Jak opravit problémy s vyrovnávací pamětí Kodi

>

Hladký a nepřetržitý zážitek ze zábavy je to, co si všichni všichni užíváme. Přerušení v jakékoli formě jsou přinejmenším nepříjemné. Kodi je zábavní nástroj, který používají miliony lidí po celém světě k streamování vysoce kvalitního obsahu na vyžádání většinou zdarma. I když tato platforma překlenuje propast mezi miliony online streamerů a tisíci streamovacích zdrojů, problémy s vyrovnávacím kódem Kodi nejsou úplně neobvyklé. S tím, jak se stále více přidává nekontrolovaných toků, převládají problémy s vyrovnáváním Kodi. Naštěstí existují některá řešení, která mohou opravit problémy s vyrovnávací pamětí Kodi na Kodi 18.5 a Kodi 17.6, nebo alespoň snížit počet instancí. A tyto opravy lze snadno použít také. Čti dál!

Kodi je značně populární přehrávač médií mezi řezačkami kabelů po celém světě. Tato aplikace, vyvinutá společností XBMC, okamžitě převádí vaše zařízení na mediální centrum. Nejenže vám umožňuje přehrávat a přenášet lokálně uložená média prostřednictvím různých doplňků a sestav, ale také vám umožňuje streamovat bezplatný a hojně dostupný obsah přes web. Ještě neuvěřitelnější je, že tato služba je podporována širokou škálou platforem včetně Fire TV Stick, Android, iOS, Windows Mobile, Windows PC, Mac OS a Linux.

Kodi je nesporně skvělý, ale má své vlastní problémy. Někteří mají potíže s nastavením ve srovnání s jinými službami, jako je Plex. Myslel jsem si, že jakmile obtočíte hlavu kolem Kodi, existuje reálná šance, že se vám nebude líbit žádný jiný přehrávač médií..

To však není jediný aspekt, který jsem měl na mysli, když jsem mluvil o problémech této platformy. Co nejvíce postihuje společnost Kodi, jsou problémy s vyrovnávací pamětí. Při sledování oblíbeného filmu nebo televizního pořadu nemůže být nic frustrujícího než časté přerušení.

Naštěstí existuje několik způsobů, jak napravit problémy s vyrovnávací pamětí Kodi nebo je minimalizovat. V této příručce se naučíme, jak opravit vyrovnávací paměť na Kodi Leia 18 a Kodi Krypton 17.6. Čti dál!

Jak opravit problémy s vyrovnávací pamětí Kodi

jak zastavit problémy s vyrovnávacím kódováním kodi

Povolte v Kodi neznámé zdroje

Než budeme pokračovat, je třeba se postarat o jednu maličkost.

Kodi je navržen tak, aby poskytoval bezpečný zážitek ze zábavy. Za tímto účelem používá mnoho bezpečnostních funkcí a protokolů.

Aby se zabránilo proniknutí nebezpečných sestav a doplňků do, Kodi ve výchozím nastavení nepovoluje instalaci z neznámých zdrojů třetích stran. Ale ne všechny doplňky třetích stran nejsou bezpečné, zejména ne ty, o kterých se v této příručce dozvíme předem.

Abyste mohli tyto doplňky nainstalovat, budeme muset dočasně povolit neznámé zdroje. Jak na to:

Krok 1: Klikněte na Nastavení (ikona ozubeného kola) v pravém horním rohu na domovské obrazovce Kodi.

kodi nastavení

Krok 2: Poté klikněte na ikonu „Nastavení systému“ (nebo jednoduše „Systém“, pokud používáte Kodi Leia 18)

Kodi nastavení systému
Krok 3: Klikněte vlevo na „Doplňky“ a poté jej přesuňte přepínačem „Neznámé zdroje“ / přepínačem doprava, abyste jej povolili.

povolit neznámé zdroje

To bude ono! Po instalaci všech požadovaných doplňků se ujistěte, že jste vypnuli neznámé zdroje.

Na kterých platformách tyto metody pracují?

Kodi používá stejné rozhraní napříč všemi platformami a zařízeními (kromě několika doplňků specifických pro danou platformu). Ať už chcete opravit problémy s vyrovnávacím systémem Windows, Android, iOS nebo Amazon Fire Stick Kodi, níže uvedené metody budou fungovat stejným způsobem.

Oprava vyrovnávací paměti Kodi: Optimalizace velikosti mezipaměti

Mezipaměť je pomocná paměť, která pomáhá vysokorychlostnímu vyhledávání. Zatímco mezipaměť je hojně používána ve světě počítačů, v streamování nebo přehrávání videa je nejdůležitější mezipaměť videa.

Když streamujete video přes internet, celé video se do prohlížeče nebo aplikace nestáhne najednou. Místo toho je malá část videa uložena do mezipaměti a uložena v dočasném umístění (obvykle RAM zařízení). Musíte si všimnout, že při streamování videa, pokud ztratíte připojení k internetu, se video ještě chvíli zastaví, než se zastaví. Video, které hraje i po ztrátě internetu, je to, co bylo uloženo do mezipaměti v místním systému.

Aby se zmírnily problémy s vyrovnáváním Kodi, je třeba se postarat o dvě věci. Nejprve musíte Kodi v RAM přidělit podstatnou mezipaměť. Zadruhé, musíte vymazat mezipaměť na Kodi z dříve přehrávaných videí, protože zbytečně zabírá přidělené místo.

V následujícím textu se naučíme měnit nastavení vyrovnávací paměti Kodi tak, aby vyhovovalo optimálnímu mezipaměti a také porozumíme tomu, jak vymazat mezipaměť v Kodi. Existuje pět způsobů, jak opravit problémy s vyrovnávací pamětí Kodi. Metody 1 až 4 budou fungovat na všech zařízeních včetně Amazon Fire TV / Stick, zatímco metoda 5 pro FireStick nefunguje.

Pozornost uživatelů KODI: Přečtěte si, než budete pokračovat

Doplňky / sestavení Kodi nabízejí neomezený obsah streamovaného obsahu, ale mohou vás také dostat do legálních potíží, pokud budou zachyceny streamované filmy / televizní pořady / sport. Uživatelům společnosti Kodi důrazně doporučujeme, aby se při streamování online vždy připojili k síti VPN. Dobrá síť Kodi VPN skrývá vaši identitu, obchází vládní dohled, geoblokovaný obsah a škrtení ISP (což také pomáhá při streamování bez vyrovnávací paměti).

Používám ExpressVPN, což je nejrychlejší a nejbezpečnější VPN. Instalace na jakékoli zařízení, včetně Amazon FireStick, je velmi snadná. Získáte 3 měsíce zdarma a ušetříte 49% na svých ročních plánech. Také přichází s 30denní zárukou vrácení peněz. Pokud nejste spokojeni, můžete vždy požádat o vrácení peněz.

Kliknutím ZDE získáte 3 měsíce zdarma a ušetříte 49% na ExpressVPN

Přečtěte si: Jak nainstalovat a používat síť Kodi VPN

Metoda 1: Jak zastavit ukládání do vyrovnávací paměti Kodi pomocí Průvodce Ares

Průvodce Ares je jedním z nejpoužívanějších nástrojů pro údržbu a diagnostiku Kodi. Naučíme se, jak pomocí tohoto nástroje vylepšit nastavení mezipaměti a vyřešit problém s vyrovnávací pamětí Kodi. Než ale budeme pokračovat, nainstalujte si prosím Kodra do Ares Wizard.

Nyní, když jste nainstalovali Průvodce Aresem, uvidíme, jak můžeme vyřešit problém s vyrovnávací pamětí Kodi optimalizací mezipaměti.

Krok 1: Spusťte Průvodce Ares a klikněte na tlačítko „Vylepšení“ nahoře

Průvodce pokročilým nastavením vyrovnávací paměti kodi

Krok 2: Nyní klikněte na tlačítko Průvodce pokročilým nastavením

kodi pokročilá nastavení

V pravém dolním rohu je tlačítko „Další“, na které musíte kliknout. Než to však uděláte, nezapomeňte si přečíst upozornění od vývojářů tohoto doplňku.

Průvodce kodi vyrovnávací paměti problémy

Stručně řečeno, potřebujete vědět, že:

- Neexistuje žádné jediné rozdělení velikosti mezipaměti, které je ideální pro všechny. Z velké části to závisí na zařízení, na kterém používáte Kodi, a na specifikacích systému (zejména velikosti RAM)

- Mezipaměť můžete umístit do úložiště zařízení (například na pevný disk) nebo RAM (což se velmi doporučuje)

- Společnost Kodi používá pro účely ukládání do mezipaměti 60 MB paměti RAM. Ale pokud máte spoustu náhradní RAM, můžete narazit na velikost

Krok 3: Nyní, když rozumíte výše uvedeným bodům, klikněte na „Další“

Nyní společnost Kodi nyní zobrazí dostupnou RAM a navrhne ideální velikost alokace pro paměť cache videa (což je 1/3 dostupné RAM). Doporučuje se však také ponechat 10% marži pro případ, že by další programy tuto paměť dále využívaly.

Například, pokud máte paměť 900 MB, 1/3 z toho by byla 300 MB. 10% marže by byla 30 MB. Ideální alokace pro paměť cache videa je tedy 270 MB.

POZNÁMKA: Příliš mnoho paměti přidělené do mezipaměti Kodi může ovlivnit celkový výkon zařízení.

Krok 4: Klikněte vlevo dole na tlačítko „Generovat nastavení“

ares wizard Rozšířené nastavení pro optimalizaci kodi cache

Krok 5: Na další obrazovce je velikost video mezipaměti potřeba změnit přetažením posuvníku doleva nebo doprava (zkontrolujte obrázek níže)

kodi pokročilé nastavení vyrovnávací paměti

Jak vidíte, měl jsem náhradní 900 MB RAM. Ares Wizard mi proto doporučil 270 MB.

Průvodce Ares nabízí také 4 režimy vyrovnávacích pamětí, jak je vidět na dně těsně nad tlačítkem „Použít tato nastavení“. Tady jsou následující režimy:

Režim 1: V tomto režimu bude Kodi ukládat do vyrovnávací paměti veškerý datový proud, který je k dispozici na internetu, včetně zdroje ze cloudového zdroje a FTP

Režim 2 (doporučeno): Toto je výchozí režim. V tomto režimu se Kodi pokusí ukládat do vyrovnávací paměti téměř vše. Bude dokonce vyrovnávat soubory přehrávané z místního úložiště

Režim 3: V tomto režimu je ukládání do vyrovnávací paměti omezeno pouze na proudy webových stránek

Režim 4: Ukládání do vyrovnávací paměti je zcela zakázáno

Pokud máte problémy s vyrovnávací pamětí Kodi, přestože máte značnou velikost paměti RAM, zkontrolujte, zda je vybrán režim 2. Toto je režim, který nabízí nejhladší přehrávání, protože předem ukládá velkou část videa.

Odstraňte dočasné soubory Kodi pomocí údržby Ares Wizard

Pokud společnost Kodi pravidelně zamrzá nebo havaruje, existuje reálná šance, že vám došel úložný prostor. K tomu obvykle dochází u zařízení s nízkým úložným prostorem. Pokud máte například ruční zařízení Android s úložištěm, řekněme, 16 GB úložného prostoru a používáte Kodi pravidelně s různými doplňky, brzy zjistíte, že nemáte dostatek úložné paměti. Kromě nalezení opravy vyrovnávací paměti Kodi bude také třeba si tento problém vyřešit, abyste měli plynulejší a žádanější zážitek ze zábavy.

Krok 1: Chcete-li vymazat dočasné soubory, nejprve klikněte na tlačítko Údržba nahoře. Měli byste vidět obrazovku takto:

údržba ares průvodce čarou

Krok 2: Nyní klikněte postupně na následující tlačítka:

- Smazat miniatury

- Smazat balíčky

Jak jsem nedávno odstranil Miniatury a balíčky, místo, které zabírají v mém úložišti, je menší. Společně však snědli téměř 1 GB prostoru.

Pokud máte nějaké uložené / uložené cache, zabírají také hodně místa. Můžete vymazat mezipaměť na Kodi a podstatně uvolnit úložný prostor. Nebojte se! Odstranění mezipaměti nebude mít vliv na nastavení, o kterém jsme právě mluvili v části výše.

Metoda č. 2: Oprava vyrovnávací paměti Kodi pomocí VPN

Většina poskytovatelů internetových služeb (ISP) činí vznešená tvrzení o poskytování vysokorychlostních neomezených internetových služeb svým zákazníkům. I když jsou jejich sliby dodržovány pro většinu průměrných uživatelů, těžké proudy jsou často ovlivněny omezením šířky pásma. To může nebo nemusí být nezákonné v závislosti na vaší zemi. Někdy také mají některá ustanovení v jemných výtiskech podmínek & Podmínky, které přijímáme, aniž bychom se na to dívali; to je to, co většina z nás dělá.

Škrcení ISP ve skutečnosti omezuje nebo omezuje rychlost internetu, když konkrétní uživatel překročil určitý limit využití dat. Jak jsem již řekl, obvykle se to stává těžkým uživatelům. Pokud jste někdo, kdo rád sleduje filmy a pořady online pomocí služeb, jako je Kodi, můžete také spadnout do skupiny těžkých uživatelů. Právní aspekty škrcení se stávají stále více temnými od doby, kdy bylo před několika měsíci prohlášeno, že ve Spojených státech bude v nadcházející době zabíjena síťová neutralita..

Nejlepší způsob, jak zabránit omezování internetu a jak se vyhnout problémům s vyrovnáváním Kodi do značné míry, je použití spolehlivé sítě VPN. Dobrá služba VPN dělá víc než jen zakrývání vaší identity ve webovém světě. Také maskuje vaše údaje o využití dat od vašeho ISP. Jednoduše řečeno, pokud používáte VPN, váš ISP již nebude schopen zjistit, jaká data používáte. Mohli by pouze určit množství použitých dat.

nejlepší kodi vpn

Několik uživatelů na celém světě uvedlo, že škrtící systém ovlivňuje ty, které streamují nejvíce videa, stahují z torrentů a sdílejí těžké soubory přes web..

S VPN na místě nebudete mít žádný důvod k obavám z omezování ISP. Níže je tabulka pěti nejlepších VPN v oboru. Osobně používám ExpressVPN, což je nejrychlejší VPN k datu.

 • Jak nainstalovat & používat VPN na FireStick
 • Jak nainstalovat VPN na libovolné streamovací zařízení

Soubor pod: Kodi

Prohledat tento web

Nejlepší VPN

Jak opravit problémy s vyrovnávací pamětí Kodiexpressvpn postranní panelJak opravit problémy s vyrovnávací pamětí KodiJak opravit problémy s vyrovnávací pamětí KodiJak opravit problémy s vyrovnávací pamětí KodiJak opravit problémy s vyrovnávací pamětí KodiJak opravit problémy s vyrovnávací pamětí Kodi30denní záruka vrácení penězVisit ExpressVPNPřečtěte si recenzi
ipvanish sidebarJak opravit problémy s vyrovnávací pamětí KodiJak opravit problémy s vyrovnávací pamětí KodiJak opravit problémy s vyrovnávací pamětí KodiJak opravit problémy s vyrovnávací pamětí KodiJak opravit problémy s vyrovnávací pamětí KodiZáruka vrácení peněz za 7 dníVisit IPVanishČtěte si recenzi
nordvpn postranní panelJak opravit problémy s vyrovnávací pamětí KodiJak opravit problémy s vyrovnávací pamětí KodiJak opravit problémy s vyrovnávací pamětí KodiJak opravit problémy s vyrovnávací pamětí KodiJak opravit problémy s vyrovnávací pamětí KodiZáruka vrácení peněz na 7 dníVisit NordVPN

Obsah příspěvku

 • 1 Jak opravit problémy s vyrovnávací pamětí Kodi
  • 1.1 Povolení neznámých zdrojů v Kodi
 • 2 Oprava vyrovnávací paměti Kodi: Optimalizace velikosti mezipaměti
  • 2.1 Metoda 1: Jak zastavit ukládání do vyrovnávací paměti Kodi pomocí Průvodce Ares
   • 2.1.1 Odstranění dočasných souborů Kodi pomocí údržby Ares Wizard
  • 2.2 Metoda č. 2: Oprava vyrovnávací paměti Kodi pomocí VPN
  • 2.3 Metoda 3: Jak zastavit ukládání vyrovnávací paměti Kodi pomocí Průvodce nejvyšší sestavení
  • 2.4 Metoda č. 4: Opravte vyrovnávací paměť Kodi pomocí Real-Debrid
  • 2.5 Metoda č. 5: Jak opravit problémy s vyrovnávací pamětí Kodi pomocí kódu
   • 2.5.1 Kroky pro Windows PC / Laptop
   • 2.5.2 Kroky pro jiné platformy
 • 3 Jak opravit vyrovnávací paměť Kodi na Covenant / Exodus / Sportsdevil
  • 3.1 Opravte vyrovnávací paměť Kodi na doplňcích vymazáním mezipaměti
 • 4 Možné důvody pro pomalé streamování / ukládání do vyrovnávací paměti na Kodi
  • 4.1 Důvod č. 1: Pomalé připojení k internetu
   • 4.1.1 Důležité tipy ke zvýšení rychlosti internetu
   • 4.1.2 Co když budu mít rychlý internet a problém stále přetrvává?
  • 4.2 Důvod č. 2: Streamování zdroje je přeplněné
 • 5 Závěrečná slova o problémech s vyrovnávací pamětí Kodi

Trendy průvodce

 1. Nejlepší VPN pro FireStick
 2. Jak útěk z vězení FireStick
 3. Jak nainstalovat Kodi na FireStick
 4. Nejlepší doplňky Kodi
 5. Nejlepší stavby společnosti Kodi
 6. Nejlepší aplikace FireStick
 7. IPTV
 8. Kino APK
 9. Exodus Redux Addon
 10. Nejlepší torrent stránky

Poslední příspěvky

 • 8 nejlepších alternativ Showboxu (2020)
 • Jak útěk z vězení FireStick (únor 2020)
 • Nejlepší stavby společnosti Kodi (aktualizováno pro únor 2020)
 • Nejlepší doplňky Kodi pro vítězství na celém světě [2020]
 • Jak nainstalovat Real Debrid exkluzivně Filmy Kodi Addon

Zřeknutí se odpovědnosti - Streamování nebo stahování obsahu chráněného autorskými právy je nezákonné.

FireStickTricks.com žádným způsobem neospravedlňuje, nepodporuje ani nepodporuje nezákonné používání Kodi, Fire Stick nebo našich průvodců. Uživatelé jsou zodpovědní za své činy. Přečtěte si naše úplné prohlášení o vyloučení odpovědnosti.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me