Incursion Kodi Addon 17.6 Kripton Nasıl Kurulur

>

Incursion, PC'nizde, akıllı telefonlarınızda ve Amazon Fire TV Stick'inizde film, şov ve diğer çeşitli video içeriği kategorilerini izlemenizi sağlayan başka bir Kodi eklentisidir. Incursion bir dizi son film, ödüllü şov, son bölüm, belgesel ve çok daha fazlası dahil olmak üzere sağlam bir içerik koleksiyonuna sahiptir. Bu addon, Covenant adı verilen son derece popüler bir addon üzerine inşa edilmiştir. Bu nedenle, arabirim ve klasör düzeni de dahil olmak üzere ikisi arasında bir dizi benzerlik bulacaksınız. İçerik koleksiyonu da aynı. Ancak, Incursion Kodi Addon güncellenmiş kodlar kullanılarak oluşturulmuştur ve bu nedenle selefine göre belirli performans geliştirmeleri sunması beklenmektedir.

Incursion, diğer en iyi Kodi eklentileri gibi, kendi içeriğine ev sahipliği yapmaz. Ancak, en güvenilir kaynaklardan gelen bir video için birden fazla akış getirir. Bu, her zaman videoyu oynatabileceğiniz çalışan bir bağlantı olmasını sağlar. Akışlar hem tam 1080 HD hem de 720 HD olarak kullanılabilir. Şimdi Incursion Kodi addon'u PC'nize / akıllı telefonlarınıza / FireStick'e nasıl yükleyeceğinizi öğrenelim.

GÜNCELLEME: Incursion herhangi bir güncelleme almıyor ve yüklemeye değer değil. Herhangi bir akışı neredeyse hiç almıyor, bu nedenle bu kılavuzu güncellemeyi bıraktık. Tarihte iyi çalışan popüler Kodi Eklentileri listemi kontrol etmenizi öneririm.

Incursion Kodi Addon Nasıl Kurulur

Incursion'u Kodi 17.6'ya yüklemeye başlamadan önce size Kodi uygulamanızı üçüncü taraf Addon kurulumlarına nasıl hazırlayacağınızı göstereyim.

 1. Ekranınızın sol üst tarafındaki Kodi Ayarları'nı tıklayın
 2. Sistem Ayarları'nı açın ve sol kenar çubuğu menüsünde "Eklentiler" i tıklayın
 3. “Bilinmeyen Kaynaklar” ı açın

Kodi uygulamanız artık Incursion gibi üçüncü taraf eklentileri kabul etmeye hazır. Incursion Kodi eklentisini Fire Stick, PC veya akıllı telefonunuza yüklemek için aşağıdaki adımları izleyin.

 • Kodi Ayarlarına Git
 • Dosya Yöneticisi > Kaynak ekle

repo kaynağı ekle kodi

 • "Hiçbiri" ni tıklayın ve Incursion Repo URL'sini ekleyin - http://addons4kodi.site
 • Kaynak adı alanına “Incursion” yazın. İstediğinizi adlandırabilirsiniz, ancak alakalı tutmak en iyisidir.

ihlal deposu url'si

 • Kodi ana sayfasına gidin ve soldaki seçeneklerden “Eklentiler” menüsünü açın.
 • “Paket Yükleyici” yi açın

kodi paket yükleyici

 • “Zip Dosyasından Yükle” ye tıklayın ve bu yolu takip edin - Incursion > depo > repository.incursion > incursion.repository.x.x.x.zip

incursion kodi addon nasıl kurulur

 • Sağ üst taraftaki başarı bildirimini bekleyin. Repo yüklendikten sonra, bir sonraki adıma geçin.
 • “Depodan Yükle” yi açın
 • “İhlal Deposu” nu tıklayın > “Video Eklentileri” > Akın

ihlali yüklemek kodi addon

 • Incursion Kodi Addon'u cihazınıza indirmek ve yüklemek için “Yükle” ye tıklayın.

kodi incursion nasıl kurulur

 • Bir süre bekleyin ve ekranınızın sağ üst köşesinde "Incursion Add-on kurulu" bildirimini görmelisiniz. Bu kadar.
 • Kodi ana sayfasına git > Eklenti > Video Eklentileri > Akın. Eklentiyi şimdi keşfedebilirsiniz.

Kodi Eklentileri / Sürümleri ile akış yapmaya başlamadan önce, Kodi'de akışla yayınladığınız her şeyin İSS'niz ve Hükümetiniz tarafından görülebileceği konusunda sizi uyarmak istiyorum. Bu, telif hakkıyla korunan içeriğin (ücretsiz filmler, TV şovları, Spor) akışının sizi yasal sıkıntıya sokabileceği anlamına gelir.

Kodi kullanıcılarının akış sırasında bir VPN bağlamaları önemle tavsiye edilir. Kodi için bir VPN, popüler Eklentilerde ISS azaltma, Devlet Gözetimi ve coğrafi kısıtlamayı atlayacaktır. Her zaman bağlanırım ExpressVPN tüm akış cihazlarımda ve aynı şeyi yapmanızı öneririm.

ExpressVPN en hızlı ve en güvenli VPN'dir. 30 günlük para iade garantisi ile geliyor. Yani, ilk 30 gün boyunca özgürce kullanabilirsiniz ve performanstan memnun değilseniz (ki bu pek olası değildir), tam geri ödeme isteyebilirsiniz.

NOT: Telif hakkı yasalarının ihlalini teşvik etmiyoruz. Ancak, yanlışlıkla gayri meşru bir kaynaktan içerik akışı yaparsanız ne olur? Yasal ve yasadışı bir kaynak arasındaki farkı söylemek her zaman kolay değildir.

Kodi'de akış yapmaya başlamadan önce, 3 basit adımda VPN korumasını nasıl alacağınız aşağıda açıklanmıştır.

Aşama 1: ExpressVPN aboneliğini edinin BURAYA.

Adım 2: Tıklayın BURAYA uygulamasını ExpressVPN uygulamasını indirip yüklemek için.

Aşama 3: Bir VPN sunucusuna bağlanmak için Güç simgesine tıklayın. Bu kadar. Kodi için en hızlı ve en iyi VPN ile bağlantınız artık güvende.

kodi için expressvpn bağlamak

Kodi'ye neden ihlal yüklenmiyor?

İhlal kendi 'İhlal' deposu aracılığıyla elde edilebilir. Havuzun bulunduğu sunucu verimlidir ve çoğunlukla iyi çalışır. Ancak, bazı nadir durumlarda, sunucu yüklenerek yükleme sorunlarına neden olur.

Incursion Kodi eklentisini sunucudan yükleyemiyorsanız, sorunun sunucu sonunda olması ihtimali yüksektir. Ya Kodi'ye kaynak eklemekte zorluk çekeceksiniz ya da havuzu kuramayabilirsiniz. Sunucu kapalı kalma süreleri her zaman geliştiricilerin radarındadır ve bu nedenle derhal sabitlenirler. Kullanıcı olarak, tek seçenek sunucunun yeniden çalışmaya başlamasını beklemenizdir..

Ancak sunucu, yükleme sorunlarına neden olan tek faktör değildir. Sorun yerel bile olabilir. Tabii ki, emin olmanız gereken ilk şey cihazınızın internete bağlı olmasıdır. İnternet gerektiren başka bir uygulamayı kullanmayı deneyin.

İnternet bağlantınızı tespit ettikten sonra, Kodi'nin yanı sıra PC / FireStick / Akıllı Telefonunuzu yeniden başlatmanızı öneririm. Yeniden başlattıktan sonra, kurulum adımlarını.

Yeniden başlatma, aşırı basitleştirilmiş bir çözüm gibi görünebilir, ancak bazen diğer sorun giderme yöntemlerinin yapamadığı bazı zor sorunları mucizevi bir şekilde düzeltir..

Incursion Kodi Addon Neden Çalışmıyor

Eklentilerle ilgili sorunlar söz konusu olduğunda sunucular genellikle suçlulardır. Daha önce de söylediğim gibi, Incursion sunucusu iyi ve diğer popüler addon’ların sunucusu gibi iyi çalışıyor. Ancak, zaman zaman sıkıntılarla karşılaşır. Sonuç olarak, kullanıcılar akışları alamaz veya videolar oynatılamaz.

Zamanlanmış bir sunucu bakımı veya kapalı kalma süresinde Incursion Kodi eklentisini kullanmaya çalışıyorsanız, çalışmaz. Sunucu sorunları olduğunda, tek yol beklemek ve sunucunun tekrar çalışmaya başlamasına izin vermektir.

Incursion hiç çalışmıyorsa, sunucu sorun olmayabilir. Incursion'ın oynamasını engelleyen yerel bir sorun olması muhtemeldir. Yine, FireStick'in internete bağlı olduğundan emin olun.

Incursion Kodi addon bir süre kullanımdan sonra çalışmayı durdurduysa, dosyalarından biri veya daha fazlası bozulabilir veya bozulmuş olabilir. Böyle bir durumda, yeniden kurulum genellikle düzeltmenin tek yoludur. Kodi ana ekranından Eklentiler'e gidin > Video Eklentileri'ni seçin ve Incursion'ı seçin. Sağ alt taraftaki "Kaldır" düğmesini tıklayın. Şimdi, yukarıda sizinle paylaştığımız yöntemi izleyerek Incursion'u yükleyin.

Bunun sorunu çözmesi ve Incursion'ı tekrar çalıştırması için büyük bir şans var..

Elbette, yeniden başlatma birincil sorun giderme yöntemlerinden biri olarak kalır. Fire Stick / PC'yi hızlı bir şekilde yeniden başlatın ve Kodi'yi tekrar çalıştırın. Yeniden başlatma işletim sistemini, sistem dosyalarını ve uygulamaları yeniler ve birçok sorunu çözer.

Hiçbiri çalışmıyor gibi görünüyorsa, FireStick / PC'de Kodi'yi sıfırlamanız veya kaldırmanız ve yeniden yüklemeniz gerekebilir. Kodi'nin sıfırlanması veya kaldırılması tüm verilerinizi ve eklentilerinizi siler. Bu nedenle, bu işlemleri yapmadan önce Kodi verilerini yedekleyin.

Yüklenecek Daha Fazla Kodi Eklentisi

İhlal ihtiyaçlarınızın çoğu için yeterli olmalıdır, ancak daha fazla Kodi Eklentisi almak istiyorsanız, aşağıdaki bağlantılara göz atın.

 • Supremacy Kodi üzerine nasıl kurulur
 • Kodi üzerinde Placenta nasıl kurulur
 • Uranus Kodi Addon nasıl kurulabilir
 • Gaia Kodi Addon nasıl kurulabilir

Sonuç

Incursion, en sevdiğiniz filmleri, şovları ve diğer videoları FireStick'inizde izlemenizi sağlayan bir Kodi eklentisidir. Incursion, Covenant çerçevesini kullanıyor ve bu nedenle bu popüler eklentiye çok benziyor. Tabii ki, Incursion güncellenmiş kodlara sahiptir ve bu nedenle de gelişmiş performans sunar. Sağlam bir içerik kataloğu ve birden fazla akış alma yeteneği ile Incursion, Kodi'deki birincil eğlence eklentilerinizden biri olabilir. Kurulumu ve kurulumu kolaydır ve kullanımı daha da kolaydır. Sadece birkaç tıklamayla başlayabilirsiniz.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me