Jak nainstalovat doplněk BOOM Sports na Kodi 17.6 Krypton

>

BOOM je jedním z nejlepších doplňků Kodi, které dnes fungují. Je to také skvělá alternativa, pokud hledáte doplněk Sportsdevil Kodi z libovolného důvodu. Nejlepší část doplňku BOOM je, že vývojáři jej neustále aktualizují, aby fungoval neustále. Konkrétní sportovní doplněk obsahuje sekce včetně fotbalu, golfu, motoristického sportu, boxu MMA a mnoha dalších.

Pokud jste již BOOM použili v minulosti a přestal to fungovat pro vás. Nebojte se, teď by to mělo fungovat bez chyb. Tým BOOM nedávno změnil repo zdroje a to je důvod, proč jej uživatelé nemohou nainstalovat se starým repo. V této příručce vám ukážu, jak si můžete nainstalovat addon BOOM na Kodi 17.6 Krypton pro PC a FireStick..

Průvodce instalací doplňku boom kodi addon

Než začneme…

To je pro uživatele Kodi velmi důležité. Pokud streamujete jakýkoli obsah chráněný autorskými právy na Kodi, pravděpodobně se setkáte s oznámeními DMCA o porušení autorských práv. Kromě toho váš poskytovatel internetových služeb sleduje vaše aktivity a mohl by zpomalit vaši rychlost, pokud je najde pomocí doplňků Kodi třetích stran pro streamování neoprávněného obsahu. Vaše nejlepší ochrana je Kodi VPN, která udržuje všechny vaše online aktivity anonymní. Důrazně doporučujeme, abyste si před streamováním bezplatných filmů / televizních pořadů / sportů pořídili dobrou síť Kodi VPN.

Kroky k instalaci doplňku Boom Kodi Krypton Addon na PC / FireStick

Nyní, když víte, co je doplněk Boom Kodi, dovolte mi vás krok za krokem nainstalovat tento doplněk na Kodi Krypton. Pokud se při instalaci nebo streamování s doplňkem BOOM setkáte s chybami, zapište si do níže uvedené poznámky.

  Hur man installerar Duggz Kodi Build

Poznámka: Doplněk Boom zatím nefunguje. Dává chybu „Selhali jsme s chybovým kódem -404.“ Budu aktualizovat pracovní řešení brzy, pokud najdu nějaké. Mezitím se podívejte, jak nainstalovat Mobdro a Kick Off na Kodi.

Krok 1: Spusťte aplikaci Kodi ve vašem PC nebo Fire TV / FireStick.

Krok 2: Otevřete „Nastavení“ z levého horního rohu, jak je zvýrazněno na obrázku níže.

kodi nastavení

Krok 3: Otevřete „Správce souborů“ z nabídky Nastavení.

kodi správce souborů

Krok 4: Poklepejte na „Přidat zdroj“

přidat repo zdroj kodi

Krok 5: Klepněte na „Žádný“

klikněte na žádný kodi

Krok 6: Nyní přidejte repo zdrojovou adresu URL jako http://burrtv.tech/boom/repo/ a klepněte na OK.

jak nainstalovat boom na kodi

Krok 7: Přejmenujte repo jméno z repo na Výložník a klikněte na OK.

boom kodi addon

Krok 8: Pouze ověřte, že jsou údaje správné, a poté klikněte na OK.

nainstalovat doplněk boom kodi

Krok 9: Přejděte na domovskou obrazovku Kodi a klikněte na „Addons“ (Doplňky) následované „Package Installer“ (Instalace balíčku), jak je zvýrazněno na obrázku níže.

instalační program kodi

Krok 10: Otevřete “install from zip file”

nainstalovat z zip souboru Kodi

Krok 11: Klikněte na repository.boom a vyčkejte nějakou dobu, aby se nainstaloval správně. Po úspěšném nainstalování úložiště byste měli vidět upozornění v pravém horním rohu.

Krok 12: Nyní otevřete „Instalovat z úložiště“

instalace kodi z úložiště

Krok 13: Otevřete zde „Boom Repository“.

boom kodi addon repozitář

Krok 14: Otevřete doplněk „Boom“ uvedený ve středu tří možností.

jak nainstalovat doplněk Boom na kodi

Krok 15: Klepnutím na „Install“ (Instalace) nainstalujte Boom Addon na Kodi Krypton. To funguje stejným způsobem pro PC i FireStick a Fire TV.

Krok 16: Vraťte se na domovskou obrazovku Kodi a klikněte na Add-ons > Doplňky videa. Měli byste vidět Boom Addon zde. Užívat si.

Pozornost uživatelů KODI: Přečtěte si, než budete pokračovat

Doplňky / sestavení Kodi nabízejí neomezený obsah streamovaného obsahu, ale mohou vás také dostat do legálních potíží, pokud budou zachyceny streamované filmy / televizní pořady / sport zdarma. Uživatelům společnosti Kodi důrazně doporučujeme, aby se při streamování online vždy připojili k síti VPN. Dobrá síť Kodi VPN skrývá vaši identitu, obchází vládní dohled, geoblokovaný obsah a škrtení ISP (což také pomáhá při streamování bez vyrovnávací paměti).

  Как установить Mancave Wizard Kodi Builds

Používám ExpressVPN, což je nejrychlejší a nejbezpečnější VPN. Instalace na jakékoli zařízení, včetně Amazon FireStick, je velmi snadná. Získáte 3 měsíce zdarma a ušetříte 49% na svých ročních plánech. Také přichází s 30denní zárukou vrácení peněz. Pokud nejste spokojeni, můžete vždy požádat o vrácení peněz.

Kliknutím ZDE získáte 3 měsíce zdarma a ušetříte 49% na ExpressVPN

Přečtěte si: Jak nainstalovat a používat síť Kodi VPN

Pokud v některém z výše uvedených kroků narazíte na nějaké potíže, podívejte se na video níže.

Video Guide: Jak nainstalovat BOOM Addon na Kodi 17.6 Krypton

Doufám, že se vám podařilo nainstalovat doplněk Boom Kodi do vašeho PC / Fire TV nebo FireStick. Pokud stále bojujete s některým z kroků, neváhejte a komentujte níže. Rád bych vás vedl. Pokud jste stále nechráněni, získejte Kodi VPN a zůstaňte v bezpečí.

Příbuzný:

  • Nejlepší stavby společnosti Kodi
  • Jak nainstalovat Covenant Kodi Addon
  • Jak nainstalovat Kodi na FireStick
  • Jak se dívat na mistrovství světa FIFA na Kodi

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me