Jak zainstalować Chronos Addon na Kodi

>

Zainstalowałeś Kodi na Firestick lub urządzeniu inteligentnym i możesz oglądać telewizję na żywo. Problem polega na tym, że samo pobranie Kodi nie zapewnia natychmiastowego dostępu do telewizji na żywo, filmów i muzyki. Ponieważ Kodi jest po prostu odtwarzaczem multimedialnym typu open source, musi być skonfigurowany i dostosowany, aby faktycznie wyświetlać zawartość. Dlatego, aby naprawdę cieszyć się Kodi i strumieniować zawartość, musisz pobrać na nią dodatki.

Dodatki ożywiają Kodi i pozwalają użytkownikom oglądać programy telewizyjne, sport, filmy i wiele innych. Istnieją dodatki, które można wyszukiwać i pobierać w oficjalnym repozytorium Kodi, a następnie są dodatki Kodi innych firm, które często można bezpłatnie pobrać i zainstalować. Pamiętaj, że dodatki innych firm często zawierają pirackie treści, więc pamiętaj o odpowiedzialnym przesyłaniu strumieniowym! Powiedziawszy to, ten artykuł pokaże, jak zainstalować dodatek Chronos Kodi.

Dodatek Chronos jest funkcjonalny, ale wiele strumieni nie działa

Bezpiecznie korzystaj z Chronos na Kodi dzięki VPN

Zanim przejdziemy do procesu instalacji dodatku Chronos Kodi, zaleca się skonfigurowanie sieci VPN, jeśli zamierzasz przesyłać strumieniowo zawartość na Kodi. Wirtualna sieć prywatna (VPN) pozwala bezpiecznie i prywatnie przesyłać strumieniowo treści na Kodi, ukrywając swoją tożsamość i lokalizację przed dostawcami usług internetowych (ISP). Jeśli dostawcy usług internetowych wiedzą, że przesyłasz strumieniowo treści, mogą ograniczyć prędkość połączenia i monitorować przychodzące i wychodzące dane. Uzyskanie VPN zapobiegnie zakłócaniu zawartości przez dostawców usług internetowych, a także umożliwi przeglądanie treści, które mogą być niedostępne w Twojej okolicy lub są blokowane geograficznie.

Dostępnych jest wiele opcji VPN, jednak używam i polecam ExpressVPN ze względu na jego najszybszą politykę zerowej prędkości i dziennika. Możesz kliknąć TUTAJ uzyskać ExpressVPN dla Kodi. Obejmuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy na wypadek, gdyby nie podobały Ci się ich usługi (co jest bardzo mało prawdopodobne).

Możesz także przeczytać nasz artykuł na temat najlepszych sieci VPN dla Kodi i powodów, dla których musisz używać sieci VPN.

Teraz, gdy zdajesz sobie sprawę z ryzyka związanego z Kodi i zalet VPN, zapoznaj się z procesem instalacji Chronos na Kodi.

Jak zainstalować Chronos Kodi Addon

Chronos to zewnętrzny dodatek dostępny do pobrania na Kodi, który pozwala użytkownikom przesyłać strumieniowo programy telewizyjne na żywo i sport. Dodatek obejmuje dodatkowe kategorie, takie jak hokej, koncerty, filmy, radio i inne. Chronos istnieje od prawie roku i jest dostępny w nieoficjalnym repozytorium Kodi znanym jako Skydarks Repository. Aby rozpocząć instalację Chronos na Kodi, najpierw musisz włączyć nieznane źródła na Kodi. Aby to zrobić, musisz:

  • Kliknij na „Ustawienia” skrót w lewym górnym rogu ekranu głównego (ikona koła zębatego)
  • Wybierz Ustawienia systemowe na Kodi 17.6 lub System na Kodi 18
  • Kliknij Dodatki na pasku bocznym
  • Przewiń do "nieznane źródła" i włącz go
  • Wybierz „Tak”, gdy zobaczysz komunikat ostrzegawczy

Po włączeniu nieznanych źródeł w Kodi możesz wrócić do strony głównej i kliknąć „Ustawienia” ikona jeszcze raz. Po kliknięciu na „Ustawienia” (ikona koła zębatego), chcesz:

# 1. Otworzyć Menedżer plików

Dodatek Chronos Kodi

# 2. Po otwarciu menedżera plików kliknij dwukrotnie „Dodaj źródło” z lewego panelu bocznego. Powinno to spowodować wyświetlenie wyskakującego ekranu z treścią „Dodaj źródło pliku”. Wybierz „” a Kodi poprosi Cię o adres internetowy. Wpisz następujący adres internetowy: http://www.skydarks.com/skydarks/

Po zakończeniu kliknij „OK” i powinieneś mieć możliwość zmiany nazwy źródła. Po wprowadzeniu nazwy pliku multimedialnego kliknij przycisk „OK”, aby zamknąć okno podręczne.

jak zainstalować dodatek Chronos kodi

# 3. Wróć do ekranu głównego Kodi i kliknij „Dodatki” z menu po lewej stronie. Na stronie Dodatki zlokalizuj "Otwierać pudełko" ikonę po lewej stronie ekranu i kliknij ją, aby ją uruchomić.

instalator pakietu kodi

# 4. Następnie wybierz „Zainstaluj z pliku ZIP.”

zainstaluj z pliku zip kodi

# 5. Spowoduje to otwarcie nowego okna o nazwie „Zainstaluj z pliku zip”, w którym zobaczysz wszystkie dodane przez siebie źródła. Tutaj powinieneś zobaczyć plik „Sky Darks” i trzeba go kliknąć. Po kliknięciu pliku zobaczysz w nim pojedynczy plik zip o nazwie „repository.skydarks-x.x.x.zip.”Kliknij ten plik, aby go zainstalować.

Instalacja dodatku Chronos Kodi

# 6. Po zainstalowaniu pliku zip przejdź do „Zainstaluj z repozytorium”.

instalacja kodi z repozytorium

# 7. Stamtąd możesz teraz wybrać Repozytorium Skydarks. Po wybraniu repozytorium przejdź do „Dodatki wideo” i kliknij „Chronos”. Na stronie Chronos po prostu wybierz "Zainstalować" (u dołu strony) i możesz rozpocząć oglądanie treści!

jak zainstalować Chronos na kodi

Perks of Chronos Kodi Addon

Chronos Kodi Addon pozwala użytkownikom na strumieniowanie różnych treści bez konieczności płacenia za dostęp do nich. Ten dodatek innej firmy koncentruje się głównie na telewizji na żywo i sporcie, ale oferuje znacznie więcej treści niż użytkownikom. Obecnie Chronos ma 70 kanałów telewizyjnych na żywo, ale większość kanałów pochodzi z Kanady. Chronos zapewnia kilka międzynarodowych kanałów z Austrii i Niemiec, ale zauważ, że niektóre z jego 70 kanałów nie działają poprawnie. Chronos oferuje obecnie swoim użytkownikom następujące programy sportowe: MLB, UFC i NHL. Nie martw się fanów NFL! Chronos pozwala użytkownikom na transmisję strumieniową sportów na żywo, takich jak piłka nożna, koszykówka i moto-sport.

Dzięki Chronos Kodi Addon użytkownicy będą mogli oglądać koncerty muzyczne około 400 artystów muzycznych, a nawet spotkać się z kilkoma dokumentami muzycznymi. Na szczęście wszystkie linki związane z muzyką działają poprawnie w dodatku. Filmy, choć ostatnia kategoria, są również dostępne na Chronos, a 30 ostatnio wydanych filmów można obecnie przesyłać strumieniowo. Należy pamiętać o przesyłaniu strumieniowym treści filmowych (a także programów telewizyjnych), w których większość dodatków innych firm często korzysta z pirackich źródeł w celu uzyskania takich treści. Chociaż Chronos jest nowym dodatkiem do Kodi i jest w trakcie pozyskiwania większej ilości treści, szybko stał się popularnym wyborem dodatków dla użytkowników!

Związane z:

Jak zainstalować Exodus Redux na Kodi
Jak zainstalować Exodus Kodi Addon
Jak wyczyścić pamięć podręczną na Kodi
Jak zainstalować Venom Kodi Addon

Kliknij tutaj, aby uzyskać tajne triki do cięcia przewodów bezpośrednio do skrzynki odbiorczej.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me