Jak nainstalovat Incursion Kodi Addon na 17,6 Krypton

>

Incursion je další addon Kodi, který vám umožňuje streamovat filmy, pořady a různé další kategorie videoobsahu na vašem PC, smartphonu a Amazon Fire TV Stick. Incursion se může pochlubit solidní sbírkou obsahu včetně řady nejnovějších filmů, oceněných pořadů, nedávných epizod, dokumentárních filmů a mnoho dalšího. Tento addon je postaven na dalším nesmírně populárním addonu zvaném Covenant. To je důvod, proč najdete řadu podobností mezi těmito dvěma, včetně rozhraní a rozložení složky. Kolekce obsahu je také téměř stejná. Incursion Kodi Addon je ale vytvořen pomocí aktualizovaných kódů, a proto se očekává, že nabídne určitá vylepšení výkonu oproti svému předchůdci..

Incursion, stejně jako ostatní nejlepší doplňky společnosti Kodi, není hostitelem vlastního obsahu. Získává však více streamů pro video z nejdůvěryhodnějších zdrojů. Tím je zajištěno, že vždy existuje funkční odkaz, ze kterého můžete video přehrát. Proudy jsou k dispozici v plném rozlišení 1080 HD i 720 HD. Nyní se naučíme, jak nainstalovat doplněk Incursion Kodi na váš počítač / smartphony / FireStick.

AKTUALIZACE: Incursion nezískává žádné aktualizace a nestojí za instalaci. Sotva přivádí žádné proudy, proto jsme tuto příručku přestali aktualizovat. Navrhuji zkontrolovat můj seznam oblíbených doplňků Kodi, které v daný den fungují dobře.

Jak nainstalovat Incursion Kodi Addon

Než začnete instalovat Incursion na Kodi 17.6, ukážu vám, jak připravit aplikaci Kodi pro instalace Addon od třetích stran..

 1. Vlevo nahoře na obrazovce klikněte na Nastavení Kodi
 2. Otevřete Nastavení systému a v nabídce na levém postranním panelu klikněte na „Doplňky“
 3. Zapněte „Neznámé zdroje“

Vaše aplikace Kodi je nyní nastavena na přijímání doplňků třetích stran, jako je Incursion. Při instalaci doplňku Incursion Kodi na Fire Fire, PC nebo smartphone postupujte podle následujících pokynů.

 • Přejděte na Nastavení Kodi
 • Správce souborů > Přidat zdroj

přidat repo zdroj kodi

 • Klikněte na „žádný“ a přidejte adresu URL pro opakování incursion - http://addons4kodi.site
 • Do pole s názvem zdroje zadejte „Incursion“. Můžete jej pojmenovat, co chcete, ale je nejlepší ho udržet relevantní.

adresa URL úložiště invazí

 • Přejděte na domovskou stránku Kodi a otevřete nabídku „Doplňky“ z levých možností.
 • Otevřete „Package Installer“

instalační program kodi

 • Klikněte na „Instalovat ze souboru ZIP“ a postupujte podle této cesty - Incursion > Úložiště > repository.incursion > invsion.repository.x.x.x.zip

jak nainstalovat invsion kodi addon

 • Počkejte na oznámení o úspěchu vpravo nahoře. Po instalaci repo pokračujte dalším krokem.
 • Otevřete „Instalovat z úložiště“
 • Klikněte na „Incursion Repository“ > „Doplňky videa“ > Vpád

nainstalujte invsion kodi addon

 • Klepnutím na „Instalovat“ stáhněte a nainstalujte Incursion Kodi Addon do vašeho zařízení.

jak nainstalovat invazi na kodi

 • Počkejte nějakou dobu a v pravém horním rohu obrazovky by se mělo zobrazit oznámení „Doplněk Incursion nainstalován“. To je vše.
 • Přejděte na domovskou stránku Kodi > Doplňky > Doplňky videa > Vpád. Nyní můžete addon prozkoumat.

Než začnete streamovat s Kodi Addons / Builds, rád bych vás varoval, že vše, co streamujete na Kodi, je viditelné pro vašeho ISP a vládu. To znamená, že streamování obsahu chráněného autorskými právy (bezplatné filmy, televizní pořady, sport) vás může dostat do legálních potíží.

Uživatelé Kodi důrazně doporučujeme, aby se připojili k VPN během streamování. VPN pro Kodi obejde škrtení ISP, vládní dohled a geo-omezení populárních doplňků. Vždy se připojuji ExpressVPN na všech mých streamovacích zařízeních a navrhuji, abyste udělali totéž.

ExpressVPN je nejrychlejší a nejbezpečnější VPN. Má 30denní záruku vrácení peněz. To znamená, že jej můžete používat zdarma prvních 30 dní a pokud nejste spokojeni s výkonem (což je vysoce nepravděpodobné), můžete požádat o plnou náhradu.

POZNÁMKA: Neodporujeme porušování autorských zákonů. Co když ale neúmyslně skončíte streamování obsahu z nelegitimního zdroje? Není vždy snadné rozeznat rozdíl mezi legitimním a nezákonným zdrojem.

Než začnete streamovat na Kodi, zde je návod, jak získat ochranu VPN ve 3 jednoduchých krocích.

Krok 1: Získejte předplatné ExpressVPN TADY.

Krok 2: Klikněte na TADY stáhnout a nainstalovat aplikaci ExpressVPN do zařízení.

Krok 3: Klepnutím na ikonu napájení připojte server VPN. To je vše. Vaše připojení je nyní zabezpečeno pomocí nejrychlejší a nejlepší VPN pro Kodi.

připojit expressvpn pro kodi

Proč Incursion není instalace na Kodi

Incursion je k dispozici prostřednictvím vlastního úložiště Incursion. Server, ve kterém je úložiště umístěno, je efektivní a z velké části funguje dobře. V některých vzácných případech však server klesá, což má za následek problémy s instalací.

Pokud nemůžete nainstalovat doplněk Incursion Kodi ze serveru, existuje reálná šance, že problém může být na konci serveru. Budete buď čelit obtížím při přidávání zdroje do Kodi, nebo nebudete možná schopni nainstalovat repozitář. Prestoje serveru jsou vždy na radaru vývojářů, a proto jsou opraveny poměrně rychle. Jako uživatel je jedinou možností vyčkat, až bude server opět funkční.

Server však není jediným faktorem, který způsobuje problémy s instalací. Problém může být dokonce lokální. První věc, kterou se ujistíte, je, že je vaše zařízení připojeno k internetu. Zkuste použít jinou aplikaci, která vyžaduje internet.

Jakmile zjistíte připojení k internetu, doporučuji restartovat Kodi i váš PC / FireStick / Smartphone. Po restartu postupujte podle instalačních kroků od spuštění.

Restartování se může zdát jako příliš zjednodušené řešení, ale někdy zázračně opravuje některé obtížné problémy, které jiné metody řešení problémů nemohou.

Proč Incursion Kodi Addon nefunguje

Servery jsou často viníky, pokud jde o problémy spojené s addony. Jak jsem již řekl, server Incursion je dobrý a funguje stejně dobře jako jakýkoli jiný populární server addonu. Ale občas se to potýká s problémy. V důsledku toho uživatelé nemohou streamy načíst nebo se videa nepřehrávají.

Pokud se pokoušíte použít doplněk Incursion Kodi v době plánované údržby serveru nebo prostojů, nebude to fungovat. Pokud dojde k problémům se serverem, je jediným způsobem vyčkávání a umožnění opětovného provozu serveru.

V případě, že Incursion vůbec nefunguje, server nemusí být problém. Je pravděpodobné, že existuje místní problém, který zabraňuje Incursion ve hře. Znovu se ujistěte, že je FireStick připojen k internetu.

Pokud doplněk Incursion Kodi přestane fungovat po určité době používání, mohlo dojít k poškození jednoho nebo více jeho souborů. V takovém případě je reinstalace obvykle jediným způsobem, jak jej opravit. Na domovské obrazovce Kodi přejděte na Doplňky > Doplňky videa a vyberte Incursion. Klikněte na tlačítko „Odinstalovat“ vpravo dole. Nyní pokračujte a nainstalujte Incursion podle metody, kterou jsme s vámi sdíleli výše.

Existuje velká šance, že to vyřeší problém a znovu nastane Incursion.

Restartování samozřejmě zůstává jednou z primárních metod odstraňování problémů. Rychle restartujte Fire Stick / PC a spusťte znovu Kodi. Restartování obnoví OS, systémové soubory a aplikace a vyřeší mnoho problémů.

Pokud se zdá, že nic z toho nefunguje, možná budete muset resetovat Kodi na FireStick / PC nebo odinstalovat a znovu nainstalovat. Obnovení nebo odinstalování Kodi vymaže všechna vaše data a doplňky. Před provedením těchto akcí tedy zálohujte data Kodi.

Nainstalujte více doplňků Kodi

Incursion by měl stačit pro většinu vašich potřeb, pokud však chcete získat více špičkových doplňků Kodi, podívejte se na níže uvedené odkazy.

 • Jak nainstalovat Supremacy na Kodi
 • Jak nainstalovat Placenta na Kodi
 • Jak nainstalovat Uranus Kodi Addon
 • Jak nainstalovat Gaia Kodi Addon

Závěr

Incursion je doplněk Kodi, který vám umožní sledovat vaše oblíbené filmy, pořady a další videa na vašem FireStick. Incursion používá Covenant framework, a proto vypadá podobně jako tento oblíbený addon. Incursion má samozřejmě aktualizované kódy, a proto nabízí také zvýšený výkon. S pevným katalogem obsahu a schopností načíst více streamů může být Incursion jedním z vašich hlavních doplňků zábavy na Kodi. Snadno se instaluje a nastavuje a snadněji se používá. Můžete začít několika kliknutími.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me