Jak naprawić błąd pary – Olpair, TheVideo.me, Tvad.me itp.

>

Jeśli streamujesz z popularnymi dodatkami Kodi, takimi jak Exodus Redux, Yoda itp., Bardzo prawdopodobne jest, że wystąpił błąd pary Kodi podczas próby przesyłania strumieniowego zawartości z niektórych źródeł. Bez względu na to, czy korzystasz z Kodi 18.3 / 18.3 Leia, czy Kodi 17.6 Krypton, błąd jest generowany, gdy otwierasz strumienie ze źródeł takich jak Olpair (Openload), tvad.me, vidup.me, thevideo.me i kilka innych. Proszą o ukończenie procesu parowania na swojej stronie internetowej, aby umożliwić odtwarzanie z ich strumieni. Istnieje tylko kilka źródeł, które powodują ten błąd, ale wiem, że to trochę denerwujące. W tym przewodniku omówimy różne metody rozwiązania problemu błędu pary w Kodi.

Widziałem, że wszystkie popularne dodatki pobierają łącza do transmisji strumieniowych z tvad.me, vidup.me i OpenLoad a.k.a Olpair. Ale zajmiemy się tym w tym przewodniku. Czytaj dalej!

błąd olpair w kodi

Dlaczego widzisz błąd Olpair, Tvad.me/pair, Vidup.me/pair, thevideo.me/pair w Kodi?

Prawda jest taka, że ​​błąd pary w Kodi nie jest dokładnie błędem. Warunkiem jest przesyłanie strumieniowe zawartości wideo ze źródeł takich jak thevideo.me, Vidup.me, Openload lub Tvad.me.

Openload i inne takie źródła, które wymagają parowania, oferują ogromny spis wysokiej jakości treści, w tym ulubionych filmów, programów, filmów dokumentalnych i tym podobnych. Zapewniają najwyższą jakość treści, lepszą rozdzielczość i mniejsze problemy z buforowaniem. I robią to za darmo.

Ponieważ jednak oferują najwyższą jakość treści, otrzymują setki tysięcy żądań odtwarzania na swoich serwerach. W rezultacie ich serwery się zacinają. Cały ruch kierowany do ich serwerów nie pochodzi jednak od ludzkich próśb. Ich ruch zostałby zatkany głównie z powodu zautomatyzowanych żądań generowanych przez boty i skrypty.

Błąd pary w Kodi jest w rzeczywistości bramą, przez którą można przejść tylko wtedy, gdy zostanie sprawdzone, że to człowiek prosi o dostęp. Dlatego sprawdzają wszystkie żądania na swoich serwerach i tylko wtedy, gdy zweryfikujesz się jako człowiek, uzyskasz dostęp do ich treści.

Zalecam postępowanie zgodnie z procesem parowania, aby uzyskać lepszą jakość przesyłania strumieniowego. Pierwsza metoda powie Ci, jak to zrobić. Jeśli jednak nie chcesz w ogóle linków z tych źródeł, mam też drugą metodę.

Metoda nr 1: Sparuj swój adres IP

Ta metoda bardziej mi się podoba. Pozwala mi to uniknąć błędu pary w Kodi bez utraty jakościowych łączy z tych serwerów. Wszystko, co musisz zrobić, to sparować swój adres IP na stronie internetowej i przestaniesz otrzymywać komunikaty o błędach na wszystkich urządzeniach podłączonych do tej samej sieci.

Na przykład, jeśli masz Kodi na swoim komputerze i telefonie komórkowym podłączone do tej samej sieci Wi-Fi, z którą parujesz adres IP, pozbędziesz się błędu parowania w Kodi na obu tych urządzeniach.

Pamiętaj, że parowanie jest ważne tylko przez 4 godziny. Musisz sparować ponownie po upływie 4 godzin.

Uwaga:Parowanie ujawnia oryginalny adres IP dostawcy treści. Zdecydowanie zalecamy korzystanie z VPN przed parowaniem, aby Twój prawdziwy adres IP nie był widoczny. Używam ExpressVPN, aby zachować anonimowość moich działań związanych z transmisją strumieniową i sugeruję, abyś zrobił to samo.

Czytać: Najlepsza sieć VPN dla Kodi i jak z niej korzystać 

Pokażę teraz, jak sparować swój adres IP.

# 1: Gdy źródło przesyłania strumieniowego wymaga parowania, na ekranie pojawia się komunikat taki jak ten - Autoryzacja OpenLoad Stream

błąd olpair w kodi

# 2: Otwórz przeglądarkę na telefonie komórkowym lub komputerze i przejdź do łącza podanego w wiadomości. Korzystam z autoryzacji OpenLoad Stream jako przykładu w tym przewodniku.

Otwórz link https://olpair.com

Wskazówka: Jeśli używasz Kodi na zdalnie sterowanym urządzeniu, takim jak FireStick, Fire TV lub Fire TV Cube, możesz postępować zgodnie z poniższą metodą na komputerze, telefonie komórkowym lub tablecie podłączonym do tej samej sieci Wi-Fi co urządzenie.

# 3: Kliknij pole wyboru, które czyta Nie jestem robotem

autoryzacja strumienia na openload

# 4: Zobaczysz teraz wyskakujące okienko weryfikacji. Zakończ proces weryfikacji, wybierając odpowiednie obrazy

olpair tvad.me/pair

# 5: Gdy weryfikacja się powiedzie, zobaczysz zielony znacznik wyboru przed tekstem Nie jestem robotem. Kliknij Para przycisk na dole

# 6: Po sparowaniu twojego adresu IP zobaczysz Parowanie powiodło się! wiadomość.

tvad.me/pair on kodi

Usunąłeś błąd Olpair Kodi. Teraz wróć do Kodi i odtwarzaj strumienie z tych źródeł. Twój adres IP pozostanie sparowany do 4 godzin.

UWAGA: Powyższe kroki pokazały, że pozbyłeś się Olpair a.ka. Autoryzacja OpenLoad Stream. Jeśli napotykasz inne problemy z parowaniem, jak pokazano poniżej, odwiedź link podany przy ich nazwach i zainicjuj parowanie w podobny sposób, jak w przypadku Olpair.

Autoryzacja strumienia Video.me - https://thevideo.me/pair lub https://tvad.me/pair

Autoryzacja strumienia VidUP.me - https://vidup.me/pair

Czy Olpair, Vidup.me, Tvad.me, TheVideo.me, OpenLoad Safe?

Jestem użytkownikiem Kodi od kilku lat. Testowałem, wypróbowałem i użyłem dziesiątek dodatków. Zapewniam cię, że źródła takie jak OpenLoad i Tvad.me, które wymagają parowania, są bezpieczne. W rzeczywistości zazwyczaj wolę ich strumienie od innych. Weryfikują twój adres IP tylko po to, aby upewnić się, że tylko ludzie mają dostęp do swojego serwera i nie jest przeciążony próbami trafień botów i skryptów.

To powiedziawszy, te strony mogą nadal mieć licencjonowane lub chronione prawem autorskim treści. A kiedy przesyłasz strumieniowo treści licencjonowane lub chronione prawem autorskim, nawet przypadkowo, zawsze jesteś zagrożony. Ponieważ strony te używają twojego adresu IP do parowania, jesteś wyraźnie widoczny.

Chociaż dostawcy ci nie wykorzystaliby twojego adresu IP do jakichkolwiek złośliwych celów, jeśli są zaangażowani w jakiekolwiek procesy sądowe dotyczące hostowania treści chronionych prawem autorskim, być może będą musieli przekazać adres IP swoich użytkowników organom prawnym. Może to łatwo doprowadzić cię do kłopotów.

Możesz jednak łatwo tego uniknąć, korzystając z Kodi VPN. Jak już zasugerowałem, jest to najlepszy sposób działania. Dzięki VPN ruch internetowy jest kierowany przez inny serwer. Otrzymałeś zupełnie nowy adres IP. Dostawcy usług VPN używają nieprzenikalnych protokołów szyfrowania i utrzymują zasady zerowego dziennika. Twoja aktywność online nigdy nie może być powiązana z tobą.

Używam i polecam ExpressVPN, ponieważ jest to najbezpieczniejsza, najszybsza i najbardziej niezawodna usługa VPN dla Kodi i innych usług przesyłania strumieniowego. Obejmuje również 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy na wypadek, gdyby nie podobała Ci się ich usługa.

Metoda 2: Wyłącz Hostery z captchas w Kodi

Jeśli nie chcesz przejść przez proces parowania, możesz uniknąć błędu parowania w Kodi, po prostu wyłączając opcję Hostingi z captchas.

Pamiętaj, że w ten sposób możesz stracić jakość niektórych strumieni z serwerów takich jak OpenLoad.

W Kodi nie ma uniwersalnego ustawienia, aby wyłączyć Hostery z captchas dla wszystkich dodatków. Musisz to zrobić indywidualnie dla każdego dodatku.

Poniżej znajduje się obraz z Hosterami z włączonymi captchas. Jak widać, istnieje wiele linków z OpenLoad. Później udostępnię obraz Hosterom z wyłączonymi captchas.

vidup.me/pair kodi

Korzystam z dodatku Exodus w tym przewodniku jako przykładu. Działa to jednak w przypadku wszystkich dodatków obsługujących OpenLoad lub inne serwery wymagające parowania. Wykonaj poniższe kroki:

# 1: Przejdź do ekranu głównego Kodi i otwórz dodatki z dodatków > Dodatki wideo 

tvad me pair kodi

# 2: Przewiń w dół i kliknij Przybory

błąd parowania kodui openload

# 3: Otwórz opcję USTAWIENIA: Odtwarzanie

parowanie olpair.com na kodi

# 4: Upewnij się Odtwarzanie nagranego dźwięku opcja jest wybrana po lewej stronie. Teraz przewiń w dół w Filtry do hostingu plików sekcji i wyłącz Hostingi z captchas przełączając przełącznik

tvad.me/pair

Poniżej znajduje się obraz z Hosterami z wyłączonymi captchas. Porównując go z obrazem, który udostępniłem wcześniej przy włączonych wszystkich strumieniach, widać, że wszystkie strumienie OpenLoad zniknęły

vidup.me/pair

To będzie wszystko! Teraz wróć do filmu, który chcesz odtworzyć. Zauważysz, że wszystkie strumienie z OpenLoad lub innych takich źródeł, które wymagały parowania lub autoryzacji captcha zostały usunięte.

Zanim zaczniesz streamować za pomocą Kodi Addons / Builds, chciałbym cię ostrzec, że wszystko, co przesyłasz strumieniowo na Kodi, jest widoczne dla twojego dostawcy usług internetowych i rządu. Oznacza to, że przesyłanie strumieniowe treści chronionych prawem autorskim (darmowe filmy, programy telewizyjne, sport) może spowodować problemy prawne.

Użytkownikom Kodi zaleca się połączenie VPN podczas przesyłania strumieniowego. VPN dla Kodi obejdzie ograniczanie przepustowości ISP, nadzór rządowy i ograniczenia geograficzne popularnych dodatków. Zawsze się łączę ExpressVPN na wszystkich moich urządzeniach do przesyłania strumieniowego i sugeruję zrobić to samo.

ExpressVPN to najszybsza i najbezpieczniejsza sieć VPN. Obejmuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Oznacza to, że możesz z niego swobodnie korzystać przez pierwsze 30 dni, a jeśli nie jesteś zadowolony z wydajności (co jest bardzo mało prawdopodobne), możesz poprosić o pełny zwrot pieniędzy.

UWAGA: Nie zachęcamy do naruszania praw autorskich. Ale co się stanie, jeśli skończysz na przesyłaniu strumieniowo treści z nielegalnego źródła? Nie zawsze łatwo jest odróżnić legalne i nielegalne źródło.

Zanim zaczniesz streamować na Kodi, oto jak uzyskać ochronę VPN w 3 prostych krokach.

Krok 1: Uzyskaj subskrypcję ExpressVPN TUTAJ.

Krok 2: Kliknij TUTAJ aby pobrać i zainstalować aplikację ExpressVPN na swoim urządzeniu.

Krok 3: Kliknij ikonę zasilania, aby połączyć się z serwerem VPN. To wszystko. Twoje połączenie jest teraz bezpieczne dzięki najszybszej i najlepszej sieci VPN dla Kodi.

połącz expressvpn dla kodi

streszczenie

Błąd parowania w Kodi można łatwo naprawić, łącząc adres IP na Olpair.com, Vidup.me/pair, Tvad.me/pair, thevideo.me/pair lub wyłączając Hostery za pomocą captchas. Osobiście polecam pierwszą metodę, ponieważ daje ona dostęp do strumieni lepszej jakości. Jednak jeśli używasz Real Debrid na Kodi, być może już pobierasz linki o najwyższej jakości. Strumienie z serwerów, które wymagają parowania, mogą nie być potrzebne. Daj mi znać, jeśli masz jakieś pytania lub uwagi w sekcji komentarzy poniżej.

Związane z:

Jak Jailbreak FireStick
Jak korzystać z Trakt na Kodi
Jak zresetować Kodi
Jak naprawić buforowanie w Kodi

Kliknij tutaj, aby uzyskać tajne triki do cięcia przewodów bezpośrednio do skrzynki odbiorczej.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me