Jak nainstalovat Fire TV GURU Stavět na Kodi 17.6 Krypton

>

Mnoho uživatelů Kodi chce nainstalovat Kodi na Amazon Fire Stick. Pokud patříte do této třídy lidí, nebo v případě, že se chystáte získat Amazon Fire Stick brzy, možná budete chtít zvážit sestavení Fire TV GURU Build. Byl vyvinut společností FireTVGuru, což z ní činí přirozenou volbu pro zařízení Fire TV Stick.

POZNÁMKA: Toto sestavení již NENÍ funkční. Můžete se podívat na seznam nejlepších sestavení Kodi. Doporučuji vyzkoušet Titanium, nebo si také můžete prohlédnout náš seznam nejlepších sestav Kodi. 

FireTVGuru vyvinul toto speciální řešení Kodi Build pro zařízení Amazon pro streamování. Instalační soubor má malou velikost ve srovnání s většinou sestav Kodi na současném trhu. Jeho plná verze má velikost 300 MB +. Díky tomu si budete moci streamovat a stahovat mediální obsah bez problémů.

Přesto v případech, kdy čelíte problémům s instalací, získáte většinu informací o odstraňování problémů z oficiálních webových stránek Fire TV Guru. Doporučujeme provést čistou instalaci Fire TV GURU Kodi Build. Tímto aktem získáte u svého Kodi kompletní šíření. V každém případě se můžete rozhodnout pro standardní instalaci, která vám umožní zachovat stávající doplňky a nastavení. Pokud hledáte více možností, podívejte se na nejlepší verze Kodi zde.

fire tv guru build firestick

Fire TV GURU Build: Co byste měli očekávat?

Fire TV GURU Build obsahuje obrovskou sbírku oblíbených doplňků Kodi. Tyto doplňky jsou zdrojem jeho streamovacího obsahu. Mezi oblíbené doplňky patří televize Globe, Picasso, Bennu, Bucky Movies, Fire Fitness, Bass Box, FTFA, Nfl Games, Quantum, SkyNet, NBC Sports Live Extra, IPTV Bonanza, Falcon Sports, Covenant, Not Sure, Elysium, Bob Unleashed a Tykes. Jeho uživatelské rozhraní je jednoduché a snadno se naviguje.

Pozornost uživatelů KODI: Přečtěte si, než budete pokračovat

Doplňky / sestavení Kodi nabízejí neomezený obsah streamovaného obsahu, ale mohou vás také dostat do legálních potíží, pokud budou zachyceny streamované filmy / televizní pořady / sport zdarma. Uživatelům společnosti Kodi důrazně doporučujeme, aby se při streamování online vždy připojili k síti VPN. Dobrá síť Kodi VPN skrývá vaši identitu, obchází vládní dohled, geoblokovaný obsah a škrtení ISP (což také pomáhá při streamování bez vyrovnávací paměti).

Používám ExpressVPN, což je nejrychlejší a nejbezpečnější VPN. Instalace na jakékoli zařízení, včetně Amazon FireStick, je velmi snadná. Získáte 3 měsíce zdarma a ušetříte 49% na svých ročních plánech. Také přichází s 30denní zárukou vrácení peněz. Pokud nejste spokojeni, můžete vždy požádat o vrácení peněz.

Kliknutím ZDE získáte 3 měsíce zdarma a ušetříte 49% na ExpressVPN

Přečtěte si: Jak nainstalovat a používat síť Kodi VPN

Kroky, jak nainstalovat Fire TV GURU Kodi Build on FireStick

Aktualizace: Fire TV Guru už nefunguje. Údajně vývojář FTG na tom přestal pracovat a odkazy na server jsou nyní nefunkční. Další pracovní sestavení si můžete prohlédnout zde.

Nyní, když jste si dobře vědomi toho, co sestavení Fire TV Guru je a co můžete očekávat, když je nainstalován na vaší Fire TV Stick, začněme instalačním průvodcem. Vezměte prosím na vědomí, že tato příručka bude fungovat pouze na FireStick. Pokud chcete nainstalovat do počítače se systémem Windows nebo MacBook Windows, postupujte podle druhé metody níže.

V této metodě použijeme aplikaci FireDL, která je považována za nejjednodušší, protože z vaší strany potřebujete provést minimální akce. Stáhneme APK Fire MC a nainstaluje Fire Fire Guru na váš FireStick.

Krok 1: Zapněte si Amazon Fire TV Stick. Vyhledejte a nainstalujte aplikaci „FireDL“ z obchodu Amazon App Store.

instalace fire tv guru na firestick s firedl apk

Krok 2: Po instalaci aplikace FireDL ji otevřete a zadejte 941172 v poli URL. Automaticky se převede na adresu URL ke stažení APK.

stáhnout hasc na firestick

Krok 3: FireDL začne stahovat APK Fire MC, takže počkejte, až skončí.

stáhnout fire tv guru stavět na firestick

Krok 4: Po dokončení stahování klikněte na možnost „Instalovat“

Krok 5: Po instalaci vyberte „Otevřít“

Krok 6: Během několika sekund se na obrazovce zobrazí několik pokynů, stačí kliknout na „Odmítnout“

Krok 7: Nyní zde můžete vybrat preferovaná nastavení a poté kliknout na „Pokračovat“

Krok 8: Otevřete „Build Menu“ a poté vyberte Build, který chcete nainstalovat. Získáte možnost nainstalovat sestavení „main“ a „Lite“.

Krok 9: Nyní byste měli vidět dvě možnosti „Fresh Install“ a „Standard Install“. Pokud si chcete ponechat staré doplňky a data, jděte na Standardní instalaci, jinak čerstvá instalace je dobrá.

Krok 10: Klikněte na „Ano“ a poté na „Instalovat“.

nainstalovat fire tv guru kodi stavět na fire stick

Krok 11: Klikněte na „Vynutit uzavření“

Krok 12: Nyní přejděte na domovskou stránku FireStick a přejděte na Nastavení > Aplikace > Správa nainstalovaných aplikací. Zde byste měli vidět aplikaci „FireMC“. Prostě to otevřete.

open fire tv guru na fire stick

Krok 13: To je vše. Nyní máte Fire Fire Guru postaven na vašem FireStick. Dejte čas na sestavení, aby se připravila. Po prvním spuštění Fire TV Guru mi nebude vadit dalších 15 minut. Kdykoli potřebujete otevřít Fire TV Guru na Fire TV Stick, můžete jednoduše sledovat Krok 12 výše.

jak nainstalovat fire tv guru na firi kodi

Než začnete streamovat s Kodi Addons / Builds, rád bych vás varoval, že vše, co streamujete na Kodi, je viditelné pro vašeho ISP a vládu. To znamená, že streamování obsahu chráněného autorskými právy (bezplatné filmy, televizní pořady, sport) vás může dostat do legálních potíží.

Uživatelé Kodi důrazně doporučujeme, aby se připojili k VPN během streamování. VPN pro Kodi obejde škrtení ISP, vládní dohled a geo-omezení populárních doplňků. Vždy se připojuji ExpressVPN na všech mých streamovacích zařízeních a navrhuji, abyste udělali totéž.

ExpressVPN je nejrychlejší a nejbezpečnější VPN. Má 30denní záruku vrácení peněz. To znamená, že jej můžete volně používat prvních 30 dní a pokud nejste spokojeni s výkonem (což je vysoce nepravděpodobné), můžete požádat o plnou náhradu.

POZNÁMKA: Neodporujeme porušování autorských zákonů. Co když ale neúmyslně skončíte streamování obsahu z nelegitimního zdroje? Není vždy snadné rozeznat rozdíl mezi legitimním a nezákonným zdrojem.

Než začnete streamovat na Kodi, zde je návod, jak získat ochranu VPN ve 3 jednoduchých krocích.

Krok 1: Získejte předplatné ExpressVPN TADY.

Krok 2: Klikněte na TADY stáhnout a nainstalovat aplikaci ExpressVPN do zařízení.

Krok 3: Klepnutím na ikonu napájení připojte server VPN. To je vše. Vaše připojení je nyní zabezpečeno pomocí nejrychlejší a nejlepší VPN pro Kodi.

připojit expressvpn pro kodi

Průvodce videem pro instalaci Fire TV Guru na Kodi 17.6 (FireStick)

Pokud nemůžete pochopit výše uvedeného podrobného průvodce, podívejte se na video níže.

Jak nainstalovat Fire TV Guru Build na Kodi 17.6 Krypton (FireStick / PC)

Poznámka - tato příručka bude fungovat pro FireStick i pro PC (Windows / Mac).

Krok 1: Spusťte Kodi na svém FireStick.

Krok 2: V levém horním rohu klikněte na „Nastavení“.

kodi nastavení

Krok 3: V nabídce Nastavení přejděte na „Správce souborů“.

kodi správce souborů

Krok 4: Poklepejte na poslední možnost „Přidat zdroj“

přidat repo zdroj kodi

Krok 5: V rozevíracím seznamu klikněte na „Žádný“.

klikněte na žádný kodi

Krok 6: Nyní zadejte zdrojovou adresu URL jako http://ftg.nosleephosting.xyz/notmewizard/FTG/ a klikněte na OK. Mnoho uživatelů uvedlo, že nemohou nainstalovat Průvodce FTG. Důvodem je, že stále zkouší starou adresu URL, která je http://firetvguru.net/fire. Pokud jste jedním z nich, použijte výše uvedenou adresu URL tučně.

fire tv guru build odkaz ke stažení

Krok 7: Do pole s názvem zadejte „FTG“ a poté klikněte na OK.

průvodce kouzelnou tvou

Krok 8: Vraťte se na hlavní obrazovku aplikace Kodi a na levé postranní liště klikněte na nabídku „Doplňky“. Nyní v levém horním rohu vyhledejte ikonu boxového tvaru (instalátor balíčku). Otevři to.

instalační program kodi

Krok 9: Otevřete „Instalovat ze souboru ZIP“ a poté klikněte na „FTG“, který jsme právě přidali v kroku 6 a 7.

Instalace průvodce ftg na firestick kodi krypton

Krok 10: Otevře se nové dialogové okno, klikněte na „plugin.program.firetv.zip“. Počkejte chvíli, než se na Kodi nainstaluje Průvodce Fire TV Guru Wizard. Může to trvat až 5 minut. Po dokončení by se vám mělo zobrazit oznámení v pravém horním rohu.

nainstalovat addon průvodce přidáním fire tv guru

Krok 11: Nyní byste měli vidět vyskakovací okno s informacemi o sestavení. Stačí kliknout na „Odmítnout“

ftg průvodce

Krok 12: Nyní uvidíte další vyskakovací okno s několika možnostmi. Můžete vybrat / zrušit výběr podle vašich preferencí. Poté klikněte na „Pokračovat“

nastavení průvodce kouzelnou tv guru

Krok 13: Objeví se nové vyskakovací okno, že nemáte nainstalované žádné sestavení FTG s možností přejít do „Sestavovací nabídky“. Klikněte na něj.

fire tv guru build menu

Krok 14: Zde můžete vidět všechny dostupné sestavy Fire TV Guru Krypton. Stačí vybrat sestavu, kterou chcete nainstalovat. Můžete nainstalovat budování Full build nebo Lite build.

vyberte fire tv guru main build nebo lite build

Krok 15: Nyní si vyberte „Fresh Install“, pokud si nepřejete, aby vaše staré doplňky / data zůstaly zachovány, jinak klikněte na „Standard Install“. Dávám přednost instalaci Fresh.

fire tv guru build fresh install

Krok 16: Průvodce Fire TV Guru (FTG) nyní stáhne Fire Fire Guru Build pro Kodi Krypton. Po stažení bude extrahovat soubory a nainstalovat je bez dalších akcí z vaší strany. Nakonec se Kodi restartuje a uvidíte, že Fire Fire Guru Build byl na vašem FireStick nainstalován.

stáhnout fire tv guru build

Pokud se zobrazí vyskakovací okno s možnostmi „Znovu načíst profil“ a „Vynutit uzavření“, klikněte na „Vynutit uzavření“ a znovu spusťte aplikaci Kodi. Po prvním spuštění Fire TV Guru postavte jej poprvé, než začnete používat, 15 minut by mělo stačit).

Fire TV Guru nefunguje

Někteří uživatelé hlásili, že Fire TV Guru na jejich Fire TV Stick nefunguje. Doporučuji vám vypnout Fire Fire, odpojit napájení, vypnout router a zapnout všechny zpět po 5 minutách. Nyní by sestavení Fire TV Guru mělo fungovat dobře.

Pokud Fire TV Guru v žádném případě nefunguje po provedení výše uvedených pokynů, je nejlepší přeinstalovat sestavení namísto nalezení přesného problému. Ušetří to spoustu času.

Fire TV Guru: Nejsou k dispozici žádné toky

Pokud vidíte, že nejsou k dispozici žádné streamy, existuje velká šance, že vám váš ISP blokuje streamování obsahu pomocí FTG. Vždy se můžete dostat VPN, abyste se těmto problémům vyhnuli.

Fire TV GURU Build: Užijte si nový svět zábavy!

Kromě rozsáhlého seznamu oblíbených doplňků obsahuje Fire TV GURU Kodi Build čisté a krásné rozhraní. Nabídka byla uspořádána do kategorií, které byly dále rozděleny do podkategorií. Hlavní kategorie tohoto sestavení Kodi jsou následující:

TV pořady

Všichni máme rádi televizní pořady. Alespoň každý sledoval epizodu dané televizní show. Osobně jsem sledoval dvě sezóny televizního pořadu Gotham City TV Show tři dny během týdenní pomalé pracovní přestávky. Tato zkušenost byla úžasná. S Fire TV GURU Kodi Build si užijete streamování některých z nejlépe hodnocených televizních pořadů. Rozhraní této kategorie bylo navrženo čistým a uspořádaným způsobem pro snadnou navigaci.

Filmy

Na vrcholu televizních pořadů z různých žánrů přináší tato sestava Kodi obrovský seznam nejlépe hodnocených filmů do světa digitální zábavy. Pokud rádi sledujete film každý den po práci, máte zakryté záda. Tato kategorie obsahuje řadu filtrů, které můžete použít při nasměrování do požadovaných druhů filmů.

Živá TV

Díky Fire TV GURU Kodi Build vám zaručuji, že projdete svou kabelovou TV. Využijte bezplatných živých televizních přenosů z USA a Velké Británie a dalších částí světa! K dispozici je také kategorie pro „Live Streams“, mezi které patří mimo jiné lámání zpravodajů!

Její místo

Sekce, která byla speciálně navržena pro dívky. Zahrnuje televizní seriály, romantiku a populární pořady, které si každá dívka může přát.

Hudba a proudy

Užijte si streamování některých nejlepších map z USA a Velké Británie. Má také příjemné uživatelské rozhraní s filtry, které můžete použít při hledání požadovaných článků a žánrů.

Děti Rohy

Tato kategorie obsahuje obsah pro děti, jako jsou karikatury, komické filmy a animace. Vaše děti si užijí streamování z neomezeného centra obsahu pro děti.

Sportovní

Ve sportovním centru si všichni milovníci sportů užijí sportovní zážitky a živé výsledky. Budete procházet podkategorie nejnovějších událostí po celém světě!

Další sestavy pro FireStick

Pokud chcete vyzkoušet více sestavení na FireStick, podívejte se na níže uvedené odkazy.

  • Jak nainstalovat No Limits Magic Build
  • Jak nainstalovat CellarDoor TV Kodi Build
  • Jak nainstalovat Titanium na Kodi

Fire TV GURU Build Verdict!

Zatímco Fire TV GURU Kodi Build je speciálně navržen pro Amazon Fire Fire, je stále vhodný pro všechna zařízení Kodi streamování. Vždy se ujistěte, že jste povolili instalaci softwaru třetích stran, aby se během procesu instalace zabránilo chybám. Podrobné chyby na serveru Kodi naleznete v protokolu.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me