų ir daugybę jų pateikia 1080p. Ji taip pat turi didelę turinio biblioteką. Nors nerasite daug išgalvotų kategorijų, jei ieškote paprasto priedo, kuris palengvina aukštos kokybės filmų ir laidų transliaciją, būtinai turėtumėte apsvarstyti Alvino priedą..

Kaip įdiegti „Alvin Addon“ „Kodi“

„Yify Movies HD“

Šis priedas yra vienas neįtikėtinų pasiūlymų iš vieno nepaprastai populiaraus vardo kankinančiame pasaulyje - Yify. Dažnai kankinantys vartotojai jau turi būti susipažinę su šiuo vardu. Jei esate naujokas, „Yify“ yra didelis nemokamų filmų šaltinis. Šiuos filmus galite atsisiųsti iš kelių torrent svetainių naudodami P2P klientą.

Dėl pastarojo meto susidorojimo su kankinančiomis svetainėmis vis sunkiau rasti gerų variantų, kaip atsisiųsti filmus. Tačiau naudodamiesi nauju „Yify“ priedu, vadinamu „Yify Movies HD“, galite pradėti transliuoti filmus iš šio šaltinio per „Kodi“.

Kaip ir „Seren addon“, „Yify Movies HD“ šiuo metu transliuojamas tik per aukščiausio lygio teikėjų paslaugas, tokias kaip „Real Debrid“ ir „Premiumize“. Priedas yra naujas ir vis dar kuriamas. Ateityje nemokamos nuorodos gali būti nepridėtos. Nors viena aišku. Naudojant aukščiausios kokybės nuorodas, srautinio perdavimo patirtis yra žymiai geresnė nei be jos. Išbandykite priedą naudodami „Real Debrid“ ir pamatysite skirtumą.

Kaip įdiegti „Yify Movies HD“ į „Kodi“

„Real Debrid“ išskirtinai filmai

Kaip matyti iš pavadinimo, „Real Debrid Exclusively Movies“ yra skirtas filmams transliuoti. Be to, jis veikia tik tada, kai suporuojate jį su „Real Debrid“.

Mes žinome, kad „Real Debrid“ yra aukščiausios kokybės jungčių generatorius. Taigi tikėkitės, kad su šiuo priedu rasite aukštos kokybės srautus.

Kaip aš rašau, šis priedas vis dar kuriamas. Todėl jis gali nepasiūlyti geriausios naršymo ar naršymo patirties. Viliuosi, kad netrukus jis bus atnaujintas, naudojant patogesnę sąsają.

Kaip įdiegti „Real Debrid išskirtinai filmus“

Pirato gyvenimas man

Atnaujinimas: šis priedas gali būti nebe pats patikimiausias pasirinkimas. Pabandykite vieną iš kitų šio sąrašo priedų. Jei jis kurį laiką neveikia, pašalinsiu jį iš sąrašo.

„Pirate's Life for Me Kodi“ priedas pateikia turinį pagal poreikį, įskaitant filmus & Televizijos laidos rodomos per naująją, bet greitai pasivaišinančią technologiją, vadinamą „torrent-caching“. Šis priedas ieško „torrent“ nuorodų visame žiniatinklyje ir jas atkuria. Nors rasite keletą nemokamų srautinių transliavimo parinkčių, „A Pirate Life for Me“ iš esmės yra puikus priedas. Turite naudoti „Real Debrid“ arba „Premiumize“, kad galėtumėte kuo geriau išnaudoti.

Čia yra didelė filmų ir laidų biblioteka, kuri laukia, kol bus ištirta. Naudodamiesi aukščiausios kokybės torrentų kaupimu, galite tikėtis daug aukštesnės kokybės atkūrimo ir geresnio našumo. Priede taip pat yra IPTV skiltis, tačiau tai nėra labai puiku. Ne priemokos parinktys taip pat neveikia. Kaip jau sakiau, naudokitės juo su papildoma paslauga ir jums tai patiks labiau.

Kaip įdiegti „Kodi“ piratų gyvenimą man

„T2K“ 1 Spustelėkite „Movie Addon“

„T2K“ 1 Spustelėkite „Movie Kodi“ priedą, nes pavadinimas jį panaikina, yra vieno paspaudimo (beveik) filmo atkūrimo paslauga. Tiesiog pasirinkite norimą žiūrėti filmą ir iš sąrašo pasirinkite vieną iš pasirinktų transliacijos nuorodų. Jūsų mėgstamas filmas jau transliuojamas. „T2K 1 Click Movie“ yra neįtikėtinai greitas priedas. Tai leidžia greitai pereiti į filmų sąrašą, iškart parodyti nuorodas ir iškart paleisti vaizdo įrašus.

Vis dėlto nesu patenkintas jos filmų biblioteka. Priedas praleidžia keletą geidžiamiausių filmų pavadinimų, kurie yra beveik visur, kur yra visi kiti priedai. Priedo išdėstymas taip pat nėra per didelis. Yra tik viena nemokama kategorija. Yra dar viena „Premium-Debrid“ vartotojų premium kategorija. Tai beveik tiek.

Vis dėlto aš vis dar rekomenduoju „T2K 1 Click Movie“, nes jame yra keletas gerų filmų. Be galo malonu matyti juos žaidžiant taip greitai. Eik į priekį ir pamėgink.

Šaltinis: http://www.t2k-cloud.co.uk/Repo

„Repo“: „T2K Repo“

Kaip įdiegti T2K 1 Spustelėkite „Movie Kodi Addon“

„DeathStar“

„DeathStar“ nepatinka kaip įprasti pramogų priedai, su kuriais dažnai susiduriate. Tai yra malonus posūkis. „DeathStar“ - tai daugiau nei 35 skirtingų „Kodi“ priedų kūrimas. Įdiegiate vieną priedą ir turite prieigą prie visos priedų bibliotekos visiems savo srautinio perdavimo poreikiams. Nesvarbu, ar jums patinka žiūrėti turinį pagal poreikį, ar tiesioginę TV, sportinį turinį ar vaikų filmus ir laidas, „DeathStar“ turi viską.

DeathStar yra dešimt gerbiamų „Kodi“ kūrėjų bendradarbiavimo rezultatas. Kadangi jį prižiūri keli kūrėjai, jis visada užtikrina aukštos kokybės našumą. Įdiekite „DeathStar“ mažiau nei per 5 minutes iš „Ezzer Macs“ saugyklos ir pasiruoškite nuostabiai transliuoti.

Saugykla: „Ezzer Mac“

Šaltinis: http://ezzer-mac.com/repo

Kaip įdiegti „DeathStar Kodi Addon“

Voodoo

„Voodoo“ yra priedas žiūrėti filmus ir TV laidas. Tačiau tai taip pat teikia jums daugybę priedų kaip tiesioginė televizija, vaizdo įrašai vaikams ir „Anime Adult“. Nors šio priedo tiesioginės TV skiltis veikia puikiai, per daug nepasitikėčiau ja. Srautinės transliacijos procesas yra lėtas ir kartais neleidžiamas reikalaujamas kanalas.

Filmų ir rodomų laidų priekyje „Voodoo“ priedui sekasi gerai, todėl jis yra mūsų geriausių priedų sąrašo dalis. Priedas leidžia prisijungti naudojant „Real-Debrid“ sąskaitą. Tačiau net ir neturėdami „Real-Debrid“, gausite aukštos kokybės nuorodų. Naršymas yra šiek tiek lėtas, bet man apskritai šis priedas patinka.

Kaip įdiegti „Voodoo Addon“

Krūmai

„Scrubs“ yra dar vienas priedas pagal pareikalavimą, dėl kurio jis patenka į mūsų geriausių „Kodi“ priedų sąrašą. Tai yra „Exodus“ šakutė, tačiau, manau, nereikia minėti, kad ji yra geresnė už savo pirmtaką. Nors „Exodus“ vis dar kabo, nors ir plonu siūlu, „Scrubs“ suteikia jums keletą patobulinimų ir patobulinimų. „Scrubs“ priedas išlaiko išdėstymą vienodą su tokiomis pažįstamomis kategorijomis kaip „Filmai“, „TV laidos“, „Mano filmai“, „Mano TV laidos“, „Nauji filmai“. Tai palengvina naršymą.

Šveitikliai gauna gana daug nuorodų ir gana greitai. Tačiau nesitikėkite, kad rasite daug 1080 „HD“ srautų. Aš pastebėjau, kad daug 720p ir SD nuorodų taip pat neleidžiama. Tai reiškia, kad turėsite patikrinti keletą nuorodų, kad galėtumėte rasti veikiančią. Viskas pagerės, jei prisijungsite naudodamiesi „Real-Debrid“ paskyra.

Repo: žydas Repo

Šaltinis: https://jewbmx.github.io/

Kaip įdiegti „Scrubs Addon“ „Kodi“

JK TURKŲ ŽAISLINIAI

JK „Turk“ grojaraščiai yra labai populiarus ir labai atsisiųstas „Kodi Addon“, skirtas „Amazon Fire TV“. Tai ne tik siūlo nuostabią filmų ir TV laidų biblioteką, bet ir rengia turkų filmus & Šou, animaciniai filmai, vaizdo stebėjimas, tiesioginė televizija, komedija „Stand-up“, dokumentiniai filmai, „Maisto pornografija“ ir dar daugiau. UI yra gana tvarkinga ir paprasta, o priedas veikia nepriekaištingai, todėl pateisina savo pasirodymą šiame populiariausių „Kodi Addons“ sąraše. Galite atsisiųsti iš „Turk Repo“ -

Repo - JK Turk

Šaltinis - https://addoncloud.org/ukturk/install

Kaip įdiegti JK Turk grojaraštį „Kodi“

Stebėjimo vaizdo įrašas

Stebėjimo kodų „Kodi“ priedas buvo uždarytas 2019 m. Kovo mėn., Kai „Hellhounds“ saugykla atsijungė. Tačiau dabar priedas buvo atgaivintas ir grįžo su visomis nuojautomis ir jauduliu. Dabar jį galima įsigyti pavadinimu „Watchdogs Video“ ir galite atsisiųsti šį priedą iš „Goldengun“ saugyklos.

Priešingai nei ankstesniame avatare, „Watchdogs Video“ nėra tiesioginės TV skilties. Tačiau joje yra daugybė nuostabių vaizdo įrašų pagal pareikalavimą, kuriuos galima žiūrėti kelias valandas. Panašu, kad priedas yra reguliariai atnaujinamas ir prižiūrimas. Aš tai sakau, nes radau visus naujausius filmo leidimus ir epizodus. Skreperiai, atrodo, daro gerą darbą, nes „Watchdogs“ transliacijos vyksta gerai. Aš nusprendžiau sugrąžinti „Watchdogs“ į mūsų geriausių „Kodi“ priedų sąrašą.

Šaltinis: https://goldengunrepo.github.io/install/me/

Kaip įdiegti „Watchdogs“ priedą „Kodi“

SANDORĄ

Pakto priede buvo pastebėta daugybė pakilimų ir nuosmukių. Ilgiausią laiką jis liko apleistas originalių kūrėjų ir negavo jokių atnaujinimų. Tačiau šis nepaprastai populiarus „Kodi“ priedas dabar buvo atgaivintas ir prieinamas per dvi saugyklas - „Cy4Root“ ir „Covenant“. Dabar priedas gauna daug veikiančių nuorodų. Tai taip pat puikiai tinka su „Real Debrid“. Galite įdiegti paktą „Kodi“ tik per kelias minutes.

Repo: paktas arba „Cy4Root“

Šaltinis: https://covenant01.github.io/zip arba https://cy4root2.github.io/zip

GERIAUSI KODI: Gauk 3 mėnesius nemokamai & Sutaupykite 49% „ExpressVPN“ metinių planų

Geriausi daugiafunkciai priedai

Filmai, laidos, tiesioginė televizija, sportas, dokumentiniai filmai, vaikai, muzika yra keletas populiariausių turinio tipų, kurių ieškome „Kodi“. Paprastai kiekvienai kategorijai yra skirti priedai. Pavyzdžiui, ankstesniame skyriuje mes kalbėjome apie kai kuriuos populiariausius filmų ir laidų vaizdo įrašų priedus pagal pareikalavimą. Kitame skyriuje aptarsime geriausius tiesioginius „Kodi“ priedus. Tada yra keletas priedų, kurie vienoje vietoje aptarnauja visas šias kategorijas. Štai kodėl jie yra universalūs priedai. Čia yra mūsų mažas, bet tvirtas sąrašas.

 1. Beribis
 2. 7 iš 9
 3. Fladnagas
 4. Įgula
 5. Nusileidimas
 6. „LaPlaza“

Beribis

Beribis „Kodi“ priedas suteikia jums gausų srautinio turinio asortimentą įvairiose įdomiose kategorijose. Jei esate turinio pagal poreikį gerbėjas, yra daugybė variantų, kaip mėgautis keliomis valandomis trunkančiu srautu. Jei jums patinka žiūrėti kabelinės televizijos kanalus, kai jie transliuojami, jame yra patikima tiesioginės televizijos skiltis ir jums. Be to, galite žiūrėti turinį „Sportas“, „Komedijos“, „Vaikai“ ir dar daug daugiau.

Priedas pagrįstas efektyviu grandiklių rinkiniu, kuris nuskaito geros kokybės nemokamas nuorodas. Jis taip pat veikia kartu su „Real Debrid“ ir atneša jums ir aukščiausios kokybės nuorodas. Panaudojęs šį priedą kurį laiką, esu įsitikinęs, kad tai yra vienas geriausių „Kodi“ priedų.

Kaip įdiegti „Limitless Kodi Addon“

7 iš 9

Tai yra dar vienas „Kodi“ priedas, kuris turėjo būti mūsų geriausių „Kodi“ priedų sąrašo dalis tuo metu, kai aš jį pamačiau. Jame yra daugiau nei 30 srautinių kategorijų. Kūrėjai įsitikina, kad dauguma kategorijų yra srautinės transliacijos internetu beveik visą laiką. Čia rasite ne tik įprastų variantų, tokių kaip filmai, laidos ir tiesioginė televizija, ir įvairių specialiųjų pasiūlymų, taip pat „Lovers“ take, „Tubitv“ - „True 1- Click“, „Reddit“ filmai, „Podcast“, kovos menai ir dar daugiau.

Tiesą sakant, 7 iš 9 „Kodi“ priedų greta pasirinkimo pagrindiniame ekrane yra keletas populiarių pogrupių. Jame taip pat yra keletas skyrių, pavyzdžiui, klasikiniai (BNW) filmai, kuriuos šiais laikais nėra labai lengva rasti. 7 iš 9 yra tvirtas priedas ir aš rekomenduoju išbandyti.  

Kaip įdiegti 7 iš 9 „Kodi Addon“

Fladnagas

„Fladnag“ nėra tik vienas priedas, bet ir 6 priedų rinkinys, pateikiantis visą turinį. Kiekvienas priedas turi būti įdiegtas atskirai. Kolekciją sudaro „Fladnag Kids Boxsets“, „Fladnag Cartoons“, „Faldnag“ kolekcijos, „Faldnag“ filmai, „Fladnag Sports“ ir „Fladnag“ TV laidos. Kaip matote, kiekvienas priedas pateikia unikalų turinio rinkinį. Šiuos priedus galite įdiegti iš „T2K repo“.

Repo: T2K

Šaltinis: http://www.t2k-cloud.co.uk/Repo

Kaip įdiegti priedus „Kodi“

Įgula

Įgula yra įvairių transliacijos galimybių asortimentas. Šis kelių grandžių „Kodi“ priedas transliuoja filmus ir laidas kartu su tiesiogine televizija, sportu, vaikų turiniu ir dar daugiau. „Crew Kodi“ priedas ateina su šimtais valandų nevertingo turinio.

Tai lengvas priedas, kuris beveik be klaidų veikia kiekviename „Kodi“ palaikomame įrenginyje. Tai yra vidinio saugyklos, taip pat pavadintos The Crew, dalis. Priedą lengva įdiegti, juo lengviau naudotis. Jis taip pat palaiko trečiųjų šalių paslaugas, tokias kaip „Trakt“ ir „Real Debrid“, kad užtikrintų geriausią transliacijos patirtį. Priedas taip pat reguliariai atnaujinamas su klaidų pataisomis ir patobulinimais. Pabandyk tai!

Kaip įdiegti „The Crew“ priedą „Kodi“

Nusileidimas

„Descent Kodi“ priedas yra vienas iš naujesnių įrašų į šį geriausių „Kodi“ priedų sąrašą. Jis kilęs iš „Cy4Root“ saugyklos, kuri šiomis dienomis vis labiau populiarėja.

Naudodami „Nusileidimas“ galite transliuoti daugybę filmų ir laidų. Jis įdarbino „OpenScrapers“ ir įsitikina, kad pateiks kokybės saitus. Tuo pačiu metu tai leidžia lengvai integruoti su „Real Debrid“, kad būtų galima pasiekti aukščiausios klasės nuorodas.

„Trakt“ taip pat gana lengva nustatyti naudojant „Descent“ priedą.

Be įprasto turinio, galite ištirti ir kategoriją „Nusileidimas“, kurioje yra daug specialių ir papildomų variantų. Ši kategorija taip pat turi IPTV skyrių, skirtą tiesioginės TV transliacijai. Apskritai, nusileidimas yra puikus priedas, kurį turite.

Kaip įdiegti „Descent“ priedą

„LaPlaza“

„LaPlaza Kodi“ priedas suteikia jums daugybę transliacijos galimybių, įskaitant filmus, laidas, dokumentinius filmus, vaikų kampelį, kūno rengybos zoną, muziką, radiją ir dar daugiau. Tai netgi apima tiesioginės TV transliacijos IPTV kategoriją (nors ir ne visiškai patikima).

Šį priedą talpina „cy4Root“ saugykla, viena patikimiausių šiuo metu saugyklų.

„Laplaza“ traukia daugybę kokybiškų srautinių nuorodų. Tai taip pat leidžia integruoti „Real Debrid“ ir „Trakt“. Apskritai, tai yra tvirtas srautinio perdavimo priedas, kurį turėti.

Kaip įdiegti „LaPlaza Kodi Addon“

Populiariausi tiesioginiai TV priedai

Galite greitai peržiūrėti svarbiausius tiesioginius „Kodi“ priedus. Jei jums reikia daugiau iš jų, turiu atskirą vadovą, kuriame konkrečiai aprašoma „Live TV Kodi Addons“.

 1. USTVNow
 2. Žaidėjų klubas
 3. „Kodi Solutions“ IPTV
 4. cCloud televizorius
 5. Robino Hudo televizija
 6. IPR IPTV paprastas klientas

USTVNow

Repo: „Kodi“ priedų saugykla

„USTVNow“ yra ekonomiškas būdas žiūrėti mėgstamus Amerikos kabelinės televizijos kanalus per „Kodi“. Nors priedas visų pirma skirtas kariniam personalui ir užjūrio keliaujantiems amerikiečiams, bet kas gali pasirašyti tarnybą ir žiūrėti kanalus. Ši paslauga taip pat turi internetinę platformą, tačiau ji vos negalėjo atitikti „Kodi“ patirties. Jos planai prasideda nuo 14,99 USD per mėnesį ir suteikia prieigą prie 24 kanalų. Į mokamus planus taip pat įtraukiama DVR parama. „USTVNow“ galite įdiegti iš oficialios „Kodi“ priedų saugyklos. Tai galima įsigyti kaip „USTVNow Plus“.

Žaidėjų klubas

„Players Klub“ yra dar vienas puikus tiesioginės televizijos priedas, suteikiantis prieigą prie šimtų televizijos kanalų iš Amerikos ir viso pasaulio. Stebina tai, kad jų mėnesinis planas kainuoja tik 8 USD per mėnesį. „Players Klub“ taip pat galima naudoti „Android“. Turėdami vieną prisiregistravimą galite naudotis šia paslauga tiek „Kodi“, tiek „Android“.

Kaip įdiegti „Players Klub IPTV“ „Kodi“ / „FireStick“

„Kodi Solutions“ IPTV

Jei ieškote nebrangaus būdo žiūrėti aukštos kokybės tiesioginę televiziją „Kodi“, „Kodi Solutions“ IPTV priedas iš tiesų yra sprendimas jums. Už 5 USD per mėnesį ši paslauga suteikia prieigą prie beveik 4000 tiesioginių TV kanalų. Nesvarbu, ar norite žiūrėti filmus ar laidas, muzikos kanalus ar tiesioginį sportą, gyvenimo būdo kanalus ar vaikams skirtą turinį, „Kodi Solutions“ priedas „Kodi“ siūlo jums visiems.

„Kodi Solutions IPTV“ taip pat turi „Android“ programą, leidžiančią naudotis paslauga naudojant „FireStick“ ir „Android“ mobiliuosius telefonus. Tačiau šis „Kodi“ priedas daro ją daugialypės platformos paslauga. Taip yra todėl, kad „Kodi“ palaikoma „Windows“, „Mac“, „iOS“, „Linux“, „Android“ mobiliesiems, „FireStick“ ir „Raspberry Pi“.

Šis priedas apima kelias dešimtis kanalų iš JAV. Taip pat rasite tarptautinių tiesioginių televizijos kanalų iš JK, Kanados, Indijos, Portugalijos, Meksikos, Pietų Amerikos, Vidurinių Rytų ir kt. „Kodi Solutions IPTV“ yra vienas geriausių priedų žiūrėti tiesioginę TV. Pabandyk.

Kaip įdiegti „Kodi Solutions IPTV“ į „Kodi“

cCloud televizorius

„cCloud TV“ yra dar vienas tiesioginės televizijos priedas, į kurį reikėtų atsižvelgti, jei mėgstate žiūrėti palydovinius kanalus „Kodi“. Šis priedas be daug nerimo, šis priedas pristato geriausius televizijos tinklus ir jums nereikia mokėti už nepaprastą abonentinį mokestį. „cCloud“ televizija yra šimtu procentų nemokama. Čia galite pasirinkti daugybę kategorijų, įskaitant visus kanalus, „FilmOn“, „Sportas“, „Naujienos“, „Dokumentinis filmas“ ir dar keletą kitų. Ir nors „cCloud TV“ yra tiesioginė televizija, IPTV priedas, ji taip pat turi specialias filmų ir laidų pagal pareikalavimą kategorijas.

„cCloud TV“ siūlo daugiausiai vaizdo įrašų leisti vienu paspaudimu. Tačiau visi reikalaujami vaizdo įrašai gali būti nerodomi visą laiką. Kartais tam tikri srautai neprisijungę. Nepaisant to, tai yra geras tiesioginės TV priedas, ypač kai lyginate jį su kitais toje pačioje kategorijoje. Šis priedas nusipelno vietos tarp populiariausių „Kodi“ priedų. Galite atsisiųsti „cCloud TV“ iš „Kodi Bae“ saugyklos.

Repo: Kodi Bae

Šaltinis: http :: //lazykodi.com

Kaip įdiegti „cCloud TV Kodi Addon“

Robino Hudo televizija

„Robin Hood“ TV priedas suteikia jums tiesioginio transliavimo iš Balkanų regiono, kelių Europos šalių (įskaitant JK) ir JAV galimybes. Nors priedas nesiūlo tiek daug įvairovės, kaip daugelis kitų šiame geriausių „Kodi“ priedų sąraše, jus gali sudominti, ar norite žiūrėti nemokamus tiesioginės televizijos srautus iš regionų, kuriuose jis yra. Priedas taip pat apima daugybę kanalų iš JAV. Tačiau kai kurių geidžiamiausių galbūt nerandate. Vis dėlto galbūt norėsite bent kartą tai leisti.

Šaltinis: http://kodibalkan.com/repo/

Kaip įdiegti „Robinhood“ televizorių „Kodi“

IPR IPTV paprastas klientas

„PVR IPTV Simple Client“ yra IPTV priedas, skirtas prijungti jūsų esamą IPTV prenumeratą prie „Kodi“ ir transliuoti tiesioginius TV kanalus. Nors šis priedas nesiūlo jokio savo turinio, jis veikia su plačiu IPTV paslaugų spektru.

IPTV prenumeratą galite sukonfigūruoti naudodami šį „Kodi“ priedą naudodami M3U grojaraščio URL arba XMLTV EPG URL. Tai neveikia kitaip. Dėl URL galite susisiekti su IPTV paslaugų teikėju. Taip pat galbūt norėsite patikrinti savo el. Pašto dėžutę, nes paprastai šie URL siunčiami el. Laiške kartu su prisijungimo informacija.

Kaip įdiegti „PVR IPTV Simple Client“

Geriausi „Kodi“ priedai sportui

geriausi kodi priedai gyvam sportui

 1. SPORTSDEVILAS
 2. Sportowa
 3. „Fox Sports Go“
 4. Kylančios bangos

SPORTSDEVILAS

„Sportsdevil“ yra populiariausias sporto priedas. Šis priedas jau kurį laiką veikia ir toliau teikia aukštos kokybės turinį. Tai yra būtinas priedas bet kuriam sporto entuziastams. Jis siūlo tiesioginį kelių sporto kanalų transliavimą, kad galėtumėte tiesiogiai žiūrėti kriketo, futbolo, teniso, futbolo, ledo ritulio ir kt. Varžybas. Jūs netgi galite stebėti savo mėgstamų rungtynių pasivaišinimą, jei praleisite tiesioginį veiksmą. Anksčiau tai buvo galima rasti „Fusion“ repo, bet dabar galite jį atsisiųsti iš įvairių repo.

Šis priedas veikė kurį laiką ir vis dar veikia. Tačiau galite pastebėti, kad daugybė vaizdo įrašų nėra transliuojami beveik visose kategorijose. Jei „SportsDevil“ nesiūlo patenkinamų rezultatų, galbūt norėsite išbandyti kitus sporto žaidimų priedus.

Repo: „EzzerMacs“

Šaltinis: http://ezzer-mac.com/repo

Kaip įdiegti „Sportsdevil Kodi Addon“

Sportowa

Panašu, kad „Sportowa TV“ yra „SportsDevil“ įkvėptas priedas, nors jame nėra tiek daug transliacijos parinkčių. Vis dėlto, galbūt norėsite jį išbandyti, nes jame yra kelios sporto šakų kategorijos, iš kurių galite transliuoti. Jis taip pat apima įvairias sporto šakas, įskaitant futbolą, tenisą, kriketą, stalo tenisą, beisbolą, krepšinį ir dar daugiau. Priedas taip pat turi gerą „Live“ sporto kanalų apimtį. Yra daugybė mirusių srautų, tačiau nemažai jų yra gyvi ir veikia.3

Šaltinis: https://mbebe.github.io/blomqvist

Kaip įdiegti „Sportowa TV Kodi Addon“

„Fox Sports Go“

„Fox Sports“ yra būtina sporto mėgėjams. Šis „Kodi“ priedas patenkina visų ten esančių sporto mėgėjų poreikius. Jūs netgi galite tiesiogiai transliuoti svarbiausius sporto renginius naudodami šį puikų „Kodi Sports“ priedą. Tai yra oficialus „Fox“ pasiūlymas, kurį galima rasti oficialiame „Kodi“ priedų saugykloje. Atminkite, kad norint naudoti šį priedą, reikia užsiprenumeruoti „Fox Sports“ kanalą.

Repo: „Kodi“ priedų saugykla

Kylančios bangos

Kylančios bangos yra dar vienas „Kodi“ sporto priedas. Šis priedas leidžia transliuoti futbolo, PPV renginius ir net įvairius kabelinės televizijos kanalus. Priede nėra daug srautinio perdavimo parinkčių, tačiau yra keletas įdomių kategorijų. Galite išbandyti.

Šaltinis: http://mullafabz.xyz/Repository/

Geriausi „Kodi“ priedai vaikams, animaciniai filmai & Anime

geriausi kodi priedai animaciniams filmams

CTOON Kodi (Filmukai & Anime)

Be abejo, CTOON yra vienas iš geriausių „Kodi“ priedų animaciniam ir anime turiniui. Šis priedas neša didžiulę kolekciją. Jis siūlo atkūrimą vienu spustelėjimu ir yra neįtikėtinai greitas. Aš išbandžiau dešimtis nuorodų ir visos jos veikė (taip, visos jos ir ne „beveik“). Yra šimtai vaizdo įrašų, kuriuos galima žiūrėti valandų valandas. Pagrindiniame priedo ekrane galite pradėti naudotis keliomis animacinių filmų, animacinių filmų ir anime kategorijomis. Kiekviena kategorija yra surūšiuota abėcėlės tvarka. Norėdami rasti ką nors konkretaus, ko ieškote, galite naudoti ir paieškos funkciją (rodoma įtraukiamojo „Kodi“ meniu, kai jūs einate į kairę). Jei dar neišbandėte „CTOON KOdi“, eikite į priekį ir darykite tai dabar!

Repo: Doko

Šaltinis: https://doko-desuka.github.io/

„FunimationNow“

„FunimationNow“ suteikia prieigą prie didžiulės „Anime“ vaizdo įrašų bibliotekos už 5,99 USD per mėnesį. Metinį planą galite nusipirkti už 59,99 USD, jei ieškote tam tikrų santaupų. „FunimationNow“ taip pat siūlo nemokamas paslaugas, tačiau riboja savo vaizdo įrašų biblioteką. Nemokamuose vaizdo įrašuose taip pat gausu skelbimų. Mokama prenumerata siūlo ne daugiau kaip du srautus vienu metu, o nemokama - tik vieną. Gavę mokamą prenumeratą, jūs taip pat iš anksto pasiekiate „Home Video Dubs“. „FunimationNow“ galite įdiegti iš oficialios „Kodi“ priedų saugyklos.

Repo: Oficialus „Kodi“ priedų saugykla

Geriausi „Kodi“ priedai, skirti transliuoti muziką

geriausi kodi priedai, skirti nemokamai transliuoti muziką

MP3 SRAUTAI

Tai puikus „Kodi“ priedas muzikos entuziastams. Tai yra populiarus priedas, kuris jau yra gana ilgą laiką. Medijos biblioteka yra gerai suskirstyta į skirtingas kategorijas, tokias kaip „Billboard Top 100“, populiariausių atlikėjų albumai, repo, hip-hopo, džiazo ir kt. Čia netgi galite sukurti savo mėgstamą grojaraštį..

Repo: rūsio durų televizorius

Šaltinis: http://cellardoortv.com/repo/

„YouTube“

„YouTube“ yra didžiausia vaizdo įrašų bendro naudojimo svetainė visame pasaulyje. Jei norite sužinoti, ar galite srautiniu būdu transliuoti vaizdo įrašus naudodami „YouTube“ savo „FireStick“ ar kitame įrenginyje, kuriame naudojama „Kodi“, tada atsakymas yra teigiamas. „YouTube Kodi“ priedas atlieka gana padorų darbą ir jūs nepajusite skirtumo naudodami priedą ar originalią svetainę. „Kodi“ „YouTube“ priedas taip pat siūlo keletą nuostabių funkcijų, kurios yra papildoma premija. Išbandykite šį nuostabų priedą.

Repo: rūsio durų televizorius

Šaltinis: http://cellardoortv.com/repo/

Geriausi „KOREAN“ dramos priedai

ICDrama

Čia yra specialus gydymas tiems, kurie nori žiūrėti korėjiečių filmus ir laidas. „ICDrama“ turi didelę korėjietiško turinio biblioteką. Tačiau yra daugybė vaizdo įrašų ir iš kitų šalių. Taip pat rasite turinio iš Honkongo, Kinijos, Japonijos ir Taivano. Be abejo, pagrindinis dėmesys skiriamas filmams ir epizodams iš Korėjos.

Nors nesuprantu korėjiečių ar jokios kitos kalbos, kurioje šis priedas teikia turinį, radau, kad ICDrama yra patikimas ir greitas priedas. Čia galima žaisti vienu paspaudimu ir beveik visi srautai, kuriuos bandžiau, dirbo. Taigi, jei norite žiūrėti vienos iš šių Azijos šalių turinį, įsigykite šį priedą dabar.

Repo: „Aznhusband“

Šaltinis: https://aznhusband.github.io/repo/

Tai buvo mūsų sąrašas geriausių „Kodi Addons“, kurie šiuo metu veikia. Jei manote, kad kai kurie kiti papildymai nusipelno vietos šiame sąraše, praneškite mums komentarų laukelyje žemiau.

DUK

Kas yra populiariausia & geriausias priedas?

„Exodus Redux“ šiuo metu yra populiariausias „Kodi“ priedas. Šis priedas siūlo srautinio perdavimo užklausas, įskaitant filmus ir TV laidas. Tai „Exodus“ priedo šakutė, kuri kažkada taip pat buvo nepaprastai populiari.

Be to, „Venom“ ir „The Crew“ priedai yra du labai populiarūs „Kodi“ priedai.

Kokie yra „Kodi Addon“ naudojimo pavojai??

Jei naudojate trečiosios šalies priedą, skirtą transliuoti autorių teisių saugomą ar licencijuotą turinį, galite patekti į teisinius nemalonumus. Todėl vartotojams patariame visada transliuoti viešai prieinamą turinį.

Mes taip pat rekomenduojame naudoti VPN transliuodami su „Kodi“ priedais, kad paslėptumėte savo IP ir galėtumėte saugiai naudotis srautiniu perdavimu.

Ką galite žiūrėti su „Kodi“ priedais?

Su „Kodi“ priedais galite žiūrėti beveik viską, ko tik norite. Viskas susijusi su tinkamo turinio, kurį norite transliuoti, priedu. Šiame sąraše rasite „Kodi“ priedus, skirtus filmams, laidoms, tiesioginei televizijai, sportui, kūno rengybai, anime ir dar daugiau.

Ar „Kodi“ yra teisėtas ir saugus naudoti??

Taip, „Kodi“ yra teisėtas ir saugus naudoti, jei srautiniu būdu perduodate turinį viešai. Turėsite daug saugesnę patirtį, jei su „Kodi“ naudosite srautinį VPN.

„Kodi“ oficialiai galima įsigyti „Microsoft Store“ ir „Google Play Store“. Tai akivaizdžiai garantuoja jo autentiškumą, saugumą ir teisėtumą.

Kaip galiu įdiegti „Kodi“ priedus?

Norėdami įdiegti „Kodi“ priedą, pirmiausia jums reikės šaltinio URL. Iš šaltinio URL įdiegiate „Kodi“ saugyklą, kurioje yra priedas. Galiausiai įdėsite priedą iš saugyklos.

Pateikėme visų šio sąrašo priedų diegimo vadovų nuorodą. Norėdami įdiegti pasirinktą priedą, jums tiesiog reikia sekti nuoseklias instrukcijas.

Atminkite, kad šis straipsnis „Geriausi„ Kodi “priedai yra skirti tik švietimo tikslams ir mes niekada nesiūlytume savo skaitytojams naudotis bet kokiu draudžiamu ar neteisėtu turiniu naudojant bet kurį iš šių„ Kodi “priedų.. 

Susijęs:

 • Kaip „Jailbreak FireStick“
 • Kaip įdiegti „Kino APK“
 • Kaip atkurti „Kodi“ „FireStick“
 • Kaip atnaujinti „Kodi“ „FireStick“
 • Kaip įdiegti „Kodi“ „FireStick“

Spustelėkite čia, kad gautumėte slaptus virvių pjovimo triukus tiesiai į gautuosius.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me