Jak nainstalovat Neptun Rising na Kodi

>

V této příručce vám řeknu, jak nainstalovat Neptun Rising na Kodi 18.3 / 18.2 Leia a Kodi Krypton 17.6. Obrázky v této příručce pocházejí z Kodi Krypton, ale vztahují se také na Kodi Leia. Nejlepší věc na společnosti Kodi (dříve známá jako XBMC) je, že má na všech platformách stejné rozhraní. Takže pokud používáte PC, Android TV box, Nvidia Shield nebo Fire TV Stick, stejný průvodce vám bude fungovat.

Neptune Rising je doplněk Kodi, který funguje jako vyhledávač pro filmy a televizní pořady. Má různé sekce pro filmy z 80. let, nejnovější filmy, gangsterské filmy atd., Což je skutečně užitečné při hledání toho správného, ​​co hledáte. Je to jeden z nejstarších běžících doplňků. I když stále poskytuje toky, Neptun Rising není nejspolehlivější. Existuje několik doplňků s lepší kvalitou, které můžete prozkoumat. Můžete se podívat na náš seznam nejlepších doplňků Kodi.

Poznámka: Fire Stick Tricks neospravedlňují porušení autorských práv. Doporučujeme uživatelům, aby pomocí tohoto doplňku sledovali pouze filmy / televizní pořady, které jsou dostupné ve veřejném vlastnictví. Sledování obsahu chráněného autorskými právy bez povolení je nezákonné a mohlo by vás dostat do legálních potíží.

Nyní, když víte, co je Neptun Rising Addon, začněme krok za krokem instalačním průvodcem.

: Neptun Rising je starý addon a vývojáři jej pravděpodobně již neudržují. Můžete vyzkoušet jeden z dalších doplňků z našeho seznamu Best Kodi Addons. 

Jak nainstalovat Neptun Rising Kodi Addon

Než začneme s vlastními kroky, zapněte prosím v aplikaci Kodi „Neznámé zdroje“. Pokud si nejste vědomi, lze to provést přejetím do Nastavení > Nastavení systému (nebo Systém v Kodi 18)> Doplňky > Neznámé zdroje. Po zapnutí „Neznámých zdrojů“ postupujte podle níže uvedených kroků.

  Hoe Supremacy Add-on op Kodi te installeren

Pozornost uživatelů KODI: Přečtěte si, než budete pokračovat

Doplňky / sestavení Kodi nabízejí neomezený obsah streamovaného obsahu, ale mohou vás také dostat do legálních potíží, pokud budou zachyceny streamované filmy / televizní pořady / sport zdarma. Uživatelům společnosti Kodi důrazně doporučujeme, aby se při streamování online vždy připojili k VPN. Dobrá síť Kodi VPN skrývá vaši identitu, obchází vládní dohled, geoblokovaný obsah a škrtení ISP (což také pomáhá při streamování bez vyrovnávací paměti).

Používám ExpressVPN, což je nejrychlejší a nejbezpečnější VPN. Instalace na jakékoli zařízení, včetně Amazon FireStick, je velmi snadná. Získáte 3 měsíce zdarma a ušetříte 49% na svých ročních plánech. Také přichází s 30denní zárukou vrácení peněz. Pokud nejste spokojeni, můžete vždy požádat o vrácení peněz.

Kliknutím ZDE získáte 3 měsíce zdarma a ušetříte 49% na ExpressVPN

Přečtěte si: Jak nainstalovat a používat síť Kodi VPN

Krok 1: Klikněte na ikonu Nastavení (ozubená) v levé horní části domovské obrazovky Kodi.

Neptun rostoucí nastavení kodi

Krok 2: Otevřete Správce souborů a potom poklepejte na „Přidat zdroj“

přidat repo zdroj pro Neptun rostoucí kodi addon

Krok 3: Otevře se vyskakovací okno. Zde klikněte na „Žádný“ a poté zadejte URL ke stažení MRFreeWorld Reop – http://legionworldtv.com/zips/ a napište „volný svět“V poli názvu.

jak nainstalovat Neptun roste

Zde zadejte jméno

Reptance Neptun Rising

Krok 4: Vraťte se zpět na domovskou stránku Kodi a klikněte na nabídku „Doplňky“ na levém postranním panelu.

Neptun stoupající filmy addon

Krok 5: Nyní klikněte na ikonu rámečku tvaru (instalátor balíčku) v levé horní části domovské stránky Kodi.

instalační program kodi

Krok 6: Otevřete „Instalovat ze souboru ZIP“. Nyní vyberte „volný svět“A poté klikněte na repository.mrfreeworld.zip jak je znázorněno na obrázcích níže.

jak získat Neptun Rising

Neptun Rising kodi addon

Krok 7: Počkejte nějakou dobu a dostanete upozornění, že je nainstalován doplněk MR FREEWORLD. Jakmile to oznámí, můžete přejít na další krok.

  Pourquoi mon Kodi ne fonctionne-t-il pas? Problèmes courants et correctifs

kodi Neptun stoupá

Krok 8: Otevřete „Install from Repository“ a otevřete „MR FREEWORLD“

nainstalovat Neptun vycházející z mr free world repo

Krok 9: Nyní otevřete složku „Video Add-ons“ a vyberte „Neptun Rising“ Add-on.

Doplňky videa Neptun Rising Video

Neptun stoupá

Krok 10: Klikněte na tlačítko „Instalovat“.

jak nainstalovat Neptun rostoucí kodi addon

Pokud používáte Kodi Leia, klikněte na OK, když se objeví vyskakovací okno se seznamem „dalších doplňků“, které budou nainstalovány s Neptunem Rising..

Krok 11: Počkejte nějakou dobu a dostanete upozornění „Nainstalovaný doplněk Neptun Rising nainstalován“. Pokud instalace selhala kvůli chybě závislostí, zmínila jsem ji v další části této příručky. Čti dál.

Neptune Rising se nepodařilo nainstalovat závislost

Obdržel jsem několik dotazů na doplněk Neptun Rising, že se potýkají s chybou „Nepodařilo se nainstalovat závislost.“ Diskutoval jsem o problému s několika uživateli a zjistil jsem, že problém byl vyřešen téměř pro každého pouhým přeinstalováním doplňku Add- na. Co musíte udělat, je – Odebrat zdrojovou repo URL, Odebrat MrFreeWorld úložiště, ukončit Kodi. Nyní spusťte instalační postup od kroku 1 této příručky.

Chcete-li odebrat adresu URL zdroje Repo, přejděte na Nastavení > Správce souborů. Vyberte zdroj a klikněte pravým tlačítkem, pokud používáte počítač, dlouhým stisknutím, pokud používáte dotykové zařízení, nebo stiskněte tlačítko nabídky na dálkovém ovladači FireStick. Nyní klikněte Odebrat zdroj

Chcete-li odstranit úložiště MrFreeWorld, přejděte na Domovská obrazovka Kodi > Doplňky > Moje doplňky >Doplňkové úložiště > Pane Freeworld > Odinstalovat

Dalším způsobem, jak opravit chybu závislosti, je nainstalovat doplněk Covenant. Pakt přichází s několika závislostmi, které obvykle chybí v jiných doplňcích.

Pokud se vám chyba stále zobrazuje, zde je můj průvodce, jak opravit chybu při instalaci závislosti na Neptun Rising nebo jiném doplňku. Pokud se vám stále nedaří opravit, dejte mi vědět v komentářích níže.

Prozkoumejte Neptune Rising Kodi Addon

Nyní, když jste nainstalovali Neptun Rising na Kodi 17.6, můžete přistupovat k doplňku kliknutím na domovskou stránku Kodi > Doplňky > Doplňky videa.

  Sådan installeres Boom Kodi Builds

jak používat Neptun rostoucí kodi addon

Po otevření doplňku uvidíte různé složky pro filmy, televizní pořady, seznam IMDB atd. Můžete si jej prohlédnout podle svých preferencí.

Neptun stoupající kodi

Pokud máte problémy s ukládáním do vyrovnávací paměti, postupujte takto:.

Neptune Rising No Stream Error Error

Jak víte, Neptun Rising je pouze vyhledávač, který hledá toky z různých zdrojů. Je možné, že některé z filmů / televizních pořadů nemají dostupné streamy, takže v takovém případě nebudete mít k dispozici žádné dostupné streamy. Navrhuji, abyste se pokusili zahrát jinou show a zjistit, jestli se vám chyba stále zobrazuje. Pravděpodobně by to mělo fungovat dobře, ale pokud stále nevidíte žádné dostupné datové proudy, měli byste vymazat mezipaměť Addon.

Otevřete doplněk Neptun Rising, přejděte na „Nástroje“ a klikněte na „Vymazat mezipaměť“. Až budete požádáni o potvrzení, klikněte na „Ano“. Nyní restartujte Kodi a zkuste přehrávání znovu. Doufám, že by to mělo fungovat už teď.

vymazat mezipaměť na Neptun rostoucí addon kodi

Pokud to stále nefunguje, zkuste další doplňky z našeho seznamu nejlepších kodi doplňků.

Problémy s vyrovnáváním vzestupu Neptunu

Ukládání do vyrovnávací paměti na Kodi je běžný, ale frustrující problém, který musí být vyřešen, aby byl zajištěn plynulý přenos. Několik uživatelů ohlásilo problémy s vyrovnávací pamětí na Neptun Rising Addon. Takže pokud jste jedním z nich, navrhuji, abyste vyzkoušeli Real Debrid, který nabízí spoustu nových streamovacích zdrojů, které fungují hladce, i když hrajete 1080p full HD.

Také se podívejte, jak získat titulky a nastavit Trakt s Kodi.

Pokud se při instalaci programu Neptun Rising na Kodi / Fire Stick setkáte s problémy, dejte mi vědět v komentářích. Rádi pomůžeme ��

Klepnutím sem získáte tajné triky pro řezání kabelů přímo do vaší doručené pošty.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me