Jak používat Kodi | Příručka pro začátečníky pro Kodi (2020)

>

Kodi je jednoduchý, i když ne zcela přímočarý přehrávač médií. Protože je však používán miliony po celém světě, musíme věřit, že se musí jednat o snadno použitelný nástroj. S jistotou mohu říci, že Kodi není tajemná. Abych vám řekl pravdu, když jsem poprvé začal používat Kodi, připadalo mi to nepochopitelné a pro mě také trochu ohromující. Je to pravděpodobně proto, že má jedinečné uspořádání pro přehrávač médií a některé odlišné funkce. Trvalo mi však jen chvilku, než jsem si uvědomil, že Kodi je mnohem jednodušší, než to vypadá na první pohled.

K pochopení a zahájení sledování filmů nebo pořadů na Kodi nepotřebujete žádné speciální technické znalosti ani křivku učení. Byl navržen pro laiky, jako jsem já. Souhlasím však s tím, že kdybych měl malou pomoc zpět, když jsem byl představen společnosti Kodi, byl bych to obešel trochu rychleji. Mnoho mých čtenářů se ptalo, jestli bych mohl přijít s průvodcem druhů, který by pomohl začátečníkům Kodi zrychlit část „seznámení“. Tady jsem s průvodcem Kodi pro začátečníky. V této příručce vás seznámím s hlavními principy Kodi. Tady pokrývám vše, co potřebujete vědět o společnosti Kodi, abyste mohli začít streamovat váš oblíbený obsah téměř okamžitě.

jak používat kodi

Pozornost uživatelů KODI: Přečtěte si, než budete pokračovat

Doplňky / sestavení Kodi nabízejí neomezený obsah streamovaného obsahu, ale mohou vás také dostat do legálních potíží, pokud budou zachyceny streamované filmy / televizní pořady / sport zdarma. Uživatelům společnosti Kodi důrazně doporučujeme, aby se při streamování online vždy připojili k síti VPN. Dobrá síť Kodi VPN skrývá vaši identitu, obchází vládní dohled, geoblokovaný obsah a škrtení ISP (což také pomáhá při streamování bez vyrovnávací paměti).

Používám ExpressVPN, což je nejrychlejší a nejbezpečnější VPN. Instalace na jakékoli zařízení, včetně Amazon FireStick, je velmi snadná. Získáte 3 měsíce zdarma a ušetříte 49% na svých ročních plánech. Také přichází s 30denní zárukou vrácení peněz. Pokud nejste spokojeni, můžete vždy požádat o vrácení peněz.

Kliknutím ZDE získáte 3 měsíce zdarma a ušetříte 49% na ExpressVPN

Přečtěte si: Jak nainstalovat a používat síť Kodi VPN

Co je Kodi?

Dovolte mi sdílet nejjednodušší definici Kodi:

Kodi je přehrávač médií

Přehrávač médií je software, který dokáže přehrávat média na vašem zařízení. Média je vše, co je video, zvuk nebo obrázky. Většina přehrávačů médií, včetně společnosti Kodi, se však častěji používá k přehrávání videa a audia. VLC je klasický příklad přehrávače médií, který se široce používá pro přehrávání videa a zvuku.

Kodi vám umožní sledovat videoobsah, jako jsou filmy a televizní pořady, a přehrávat zvuk, například písně.

Kodi je jako VLC mnoha způsoby, ale s určitými klíčovými rozdíly. Zatímco VLC se běžně používá k přehrávání médií uložených místně v úložišti zařízení, Kodi je primárně pro streamování médií přes internet. Kodi lze použít také pro přehrávání místních médií, ale to není to, pro co je tak populární.

Kodi je bezplatný přehrávač médií s otevřeným zdrojovým kódem. Poprvé vyšlo v roce 2002 jako XBMC (Xbox Media Center) a jako aplikace pouze pro Xbox. Po linii byl tento nástroj znovu zakódován jako Kodi a stal se dostupným na široké škále zařízení a platforem OS. Kodi v současné době funguje na platformách Android, iOS, Windows PC, Mac, Windows mobile, Linux, Amazon FireStick, Raspberry Pi, Android Boxes a další.

Když byl Kodi XBMC, trvalo trochu úsilí, než jej nastavit na Xboxu, a vyžadoval křivku učení. Nyní je mnohem snazší nainstalovat Kodi na téměř všech platformách a má uživatelsky přívětivé a snadno použitelné aplikace pro většinu zařízení.

Kodi je populárnější jako online přehrávač médií. To vám umožní streamovat váš oblíbený obsah zdarma. Poskytuje vám přístup k filmům, televizním pořadům, živým televizím, sportu, zprávám, dokumentárním filmům a mnohem více. Ale Kodi to všechno nedokázal sám. Za tímto účelem vyžaduje integraci určitých pluginů. Tyto pluginy se běžně nazývají „addony Kodi“.

O addonech Kodi se dozvíme o něco později. Nejprve vám ukážu, jak nainstalovat Kodi na různá zařízení. Koneckonců musíte mít Kodi nastaven a spuštěn a spuštěn před přechodem na další krok. Takže prozatím se držte myšlenky, že „addony jsou nejdůležitějším aspektem Kodi.“

Jak nainstalovat Kodi na různá zařízení

Kodi je podporován na mnoha platformách zařízení. Rozsah této příručky mi neumožňuje pokrýt podrobné pokyny k instalaci Kodi na všechna zařízení. Proto vám dám stručný přehled postupu instalace Kodi na populárněji používaných platformách. Ukážu vás na zdroje, ze kterých můžete získat Kodi, a krátce se dotknout metod instalace. Níže jsou uvedeny platformy zařízení, které budeme pokrývat:

 1. Amazon FireStick & Požární televize
 2. Mobilní telefony Android & tablety
 3. Windows PC
 4. Operační Systém Mac
 5. iOS
 6. Smart TV Android & Boxy pro Android TV
  Les meilleurs modules Kodi pour conquérir le monde [2020]

Poslední vydanou oficiální verzí Kodi je Kodi 18.5 Leia. Starší verze, Kodi 17.6 Krypton, se stále používá, zejména ti, kteří nebyli upgradováni na Kodi Leia. Leia však již není k dispozici prostřednictvím oficiálních kanálů.

1. Amazon FireStick & Požární televize

Amazon FireStick je velmi populární mediální zařízení, které se připojuje k televizoru prostřednictvím portu HDMI. Toto zařízení se systémem Android okamžitě převádí jakýkoli televizor na chytrý televizor. S výjimkou několika drobných fyzických rozdílů, FireStick & Fire TV jsou v podstatě stejné. Proto je stejný způsob instalace použitelný pro oba.

Amazon Store dosud není hostitelem společnosti Kodi. Proto musíme ručně stáhnout soubor Kodi APK (z důvěryhodného zdroje), abychom jej nainstalovali na FireStick. Přečtěte si naši podrobnou příručku o tom, jak nainstalovat Kodi na FireStick. Tato příručka vás provede jednoduchou instalací krok za krokem. Pro případ, že si místo toho budete chtít nainstalovat Kodi 17.6, vás provede průvodce.

Můžete se také podívat na našeho dalšího průvodce, jak útěk z vězení Amazon FireStick.

2. Android Mobily & Tablety

Tohle je snadné. Kodi je nejen populární, ale také důvěryhodný společností Google. Na rozdíl od Amazon FireStick nebo Fire TV nemusíte na mobilní telefony Android stahovat Kodi (nebo ručně instalovat) Kodi & tablety. Aplikaci Kodi najdete v Obchodě Google Play.

Do obchodu Play se dostanou pouze důvěryhodné a bezpečné aplikace. Vzhledem k tomu, že společnost Kodi existuje, poskytuje nám jistotu, že je ověřená a bezpečná.

Jak nainstalovat Kodi na Android:

 • Otevřete Obchod Play
 • Vyhledejte Kodi
 • Postupujte podle pokynů na obrazovce a nainstalujte Kodi

Je to snadné!

3. Windows PC 

Proces instalace pro Windows 10 a Windows 8.1 & starší jsou jiné. Pokrýváme oba následující. 

3.1 Windows 10

Pokud máte Windows 10, můžete si stáhnout oficiální verzi Kodi z Microsoft Store. Postupujte takto:

 • Klikněte na tlačítko „Hledat Cortana“ a zadejte „Kodi“ (bez uvozovek)
 • Ikona Kodi se zobrazí ve výsledcích vyhledávání v „Start“ jako „Důvěryhodná aplikace Microsoft“. Klepněte na ikonu Kodi
 • Budete přesměrováni do Microsoft Store. Klikněte na tlačítko „Získat“ nebo „Stáhnout“
 • Nechte Microsoft Store udělat zbytek za vás
 • Asi za minutu nebo dvě budete mít nainstalovaný Kodi na vašem počítači se systémem Windows 10

3.2 Windows 8.1 & Starší

Pokud máte Windows 8.1 nebo starší verzi Windows, můžete si Kodi stáhnout přímo z oficiálního webu https://kodi.tv

Otevřete web a když jste na domovské stránce, klikněte vpravo nahoře na „STAŽENÍ“ (nebo přímo přejděte na https://kodi.tv/download)

jak používat kodi

Přejděte dolů, dokud neuvidíte loga podporovaných zařízení / platforem.

Klepněte na logo Windows

jak používat kodi začátečníky průvodce

Ujistěte se, že jste v dalším okně vybrali kartu Doporučeno

Pokud máte 64bitový počítač, klikněte na INSTALLER (64 BIT). Pokud používáte 32bitový počítač, klepněte na INSTALLER (32 BIT).

průvodce kodi pro začátečníky

4. Mac OS

Kodi není na seznamu App Store společnosti Apple, ale na oficiálních webových stránkách společnosti Kodi je verze MacOS. Abyste mohli Kodi fungovat, musíte mít na procesoru Intel spuštěný Mac OS 10.8 X nebo vyšší. Nainstalujte Kodi Leia na Mac podle následujících pokynů:

Otevřete https://kodi.tv/download ve webovém prohlížeči Safari (Safari automaticky připojí soubor DMG). Přejděte dolů a klikněte na logo „MacOS“

příručka pro začátečníky pro Kodi

Zkontrolujte, zda je v rozbalovacím okně vybrána karta „Doporučeno“. Klikněte na INSTALLER (64-BIT)

jak používat kodi

Nainstalujte aplikaci do počítače Mac podle obvyklého postupu

5. iOS (iPhone, iPad & ipod touch)

Oficiální web říká, že musíte nainstalovat Kodi, abyste mohli zařízení iOS útěknout z vězení. Existují však i obchody s aplikacemi třetích stran, například TweakBox, které jsou hostitelem verze aplikace pro iOS.

otevřeno https://www.tweakboxapp.com na vašem iOS v libovolném prohlížeči (preferováno Safari) a stáhněte si obchod s aplikacemi TweakBox kliknutím na tlačítko Stáhnout.

Nainstalujte TweakBox podle pokynů na obrazovce. Během instalace budete muset aplikaci udělit určitá oprávnění.

Nyní spusťte TweakBox a v horní části klikněte na kartu Aplikace. Vyhledejte Kodi v seznamu aplikací a klikněte na ikonu Kodi. Znovu postupujte podle pokynů na obrazovce a nainstalujte Kodi na iOS.

6. Android Smart TV & TV boxy

Smart TV a TV krabice Android podporují obchod Google Play. Vzhledem k tomu, že Kodi Krypton je oficiální položka v Obchodě Play, je instalace aplikace zcela jednoduchá.

 • Zapněte televizor (pokud používáte Android TV Box, ujistěte se, že je připojen k televizoru)
 • Po načtení domovské obrazovky klikněte na ikonu Obchod Play (nebo Google Play)
 • Vyhledejte aplikaci Kodi
 • Postupujte podle pokynů na obrazovce a Kodi budete mít za pár minut

Co jsou doplňky Kodi?

Řekl jsem vám, že „addony jsou nejdůležitějším aspektem Kodi“ a já jsem nebyl přehnaný. Kdyby něco, mohl bych být podhodnocující.

Obrovský úspěch společnosti Kodi v uplynulých letech závisí na její schopnosti podporovat řadu doplňků. Kodi je samozřejmě výkonný přehrávač médií se spoustou funkcí. Ale addony jsou jeho základním kamenem.

Kodi je přehrávač médií, ale k čemu je přehrávač médií, když není možné přehrávat žádná média? Doplňky fungují jako most mezi společností Kodi, přehrávačem médií a zdroji médií na internetu. Zjednodušeně řečeno, doplňky poskytují rozhraní mezi společností Kodi a obrovským množstvím médií venku na webu. Když si koupíte DVD přehrávač, potřebujete DVD ke sledování filmů nebo pořadů. Addon je do Kodi, co je DVD k DVD přehrávači.

  Как установить GAIA Kodi Addon

Kodi umí přehrávat videa a hudbu z úložiště místního zařízení. To však může udělat jakýkoli přehrávač médií. Skutečný potenciál společnosti Kodi spočívá v integraci s doplňky.

Až tedy budete mít Kodi, další věcí, kterou chcete, jsou doplňky, které začnou sledovat vaše oblíbené pořady, filmy nebo cokoli, co chcete sledovat.

Existují doslova stovky doplňků Kodi. Některé jsou dobré, většina ne tolik. Kodi je platforma s otevřeným zdrojovým kódem a kdokoli a všichni mají svobodu vytvářet pro ni doplňky. Není divu, proč je jich tolik. Cílem je najít nejlepší doplňky Kodi pro druh obsahu, který chcete sledovat. Najdete doplňky pro následující (a další):

 • Obsah na vyžádání (filmy & TV pořady)
 • Živá TV
 • Sportovní obsah
 • Hudba

Chcete-li použít doplněk, musíte jej nejprve nainstalovat do Kodi. V další části vám ukážu, jak nainstalovat doplňky do Kodi.

Jak nainstalovat doplňky na Kodi

Chtěl bych, abyste se rychle podívali na seznam nejlepších doplňků Kodi. To vám dá základní představu o tom, co tyto doplňky dělají. Pomůže vám také vybrat požadované doplňky pomocí nastavení Kodi.

Výběr a instalace doplňku je obvykle šestistupňový proces:

 1. Rozhodněte se, jaký typ obsahu chcete sledovat
 2. Vyberte doplněk, který poskytuje obsah
 3. Najděte zdroj, ze kterého chcete nainstalovat vybraný doplněk
 4. Přidejte požadovaný zdroj do Kodi
 5. Nainstalujte úložiště ze zdroje
 6. Nainstalujte doplněk z úložiště

Nebojte se, pokud to vypadá trochu ohromující, protože to tak není. Ve skutečnosti je to super snadné. Když jsem poprvé začal používat Kodi, zdálo se mi to také matoucí. Ale obejít to trvalo velmi málo času.

Máme podrobné průvodce krok za krokem, který vám pomůže nainstalovat a začít používat různé doplňky během několika minut. Níže je uveden seznam průvodců.

Doplňky pro filmy, televizní pořady a další obsah na vyžádání:

 • Exodus Redux
 • Kouzelný drak
 • Yoda
 • Exodus
 • Jed

Živé televizní doplňky Kodi:

 • Nezištně žijí
 • Hráčský klub IPTV
 • cCloud TV
 • USTVnow Plus

Sportovní doplňky:

 • Sportovní ďábel
 • Sportowa

Jak používat doplňky Kodi pro sledování filmů, představení, živé televize atd

Jakmile nainstalujete doplněk, najdete jej v sekci Video addons. Nejprve vám ukážu, jak najít nainstalované doplňky. Později vám ukážu, jak je používat.

V části Video-addons jsou přístupné pouze doplňky, které streamují videoobsah, jako jsou filmy a pořady. Ne všechny doplňky jsou však pro videa. Kodi také podporuje několik doplňků nástrojů. Tyto doplňky najdete v části Programové doplňky. Nemusíte se však obávat doplňků programu. Protože právě začínáte s Kodi, chtěli byste vědět pouze o videu, která vám umožní sledovat váš oblíbený obsah. Kodi používám už řadu let a zjistil jsem, že nějaké jiné doplňky kromě těch, které se týkají streamování videa, byly málo využívány.  

Získejte přístup k videonahrávkám

Opakovaným stisknutím tlačítka Zpět se vraťte na domovskou obrazovku Kodi, pokud tam již nejste.

Nyní klikněte na „Doplňky“ na levé straně

jak používat kodi addony

Poté znovu klikněte vlevo na „Doplňky videa“. I když nekliknete na videonahrávky a jednoduše na ně umístíte kurzor myši, všechny vaše doplňky pro streamování videa se zobrazí vpravo

uživatelská příručka kodi

Takto bude vypadat seznam nainstalovaných doplňků

krok za krokem průvodce, jak používat kodi

Používání doplňků

Když jste na doplňcích Video, můžete vidět ikony doplňků. Chcete-li otevřít libovolný doplněk, stačí na něj jednou kliknout.

Budu klikat na doplněk Exodus Redux, který bude sloužit jako příklad této příručky

jak používat kodi addony

Exodus Redux je doplněk na vyžádání. Dále vidíte kategorie, ve kterých byly uspořádány různé tituly.

jak používat kodi začátečníky průvodce

Když kliknete na kategorii, můžete buď přímo zobrazit seznam titulů nebo podkategorií. To se liší v závislosti na addony.

Když v doplňku Exodus Redux kliknu na kategorii Filmy, zobrazím podkategorie jako Žánry, Rok, Lidé, Jazyky, Certifikáty atd..

V rámci podkategorie může být více podkategorií. Například v podkategorii Žánry můžete očekávat, že najdete další podkategorie jako Akce, Dobrodružství, Drama, Komedie, Fantasy atd..

Cílem je kliknout na kategorie a podkategorie a když konečně uvidíte seznam titulů, stačí kliknout na titul, který chcete přehrát. Doplněk začne škrabat různé servery a načte vám odkazy pro streamování.

Klikněte na odkaz a jste připraveni začít sledovat filmy nebo pořady na Kodi.

jak používat kodi app

To je skoro všechno, co musíte udělat.

Co jsou Kodi Builds?

Když nainstalujete Kodi a spustíte jej poprvé, uvidíte výchozí rozhraní s výchozí kůží Kodi nazvanou „Ústí“.

jak používat kodi na firestick

Po instalaci Kodi budete také potřebovat doplňky, abyste mohli začít sledovat své oblíbené pořady a filmy. To je důvod, proč se chystáte instalovat různé doplňky jednotlivě.

Co kdyby existoval způsob, jak změnit vzhled Kodi a získat několik předinstalovaných doplňků najednou? To je místo, kde se staví Kodi.

Zjednodušeně řečeno, sestavení Kodi dává člověka do původního rozhraní Kodi a mění jej na něco zajímavějšího s novým vzhledem. Současně sestavení předinstaluje několik doplňků Kodi pro širokou škálu typů obsahu, takže je nemusíte instalovat ručně..

Abychom to shrnuli, sestavení Kodi:

 • Mění vzhled Kodi
 • Přináší vám několik předinstalovaných doplňků

Takto vypadá Kodi po instalaci velmi populární sestavy nazvané „Titanium Build“..

jak nainstalovat kodi buildy

Jak nainstalovat Kodi Builds

Tam jsou desítky stavění Kodi tam. Ne všechny jsou dobré. Podívejte se na nejlepší stavby společnosti Kodi a vyberte, co se vám nejvíce líbí. Můžete vyzkoušet různé sestavení v různých časech.

  So installieren Sie SkyDark Kodi Build

Instalace buildu na Kodi vyžaduje trochu práce, ale není to těžké. Máme podrobné, snadné a podrobné instalační příručky pro nejoblíbenější sestavení. Projděte si naše instalační příručky pro následující sestavení a během několika minut můžete získat ten, který se vám líbí:

 • Titanové sestavení
 • Misfit Mods Lite
 • Sklepní dveře TV
 • Zjednodušte sestavení
 • No Limits Magic
 • Staví se portál jednoho národa

Jak používat sestavení Kodi

Kromě přeskupení různých prvků a vytvoření rozhraní se Kodi se sestavením příliš neliší od Kodi bez něj. To je dobrá zpráva, protože to znamená, že se na stavbu Kodi moc nezvykne, i když jste začátečník.

Pro tuto příručku používám Titanium Build jako příklad. Všechny sestavení jsou víceméně stejné v rozvržení, s vyloučením několika drobných rozdílů. I když máte jiné sestavení, prostřednictvím tohoto příkladu získáte obecnou představu o tom, jak postupovat při použití jakéhokoli jiného sestavení.

Takto vypadá domovská obrazovka Kodi s Titanium Build. Jak je zřejmé, tato kůže je mnohem živější a děje se než výchozí, nevýrazná kůže Kodi.

jak používat kodi

Jak vidíte, kolem středu Titanové obrazovky je panel nabídek a pod ním kontextová lišta podnabídek.

Pokud vyberete položku na hlavním panelu nabídky, zobrazí se pod ní související položky podřízené nabídky. Když například vyberu Filmy, zobrazí se související položky Hledání, Trendy, Nová vydání atd.

Pokračujte a vyberte další možnosti, jako jsou TV pořady, IPTV, Sport a všimněte si, jak se mění podnabídky.

jak používat kodi buildy

Pamatujte, řekl jsem, že sestavení přichází s předinstalovanými doplňky?

Na panelu nabídek jsem vybral možnost Filmy. V dolní části je zobrazen seznam filmových doplňků (Gaia atd.). Toto jsou některé z předinstalovaných doplňků s Titanium Build.

průvodce kodi pro začátečníky

Když vyberu televizní pořady, v dolní části se zobrazí doplňky, které hostují televizní pořady.

Podobně najdete doplňky pro IPTV (živá TV), sport, dětská zóna atd.

jak používat kodi na firestick

Seznam doplňků, které vidíte na domovské obrazovce Titanium, nemusí být nutně úplný. Sestavení může mít více doplňků, než může představovat na jeho hlavní obrazovce. Pokud chcete prozkoumat více doplňků, můžete udělat následující:

Na panelu nabídek vyberte hlavní nabídku (stačí vybrat, neklikat na něj. Kliknutím otevřete zcela jinou sadu možností)

jak používat kodi buildy

Nyní v podnabídce dole klikněte na „Doplňky videa“

jak najít kodi buildy

Zde najdete kompletní seznam doplňků videa, které byly předinstalovány s programem Titanium Build.

jak používat kodi

Jak přidat doplňky do sestavy

Sestavení je předkonfigurováno s několika doplňky. To však nutně nezaručuje, že bude mít vždy požadovaný addon.

Pokud vaše sestavení neobalí váš oblíbený doplněk, můžete jej nainstalovat ručně.

Řekl jsem vám, jak si můžete nainstalovat doplňky na Kodi dříve v této příručce. Ale to bylo o nastavení doplňků bez sestavení.

Všechny sestavení vám umožní instalovat na ně doplňky. Dobrou zprávou je, že způsob instalace s sestavením není v porovnání s jiným bez instalace příliš odlišný. Stejně jako dříve přidejte do Kodi zdrojovou adresu URL, nainstalujte repo ze zdroje a nakonec nainstalujte addon z repo.

Přečtěte si prosím našeho podrobného průvodce, kde se dozvíte, jak instalovat doplňky přes sestavení.

# Doporučeno - Získejte Kodi VPN

Než začnete používat Kodi pro streamování vašich oblíbených filmů, televizních pořadů nebo sportu, důrazně doporučuji získat dobrou VPN pro Kodi.

Pro ty, kteří si to neuvědomují, je Kodi VPN nástrojem, který chrání vaše činnosti související se streamováním Kodi před zvědavými očima „velkého bratra“. Jinými slovy, maskuje internetový provoz za do vašeho zařízení a zajišťuje vládu, ISP , hackeři nebo jiné subjekty se nemohou přihlásit nebo sledovat vaše online aktivity.

Chcete-li sledovat filmy a pořady na Kodi, musíte nejprve nainstalovat doplňky. Většina těchto doplňků je k dispozici prostřednictvím poskytovatelů třetích stran a umožňuje vám streamovat váš oblíbený obsah zdarma.

Nedoporučuji svým čtenářům sledovat obsah chráněný autorskými právy pomocí nelegálních zdrojů. Zároveň se však domnívám, že každý má právo na své soukromí a že toto právo musí být dodržováno teoreticky i v praxi..

Kodi VPN šifruje vaše připojení k internetu a přesměruje online provoz prostřednictvím virtuálního soukromého serveru. Výsledkem je, že to nikdo, kdo by se mohl pokusit sledovat vaše internetové aktivity, neudělal. ExpressVPN je moje doporučená síť Kodi VPN, protože je rychlá a vysoce bezpečná. Používá nedobytnou šifrovací technologii k ochraně vašeho soukromí a online identity. ExpressVPN nabízí 100% anonymitu uživatelům Kodi.

nejlepší kodi vpn

Můžeš použít ExpressVPN na řadě platforem zařízení kompatibilních s Kodi, jako jsou Android, FireStick, iOS, Mac, Windows atd. Tuto VPN můžete použít s Kodi a dalšími aplikacemi pro streamování, které používáte..

Než začnete streamovat, zde je návod, jak získat ochranu VPN ve 3 jednoduchých krocích.

Krok 1: Získejte předplatné ExpressVPN TADY.

Krok 2: Klikněte na TADY stáhnout a nainstalovat aplikaci ExpressVPN do zařízení.

Krok 3: Klepnutím na ikonu napájení připojte server VPN. To je vše. Vaše připojení je nyní zabezpečeno pomocí nejrychlejší a nejlepší VPN pro Kodi.

připojit expressvpn pro kodi

Zabalení

To je skoro vše, co potřebujete vědět o společnosti Kodi jako začátečník. Upřímně řečeno, z velké části budete potřebovat pouze základní funkce Kodi, které jsem popsal v této příručce. S Kodim jsem obeznámen už mnoho let a dodnes jsem sotva překročil základy. Naučte se, jak nainstalovat addon na zařízení, které používáte, a naučte se nastavovat addony a budete se o něj již hodně starat. Sestavy Kodi jsou skvělé, propůjčují rozhraní vizuální přitažlivost a díky předinstalovaným doplňkům vám usnadní život. Je dobré mít sestavení. Používám to sám. Říkám to tak, že i když vyřadíte sestavení z rovnice, Kodi můžete stále používat pouze s addony. Ale bez doplňků není toho mnoho. Pravděpodobně to řeknu potřetí v této příručce - doplňky jsou nejdůležitějším aspektem Kodi.

Další zdroje Kodi

Jak zastavit ukládání do vyrovnávací paměti na Kodi
Jak nastavit Trakt na Kodi
Jak opravit běžné problémy s Kodi
Jak nainstalovat více než jednu sestavu Kodi

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me