Jak opravit chybu Pair – Olpair, TheVideo.me, Tvad.me, atd.

>

Pokud streamujete s oblíbenými doplňky Kodi, jako jsou Exodus Redux, Yoda atd., Je velmi pravděpodobné, že při pokusu o streamování obsahu z určitých zdrojů musíte narazit na chybu dvojice Kodi. Ať už používáte Kodi 18.3 / 18.3 Leia nebo Kodi 17.6 Krypton, chyba je generována při otevření streamů ze zdrojů, jako je Olpair (Openload), tvad.me, vidup.me, thevideo.me a několik dalších. Požádají vás, abyste na svých webových stránkách dokončili proces párování, který umožní přehrávání z jejich streamů. Tuto chybu způsobuje jen několik zdrojů, ale vím, že je to trochu nepříjemné. V této příručce budeme diskutovat o různých metodách, jak se postarat o párovou chybu v Kodi.

Viděl jsem, že všechny populární addony načítají odkazy pro streamování z tvad.me, vidup.me a OpenLoad a.k.a Olpair. V této příručce se o to však postaráme. Čti dál!

chyba olpair v kodi

Proč vidíte Olpair, Tvad.me/pair, Vidup.me/pair, thevideo.me/pair Chyba v Kodi?

Pravda je, že párová chyba v Kodi není přesně chyba. Předpokladem je streamování videoobsahu ze zdrojů, jako jsou thevideo.me, Vidup.me, Openload nebo Tvad.me..

Openload a další takové zdroje, které vyžadují párování, nabízejí obrovský inventář kvalitního obsahu, včetně vašich oblíbených filmů, pořadů, dokumentů a dalších. Poskytují vynikající kvalitu obsahu, s lepším rozlišením a menšími problémy s vyrovnávací pamětí. A dělají to zdarma.

Protože však nabízejí špičkovou kvalitu obsahu, dostávají na svých serverech stovky tisíc požadavků na přehrávání. V důsledku toho se jejich servery zaseknou. Veškerý provoz směrovaný na jejich servery však nepochází z lidských požadavků. Jejich provoz by se zanesl do velké míry kvůli automatickým požadavkům generovaným roboti a skripty.

Chyba dvojice v Kodi je ve skutečnosti brána, kterou lze projít, pouze pokud je ověřeno, že jde o člověka žádající o přístup. Z tohoto důvodu vyhodnocují všechny požadavky na své servery a přístup k jejich obsahu získáte pouze tehdy, když se ověříte jako člověk.

Doporučuji po párování postupovat lépe pro streamování. První metoda vám řekne, jak na to. Pokud však odkazy z těchto zdrojů vůbec nechcete, mám pro vás také druhou metodu.

Metoda č. 1: Spárujte svou IP adresu

Líbí se mi tato metoda více. To mi umožňuje vyhnout se dvojici chyb v Kodi, aniž bych ztratil kvalitní odkazy z těchto serverů. Vše, co musíte udělat, je spárovat vaši IP adresu na webu a přestanete dostávat tyto chybové zprávy na všech svých zařízeních připojených ke stejné síti.

Například pokud máte Kodi ve svém počítači a mobilu připojeno ke stejné síti Wi-Fi, jejíž adresu IP spárujete, odstraníte chybu párování v Kodi na obou těchto zařízeních.

Pamatujte, že párování zůstává platné pouze 4 hodiny. Po uplynutí 4 hodin se musíte znovu spárovat.

Pozornost:Spárování vystaví vaši původní IP adresu poskytovateli obsahu. Důrazně doporučujeme použít před spárováním síť VPN, aby nebyla odhalena vaše skutečná adresa IP. Používám ExpressVPN, abych zachoval anonymitu svých streamovacích aktivit a navrhuji, abyste udělali totéž.

Číst: Nejlepší VPN pro Kodi a jak jej používat 

Nyní vám ukážu, jak spárovat vaši IP adresu.

# 1: Pokud zdroj datového proudu vyžaduje párování, objeví se na obrazovce zpráva jako je tato - OpenLoad Stream Authorization

chyba olpair v kodi

# 2: Otevřete prohlížeč v mobilu nebo počítači a přejděte na odkaz uvedený ve zprávě. Jako příklad v této příručce považuji autorizaci OpenLoad Stream.

Otevřete odkaz https://olpair.com

Spropitné: Pokud používáte Kodi na dálkově ovládaném zařízení, jako je FireStick, Fire TV nebo Fire TV Cube, můžete postupovat níže v počítači, mobilu nebo tabletu připojeném ke stejné síti Wi-Fi jako vaše zařízení.

# 3: Zaškrtněte políčko, které se zobrazí Nejsem robot

autorizace streamů na openload

# 4: Zobrazí se vám ověřovací vyskakovací okno, jako je tato. Dokončete proces ověření výběrem správných obrázků

olpair tvad.me/pair

# 5: Když je ověření úspěšné, před textem se zobrazí zelená značka zaškrtnutí Nejsem robot. Klikněte na Pár tlačítko dole

# 6: Když je vaše IP adresa spárována, uvidíte Párování úspěšné! zpráva.

tvad.me/pair na kodi

Postarali jste se o chybu Olpair Kodi. Nyní se vraťte do Kodi a přehrajte proudy z těchto zdrojů. Vaše IP adresa zůstane spárována až 4 hodiny.

POZNÁMKA: Výše uvedené kroky vám ukázaly, jak se zbavit Olpair a.ka. Oprávnění OpenLoad Stream. Pokud čelíte jiným problémům s párováním, jak je ukázáno níže, navštivte odkaz uvedený proti jejich jménům a spusťte párování podobným způsobem jako my s Olpairem..

Autorizace toku videa.me - https://thevideo.me/pair nebo https://tvad.me/pair

Autorizace streamů VidUP.me - https://vidup.me/pair

Je Olpair, Vidup.me, Tvad.me, TheVideo.me, OpenLoad Safe?

Jsem uživatelem Kodi několik let. Testoval jsem, vyzkoušel a použil desítky doplňků. Ujišťuji vás, že zdroje jako OpenLoad a Tvad.me, které vyžadují párování, jsou bezpečné. Ve skutečnosti obvykle dávám přednost jejich proudům před ostatními. Ověří vaši IP adresu pouze, aby se ujistili, že pouze lidé mají přístup k jejich serveru a že to není přetíženo pokusy o přístup z robotů a skriptů.

Tyto weby však mohou mít stále licencovaný nebo autorsky chráněný obsah. A když streamujete licencovaný obsah nebo obsah chráněný autorskými právy, i neúmyslně, jste vždy ohroženi. Protože tyto weby používají pro párování vaši IP adresu, jste jasně vystaveni.

Ačkoli tito poskytovatelé nepoužívají vaši IP adresu pro žádné škodlivé účely, pokud jsou zapojeni do jakýchkoli soudních sporů týkajících se hostování obsahu chráněného autorskými právy, možná bude muset prozradit IP adresu svých uživatelů právním orgánům. To by vás mohlo snadno vést k problémům.

Tomu se však můžete snadno vyhnout pomocí Kodi VPN. Jak jsem již navrhl, jedná se o nejlepší postup. S VPN je váš internetový provoz směrován přes jiný server. Je vám přidělena zcela nová IP adresa. Poskytovatelé služeb VPN používají neproniknutelné šifrovací protokoly a zachovávají politiku nulového záznamu. Vaše online aktivity nikdy nelze vysledovat zpět k vám.

Používám a doporučuji ExpressVPN, protože je to nejbezpečnější, nejrychlejší a nejspolehlivější VPN služba pro Kodi a další streamingové služby. Součástí dodávky je také 30denní záruka vrácení peněz v případě, že se vám nelíbí jejich služby.

Metoda 2: Zakažte hostitele pomocí captchas v Kodi

Pokud nechcete procházet procesem párování, můžete se vyhnout chybě párování v Kodi jednoduše deaktivací možnosti Hostitelé s captchas.

Nezapomeňte, že byste tak mohli vynechat některé kvalitní toky ze serverů, jako je OpenLoad.

V Kodi neexistuje žádné univerzální nastavení, které by zakazovalo Hosters pomocí captchas pro všechny addony. Musíte to udělat jednotlivě pro každý doplněk.

Následuje obrázek s povolenými hostiteli s captchami. Jak vidíte, existuje spousta odkazů z OpenLoad. Později, budu sdílet obraz s Hosters s captchas zakázán.

vidup.me/pair kodi

Jako příklad používám doplněk Exodus v této příručce. To však funguje pro všechny doplňky, které podporují OpenLoad nebo jiné servery, které vyžadují párování. Postupujte podle následujících pokynů:

# 1: Přejděte na domovskou obrazovku Kodi a otevřete doplňky z doplňků > Video addony 

tvad me pair kodi

# 2: Přejděte dolů a klepněte na Nástroje

Chyba párování kodi openload

# 3: Otevřete možnost NASTAVENÍ: Přehrávání

olpair.com párování na kodi

# 4: Ujistěte se Přehrávání možnost je vybrána vlevo. Nyní přejděte dolů v Filtry hostování souborů a zakázat Hostitelé s captchas přepnutím jeho přepínače

tvad.me/pair

Následuje obrázek s vypnutými hostiteli s hostiteli. Když to porovnáte s obrázkem, který jsem dříve sdílel se všemi povolenými proudy, můžete vidět, že všechny proudy OpenLoad jsou pryč

vidup.me/pair

To bude vše! Nyní se vraťte k videu, které jste chtěli přehrát. Všimněte si, že všechny toky z OpenLoad nebo jiných takových zdrojů, které vyžadovaly párování nebo autorizaci captcha, byly odstraněny.

Než začnete streamovat s Kodi Addons / Builds, rád bych vás varoval, že vše, co streamujete na Kodi, je viditelné pro vašeho ISP a vládu. To znamená, že streamování obsahu chráněného autorskými právy (bezplatné filmy, televizní pořady, sport) vás může dostat do legálních potíží.

Uživatelé Kodi důrazně doporučujeme, aby se připojili k VPN během streamování. VPN pro Kodi obejde škrtení ISP, vládní dohled a geo-omezení populárních doplňků. Vždy se připojuji ExpressVPN na všech mých streamovacích zařízeních a navrhuji, abyste udělali totéž.

ExpressVPN je nejrychlejší a nejbezpečnější VPN. Má 30denní záruku vrácení peněz. To znamená, že jej můžete volně používat prvních 30 dní a pokud nejste spokojeni s výkonem (což je vysoce nepravděpodobné), můžete požádat o plnou náhradu.

POZNÁMKA: Neodporujeme porušování autorských zákonů. Co když ale neúmyslně skončíte streamování obsahu z nelegitimního zdroje? Není vždy snadné rozeznat rozdíl mezi legitimním a nezákonným zdrojem.

Než začnete streamovat na Kodi, zde je návod, jak získat ochranu VPN ve 3 jednoduchých krocích.

Krok 1: Získejte předplatné ExpressVPN TADY.

Krok 2: Klikněte na TADY stáhnout a nainstalovat aplikaci ExpressVPN do zařízení.

Krok 3: Klepnutím na ikonu napájení připojte server VPN. To je vše. Vaše připojení je nyní zabezpečeno pomocí nejrychlejší a nejlepší VPN pro Kodi.

připojit expressvpn pro kodi

souhrn

Párovou chybu v Kodi lze snadno opravit buď spárováním vaší IP adresy na Olpair.com, Vidup.me/pair, Tvad.me/pair, thevideo.me/pair nebo vypnutím Hosters pomocí captchas. Osobně doporučuji první metodu, protože vám poskytuje přístup k kvalitnějším streamům. Pokud však na Kodi používáte Real Debrid, možná již vyvoláváte odkazy v nejvyšší kvalitě. Možná nebudete potřebovat toky ze serverů, které vyžadují párování. Dejte nám vědět, pokud máte nějaké dotazy nebo zpětnou vazbu prostřednictvím sekce komentářů níže.

Příbuzný:

Jak na útěk z vězení FireStick
Jak používat Trakt na Kodi
Jak resetovat Kodi
Jak opravit vyrovnávací paměť na Kodi

Klepnutím sem získáte tajné triky pro řezání kabelů přímo do vaší doručené pošty.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me