Jak zainstalować BK Links Build na Kodi

>

W tym samouczku krok po kroku dowiesz się, jak zainstalować BK Links Build na Kodi 17.6 Krypton. BK Links to jedna z najlepszych wersji Kodi do filmów / programów telewizyjnych i waży około 300 MB. Jeśli planujesz używać go na starszym Fire Stick, może nie działać tak płynnie, jak byś się spodziewał. Jednak Amazon Fire Stick drugiej generacji z Alexą, PC, Nvidia Shield działa dobrze i nie powinieneś mieć żadnych problemów z zawieszaniem się.

: Kompilacja BK Links nie jest obecnie dostępna w kreatorze cyfrowego strumienia. Wypróbuj jedną z innych kompilacji z naszej listy najlepszych kompilacji Kodi.

Linki BK nie są jeszcze dostępne w Kodi Leia 18.0. Mam jednak nadzieję, że programiści opublikują wkrótce wersję Leia.

jak zainstalować bk links build na kodi

Dzięki BK Links Kodi Build otrzymasz kilka najlepszych wstępnie zainstalowanych dodatków Kodi, co oznacza, że ​​nie musisz przeprowadzać instalacji dla każdego z tych dodatków. Niektóre z tych dodatków to Psy Bollocks, Neptune Rising, Supremacy i inne.

Uwaga: Zalecam zresetowanie Kodi do ustawień fabrycznych przed zainstalowaniem dowolnej wersji Kodi. Zapewni to najlepszą możliwą wydajność dzięki pożądanej wersji Kodi.

Zobaczmy teraz, jak zainstalować wersję BK Links na Kodi 17.6 Krytpon dla FireStick / PC / Nvidia Shield lub innych urządzeń Kodi.

Kroki instalacji BK Links Build na Kodi 17.6

Chciałbym powiedzieć, że BK Links nie jest oficjalną wersją Kodi i musisz włączyć instalację z Nieznanych źródeł w swojej aplikacji Kodi. Bez włączenia tej funkcji Kodi nie zezwala na instalowanie jakichkolwiek dodatków / wersji Kodi pochodzących od stron trzecich.

  • Przejdź do Ustawień w lewym górnym rogu strony głównej Kodi.
  • Otwórz „Ustawienia systemu” i wybierz „Dodatki” na lewym pasku bocznym.
  • Włącz „Nieznane źródła”. Kliknij „Tak”, aby potwierdzić.

Teraz, gdy Kodi jest gotowy do zainstalowania BK Links Build, postępuj zgodnie z poniższym przewodnikiem krok po kroku.

Krok 1: Otwórz „Ustawienia” na stronie głównej Kodi (zobacz ikonę koła zębatego w lewym górnym rogu strony głównej Kodi)

ustawienia kodi

Krok 2: Kliknij „Menedżer plików” i otwórz „Dodaj źródło”

dodaj kodi źródła repo

Krok 3: Kliknij „Brak” i wpisz http://streamdigital.org/wiz/ a następnie kliknij OK. Na następnym ekranie musisz wpisać nazwę źródła mediów. Nazywam to „Czarodziej”W tym przewodniku możesz nadać mu dowolną nazwę. Po dodaniu nazwy i adresu URL kliknij przycisk OK.

linki bk budują link do pobrania

Krok 4: Przejdź do strony głównej Kodi > Dodatki > Instalator pakietów.

instalator pakietu kodi

Krok 5: Otwórz Instaluj z pliku zip > Czarodziej > plugin.program.sdwiz.zip

zainstaluj linki bk buduj repo z pliku zip

Krok 6: Poczekaj kilka minut, a zobaczysz ekran Informacje, jak pokazano na obrazku poniżej. Kliknij „Odrzuć”, aby go zamknąć.

bk links buduje ekran informacji

Krok 7: Kliknij „Kontynuuj” w następnym oknie podręcznym. Możesz także zmienić ustawienia tego wyskakującego okienka przed kliknięciem Kontynuuj.

ustawienia dla linków bk kodi build

Krok 8: Otwórz „Menu kompilacji”

menu kompilacji linków bk

Krok 9: Kliknij „BK Links”

zainstaluj linki bk buduj na kodi

Krok 10: Zobaczysz tutaj dwie opcje instalacji - Fresh Install i Standard Install. Pierwsza opcja zresetuje Kodi do ustawień fabrycznych, a druga po prostu zainstaluje kompilację bez dotykania istniejących danych.

Polecam „Fresh Install”, ponieważ zapewnia najlepszą wydajność w wersjach Kodi. Po kliknięciu przycisku „Świeża instalacja” zostanie wyświetlone pytanie o przywrócenie ustawień fabrycznych Kodi. Kliknij OK.

świeża instalacja linków bk opiera się na kodi

Krok 11: Kodi będzie teraz pobierać kompilację BK Links o rozmiarze prawie 300 MB.

pobierz linki bk zbudowane na Firestick Kodi

Krok 12: Po pobraniu BK Links Build zainstaluje wszystkie niezbędne pliki, a następnie poprosi o „Wymuś zamknięcie”. Po prostu to zrób.

wymuś zamknięcie kodi

Krok 13: Uruchom Kodi i BK Links kompilacja będzie pierwszą rzeczą, którą zobaczysz.

jak zainstalować linki BK zbudowane na Firestick lub Kodi

Tak instalujesz BK Links w oparciu o Kodi 17.6. Jeśli napotkasz jakiekolwiek problemy z instalacją FireStick / PC, nie wahaj się komentować poniżej.

Kompilacja linków BK nie działa

Czasami otrzymuję zapytania, które kompilacja BK Links nie działa na Kodi / FireStick. Możliwym i najczęstszym powodem strumieni niedostępnych w kompilacji BK Links jest problem z serwerem. To kwestia pewnego czasu i jak tylko problem z serwerem zostanie rozwiązany, kompilacja BK Links powinna działać poprawnie. Jeśli jednak nie jest to problem z serwerem, zdecydowanie zalecamy ponowne zainstalowanie kompilacji BK Links Kodi zgodnie z tym przewodnikiem. To szybkie i najlepsze rozwiązanie.

BK Links Kodi Build nie instaluje się

Tak długo, jak nie ma problemu z serwerem, kompilacja BK Links powinna się łatwo zainstalować z powyższym przewodnikiem. Jednak większość użytkowników, którzy napotykają problemy z instalacją, piszą literówki w źródłowym adresie URL. Sugeruję, abyś sprawdził adres URL dodany w kroku „Dodaj źródło”. To musi być http://streamdigital.org/wiz/ albo to nie zadziała.

Jeśli nadal nie możesz zainstalować kompilacji BK Links, daj mi znać swój dokładny problem w komentarzach poniżej.

Linki BK tworzą alternatywę

Jeśli nie podoba Ci się BK Links Build z jakiegokolwiek powodu lub nie możesz sprawić, by działał płynnie, istnieje kilka innych wersji, które możesz zainstalować na swoim urządzeniu. Sprawdź poniższe linki niektórych popularnych kompilacji.

Jak zainstalować No Limits Magic Build
Jak zainstalować Slamious Build
Jak zainstalować Titanium Build

Nie są to jedyne kompilacje dostępne jako alternatywa dla kompilacji BK Links. Możesz sprawdzić pełną listę kompilacji tutaj.

Kliknij tutaj, aby uzyskać tajne triki do cięcia przewodów bezpośrednio do skrzynki odbiorczej.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me