Jak nainstalovat IRON MAN na Kodi 17.6 Krypton

>

V tomto podrobném průvodci vám ukážu, jak nainstalovat Iron Man Addon na Kodi 17.6 Krypton pro FireStick a PC. Průvodce bude fungovat i na jiných zařízeních, protože rozhraní Kodi je stejné pro každé zařízení.

V této éře inteligentních gadgetů se chytré televizní sestavy vyvíjejí jako jedno z nejslibnějších zařízení. Už nemůžete volat TV, idiotský box. Každý den se přidává stále více funkcí, aby byla chytřejší. A nejnovější vývoj pro vaši chytrou televizi přichází ve formě Amazon Fire Stick.

Nyní, pokud vlastníte inteligentní televizi, je bezpečné předpokládat, že musíte znát Amazon Fire Stick. Něco, co dalo domácí zábavě zcela nový rozměr. Díky tomu máte přístup k téměř veškerému obsahu dostupnému online v rozlišení HD nebo FHD. Amazon Fire TV obsahuje mnoho aplikací pro přístup k tomuto online obsahu, z nichž nejoblíbenější (pravděpodobně) Kodi. Od svého spuštění, hands-down, to je nejvíce mluvil o aplikaci a stále vydělává nadšené recenze. Ale je tu malý úlovek.

Kodi je závislá aplikace. Nefunguje to samo o sobě a budete potřebovat doplňky, pokud chcete sledovat filmy, upoutávky, televizní pořady, písničky atd..

Od příchodu společnosti Kodi jsou nové doplňky představovány stále rychleji. A dnes budeme hovořit o doplňku IRON MAN, jednom z nejnovějších přírůstků do nejlepší rodiny doplňků Kodi. Je k dispozici od týmu Zero Tolerance (ZT), který také podporuje The Dogs Bollocks Kodi Addon.

Než se však podíváme na podrobnosti o tom, jak nainstalovat Iron Man na Kodi 17.6, nejprve se krátce podívejme, co tento doplněk může udělat.

IRON MAN Kodi Addon je nejvhodnější pro milovníky filmu. Kromě filmů různých žánrů, jako jsou Akce, Komedie, Horor, Děti a Rodina, získáte také možnost sledovat filmy ze seznamu 250 nejlepších IMDB. (Lidé, kteří tak dlouho chtěli se seznamem pokračovat, je čas.)

Je to přitažlivé, jak to zní, pokud jde o filmy, tento doplněk vás bude pokrývat téměř cokoli. Podívejme se nyní na postupný postup instalace.

Jak nainstalovat IRON MAN Addon na Kodi 17.6

Pro rychlé připomenutí je třeba povolit instalaci z neznámých zdrojů před instalací jakéhokoli doplňku třetích stran na Kodi. Bylo by lepší, kdybyste to ještě jednou zkontrolovali, než budete pokračovat. V sekci najdete možnost povolení instalace z neznámých zdrojů Nastavení->Nastavení systému->Doplňky.

povolit neznámé zdroje

Pokud to děláte poprvé, musíte to schválit stiskem tlačítka Ano v okně varování. Nyní, až budete hotovi, můžete jít na instalaci Iron Man Addon.

# 1. Klikněte na ikonu Nastavení na domovské obrazovce Kodi (v levém podokně) a klikněte na ni.

kodi nastavení

# 2. Vyhledejte ikonu Správce souborů - poslední na panelu Nastavení.

kodi správce souborů

# 3. Klikněte na „Přidat zdroj“

přidat repo zdroj kodi

# 4. Okno Přidat zdroj souboru se objeví okamžitě a na obrazovce se zobrazí „Žádný“. Klikněte na to.

klikněte na žádný kodi

# 5. Na obrazovce se objeví nové okno s výzvou k zadání cesty nebo procházení zdrojového souboru. Do pole URL zadejte adresu URL: http://repozip.zerotolerance.gq/ a klikněte na OK.

# 6. Opět budete přesměrováni zpět do dialogového okna Přidat zdroj, přičemž zadaná adresa URL nahradí hodnotu Žádná. Poté musíte zadat název zdroje médií, takže klikněte do textového pole pod ním a zadejte Nula T do textového pole a klikněte na OK. Znovu zkontrolujte, zda jste všechny údaje vyplnili správně, a pak znovu stiskněte OK.

jak nainstalovat iron man na kodi

# 7. Nyní přejděte zpět na domovskou obrazovku Kodi. Na panelu zcela vlevo zvolte možnost Doplněk. V okně Add-on klikněte na ikonu Installer Package (otevřené pole).

instalační program kodi

# 8. Na další obrazovce pokračujte volbou Instalovat ze souboru ZIP.

nainstalovat z zip souboru Kodi

# 9. Objeví se seznam složek, ze kterých musíte najít Nula T složku a otevřete ji.

# 10. Po otevření složky Zero T klepněte na repository.zt-5.0.zip a počkejte na zprávu o úspěchu instalace.

Nainstalujte Iron Man Kodi z úložiště nulové tolerance

# 11. Jednou Nainstalovaný úložiště nulové tolerance se na obrazovce zobrazí výzva, otevřete „Instalovat z úložiště“.

instalace kodi z úložiště

# 12. Na obrazovce se objeví nové okno se seznamem nainstalovaných repozitářů v aplikaci Kodi. Musíte to najít Úložiště nulové tolerance a otevřete ji.

úložiště nulové tolerance

# 13. Otevřete doplňky videa > ŽELEZNÝ MUŽ

iron man kodi addon

# 14. Okno Instalace se objeví okamžitě. Klikněte na tlačítko Instalovat v pravém dolním rohu.

jak nainstalovat Iron Man addon na kodi

# 15. Nyní uvidíte, že se doplněk IRON MAN začal stahovat. Po dokončení procesu stahování, Nainstalován doplněk IRON MAN zpráva se objeví v pravém horním rohu obrazovky. Tím zajistíte, že instalace byla úspěšně dokončena a nyní můžete začít používat doplněk IRON MAN Kodi Addon.

Než začnete streamovat s Kodi Addons / Builds, rád bych vás varoval, že vše, co streamujete na Kodi, je viditelné pro vašeho ISP a vládu. To znamená, že streamování obsahu chráněného autorskými právy (bezplatné filmy, televizní pořady, sport) vás může dostat do legálních potíží.

Uživatelé Kodi důrazně doporučujeme, aby se připojili k VPN během streamování. VPN pro Kodi obejde škrtení ISP, vládní dohled a geo-omezení populárních doplňků. Vždy se připojuji ExpressVPN na všech mých streamovacích zařízeních a navrhuji, abyste udělali totéž.

ExpressVPN je nejrychlejší a nejbezpečnější VPN. Má 30denní záruku vrácení peněz. To znamená, že jej můžete používat zdarma prvních 30 dní a pokud nejste spokojeni s výkonem (což je vysoce nepravděpodobné), můžete požádat o plnou náhradu.

POZNÁMKA: Neodporujeme porušování autorských zákonů. Co když ale neúmyslně skončíte streamování obsahu z nelegitimního zdroje? Není vždy snadné rozeznat rozdíl mezi legitimním a nezákonným zdrojem.

Než začnete streamovat na Kodi, zde je návod, jak získat ochranu VPN ve 3 jednoduchých krocích.

Krok 1: Získejte předplatné ExpressVPN TADY.

Krok 2: Klikněte na TADY stáhnout a nainstalovat aplikaci ExpressVPN do zařízení.

Krok 3: Klepnutím na ikonu napájení připojte server VPN. To je vše. Vaše připojení je nyní zabezpečeno pomocí nejrychlejší a nejlepší VPN pro Kodi.

připojit expressvpn pro kodi

Jak používat doplněk IRON MAN Kodi

  1. Na domovské obrazovce Kodi přejděte na Doplňky > Doplňky videa.
  2. Přejděte na IRON MAN Addon.
  3. Kliknutím na toto se dostanete do následujícího okna s možností Otevřít. Klikněte na to.
  4. Spustí doplněk IRON MAN a na pravém panelu najdete různé možnosti pro filmy SuperHero, top 250 filmů IMDB, filmy podle let atd..
  5. Vyberte si ten, který chcete sledovat. Posaď se. Popadněte balíček popcornu. Užívat si.

Poznámka: Ujistěte se, že neporušujete žádná autorská práva. Tyto doplňky by měly být použity ke sledování obsahu dostupného ve veřejné doméně. Pokud se na vás dívá obsah chráněný autorskými právy, můžete se dostat do legálních potíží.

Iron Man nenainstaluje na Kodi

Někdy se může stát, že se na zařízení zařízení IRON MAN Kodi Addon nepodaří nainstalovat. Není třeba se obávat, protože to lze úplně vyřešit.

  • Než začnete znovu instalovat, prostudujte si svou síť. Slabá nebo nestabilní síť může někdy vést ke stažení neúplných instalačních souborů.
  • Další metodou je zkontrolovat, zda jste zadali správnou Repo URL nebo ne. Pokud tam najdete nějakou chybu, okamžitě ji opravte v poli cesty a znovu nainstalujte doplněk podle výše uvedených kroků.
  • Pokud takové chyby nemůžete najít, zkuste vymazat dočasné soubory a soubory mezipaměti. Díky tomu bude aplikace čerstvá, jak byla při první instalaci.
  • Při několika příležitostech může selhání sestavení také způsobit chyby instalace. Může to být způsobeno chybějícími nebo neúplně staženými soubory. Pokud se však chyba opakuje, nainstalujte novou kopii doplňku.

Doufám, že výše uvedený průvodce funguje pro vás. Pokud nemůžete nainstalovat doplněk Iron Man Kodi Addon, komentář níže a já vám pomůžu.

Příbuzný:

Jak jailbreak Fire Stick
Jak odpočívat Kodi na FireStick
Jak nainstalovat Exodus na Kodi
Jak nainstalovat Fire TV Guru Build

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me