Jak nainstalovat odkazy BK postavené na Kodi

>

V tomto tutoriálu krok za krokem se naučíte, jak nainstalovat BK Links Build na Kodi 17.6 Krypton. BK Links je jednou z nejlepších sestav společnosti Kodi pro filmy / televizní pořady a váží kolem 300 MB. Pokud ji plánujete použít na starší Fire Stick, nemusí to fungovat tak hladce, jak byste očekávali. Avšak Amazon Fire Stick 2. generace s Alexou, PC, Nvidia Shield funguje dobře a neměli byste mít žádné problémy s mrazem.

: Sestavení odkazů BK není momentálně k dispozici v Průvodci digitálním streamováním. Vyzkoušejte jednu z dalších sestav v našem seznamu nejlepších sestav Kodi.

Odkazy BK ještě nejsou k dispozici na Kodi Leia 18.0. Doufám však, že vývojáři brzy vydají iteraci Leia.

jak nainstalovat bk odkazy stavět na kodi

S BK Links Kodi Build získáte předinstalovaných několik nejlepších doplňků Kodi, což znamená, že nemusíte provádět instalaci pro každý z těchto doplňků. Některé z těchto doplňků jsou Psi Bollocks, Neptun Rising, Supremacy a další.

Poznámka: Před instalací jakéhokoli sestavení Kodi doporučujeme obnovit tovární nastavení Kodi. Zajistí vám nejlepší možný výkon s požadovanou sestavou Kodi.

Nyní se podívejme, jak nainstalovat BK Links postavené na Kodi 17.6 Krytpon pro FireStick / PC / Nvidia Shield nebo jiné krabice Kodi.

Kroky k instalaci BK Links Build na Kodi 17.6

Chtěl bych říct, že BK Links není oficiální sestavení společnosti Kodi a je třeba v aplikaci Kodi povolit instalaci z neznámých zdrojů. Kodi bez povolení nepovolí instalaci žádného doplňku / sestavení Kodi od třetích stran.

  • V levé horní části domovské stránky Kodi přejděte na Nastavení.
  • Otevřete „Nastavení systému“ a na levé postranní liště vyberte „Doplňky“.
  • Zapněte „Neznámé zdroje“. Potvrďte kliknutím na „Ano“.
  Како инсталирати ИРОН МАН на Коди 17.6 Криптон

Nyní, když je společnost Kodi připravena k instalaci sestavení BK Links Build, postupujte podle podrobného průvodce níže.

Krok 1: Otevřete na domovské stránce Kodi „Nastavení“ (viz ikona ozubeného kola v levé horní části domovské stránky Kodi)

kodi nastavení

Krok 2: Klikněte na „Správce souborů“ a otevřete „Přidat zdroj“

přidat repo zdroj kodi

Krok 3: Klikněte na „Žádný“ a napište http://streamdigital.org/wiz/ a potom klepněte na OK. Na další obrazovce budete muset zadat název zdroje médií. Pojmenuji to “Wiz“Pro tohoto průvodce můžete pojmenovat cokoli, co chcete. Po přidání názvu a adresy URL klikněte na OK.

BK odkazy stavět odkaz ke stažení

Krok 4: Přejděte na domovskou stránku Kodi > Doplňky > Instalační program balíčku.

instalační program kodi

Krok 5: Otevřete instalaci ze souboru ZIP > Wiz > plugin.program.sdwiz.zip

nainstalovat odkazy bk build repo ze souboru zip

Krok 6: Počkejte několik minut a uvidíte informační obrazovku, jak je znázorněno na obrázku níže. Klepnutím na „Zavřít“ ji zavřete.

BK odkazy staví informační obrazovku

Krok 7: V dalším vyskakovacím okně klikněte na „Pokračovat“. Nastavení v tomto vyskakovacím okně můžete také změnit před kliknutím na Pokračovat.

nastavení pro bk odkazy kodi build

Krok 8: Otevřete „Build Menu“

Nabídka sestavení odkazů bk

Krok 9: Klikněte na „Odkazy BK“

nainstalovat odkazy bk stavět na kodi

Krok 10: Uvidíte zde dvě možnosti instalace - Fresh Install a Standard Install. První možnost obnoví tovární nastavení Kodi a druhá jednoduše sestaví sestavu, aniž by se dotkla vašich stávajících dat.

Doporučuji „Fresh Install“, protože zajišťuje nejlepší výkon při sestavování Kodi. Jakmile kliknete na „Fresh Install“, požádá vás o potvrzení obnovení továrního nastavení Kodi. Klikněte na OK.

čerstvé instalační bk odkazy staví na kodi

Krok 11: Kodi nyní stáhne sestavu BK Links, která má velikost téměř 300 MB.

stáhnout odkazy bk stavět na firi kodi

Krok 12: Po stažení sestavení odkazů BK nainstaluje všechny potřebné soubory a poté požádá o „Force Close“. Prostě to udělej.

síla blízko kodi

Krok 13: Zahájení vytváření Kodi a BK Links bude první věcí, kterou uvidíte.

  Ako nainštalovať odkazy BK postavené na Kodi

jak nainstalovat bk odkazy stavět na firestick nebo kodi

To je způsob, jak nainstalovat BK odkazy stavět na Kodi 17.6. Pokud se při instalaci aplikace FireStick / PC setkáte s problémy, neváhejte se vyjádřit níže.

Vytvoření odkazů BK nefunguje

Občas dostávám dotazy, že sestavení BK Links na Kodi / FireStick nefunguje. Možným a nejčastějším důvodem, který pro streamování BK Links není k dispozici, je problém serveru. Je to otázka času a jakmile se problém serveru vyřeší, sestavení BK Links by mělo fungovat dobře. Pokud se však nejedná o problém serveru, vřele doporučujeme přeinstalovat sestavení BK Links Kodi podle této příručky. Je to rychlé a nejlepší řešení.

Odkazy BK Build Kodi Build Not Installed

Pokud není problém se serverem, sestavení BK Links by se mělo snadno nainstalovat pomocí výše uvedeného průvodce. Většina uživatelů, kteří čelí problémům s instalací, jsou však ti, kteří dělají překlepy ve zdrojové adrese URL. Navrhuji křížovou kontrolu adresy URL, kterou jste přidali v kroku „Přidat zdroj“. To musí být http://streamdigital.org/wiz/ nebo to nebude fungovat.

Pokud stále nemůžete nainstalovat sestavení BK Links, dejte mi vědět svůj přesný problém v komentářích níže.

BK Links Build Alternative

Pokud se vám BK Links Build z nějakého důvodu nelíbí, nebo pokud se vám nedaří zajistit hladký chod, můžete do svého zařízení nainstalovat několik dalších sestav. Podívejte se na níže uvedené odkazy pro některé z populárních sestavení.

Jak nainstalovat No Limits Magic Build
Jak nainstalovat Slamious Build
Jak nainstalovat Titanium Build

Nejedná se pouze o dostupné sestavení jako alternativu k sestavení BK Links. Kompletní seznam sestav si můžete prohlédnout zde.

Klepnutím sem získáte tajné triky pro řezání kabelů přímo do vaší doručené pošty.