Jak nainstalovat Durex Build na Kodi 17.6

>

Durex Build se v poslední době opakovaně objevoval mezi nejlepšími stavbami společnosti Kodi. Toto sestavení dramaticky mění vzhled a dojem Kodi, dělá intuitivnější způsob rozhraní Kodi UI, přidává spoustu nových funkcí a funkcí a vylepšuje rozmanitost vašich zkušeností s Kodi. Durex Build for Kodi 17.6 Krypton přináší velkou knihovnu doplňků, ke kterým máte přístup pouhým stisknutím tlačítka, aniž byste je museli instalovat jednotlivě.

Placenta, Neptun Rising, Uran jsou některé z předinstalovaných, doporučených doplňků, ale seznam zde nekončí. Pravděpodobně to začíná tady. Prozkoumejte svou sbírku doplňků Kodi a najdete téměř vše, co potřebujete pro zábavu. Sestavy Durex Kodi také přidávají několik nových škrabek, aby bylo zajištěno, že vám budou prezentovány ty nejlepší streamy, když addon vyhledá zdroje vašeho oblíbeného obsahu.

Program Durex Build hladce funguje na všech zařízeních podporovaných společností Kodi, včetně smartphonů, počítačů a zařízení pro streamování televizních dat. Ve skutečnosti je ideální pro jailbroken FireStick a Fire TV zařízení. Celkově vzato, Durex je jedna neuvěřitelná stavba společnosti Kodi a já vám ji hned pomůžu získat. V této příručce vám ukážu, jak nainstalovat Durex Build na Kodi. Čti dál!

AKTUALIZACE: Durex Build již nefunguje. Xanax build je nejlepší alternativou pro Durex. Můžete si také prohlédnout náš seznam nejlepších sestav Kodi.

JAK INSTALOVAT DUREX BUILD NA KODI 17.6

Poznámka: Následující metoda instalace funguje na všech zařízeních podporovaných společností Kodi, jako jsou smartphony, počítače, FireStick atd.

Durex je stavba Kodi třetích stran a pro instalaci takových sestav je třeba povolit neznámé zdroje v Kodi. Než tedy budeme pokračovat, je třeba změnit nastavení zabezpečení:

Přejděte na domovskou obrazovku Kodi a přejděte na Nastavení > Nastavení systému > Doplňky. Vpravo se zobrazí možnost Neznámé zdroje. Pokud je zakázáno nebo vypnuto, zapněte jej posunutím přepínače vedle něj, jak je znázorněno na obrázku níže

jak nainstalovat durex stavět na kodi

Když se zobrazí následující varovná zpráva, jednoduše klikněte na „Ano“ a ignorujte ji. Build Durex je jedním z nejdůvěryhodnějších buildů Kodi.

sestavení durexu

Nyní jste připraveni nainstalovat sestavení Durex Kodi.

Instalace sestavení se mírně liší od instalace jednoduchého doplňku. Aby se zajistilo, že věci zůstanou jednoduché, rozdělil jsem tento postup do 3 různých kroků takto:

- KROK 1: Přidání zdroje průvodce Durex do Kodi

- KROK 2: Nainstalujte průvodce Durex ze zdroje

- KROK 3: Nainstalujte Durex Build na Kodi pomocí průvodce Durex Wizard

Pojďme se na každého podívat jeden po druhém.

Pozornost: Sestavy Kodi přinášejí neomezený streamovaný obsah, ale mohou vás také dostat do legálních potíží. Uživatelé Kodi musí používat VPN ke skrytí své identity při streamování filmů / televizních pořadů / sportů. Navíc mnoho populárních doplňků je blokováno a bude vyžadovat fungování VPN.

Já osobně používám a doporučuji ExpressVPN což je nejlepší VPN pro Kodi. Můžete získat 3 měsíce zdarma a ušetřit 49% na svých ročních plánech.

KROK 1: Přidání zdroje průvodce Durex do Kodi

Toto je část, ve které odkazujeme na Kodi na umístění serveru průvodce Durex. Takto to vypadá:

# 1. Otevřete nabídku „Nastavení“ kliknutím na ikonu ozubeného kola / ozubeného kola v levé horní části domovské obrazovky Kodi, přímo pod logem Kodi

sestavení durex kodi

# 2. Nyní pokračujte a otevřete Správce souborů

durex stavět na kodi

# 3. V dalším okně klikněte na „Přidat zdroj“. Pokud máte příliš mnoho zdrojů, možná budete muset tuto možnost najít trochu dolů.

jak nainstalovat durex stavět na firestick

# 4. Když uvidíte následující dialogové okno, klikněte na „“

jak nainstalovat durex stavět na kodi

# 5. Zadejte zdrojovou adresu URL jako http://www.drxbld.com/wiz/

To je část, kde je důležité být opatrný. Jediné překlepy proces nezdaří. Zadejte tedy adresu URL přesně tak, jak jsem uvedl.

Po zadání adresy URL klikněte na „OK“

# 6. Nyní klikněte na pole pod zdrojem „Zadejte název tohoto média“ a zadejte „Durex“ (bez uvozovek). Ve skutečnosti můžete zadat libovolný název podle svého výběru. Doporučuji použít jméno, se kterým budete moci tento zdroj snadno identifikovat později. Po zadání jména stiskněte OK

jak nainstalovat durex kodi build

V pořádku! Takto přidáte zdroj. Pojďme k další části.

KROK 2: Nainstalujte úložiště Durex ze zdroje

V této části přidáme úložiště Durex na Kodi ze zdroje, který jsme právě přidali. Zde jsou kroky:

# 1. Vraťte se na domovskou obrazovku Kodi a klikněte na „Doplňky“

sestavení durex kodi

# 2. Vyhledejte a klikněte na možnost „Installer Package“. Je vlevo nahoře a vypadá jako otevřené pole, jak je znázorněno na obrázku níže

jak získat sestavení durexu

# 3. Další věc, kterou musíte udělat, je kliknout na „Instalovat ze souboru ZIP“.

Průvodce instalací durexu

# 4. Nyní najděte zpět název zdroje, který jste přidali, a klikněte na něj. V této příručce jsme vybrali název „Durex“. Takže na to kliknu

nainstalovat sestavení durexu

# 5. Nyní byste zde měli vidět několik souborů ZIP. Chceme rozbalit soubor s názvem ‘plugin.program.drxwizard-6.0.zip' Vyberte a klikněte na tento soubor. Pamatujte, že 6.0 je číslo verze v době psaní této příručky. Pokud se uvolní nová verze, může se změnit.

durex kodi build download

# 6. Nyní počkejte na upozornění „nainstalován doplněk Durex Wizard“, který se zobrazí vpravo nahoře. Může to chvíli trvat (3-4 minuty)

sestavení durex kodi

# 7. Úspěšně jste nainstalovali průvodce Durex ze zdroje. Než však nainstalujeme sestavení Durex Kodi, musíme projít nějaké vyskakovací zprávy. Pokud se například zobrazí následující vyskakovací okno, klikněte na tlačítko Odmítnout dole

Průvodce durexem

# 8. Nyní uvidíte toto popové okno s žádostí o povolení některého z uvedených nastavení. Pokud si myslíte, že chcete provést některé změny, vyberte příslušné možnosti. Pokud se nic nezmění, jednoduše klikněte na „Pokračovat“

průvodce durexem kodi

# 9. Objeví se další vyskakovací okno s dotazem, zda chcete otevřít nabídku sestavení. Uděláme to později. Jednoduše klikněte na „Ignorovat“ a pokračujte.

jak nainstalovat průvodce Durex

Takže v zásadě musíte klikat na Zamítnout, Pokračovat a Ignorovat, až se konečně zbavíte vyskakovacích oken..

Jakmile to uděláte, můžeme nainstalovat sestavení Kodi Durex pomocí Průvodce Durex.

KROK 3: Instalace Durex Build na Kodi pomocí Průvodce Durex

V pořádku! Pojďme nyní s poslední fází procesu instalace. Nyní se chystáme nainstalovat sestavení Durex Kodi pomocí průvodce Durex, který jsme právě nainstalovali. Postupujte takto:

# 1. Vraťte se na domovskou obrazovku Kodi a přejděte na Doplňky > Programové doplňky. Zde byste měli vidět ikonu průvodce Durex. Jděte do toho a otevřete ji.

jak nainstalovat sestavení durexu

# 2. Nyní otevřete možnost ‘Sestavuje >'Ze seznamu

jak nainstalovat durex kodi build

# 3. Uvidíte Kodi Durex Build pod hlavičkou Krypton Builds. Jak vidíte, existuje několik serverů, ze kterých lze tuto sestavení nainstalovat. Můžete si vybrat libovolný server, který se vám líbí. Pokud však jeden server nefunguje, můžete si vždy vybrat jiný.

První pracoval pro mě. Jdu do toho a otevřu to.

sestavení durexu pro kodi kryptón

# 4. Nyní si musíte vybrat mezi „čerstvou instalací“ a „standardní instalací“. Jak jste možná uhodli, Fresh Install smaže všechna moje stávající data Kodi a resetuje je na tovární nastavení před instalací Durex Build na Kodi.

Na druhou stranu standardní instalace obnoví některá data. Neexistuje však žádná záruka, že si vše uchová.

Nemám k dispozici žádné důležité údaje. Takže budu pokračovat s Fresh Install.

durex build fresh install

# 5. Zeptá se, zda si přejete resetovat konfiguraci Kodi na výchozí. Klikněte na „Pokračovat“

jak čerstvě nainstalovat sestavení durexu

# 6. Sestavení Durex Kodi se nyní začne instalovat. Může to trvat 4-5 minut nebo i déle. Počkejte na dokončení stahování.

jak nainstalovat durex na kodi

# 7. Jakmile se Durex Build nainstaluje na Kodi, zobrazí se tato zpráva. „Obnovit profil“ moc nedělá. Takže kliknu na „Force Close“. Tím se ukončí aplikace Kodi.

síla blízko kodi

# 8. Nyní znovu spusťte aplikaci Kodi ve vašem zařízení. Takto bude vypadat domovská obrazovka Kodi s Durex Build.

jak nainstalovat durex kodi build

To je vše, co musíte udělat, abyste nainstalovali sestavení Durex Kodi!

Závěr: Durex Kodi Build

Durex Build je snadno jedním z nejlepších buildů Kodi, se kterými jsem se nedávno setkal. Přestože je funkce bohatá, na mém zařízení je to snadné. Má solidní sbírku předinstalovaných doplňků. Durex Build je také dobré se na něj dívat a pracovat s ním. Doufám, že tento průvodce vám pomohl nainstalovat Durex Build bez jakýchkoli potíží. Máte-li jakékoli dotazy nebo připomínky, vyplňte nás prostřednictvím níže uvedené poznámky.

Příbuzný:

Jak nainstalovat Titanium Kodi Build
Jak nainstalovat Misfit Mods Lite Build
Jak nainstalovat No Limits Magic Build
Jak nainstalovat více sestav Kodi na FireStick
Jak nainstalovat doplňky přes sestavení

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me