Jak zainstalować Durex Build na Kodi 17.6

>

Durex Build wielokrotnie pojawiał się wśród najlepszych kompilacji Kodi w ostatnim czasie. Ta konstrukcja radykalnie zmienia wygląd i działanie Kodi, czyni interfejs użytkownika Kodi bardziej intuicyjnym, dodaje mnóstwo nowych funkcji i funkcji oraz zwiększa różnorodność doświadczeń Kodi. Durex Build dla Kodi 17.6 Krypton oferuje dużą bibliotekę dodatków, do których można uzyskać dostęp za naciśnięciem jednego przycisku, bez konieczności instalowania ich indywidualnie.

Placenta, Neptune Rising, Uranus to tylko niektóre z preinstalowanych i polecanych dodatków, ale lista nie kończy się tutaj. Cóż, prawdopodobnie zaczyna się tutaj. Przeglądaj swoją kolekcję dodatków Kodi, a znajdziesz prawie wszystko dla potrzeb rozrywki. Kompilacje Durex Kodi dodają również kilka nowych skrobaków, aby zapewnić, że najlepsze strumienie są prezentowane, gdy dodatek wyszukuje źródła ulubionych treści.

Durex Build działa bezproblemowo na wszystkich urządzeniach obsługiwanych przez Kodi, w tym na smartfonach, komputerach i urządzeniach do przesyłania strumieniowego telewizji. W rzeczywistości jest idealny dla urządzeń FireStick i Fire TV z jailbreakiem. Podsumowując, Durex jest niesamowitą wersją Kodi i pomogę ci od razu go zdobyć. W tym przewodniku pokażę ci, jak zainstalować Durex Build na Kodi. Czytaj dalej!

AKTUALIZACJA: Durex Build już nie działa. Kompilacja Xanax jest najlepszą alternatywą dla Durex. Możesz także sprawdzić naszą listę najlepszych kompilacji Kodi.

JAK ZAINSTALOWAĆ DUREX BUILD NA KODI 17.6

Uwaga: Poniższa metoda instalacji działa na wszystkich urządzeniach obsługiwanych przez Kodi, takich jak smartfony, komputery, FireStick itp.

Durex jest kompilacją Kodi innej firmy i aby zainstalować takie kompilacje, musimy zezwolić na nieznane źródła w Kodi. Zanim przejdziemy do przodu, oto, czego potrzebujesz, aby zmienić ustawienia zabezpieczeń:

Przejdź do ekranu głównego Kodi i przejdź do Ustawień > Ustawienia systemowe > Dodatki Po prawej stronie zobaczysz opcję „Nieznane źródła”. Jeśli jest wyłączona lub wyłączona, włącz ją, przesuwając przełącznik obok niej, jak pokazano na poniższym obrazku

jak zainstalować durex build na kodi

Gdy pojawi się następujący komunikat ostrzegawczy, po prostu kliknij „Tak” i zignoruj ​​go. Kompilacja Durex jest jedną z najbardziej zaufanych kompilacji Kodi.

kompilacja durex

Teraz wszystko gotowe do zainstalowania kompilacji Durex Kodi.

Instalowanie kompilacji różni się nieco od instalacji prostego dodatku. Aby mieć pewność, że wszystko pozostanie proste, podzieliłem ten proces na 3 różne kroki w następujący sposób:

- KROK 1: Dodaj źródło Kreatora Durex do Kodi

- KROK 2: Zainstaluj Durex Wizard ze źródła

- KROK 3: Zainstaluj Durex Build na Kodi przy użyciu Kreatora Durex

Rzućmy okiem na każdego z nich.

Uwaga: Kompilacje Kodi zapewniają nieograniczoną transmisję strumieniową, ale mogą również powodować problemy prawne. Użytkownicy Kodi muszą korzystać z VPN, aby ukryć swoją tożsamość podczas przesyłania strumieniowego filmów / programów telewizyjnych / sportowych. Ponadto wiele popularnych dodatków jest blokowanych geograficznie i będzie wymagało VPN do działania.

Ja osobiście korzystam i polecam ExpressVPN który jest najlepszym VPN dla Kodi. Możesz otrzymać 3 miesiące za darmo i zaoszczędzić 49% na rocznych planach.

KROK 1: Dodaj źródło kreatora Durex do Kodi

W tej części wskazujemy Kodi na lokalizację serwera kreatora Durex. Oto jak to wygląda:

# 1. Otwórz menu „Ustawienia”, klikając ikonę koła zębatego / koła zębatego w lewym górnym rogu ekranu głównego Kodi, tuż pod logo Kodi

kompilacja durex kodi

# 2. Teraz idź dalej i otwórz „Menedżer plików”

durex build na kodi

# 3. Kliknij „Dodaj źródło” w następnym oknie. Jeśli masz zbyt wiele źródeł, może być konieczne przewinięcie w dół, aby znaleźć tę opcję.

jak zainstalować durex build na firestick

# 4. Gdy zobaczysz następujące okno dialogowe, kliknij „”

jak zainstalować durex build na kodi

# 5. Wpisz źródłowy adres URL jako http://www.drxbld.com/wiz/

W tej części należy zachować ostrożność. Pojedyncza literówka zawiedzie proces. Wpisz adres URL dokładnie tak, jak podałem.

Kliknij „OK” po wprowadzeniu adresu URL

# 6. Teraz kliknij pole pod źródłem „Wpisz nazwę tego nośnika” i wpisz „Durex” (bez cudzysłowów). W rzeczywistości możesz wprowadzić dowolną wybraną nazwę. Poleciłbym użyć nazwy, z którą później można łatwo zidentyfikować to źródło. Naciśnij OK po wprowadzeniu nazwy

jak zainstalować durex kodi build

W porządku! W ten sposób dodajesz źródło. Przejdźmy do następnej części.

KROK 2: Zainstaluj repozytorium Durex ze źródła

W tej części dodamy repozytorium Durex na Kodi ze źródła, które właśnie dodaliśmy. Oto kroki:

# 1. Wróć do ekranu głównego Kodi i kliknij „Dodatki”

kompilacja durex kodi

# 2. Znajdź i kliknij opcję „Instalator pakietów”. Jest w lewym górnym rogu i wygląda jak otwarte pudełko, jak pokazano na poniższym obrazku

jak zdobyć kompilację durex

# 3. Następną rzeczą, którą musisz zrobić, to kliknąć „Zainstaluj z pliku zip”

Instrukcja instalacji kompilacji durex

# 4. Teraz znajdź nazwę źródła, którą dodałeś chwilę wcześniej i kliknij ją. W tym przewodniku wybraliśmy nazwę „Durex”. Tak właśnie zamierzam kliknąć

zainstaluj durex build

# 5. Powinieneś teraz zobaczyć tutaj kilka plików zip. To, co chcemy rozpakować, to plik o nazwie „plugin.program.drxwizard-6.0.zip’. Wybierz i kliknij ten plik. Pamiętaj, że 6.0 jest numerem wersji w momencie pisania tego przewodnika. Może się zmienić, jeśli zostanie wydana nowa wersja.

pobierz durex kodi build

# 6. Teraz poczekaj na powiadomienie „Zainstalowano dodatek Durex Wizard”, który pojawi się w prawym górnym rogu. To może chwilę potrwać (3-4 minuty)

kompilacja durex kodi

# 7. Pomyślnie zainstalowałeś Kreatora Durex ze źródła. Ale zanim zainstalujemy wersję Durex Kodi, będziemy musieli ominąć niektóre wyskakujące komunikaty. Na przykład po wyświetleniu następującego okna podręcznego kliknij przycisk „Odrzuć” u dołu

kreator durex

# 8. Teraz zobaczysz ten pop z prośbą o włączenie któregokolwiek z wymienionych ustawień. Jeśli uważasz, że chcesz wprowadzić zmiany, wybierz odpowiednie opcje. Jeśli nie ma nic do zmiany, po prostu kliknij „Kontynuuj”

Durex Wizard Wizard Kodi

# 9. Pojawi się kolejne wyskakujące okienko z pytaniem, czy chcesz otworzyć menu kompilacji. Zrobimy to później. Więc po prostu kliknij „Ignoruj”, aby kontynuować.

jak zainstalować kreator durex

Zasadniczo więc musisz ciągle klikać Odrzuć, Kontynuuj i Ignoruj, aż w końcu pozbysz się wyskakujących okienek.

Po wykonaniu tej czynności możemy zainstalować kompilację Kodi Durex za pomocą Kreatora Durex.

KROK 3: Zainstaluj Durex Build na Kodi przy użyciu Kreatora Durex

W porządku! Przejdźmy teraz do ostatniej fazy procesu instalacji. Zamierzamy teraz zainstalować wersję Durex Kodi za pomocą właśnie zainstalowanego Kreatora Durex. Oto kroki, które należy wykonać:

# 1. Wróć do ekranu głównego Kodi i przejdź do Dodatków > Dodatki programowe. Tutaj powinna być widoczna ikona Kreatora Durex. Śmiało i otwórz to.

jak zainstalować kompilację durex

# 2. Teraz otwórz opcję „Kompilacje >' z listy

jak zainstalować durex kodi build

# 3. Zobaczysz Kompilację Kodi Durex pod nagłówkiem Kompilacje Krypton. Jak widać, istnieje wiele serwerów, z których można zainstalować tę kompilację. Możesz wybrać dowolny serwer, który ci się podoba. Jeśli jednak jeden serwer nie działa, zawsze możesz wybrać inny.

Pierwszy działał dla mnie. Mam zamiar iść dalej i go otworzyć.

kompilacja durex dla kodi krypton

# 4. Teraz musisz wybrać pomiędzy „świeżą instalacją” a „standardową instalacją”. Jak zapewne się domyślacie, Fresh Install usunie wszystkie moje istniejące dane Kodi i zresetuje je do ustawień fabrycznych przed zainstalowaniem Durex Build na Kodi.

Z drugiej strony instalacja standardowa przywróci niektóre dane. Ale nie ma gwarancji, że zachowa to wszystko.

Nie mam żadnych ważnych danych do zachowania. Więc zacznę od Fresh Install.

durex build fresh install

# 5. Zostaniesz zapytany, czy chcesz zresetować konfigurację Kodi do domyślnej. Kliknij „Kontynuuj”

jak świeżo zainstalować durex build

# 6. Kompilacja Durex Kodi zacznie się teraz instalować. Może to zająć 4-5 minut lub nawet więcej. Poczekaj na zakończenie pobierania.

jak zainstalować durex na kodi

# 7. Po zainstalowaniu kompilacji Durex na Kodi pojawi się komunikat. „Przeładuj profil” tak naprawdę niewiele robi. Kliknę więc „Wymuś zamknięcie”. Spowoduje to zakończenie aplikacji Kodi.

wymuś zamknięcie kodi

# 8. Teraz uruchom ponownie aplikację Kodi na swoim urządzeniu. Tak będzie wyglądał ekran główny Kodi w Durex Build.

jak zainstalować durex kodi build

To wszystko, co musisz zrobić, aby zainstalować kompilację Durex Kodi!

Wniosek: Durex Kodi Build

Kompilacja Durex jest jedną z najlepszych kompilacji Kodi, z którymi się ostatnio spotkałem. Pomimo tego, że jest bogaty w funkcje, na moim urządzeniu jest to łatwe. Ma solidną kolekcję wstępnie zainstalowanych dodatków. Durex Build jest również dobry do oglądania i interakcji. Mam nadzieję, że ten przewodnik pomógł ci zainstalować Durex Build bez żadnych problemów. Jeśli masz jakieś pytania lub uwagi, wypełnij nas w sekcji komentarzy poniżej.

Związane z:

Jak zainstalować Titanium Kodi Build
Jak zainstalować Misfit Mods Lite Build
Jak zainstalować No Limits Magic Build
Jak zainstalować wiele kompilacji Kodi na FireStick
Jak zainstalować dodatki w kompilacjach

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me