Jak nainstalovat Nole Cinema Addon na Kodi

>

V tomto tutoriálu ukážu, jak nainstalovat addon Nole Cinema na Kodi 18.1 do Kodi 18.4 Leia a Kodi 17.6. Tento addon můžete nainstalovat na všechna zařízení kompatibilní s Kodi pomocí pokynů zde uvedených, včetně mobilních zařízení Android, Amazon FireStick & Fire TV, Mac & Windows PC a další.

Pokud hledáte doplněk, který nabízí obrovskou sbírku filmů, doplněk Nole Cinema Kodi je ten, na který byste se měli dívat. Od nejnovějších po nejstarší umožňuje sledovat vše, co chcete. Kromě pravidelných kategorií nabízí Nole Cinema také některé zajímavé kategorie, jako jsou klasika, fantazie, gangster, válka a další. Má také speciální sekci Kolekce, která obsahuje krabice a další kategorie.

Nole Cinema je addon pouze pro film. Pokud hledáte televizní pořady, můžete si prohlédnout další doplňky z našeho seznamu nejlepších doplňků Kodi. U filmů, myslím, že nic lepšího než tento addon. Co je ještě lepší, je přehrávání jedním kliknutím. Klikněte na film, který chcete sledovat, a jednoduše si vyberte mezi SD, 720p, 1080p v závislosti na dostupnosti. Pokud však chcete více odkazů, existuje možnost Hledat, která vymaže několik toků z webu. Také s párováním Real-Debrid můžete dokonce najít možnosti streamování 4K.

: Nole Cinema již nefunguje. Můžete si prohlédnout další doplňky v našem seznamu Best Kodi Addons. 

Poznámka: Pokud zpracování metadat zpomaluje navigaci, můžete je vypnout v nastavení doplňku. Ukážu vám, jak hned po procesu instalace.

Jak nainstalovat Nole Cinema Addon na Kodi

Než začnete s instalačním postupem, měli byste se ujistit, že společnost Kodi je připravena nainstalovat doplňky třetích stran. K tomu budete muset povolit možnost zabezpečení - Neznámé zdroje. Postup je následující:

1) Otevřete v zařízení aplikaci Kodi a po načtení úvodní obrazovky klikněte na Nastavení (měli byste hledat ikonu ozubeného kola v levém horním rohu)

jak nainstalovat nole cinema addon na kodi

2) Nyní chcete kliknout Systém (Kodi 18) nebo Nastavení systému (Kodi 17.6)

jak nainstalovat nole cinema kodi addon

3) Na levé straně další obrazovky vyberte Addony. Nyní přejděte do pravé části a pokud Neznámé zdroje je zakázáno / vypnuto, klikněte na něj a zapněte jej

stáhnout doplněk nole cinema on kodi

4) Chcete-li zachovat tuto možnost, nezapomeňte kliknout Ano když se zobrazí další výzva

nole cinema kodi addon

Doplněk Nole Cinema Kodi je bezpečný, protože jsem jej osobně testoval. Bylo by však dobré znovu nainstalovat Neznámé zdroje, jakmile jej nainstalujete.

Začněme instalačním postupem.

Nole Cinema Addon: Podrobný postup instalace

Nyní vám dávám kroky k instalaci doplňku Nole Cinema na Kodi. Spustit tento stream a streamovat váš oblíbený obsah by nemělo trvat déle než pět minut. Co musíte udělat:

1) Vraťte se na domovskou obrazovku aplikace Kodi a otevřete ji Nastavení položka znovu

Jak získat addon kina addon na kodi

2) Nyní chcete otevřít Správce souborů

nainstalovat doplněk kino kodi addi

3) Pokračujte a klikněte Přidat zdroj na obou stranách okna

stáhnout doplněk nole cinema on kodi

4) Klikněte tam, kde se říká v části „Zadejte cesty nebo vyhledejte umístění médií.“

nole cinema addon

5) Zadejte následující adresu URL přesně podle mého zadání (rozlišují se malá a velká písmena): http://www.planet-universe.co.uk
Klikněte na OK

nole cinema kodi addon

6) Nyní zvýrazněte pole na obrazovce, kde se zobrazí výzva k zadání názvu zdroje médií. Zadejte libovolné jméno, s nímž chcete tento zdroj identifikovat, například planeta
Klikněte na OK

nole cinema kodi addon

7) Ještě jednou se musíte vrátit na domovskou obrazovku Kodi. Opakovaným stisknutím tlačítka Zpět to provedete. Na domovské obrazovce klikněte na Doplňky na levé straně

jak nainstalovat nole cinema kodi addon

8) V následujícím okně přejděte do levého horního rohu a klikněte na ikonu otevřít krabici možnost, která se také nazývá Installer balíčku

nole cinema addon on kodi

9) Dále otevřete Instalace ze souboru zip

kino nole

10) Pokračujte a klikněte planeta nebo název zdroje, který jste dříve přidali

nainstalovat nole cinema na kodi

11) Otevřete soubor zip úložiště.ring.zip na další obrazovce

nole cinema addon

12) Počkejte, až uvidíte Nainstalován doplněk Ring of Saturn Repository v pravém horním rohu se zobrazí potvrzovací zpráva

prsten saturn úložiště

13) Otevřeno Instalace z úložiště

nainstalovat addon kina nole

14) Klikněte Úložiště prstenů saturnů

nole cinema kodi addon

15) Otevřeno Video doplňky

kino nole

16) Klikněte na Žádné kino

nainstalovat doplněk kino kodi addi

17) Pokračujte a klikněte Nainstalujte další

jak nainstalovat nole cinema addon na kodi

18) Pokud používáte Kodi 18 (nebo některou z jeho vydaných iterací), zobrazí se toto další vyskakovací okno.
Klikněte na OK

kroky k instalaci doplňku Nole Cinema Kodi Addon

19) Počkejte na instalaci doplňku Nole Cinema Kodi. Nemělo by to trvat déle než pár minut. Po dokončení instalace, Nole Cinema Add-on nainstalován oznámení se vysune z pravého horního rohu

Průvodce instalací kina nole

A je to! Úspěšně jste nainstalovali doplněk Nole Cinema na Kodi.

Než začnete streamovat s Kodi Addons / Builds, rád bych vás varoval, že vše, co streamujete na Kodi, je viditelné pro vašeho ISP a vládu. To znamená, že streamování obsahu chráněného autorskými právy (bezplatné filmy, televizní pořady, sport) vás může dostat do legálních potíží.

Uživatelé Kodi důrazně doporučujeme, aby se připojili k VPN během streamování. VPN pro Kodi obejde škrtení ISP, vládní dohled a geo-omezení populárních doplňků. Vždy se připojuji ExpressVPN na všech mých streamovacích zařízeních a navrhuji, abyste udělali totéž.

ExpressVPN je nejrychlejší a nejbezpečnější VPN. Má 30denní záruku vrácení peněz. To znamená, že jej můžete volně používat prvních 30 dní a pokud nejste spokojeni s výkonem (což je vysoce nepravděpodobné), můžete požádat o plnou náhradu.

POZNÁMKA: Neodporujeme porušování autorských zákonů. Co když ale neúmyslně skončíte streamování obsahu z nelegitimního zdroje? Není vždy snadné rozeznat rozdíl mezi legitimním a nezákonným zdrojem.

Než začnete streamovat na Kodi, zde je návod, jak získat ochranu VPN ve 3 jednoduchých krocích.

Krok 1: Získejte předplatné ExpressVPN TADY.

Krok 2: Klikněte na TADY stáhnout a nainstalovat aplikaci ExpressVPN do zařízení.

Krok 3: Klepnutím na ikonu napájení připojte server VPN. To je vše. Vaše připojení je nyní zabezpečeno pomocí nejrychlejší a nejlepší VPN pro Kodi.

připojit expressvpn pro kodi

Zakažte zpracování dat metadat pro rychlejší navigaci

Zpracování metadat významně zpomaluje navigaci a může být také trochu dráždivé. Můžete jej snadno vypnout a vychutnat si rychlejší navigaci. Následuj tyto kroky:

1) Přejděte na domovskou obrazovku Kodi a přejděte na Doplňky > Video doplňky.

2) Vyberte ikonu Nole Cinema a stisknutím tlačítka nabídky na dálkovém ovladači (klepnutím pravým tlačítkem myši na počítač nebo dlouhým stisknutím mobilních telefonů a dalších dotykových zařízení) otevřete rozbalovací nabídku

3) Klikněte na Nastavení

vypněte meta data na nole cinema addon

4) Vyberte Přizpůsobení možnost vlevo a vpravo na obrazovce v části Poskytovatel metadat tuto možnost zakažte Povolit metadata

zpracování meta dat v addonu kina nole

Nyní jste připraveni používat addon Nole Cinema na Kodi bez jakýchkoli překážek.

Rychlý pohled na Nole Cinema Kodi Addon

Chtěli byste jít na doplňky > Doplňky videa z domovské obrazovky Kodi pro přístup k doplňku Nole Cinema. Addon obsahuje také několik hudebních videí. Najdete ji také v části Doplňky hudby.

jak používat nole kino addon na kodi

Hlavní obrazovka Nole Cinema obsahuje dvě sekce: Žánr & Sbírky

Žánr sekce obsahuje několik kategorií, včetně nových vydání, klasika, akce, dobrodružství, animace, komedie, zločin, a mnoho dalších.

pomocí doplňku nole cinema

Trochu přejděte dolů a zobrazte sekci Kolekce, která obsahuje sady boxů a další:

nole cinema kodi addon

Nole Cinema je doplněk Kodi určený pouze pro film. Nenaleznete zde žádné televizní pořady.

Výrok

Doplněk Nole Cinema Kodi je skvělá možnost sledovat vaše oblíbené filmy. Po deaktivaci zpracování metadat v nastavení doplňku se rychle naviguje. Addon má rozsáhlou knihovnu filmů od klasiky po nejnovější vydání. Funkce jedním kliknutím vám umožní začít streamovat poměrně rychle. Režim škrábání můžete také spustit kliknutím na tlačítko Hledat po kliknutí na název filmu. Kvalita streamování je také velmi dobrá. Od SD do 1080p (a také 4K, pokud máte Real Debrid), můžete streamovat v rozlišení podle vašeho výběru. Nole Cinema je dobrý výběr pro filmy.

Příbuzný:

Jak nainstalovat Scrubs Addon na Kodi
Jak nainstalovat Watch Dogs Kodi Addon
Jak nainstalovat 7 z 9 Kodi Addon
Jak nainstalovat Exodus v8 Kodi Addon

Klepnutím sem získáte tajné triky pro řezání kabelů přímo do vaší doručené pošty.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me