Jak korzystać z Kodi | Ultimate Beginner’s Guide for Kodi (2020)

>

Kodi to prosty, choć nie do końca prosty odtwarzacz multimediów. Ponieważ jednak są używane przez miliony ludzi na całym świecie, jesteśmy przekonani, że musi to być łatwe w użyciu narzędzie. Mogę z całą pewnością powiedzieć, że Kodi nie jest tajemna. Mówiąc prawdę, kiedy zacząłem używać Kodi, wydawało mi się to niezrozumiałe i nieco przytłaczające. Jest tak prawdopodobnie dlatego, że ma unikalny układ odtwarzacza multimediów i kilka wyraźnych funkcji. Ale zajęło mi tylko chwilę, aby uświadomić sobie, że Kodi jest znacznie prostsze niż na pierwszy rzut oka.

Do zrozumienia i rozpoczęcia oglądania filmów lub programów na Kodi nie jest wymagana żadna specjalna wiedza techniczna ani krzywa uczenia się. Został zaprojektowany dla laików takich jak ja. Zgadzam się jednak, że gdybym miał trochę pomocy, gdy zapoznałem się z Kodi, poradziłbym sobie z tym trochę szybciej. Wielu moich czytelników pyta, czy mógłbym wymyślić przewodnik, który pomógłby początkującym Kodi przyspieszyć część „zapoznawania się”. Więc oto jestem z przewodnikiem Kodi dla początkujących. W tym przewodniku przedstawię ci najbardziej podstawowe zasady Kodi. Tutaj omawiam wszystko, co musisz wiedzieć o Kodi, aby niemal natychmiast rozpocząć transmisję ulubionych treści.

jak korzystać z kodi

Uwaga Użytkownicy KODI: Przeczytaj zanim przejdziesz dalej

Dodatki / kompilacje Kodi oferują nieograniczoną transmisję strumieniową, ale mogą również wpędzić Cię w kłopoty prawne, jeśli złapiesz streamowanie bezpłatnych filmów / programów telewizyjnych / sportu. Użytkownikom Kodi zaleca się, aby zawsze łączyli się z VPN podczas przesyłania strumieniowego online. Dobry Kodi VPN ukrywa Twoją tożsamość, omija nadzór rządowy, treści blokowane geograficznie i ograniczanie dostępu do Internetu przez dostawców usług internetowych (co pomaga również w strumieniowaniu bez bufora).

Używam ExpressVPN, który jest najszybszym i najbezpieczniejszym VPN. Jest bardzo łatwy do zainstalowania na dowolnym urządzeniu, w tym Amazon FireStick. Dostajesz 3 miesiące za darmo i oszczędzasz 49% na rocznych planach. Ponadto jest objęty 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy. Jeśli nie jesteś zadowolony, zawsze możesz poprosić o zwrot pieniędzy.

Kliknij TUTAJ, aby otrzymać 3 miesiące za darmo i zaoszczędzić 49% na ExpressVPN

Przeczytaj: Jak zainstalować i korzystać z Kodi VPN

Co to jest Kodi?

Pozwól, że podzielę się najprostszą definicją Kodi:

Kodi to odtwarzacz multimedialny

Odtwarzacz multimedialny to oprogramowanie, które może odtwarzać multimedia na twoim urządzeniu. Media to wszystko, co jest wideo, audio lub obrazy. Jednak większość odtwarzaczy multimedialnych, w tym Kodi, jest częściej wykorzystywana do odtwarzania filmów i plików audio. VLC to klasyczny przykład odtwarzacza multimedialnego, który jest szeroko stosowany do odtwarzania wideo i audio.

Kodi umożliwia oglądanie treści wideo, takich jak filmy i programy telewizyjne, oraz odtwarzanie dźwięku, takiego jak piosenki.

Kodi jest podobny do VLC na wiele sposobów, ale z pewnymi kluczowymi różnicami. Podczas gdy VLC jest bardziej popularne do odtwarzania multimediów przechowywanych lokalnie w pamięci urządzenia, Kodi służy przede wszystkim do strumieniowego przesyłania multimediów przez Internet. Kodi można także wykorzystywać do odtwarzania lokalnych multimediów, ale nie z tego jest tak popularny.

Kodi to darmowy odtwarzacz multimedialny typu open source. Został wydany po raz pierwszy w 2002 roku jako XBMC (Xbox Media Center) i jako aplikacja tylko dla Xbox. W dalszej kolejności to narzędzie zostało zmienione na Kodi i stało się dostępne na szerokiej gamie urządzeń i platform OS. Obecnie Kodi działa na systemach Android, iOS, Windows PC, Mac, Windows Mobile, Linux, Amazon FireStick, Raspberry Pi, Android Box i innych.

Kiedy Kodi był XBMC, skonfigurowanie go na Xbox wymagało trochę wysiłku i wymagało krzywej uczenia się. Teraz jest o wiele łatwiej zainstalować Kodi na prawie wszystkich platformach i ma przyjazne dla użytkownika, łatwe w użyciu aplikacje dla większości urządzeń.

Kodi jest bardziej popularny jako internetowy odtwarzacz multimedialny. Umożliwia przesyłanie ulubionych treści za darmo. Daje dostęp do filmów, programów telewizyjnych, telewizji na żywo, sportu, wiadomości, filmów dokumentalnych i wielu innych. Ale Kodi nie mogła zrobić wszystkiego sama. W tym celu wymaga integracji niektórych wtyczek. Wtyczki te są bardziej znane jako „dodatki Kodi”.

Dowiemy się więcej o dodatkach Kodi nieco później. Najpierw pokażę ci, jak zainstalować Kodi na różnych urządzeniach. W końcu musisz przejść do Kodi, aby przejść do następnego kroku. Więc na razie trzymaj się myśli, że „dodatki są najważniejszym aspektem Kodi”.

Jak zainstalować Kodi na różnych urządzeniach

Kodi jest obsługiwany na wielu platformach urządzeń. Zakres tego przewodnika nie pozwala mi na omówienie szczegółowych instrukcji instalacji Kodi na wszystkich urządzeniach. Dlatego dam ci krótki przegląd procedury instalacji Kodi na bardziej popularnych platformach. Wskażę ci źródła, z których możesz zdobyć Kodi i pokrótce omówię metody instalacji. Oto platformy urządzeń, które omówimy:

 1. Amazon FireStick & Fire TV
 2. Telefony z Androidem & tabletki
 3. Komputer z systemem Windows
 4. System operacyjny Mac
 5. iOS
 6. Android Smart TV & Android TV Boxy

Ostatnia wydana oficjalna wersja Kodi to Kodi 18.5 Leia. Starsza wersja, Kodi 17.6 Krypton, jest nadal używana, szczególnie przez tych, którzy nie dokonali aktualizacji do Kodi Leia. Jednak Leia nie jest już dostępna za pośrednictwem oficjalnych kanałów.

1. Amazon FireStick & Fire TV

Amazon FireStick to niezwykle popularne urządzenie multimedialne, które podłącza się do telewizora przez port HDMI. To urządzenie z systemem Android natychmiast przekształca dowolny telewizor w telewizor Smart. Z wyjątkiem kilku drobnych różnic fizycznych, FireStick & Fire TV są zasadniczo takie same. Dlatego ta sama metoda instalacji ma zastosowanie do obu.

Amazon Store nie obsługuje jeszcze Kodi. Dlatego musimy ręcznie pobrać plik APK Kodi (z zaufanego źródła), aby zainstalować go w FireStick. Przeczytaj nasz szczegółowy przewodnik na temat instalacji Kodi na FireStick. Ten przewodnik poprowadzi Cię przez łatwą procedurę instalacji krok po kroku. Na wypadek gdybyś zamiast tego chciał zainstalować Kodi 17.6, nasz przewodnik zapewni Ci wsparcie.

Możesz także skorzystać z naszego innego przewodnika, w jaki sposób jailbreak Amazon FireStick.

2. Telefony z systemem Android & Tabletki

Ten jest łatwy. Kodi jest nie tylko popularny, ale także zaufany przez Google. W przeciwieństwie do Amazon FireStick lub Fire TV, nie musisz sideload (lub ręcznie instalować) Kodi na telefony komórkowe z Androidem & tabletki Aplikację Kodi znajdziesz w sklepie Google Play.

Tylko zaufane i bezpieczne aplikacje trafiają do Sklepu Play. Ponieważ Kodi już tam jest, daje nam pewność, że jest zweryfikowany i bezpieczny.

Oto jak zainstalować Kodi na Androidzie:

 • Otwórz Sklep Play
 • Poszukaj Kodi
 • Postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie i zainstaluj Kodi

To takie proste!

3. Komputer z systemem Windows 

Proces instalacji w systemie Windows 10 i Windows 8.1 & starsze są inne. Oba omawiamy w następujący sposób. 

3.1 Windows 10

Jeśli masz system Windows 10, możesz pobrać oficjalną wersję Kodi ze sklepu Microsoft Store. Oto jak możesz to zrobić:

 • Kliknij przycisk wyszukiwania „Cortana” i wpisz „Kodi” (bez cudzysłowów)
 • Ikona Kodi pojawi się w wynikach wyszukiwania w „Start” jako „Zaufana aplikacja Microsoft”. Kliknij ikonę Kodi
 • Zostaniesz przeniesiony do sklepu Microsoft Store. Kliknij przycisk „Pobierz” lub „Pobierz”
 • Pozwól Microsoft Store zrobić resztę za Ciebie
 • Za około minutę lub dwie zainstalujesz Kodi na komputerze z systemem Windows 10

3.2 Windows 8.1 & Starsze

Jeśli masz system Windows 8.1 lub starszą wersję systemu Windows, nadal możesz pobrać Kodi bezpośrednio z oficjalnej strony internetowej https://kodi.tv

Otwórz stronę internetową, a gdy będziesz na stronie głównej, kliknij „POBIERZ” w prawym górnym rogu (lub bezpośrednio przejdź do https://kodi.tv/download)

jak korzystać z kodi

Przewiń w dół, aż zobaczysz logo obsługiwanych urządzeń / platform.

Kliknij logo Windows

jak korzystać z przewodnika dla początkujących Kodi

Upewnij się, że wybrałeś zakładkę Polecane w następnym oknie

Kliknij INSTALATOR (64 BIT), jeśli masz komputer 64-bitowy. Kliknij INSTALATOR (32 BIT), jeśli używasz 32-bitowego komputera.

przewodnik dla początkujących Kodi

4. Mac OS

Kodi nie jest wymieniony w sklepie Apple App Store, ale jest wersja MacOS na oficjalnej stronie internetowej Kodi. Aby Kodi działało, musisz mieć system Mac OS 10.8 X lub wyższy z procesorem Intel. Wykonaj poniższe czynności, aby zainstalować Kodi Leia na komputerze Mac:

Otwórz https://kodi.tv/download w przeglądarce Safari (Safari automatycznie zainstaluje plik DMG). Przewiń w dół i kliknij logo „MacOS”

przewodnik dla początkujących dla Kodi

Upewnij się, że karta „Zalecane” jest wybrana w wyskakującym oknie. Kliknij INSTALATOR (64-BIT)

jak korzystać z kodi

Postępuj zgodnie ze zwykłym procesem, aby zainstalować aplikację na komputerze Mac

5. iOS (iPhone, iPad & iPod Touch)

Oficjalna strona internetowa mówi, że musisz zainstalować jailbreak na urządzeniu iOS, aby zainstalować Kodi. Istnieją jednak sklepy z aplikacjami innych firm, takie jak TweakBox, które obsługują wersję aplikacji na iOS.

otwarty https://www.tweakboxapp.com na iOS w dowolnej przeglądarce (preferowane Safari) i pobierz sklep z aplikacjami TweakBox, klikając przycisk Pobierz.

Postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, aby zainstalować TweakBox. Będziesz musiał udzielić aplikacji pewnych uprawnień podczas instalacji.

Teraz uruchom TweakBox i kliknij kartę „Aplikacje” u góry. Wyszukaj Kodi na liście aplikacji i kliknij ikonę Kodi. Ponownie postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie i zainstaluj Kodi na iOS.

6. Android Smart TV & Pudełka TV

Android Smart TV i pudełka TV obsługują Sklep Google Play. Ponieważ Kodi Krypton jest oficjalnym wpisem w Sklepie Play, instalacja aplikacji jest dość prosta.

 • Włącz telewizor (jeśli używasz Android TV Box, upewnij się, że jest podłączony do telewizora)
 • Po załadowaniu ekranu głównego kliknij ikonę Sklep Play (lub Google Play)
 • Wyszukaj aplikację Kodi
 • Postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, a za kilka minut będziesz mieć Kodi

Co to są dodatki Kodi?

Powiedziałem ci: „dodatki są najważniejszym aspektem Kodi” i nie przesadzałem. Jeśli cokolwiek, może to być mało prawdopodobne.

Ogromny sukces Kodi w ostatnich latach zależy od jego zdolności do obsługi wielu dodatków. Oczywiście Kodi to potężny odtwarzacz multimedialny z mnóstwem funkcji. Ale dodatki są jego kamieniem węgielnym.

Kodi to odtwarzacz multimediów, ale jaki jest pożytek z odtwarzacza multimediów, gdy nie ma odtwarzacza multimediów? Dodatki stanowią pomost między Kodi, odtwarzaczem multimedialnym i źródłami mediów w Internecie. Krótko mówiąc, dodatki zapewniają interfejs między Kodi a ogromną pulą multimediów w Internecie. Kupując odtwarzacz DVD, potrzebujesz DVD do oglądania filmów lub programów. Dodatkiem jest Kodi, czym jest DVD dla odtwarzacza DVD.

Kodi może odtwarzać filmy i muzykę z lokalnego urządzenia pamięci. Ale każdy odtwarzacz multimedialny może to zrobić. Prawdziwy potencjał Kodi polega na integracji z dodatkami.

Tak więc, gdy już będziesz mieć Kodi, następną rzeczą, którą chcesz, to dodatki, aby zacząć oglądać ulubione programy, filmy lub cokolwiek, co chcesz oglądać..

Istnieją dosłownie setki dodatków Kodi. Niektóre są dobre, większość nie tyle. Kodi jest platformą typu open source i każdy ma swobodę tworzenia dodatków. Nic dziwnego, dlaczego jest ich tak wiele. Chodzi o to, aby znaleźć najlepsze dodatki Kodi do treści, które chcesz oglądać. Znajdziesz dodatki dla następujących (i nie tylko):

 • Treści na żądanie (filmy & Programy telewizyjne)
 • Telewizja na żywo
 • Treści sportowe
 • Muzyka

Aby użyć dodatku, musisz go najpierw zainstalować na Kodi. W następnej sekcji pokażę, jak zainstalować dodatki na Kodi.

Jak zainstalować dodatki na Kodi

Chciałbym, abyś rzucił okiem na listę najlepszych dodatków Kodi. To da ci podstawowe pojęcie o tym, co robią te dodatki. Pomoże również wybrać dodatki, które chcesz zainstalować w konfiguracji Kodi.

Wybór i instalacja dodatków jest zwykle 6-etapowym procesem w następujący sposób:

 1. Zdecyduj, jaki rodzaj treści chcesz oglądać
 2. Wybierz dodatek zapewniający treść
 3. Znajdź źródło instalacji wybranego dodatku
 4. Dodaj żądane źródło do Kodi
 5. Zainstaluj repozytorium ze źródła
 6. Zainstaluj dodatek z repozytorium

Nie martw się, jeśli to wygląda trochę przytłaczająco, ponieważ tak nie jest. W rzeczywistości jest to bardzo łatwe. Kiedy zacząłem używać Kodi, wydawało mi się to również zagadkowe. Ale obejście go zajęło bardzo mało czasu.

Mamy szczegółowe przewodniki krok po kroku, które pomogą Ci zainstalować i rozpocząć korzystanie z różnych dodatków w ciągu kilku minut. Poniżej znajduje się lista przewodników.

Dodatki do filmów, programów telewizyjnych i innych treści na żądanie:

 • Exodus Redux
 • Magiczny smok
 • Yoda
 • Exodus
 • Jad

Dodatki telewizyjne na żywo Kodi:

 • Bezinteresowne życie
 • Klub gracza IPTV
 • cCloud TV
 • USTVnow Plus

Dodatki sportowe:

 • Sports Devil
 • Sportowa

Jak korzystać z dodatków Kodi do oglądania filmów, programów, telewizji na żywo itp

Po zainstalowaniu dodatku znajdziesz go w sekcji Dodatki wideo. Najpierw pokażę ci, jak znaleźć zainstalowane dodatki. Później pokażę ci, jak z nich korzystać.

Pamiętaj, że tylko dodatki przesyłające strumieniowo treści wideo, takie jak filmy i programy, są dostępne w sekcji Dodatki wideo. Ale nie wszystkie dodatki są przeznaczone do filmów. Kodi obsługuje również kilka dodatków narzędziowych. Te dodatki można znaleźć w sekcji Dodatki do programu. Nie musisz się jednak martwić dodatkami do Programu. Ponieważ dopiero zaczynasz pracę z Kodi, chciałbyś wiedzieć tylko o dodatkach wideo, które pozwalają oglądać ulubione treści. Używam Kodi od lat i nie znalazłem żadnego zastosowania żadnych dodatków innych niż te związane ze strumieniowaniem wideo.  

Uzyskaj dostęp do swoich dodatków wideo

Wróć do ekranu głównego Kodi, jeśli jeszcze go nie masz, naciskając kilkakrotnie przycisk Wstecz.

Teraz kliknij „Dodatki” po lewej stronie

jak korzystać z dodatków Kodi

Następnie ponownie kliknij „Dodatki wideo” po lewej stronie. Nawet jeśli nie klikniesz dodatków wideo i po prostu najedziesz na nie myszą, wszystkie dodatki do streamingu wideo pojawią się po prawej stronie

instrukcja obsługi kodi

Tak będzie wyglądać lista zainstalowanych dodatków

przewodnik krok po kroku, jak korzystać z kodi

Korzystanie z dodatków

Gdy jesteś w dodatkach wideo, możesz zobaczyć ikony dodatków. Aby otworzyć dowolny dodatek, po prostu kliknij go raz.

Zamierzam kliknąć dodatek Exodus Redux, aby służyć jako przykład tego przewodnika

jak korzystać z dodatków Kodi

Exodus Redux to dodatek na żądanie. Następnie zobaczysz kategorie, w których ułożono różne tytuły.

jak korzystać z przewodnika dla początkujących Kodi

Po kliknięciu kategorii możesz bezpośrednio zobaczyć listę tytułów lub podkategorii. Różni się w zależności od dodatków.

Kiedy klikam kategorię „Filmy” w dodatku Exodus Redux, widzę podkategorie, takie jak gatunki, rok, ludzie, języki, certyfikaty itp..

W tej podkategorii może być więcej podkategorii. Na przykład w podkategorii Gatunki możesz spodziewać się dalszych podkategorii, takich jak Akcja, Przygoda, Dramat, Komedia, Fantazja itp..

Chodzi o to, aby klikać kategorie i podkategorie, a kiedy wreszcie zobaczysz listę tytułów, wystarczy kliknąć tytuł, w który chcesz zagrać. Dodatek zacznie skrobać różne serwery i pobierze linki do przesyłania strumieniowego.

Kliknij link, aby rozpocząć oglądanie filmów lub programów w Kodi.

jak korzystać z aplikacji kodi

Cóż, to prawie wszystko, co musisz zrobić.

Co to są kompilacje Kodi?

Gdy instalujesz Kodi i uruchamiasz go po raz pierwszy, widzisz domyślny interfejs z domyślną skórką Kodi o nazwie „Estuary”.

jak używać kodi na firestick

Po zainstalowaniu Kodi potrzebujesz również dodatków, aby zacząć oglądać swoje ulubione programy i filmy. Dlatego zajmujesz się instalowaniem różnych dodatków indywidualnie.

Co by było, gdyby istniał sposób na zmianę wyglądu Kodi i uzyskanie kilku preinstalowanych dodatków? To tutaj pojawiają się kompilacje Kodi.

Krótko mówiąc, kompilacja Kodi zmienia wygląd domyślnego interfejsu Kodi i zmienia go w coś bardziej ekscytującego dzięki nowej skórze. Jednocześnie kompilacja wstępnie instaluje kilka dodatków Kodi dla szerokiej gamy typów treści, dzięki czemu nie trzeba instalować ich ręcznie.

Podsumowując, kompilacja Kodi:

 • Zmienia wygląd Kodi
 • Daje ci kilka preinstalowanych dodatków

Tak wygląda Kodi po zainstalowaniu bardzo popularnej kompilacji o nazwie „Titanium Build”.

jak zainstalować kompilacje kodi

Jak zainstalować kompilacje Kodi

Istnieją dziesiątki wersji Kodi. Nie wszystkie są dobre. Zobacz najlepsze wersje Kodi i wybierz to, co najbardziej lubisz. Możesz wypróbować różne wersje w różnych momentach.

Instalacja kompilacji na Kodi zajmuje trochę czasu, ale nie jest trudna. Dysponujemy szczegółowymi, łatwymi i szczegółowymi instrukcjami instalacji najpopularniejszych wersji. Zapoznaj się z naszymi przewodnikami instalacji, aby uzyskać następujące kompilacje, a otrzymasz ten, który Ci się podoba w ciągu kilku minut:

 • Build Titanium
 • Misfit Mods Lite
 • Telewizor do drzwi piwnicy
 • Usprawnij kompilację
 • Magia bez ograniczeń
 • Portal jednego narodu buduje

Jak korzystać z kompilacji Kodi

Oprócz przestawienia różnych elementów i zmiany interfejsu, Kodi z kompilacją nie różni się bardzo od Kodi bez niego. To dobra wiadomość, ponieważ oznacza, że ​​przyzwyczajenie się do wersji Kodi nie wymaga wielkiego wysiłku, nawet jeśli jesteś początkującym.

W tym przewodniku używam Titanium Build jako przykładu. Wszystkie kompilacje są mniej więcej takie same w układzie, z wyjątkiem kilku drobnych różnic. Nawet jeśli masz inną kompilację, w tym przykładzie poznasz ogólny sposób korzystania z dowolnej innej kompilacji.

Tak wygląda ekran główny Kodi w Titanium Build. Jak widać, ta skóra jest o wiele bardziej żywa i dzieje się niż domyślna, nijaka skóra Kodi.

jak korzystać z kodi

Jak widać, na środku ekranu głównego Titanium znajduje się pasek menu, a pod nim kontekstowy pasek podmenu.

Po wybraniu elementu na głównym pasku menu pod nim pojawiają się powiązane elementy podmenu. Na przykład, gdy wybieram Filmy, widzę powiązane elementy Wyszukaj, Trendy, Nowe wydania itp.

Śmiało wybierz inne opcje, takie jak Programy telewizyjne, IPTV, Sport i zauważ, jak zmieniają się podmenu.

jak korzystać z kompilacji kodi

Pamiętaj, powiedziałem, że kompilacje pochodzą z preinstalowanymi dodatkami?

Wybrałem opcję „Filmy” na pasku menu. Na dole możesz zobaczyć listę dodatków do filmu (Gaia itp.). Oto niektóre z preinstalowanych dodatków do Titanium Build.

przewodnik dla początkujących Kodi

Kiedy wybieram Programy telewizyjne, dodatki, które prowadzą programy telewizyjne pojawiają się na dole.

Podobnie znajdziesz dodatki do IPTV (telewizja na żywo), sport, strefa dla dzieci itp.

jak używać kodi na firestick

Lista dodatków, które widzisz na ekranie głównym Titanium, niekoniecznie jest kompletna. Kompilacja może zawierać więcej dodatków, niż może zawierać na ekranie głównym. Jeśli chcesz odkryć więcej dodatków, oto co możesz zrobić:

Wybierz Menu główne na pasku menu (po prostu wybierz, nie klikaj go. Kliknięcie otworzy zupełnie inny zestaw opcji)

jak korzystać z kompilacji kodi

Teraz kliknij „Dodatki wideo” w podmenu poniżej

jak znaleźć kompilacje kodi

Tutaj znajdziesz pełną listę dodatków do wideo, które zostały fabrycznie zainstalowane wraz z Titanium Build.

jak korzystać z kodi

Jak dodać dodatki do kompilacji

Kompilacja jest wstępnie skonfigurowana z kilkoma dodatkami. Ale to niekoniecznie gwarantuje, że zawsze będzie miał pożądany dodatek.

Jeśli kompilacja nie zawiera Twojego ulubionego dodatku, możesz zainstalować go ręcznie.

Powiedziałem ci, jak zainstalować dodatki na Kodi wcześniej w tym przewodniku. Ale chodziło o konfigurowanie dodatków bez kompilacji.

Wszystkie kompilacje pozwalają instalować nad nimi dodatki. Dobra wiadomość jest taka, że ​​metoda instalacji z kompilacją nie różni się zbytnio od tej bez. Tak jak poprzednio, dodaj źródłowy adres URL do Kodi, zainstaluj repozytorium ze źródła i ostatecznie zainstaluj dodatek z repozytorium.

Przeczytaj nasz szczegółowy przewodnik, aby dowiedzieć się, jak instalować dodatki w kompilacjach.

# Polecane - Uzyskaj VPN Kodi

Zanim zaczniesz używać Kodi do przesyłania strumieniowego swoich ulubionych filmów, programów telewizyjnych lub sportu, zdecydowanie zalecam uzyskanie dobrej sieci VPN dla Kodi.

Dla tych, którzy nie są świadomi, Kodi VPN jest narzędziem, które chroni twoje działania strumieniowe Kodi przed wścibskimi oczami „Wielkiego Brata”. Innymi słowy, maskuje ruch internetowy zi do twojego urządzenia oraz zapewnia rząd, ISP , hakerzy lub inne podmioty nie mogą rejestrować ani śledzić Twoich działań online.

Aby oglądać filmy i programy na Kodi, musisz najpierw zainstalować dodatki. Większość tych dodatków jest dostępna za pośrednictwem zewnętrznych dostawców i umożliwia bezpłatne strumieniowanie ulubionych treści.

Nie zachęcam moich czytelników do oglądania treści chronionych prawem autorskim przy użyciu nielegalnych źródeł. Jednocześnie jednak uważam, że każdy ma prawo do prywatności i prawo to musi być przestrzegane zarówno w teorii, jak i praktyce.

Kodi VPN szyfruje twoje połączenie internetowe i przekierowuje ruch online przez wirtualny, prywatny serwer. W rezultacie każdy, kto może próbować śledzić twoje działania w Internecie, tego nie robi. ExpressVPN to mój zalecany kodi VPN, ponieważ jest szybki i bardzo bezpieczny. Wykorzystuje technologię szyfrowania nie do zdobycia, aby chronić Twoją prywatność i tożsamość online. ExpressVPN zapewnia 100% anonimowość użytkownikom Kodi.

najlepszy kodi VPN

Możesz użyć ExpressVPN na szeregu platform urządzeń kompatybilnych z Kodi, takich jak Android, FireStick, iOS, Mac, Windows itp. Możesz używać tej sieci VPN z Kodi i dowolnymi innymi aplikacjami do strumieniowania.

Zanim zaczniesz streamować, oto jak uzyskać ochronę VPN w 3 prostych krokach.

Krok 1: Uzyskaj subskrypcję ExpressVPN TUTAJ.

Krok 2: Kliknij TUTAJ aby pobrać i zainstalować aplikację ExpressVPN na swoim urządzeniu.

Krok 3: Kliknij ikonę zasilania, aby połączyć się z serwerem VPN. To wszystko. Twoje połączenie jest teraz bezpieczne dzięki najszybszej i najlepszej sieci VPN dla Kodi.

połącz expressvpn dla kodi

Podsumowanie

To prawie wszystko, co musisz wiedzieć o Kodi jako początkującym. Szczerze mówiąc, w przeważającej części będziesz musiał korzystać tylko z podstawowych funkcji Kodi, które opisałem w tym przewodniku. Znam Kodi od lat i nawet dzisiaj ledwo wykraczam poza podstawy. Dowiedz się, jak zainstalować dodatek na używanym urządzeniu i naucz się konfigurować dodatki, a już wiele załatwiłeś. Kompilacje Kodi są świetne, nadają interfejsowi wizualny urok i ułatwiają życie dzięki wstępnie zainstalowanym dodatkom. Dobrze jest mieć kompilację. Sam go używam. Mówię tylko, że nawet po usunięciu wersji z równania nadal możesz używać Kodi tylko z dodatkami. Ale bez dodatków nie można zrobić wiele. Prawdopodobnie powiem to po raz trzeci w tym przewodniku - dodatki są najważniejszym aspektem Kodi.

Więcej zasobów Kodi

Jak zatrzymać buforowanie na Kodi
Jak skonfigurować Trakt na Kodi
Jak naprawić typowe problemy Kodi
Jak zainstalować więcej niż jedną wersję Kodi

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me