Jak nainstalovat doplněk Chronos na Kodi

>

Kodi jste tedy nainstalovali do zařízení Firestick nebo chytrého zařízení a jste připraveni sledovat živé televizní vysílání. Problém je, že stahování Kodi samo o sobě vám neposkytuje okamžitý přístup k živé televizi, filmům a hudbě. Jelikož Kodi je jednoduše přehrávačem s otevřeným zdrojovým kódem, musí být nastaven a přizpůsoben, aby mohl skutečně zobrazit obsah. Chcete-li si tedy opravdu užít Kodi a streamovat obsah, musíte si do něj stáhnout doplňky.

Doplňky jsou tím, co oživuje Kodi a umožňuje uživatelům sledovat televizní pořady, sporty, filmy a další. Existují doplňky, které můžete hledat a stahovat v oficiálním úložišti Kodi, a pak existují doplňky Kodi třetích stran, které jsou často zdarma ke stažení a instalaci. Nezapomeňte, že doplňky třetích stran často obsahují pirátský obsah, takže je třeba streamovat zodpovědně! V tomto článku se dozvíte, jak nainstalovat doplněk Chronos Kodi.

Addon Chronos je funkční, ale mnoho streamů nebude fungovat

Používejte Chronos na Kodi bezpečně s VPN

Před zahájením instalace doplňku Chronos Kodi se důrazně doporučuje nastavit VPN, pokud chcete streamovat obsah na Kodi. Virtuální privátní síť (VPN) vám umožňuje bezpečně a soukromě streamovat obsah na serveru Kodi tím, že udržuje vaši identitu a polohu před poskytovateli internetových služeb (ISP). Pokud si poskytovatelé internetových služeb uvědomují, že streamujete obsah, mají schopnost omezit rychlost připojení a sledovat příchozí a odchozí data. Získání VPN zabrání poskytovatelům internetových služeb narušit váš obsah a také vám umožní zobrazit obsah, který nemusí být ve vaší oblasti dostupný nebo je blokován.

Existuje mnoho možností VPN, které můžete získat, nicméně používám a doporučuji ExpressVPN pro jeho nejrychlejší politiku rychlosti a nulového protokolu. Můžete kliknout TADY získat ExpressVPN pro Kodi. Přichází s 30denní zárukou vrácení peněz v případě, že se vám nelíbí jejich služby (což je velmi nepravděpodobné).

Můžete si také přečíst článek o nejlepších VPN pro Kodi a důvody, proč musíte použít VPN.

Nyní, když jste si vědomi rizik spojených s Kodi a výhod VPN, pojďme se pustit do procesu instalace Chronos na Kodi.

Jak nainstalovat doplněk Chronos Kodi

Chronos je doplněk třetích stran, který je k dispozici ke stažení na serveru Kodi a který umožňuje uživatelům streamovat živé televizní programy a sport. Doplněk zahrnuje další kategorie, jako je hokej, koncerty, filmy, rádio a další. Chronos je už téměř rok a je k dispozici prostřednictvím neoficiálního úložiště Kodi známého jako úložiště Skydarks. Chcete-li začít s instalací Chronosu na Kodi, musíte nejprve povolit neznámé zdroje na Kodi. Chcete-li tak učinit, budete chtít:

  • Klikněte na „Nastavení“ zástupce v levém horním rohu domovské obrazovky (ikona ozubeného kola)
  • Vybrat Nastavení systému na Kodi 17.6 nebo Systém na Kodi 18
  • Klikněte na Doplňky na postranním panelu
  • Přejděte na "neznámé zdroje" a zapnout to
  • Jakmile se zobrazí varovná zpráva, vyberte „Ano“

Jakmile v Kodi povolíte neznámé zdroje, můžete se vrátit na domovskou stránku a kliknout na ikonu „Nastavení“ ikona ještě jednou. Po kliknutí na „Nastavení“ (ikona ozubeného kola), budete chtít:

# 1. Otevři Správce souborů

Addon Chronos kodi

# 2. Po otevření správce souborů poklepejte na ikonu „Přidat zdroj“ z levého bočního panelu. To by mělo vyzvat vyskakovací obrazovku, která čte „Přidat zdroj souborů.“ Vybrat „“ a Kodi vás poté požádá o webovou adresu. Zadejte následující webovou adresu: http://www.skydarks.com/skydarks/

Po dokončení klikněte na „OK“ a měli byste mít možnost změnit název zdroje. Po zadání názvu mediálního souboru klepnutím na „OK“ zavřete vyskakovací okno.

jak nainstalovat doplněk Chronos kodi

# 3. Vraťte se na domovskou obrazovku Kodi a klikněte na „Doplňky“ z nabídky na levé straně. Na stránce Doplňky vyhledejte "Otevřít krabici" ikonu na levé straně obrazovky a kliknutím na ni ji spustíte.

instalační program kodi

# 4. Dále vyberte „Nainstalovat ze souboru ZIP.“

nainstalovat z zip souboru Kodi

# 5. Zobrazí se nové okno, které se otevře s názvem „Instalovat ze souboru ZIP“, kde uvidíte všechny přidané zdroje. Zde byste měli vidět svůj soubor „Sky Darks“ a budete na něj muset kliknout. Po kliknutí na soubor se v něm zobrazí jeden soubor ZIP s názvem „repository.skydarks-x.x.x.zip.“Klepnutím na soubor jej nainstalujte.

Instalace doplňku Chronos kodi

# 6. Po instalaci souboru ZIP přejděte na "Instalace z úložiště."

instalace kodi z úložiště

# 7. Odtud si nyní můžete vybrat Úložiště Skydarks. Po výběru úložiště přejděte na „Doplňky videa“ a klikněte na "Chronos." Na stránce Chronos jednoduše vyberte "Nainstalujte" (ve spodní části stránky) a jste připraveni začít sledovat obsah!

jak nainstalovat Chronos na kodi

Výhody produktu Chronos Kodi Addon

Doplněk Chronos Kodi Addon umožňuje uživatelům streamovat různé obsahy, aniž by za něj museli platit. Tento doplněk třetí strany se primárně zaměřuje na živou televizi a sport, ale svým uživatelům nabízí mnohem více obsahu než obsah. V současné době má Chronos 70 živých televizních kanálů, ale většina kanálů pochází z Kanady. Chronos poskytuje několik mezinárodních kanálů z Rakouska a Německa, ale všimněte si, že některé z jeho 70 kanálů nefungují správně. Chronos v současné době nabízí svým uživatelům následující sportovní programy: MLB, UFC a NHL. Neboj se fanoušků NFL! Chronos umožňuje uživatelům streamovat živé sporty, jako je fotbal, basketbal a moto-sporty.

S programem Chronos Kodi Addon si uživatelé budou moci vychutnat hudební koncerty od asi 400 hudebních umělců a dokonce se mohou setkat s několika hudebními dokumenty. Naštěstí všechny hudební odkazy na doplňku fungují správně. Filmy, i když v nedávné kategorii, jsou také k dispozici na Chronosu s 30 nedávno zveřejněnými filmy, které je nyní možné streamovat. Při streamování filmového obsahu (stejně jako televizních programů), ve kterém většina doplňků třetích stran často používá pirátské zdroje, získejte takový obsah. Přestože je Chronos novým doplňkem v Kodi a je v procesu získávání dalšího obsahu, rychle se stal oblíbenou volbou pro uživatele!

Příbuzný:

Jak nainstalovat Exodus Redux na Kodi
Jak nainstalovat Exodus Kodi Addon
Jak vymazat mezipaměť na Kodi
Jak nainstalovat Venom Kodi Addon

Klepnutím sem získáte tajné triky pro řezání kabelů přímo do vaší doručené pošty.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me