Jak zainstalować Fire TV GURU Build na Kodi 17.6 Krypton

>

Spora liczba użytkowników Kodi chce zainstalować Kodi na Amazon Fire Stick. Jeśli należysz do tej klasy osób lub jeśli spodziewasz się wkrótce nabycia Amazon Fire Stick, możesz rozważyć wersję GURU Fire TV. Został opracowany przez FireTVGuru, dzięki czemu jest naturalnym wyborem dla urządzeń Fire TV Stick.

UWAGA: Ta kompilacja NIE działa już. Możesz sprawdzić listę najlepszych kompilacji Kodi. Sugeruję wypróbowanie Titanium lub przejrzyj naszą listę najlepszych kompilacji Kodi. 

FireTVGuru opracował tę specjalną wersję Kodi dla urządzeń streamingowych Amazon. Plik instalacyjny jest niewielki w porównaniu do większości dostępnych obecnie na rynku wersji Kodi. Pełna wersja ma ponad 300 MB. Dzięki temu będziesz cieszyć się streamingiem i pobieraniem treści multimedialnych bez żadnych problemów.

Niemniej jednak w przypadku problemów z instalacją większość informacji na temat rozwiązywania problemów otrzymasz z oficjalnej strony Fire TV Guru. Zalecamy wykonanie czystej instalacji Fire TV GURU Kodi Build. Dzięki temu ustawieniu zostanie on całkowicie rozpowszechniony na Twoim Kodi. W każdym razie możesz zdecydować się na standardową instalację, która pozwala zachować istniejące dodatki i ustawienia. Jeśli szukasz więcej opcji, sprawdź najlepsze wersje Kodi tutaj.

guru telewizji ognia budować firestick

Fire TV GURU Build: Czego należy się spodziewać?

Fire TV GURU Build zawiera ogromną kolekcję popularnych dodatków Kodi. Te dodatki są źródłem treści przesyłanych strumieniowo. Wśród popularnych dodatków są Globe TV, Picasso, Bennu, Bucky Movies, Fire Fitness, Bass Box, FTFA, Nfl Games, Quantum, SkyNet, NBC Sports Live Extra, IPTV Bonanza, Falcon Sports, Covenant, Not Sure, Elysium, Bob Unleashed i Tykes. Interfejs użytkownika jest prosty i łatwy w nawigacji.

Uwaga Użytkownicy KODI: Przeczytaj zanim przejdziesz dalej

Dodatki / kompilacje Kodi oferują nieograniczoną transmisję strumieniową, ale mogą również wpędzić Cię w kłopoty prawne, jeśli złapiesz streamowanie bezpłatnych filmów / programów telewizyjnych / sportu. Użytkownikom Kodi zaleca się, aby zawsze łączyli się z VPN podczas przesyłania strumieniowego online. Dobry Kodi VPN ukrywa Twoją tożsamość, omija nadzór rządowy, treści blokowane geograficznie i ograniczanie dostępu do Internetu przez dostawców usług internetowych (co pomaga również w strumieniowaniu bez bufora).

Używam ExpressVPN, który jest najszybszą i najbezpieczniejszą siecią VPN. Jest bardzo łatwy do zainstalowania na dowolnym urządzeniu, w tym Amazon FireStick. Dostajesz 3 miesiące za darmo i oszczędzasz 49% na rocznych planach. Ponadto jest objęty 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy. Jeśli nie jesteś zadowolony, zawsze możesz poprosić o zwrot pieniędzy.

Kliknij TUTAJ, aby otrzymać 3 miesiące za darmo i zaoszczędzić 49% na ExpressVPN

Przeczytaj: Jak zainstalować i korzystać z Kodi VPN

Kroki, jak zainstalować Fire TV GURU Kodi Build na FireStick

Aktualizacja: Guru Fire TV już nie działa. Podobno deweloper FTG przestał nad tym pracować, a łącza do serwerów są teraz wyłączone. Możesz sprawdzić inne działające kompilacje tutaj.

Teraz, gdy już wiesz, czym jest kompilacja Fire TV Guru i czego możesz się spodziewać po jej zainstalowaniu na Fire TV Stick, zacznijmy od przewodnika instalacji. Pamiętaj, że ten przewodnik będzie działał tylko w FireStick. Jeśli chcesz zainstalować na komputerze z systemem Windows lub MacBook, skorzystaj z drugiej metody poniżej.

W tej metodzie będziemy używać aplikacji FireDL, która jest uważana za najłatwiejszą, ponieważ musisz wykonywać minimalne czynności ze swojej strony. Pobierz APK Fire MC i zainstaluje on Fire TV Guru na twoim FireStick.

Krok 1: Włącz zasilanie Amazon Fire TV Stick. Wyszukaj i zainstaluj aplikację „FireDL” z Amazon App Store.

instalowanie guru tv ognia na firestick z apk Firedl

Krok 2: Po zainstalowaniu aplikacji FireDL otwórz ją, a następnie wpisz 941172 w polu adresu URL. Zostanie automatycznie przekonwertowany na URL pobierania APK.

pobierz firemc na firestick

Krok 3: FireDL rozpocznie pobieranie APK Fire MC, więc poczekaj, aż zakończy.

pobierz guru fire tv zbuduj na firestick

Krok 4: Po zakończeniu pobierania kliknij opcję „Zainstaluj”

Krok 5: Po zainstalowaniu wybierz „Otwórz”

Krok 6: Za kilka sekund zobaczysz instrukcje na ekranie, po prostu kliknij „Odrzuć”

Krok 7: Teraz możesz wybrać preferowane ustawienia tutaj, a następnie nacisnąć „Kontynuuj”

Krok 8: Otwórz „Menu kompilacji”, a następnie wybierz kompilację, którą chcesz zainstalować. Pojawi się opcja instalacji wersji „main” i „Lite”.

Krok 9: Teraz powinieneś zobaczyć dwie opcje: „Świeża instalacja” i „Standardowa instalacja”. Jeśli chcesz zachować stare dodatki i dane, przejdź do instalacji standardowej, w przeciwnym razie warto zainstalować świeżą instalację.

Krok 10: Kliknij „Tak”, a następnie „Zainstaluj”

zainstaluj fire tv guru kodi build on fire stick

Krok 11: Kliknij „Wymuś zamknięcie”

Krok 12: Teraz przejdź do strony głównej FireStick i przejdź do Ustawień > Aplikacje > Zarządzaj zainstalowanymi aplikacjami. Tutaj powinieneś zobaczyć aplikację „FireMC”. Po prostu otwórz.

guru telewizji otwartej na patyku ognia

Krok 13: To wszystko. Teraz masz Fire TV Guru na swoim FireStick. Daj trochę czasu na przygotowanie się kompilacji. Nie mam nic przeciwko czekaniu przez kolejne 15 minut po otwarciu Guru Fire TV po raz pierwszy. Ilekroć musisz otworzyć Fire TV Guru na Fire TV Stick, możesz po prostu śledzić Krok 12 powyżej.

jak zainstalować guru TV ognia na Firestick Kodi

Zanim zaczniesz streamować za pomocą Kodi Addons / Builds, chciałbym cię ostrzec, że wszystko, co przesyłasz strumieniowo na Kodi, jest widoczne dla twojego dostawcy usług internetowych i rządu. Oznacza to, że przesyłanie strumieniowe treści chronionych prawem autorskim (darmowe filmy, programy telewizyjne, sport) może spowodować problemy prawne.

Użytkownikom Kodi zaleca się połączenie VPN podczas przesyłania strumieniowego. VPN dla Kodi obejdzie ograniczanie przepustowości ISP, nadzór rządowy i ograniczenia geograficzne popularnych dodatków. Zawsze się łączę ExpressVPN na wszystkich moich urządzeniach do przesyłania strumieniowego i sugeruję zrobić to samo.

ExpressVPN to najszybsza i najbezpieczniejsza sieć VPN. Obejmuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Oznacza to, że możesz z niego swobodnie korzystać przez pierwsze 30 dni, a jeśli nie jesteś zadowolony z wydajności (co jest bardzo mało prawdopodobne), możesz poprosić o pełny zwrot pieniędzy.

UWAGA: Nie zachęcamy do naruszania praw autorskich. Ale co się stanie, jeśli skończysz na przesyłaniu strumieniowo treści z nielegalnego źródła? Nie zawsze łatwo jest odróżnić legalne i nielegalne źródło.

Zanim zaczniesz streamować na Kodi, oto jak uzyskać ochronę VPN w 3 prostych krokach.

Krok 1: Uzyskaj subskrypcję ExpressVPN TUTAJ.

Krok 2: Kliknij TUTAJ aby pobrać i zainstalować aplikację ExpressVPN na swoim urządzeniu.

Krok 3: Kliknij ikonę zasilania, aby połączyć się z serwerem VPN. To wszystko. Twoje połączenie jest teraz bezpieczne dzięki najszybszej i najlepszej sieci VPN dla Kodi.

połącz expressvpn dla kodi

Przewodnik wideo do instalacji Fire TV Guru na Kodi 17.6 (FireStick)

Jeśli nie możesz zrozumieć powyższego przewodnika krok po kroku, obejrzyj film poniżej.

Jak zainstalować Fire TV Guru Build na Kodi 17.6 Krypton (FireStick / PC)

Uwaga - ten przewodnik będzie działał zarówno na FireStick, jak i na PC (Windows / Mac).

Krok 1: Uruchom Kodi na FireStick.

Krok 2: Kliknij „Ustawienia” w lewym górnym rogu.

ustawienia kodi

Krok 3: Przejdź do „Menedżera plików” w menu Ustawienia.

menedżer plików kodi

Krok 4: Kliknij dwukrotnie ostatnią opcję „Dodaj źródło”

dodaj kodi źródła repo

Krok 5: Kliknij „Brak” w wyskakującym oknie.

kliknij none kodi

Krok 6: Teraz wpisz źródłowy adres URL jako http://ftg.nosleephosting.xyz/notmewizard/FTG/ i kliknij OK. Wielu użytkowników zgłosiło, że nie mogą zainstalować Kreatora FTG. Powodem jest to, że wciąż próbują starego adresu URL, który jest http://firetvguru.net/fire. Więc jeśli jesteś jednym z nich, użyj powyższego adresu URL pogrubionymi literami.

Fire TV Guru link do pobrania kompilacji

Krok 7: Wpisz „FTG” w polu nazwy, a następnie kliknij OK.

kreator telewizyjny ognia

Krok 8: Wróć do głównego ekranu aplikacji Kodi i kliknij menu „Dodatki” na lewym pasku bocznym. Teraz poszukaj ikony w kształcie pudełka (instalator pakietu) w lewym górnym rogu. Otwórz to.

instalator pakietu kodi

Krok 9: Otwórz „Zainstaluj z pliku Zip”, a następnie kliknij „FTG”, które właśnie dodaliśmy w kroku 6 i 7.

instalacja kreatora ftg na firestick kodi krypton

Krok 10: Otworzy się nowe okno dialogowe, kliknij „plugin.program.firetv.zip”. Następnie poczekaj trochę czasu, aby Fire Kod Guru Wizard został zainstalowany na Kodi. Może to potrwać do 5 minut. Po zakończeniu powinieneś zobaczyć powiadomienie w prawym górnym rogu.

zainstaluj dodatek guru fire tv guru

Krok 11: Teraz powinieneś zobaczyć wyskakujące okienko z informacjami o kompilacji. Po prostu kliknij „Odrzuć”

informacje kreatora ftg

Krok 12: Teraz zobaczysz kolejne okienko z kilkoma opcjami. Możesz zaznaczyć / odznaczyć zgodnie z własnymi preferencjami. Następnie kliknij „Kontynuuj”

ustawienia kreatora ognia tv guru

Krok 13: Pojawi się nowe okienko wyskakujące, że nie masz zainstalowanych kompilacji FTG z opcją przejścia do „Menu kompilacji”. Kliknij to.

menu budowania guru telewizyjnego ognia

Krok 14: Tutaj możesz zobaczyć wszystkie dostępne wersje Fire TV Guru Krypton. Po prostu wybierz kompilację, którą chcesz zainstalować. Możesz zainstalować wersję pełną lub wersję Lite.

wybierz główną wersję guru fire tv lub wersję Lite

Krok 15: Teraz wybierz „Fresh Install”, jeśli nie chcesz zachować starych dodatków / danych, w przeciwnym razie kliknij „Standardowa instalacja”. Wolę instalację Fresh.

guru fire tv zbuduj świeżą instalację

Krok 16: Kreator Fire TV Guru (FTG) pobierze teraz wersję Fire TV Guru dla Kodi Krypton. Po pobraniu rozpakuje pliki i zainstaluje je bez żadnych dalszych działań z Twojej strony. W końcu Kodi uruchomi się ponownie i zobaczysz, że Fire TV Guru Build został zainstalowany na FireStick.

pobierz guru fire tv build

Jeśli pojawi się wyskakujące okienko z opcjami „Przeładuj profil” i „Wymuś zamknięcie”, kliknij „Wymuś zamknięcie”, a następnie uruchom ponownie aplikację Kodi. Po otwarciu kompilacji Guru Fire TV po raz pierwszy, daj jej trochę czasu (powinno wystarczyć 15 minut), zanim zaczniesz z niej korzystać.

Guru Fire TV nie działa

Niektórzy użytkownicy zgłaszają, że Fire TV Guru nie działa na swoim Fire TV Stick. Zalecam wyłączenie karty pamięci Fire Stick, odłączenie źródła zasilania, router i ponowne włączenie wszystkich urządzeń po 5 minutach. Teraz wersja Fire TV Guru powinna działać poprawnie.

Jeśli w każdym razie program Fire TV Guru nie działa po wykonaniu powyższych instrukcji, najlepiej jest ponownie zainstalować kompilację zamiast znaleźć dokładny problem. Zaoszczędzi to dużo czasu.

Fire TV Guru: Brak dostępnych strumieni

Jeśli nie widzisz dostępnych strumieni, istnieje duże prawdopodobieństwo, że Twój dostawca usług internetowych blokuje ci przesyłanie strumieniowe treści za pomocą FTG. Zawsze możesz uzyskać VPN, aby uniknąć takich problemów.

Fire TV GURU Build: Ciesz się nowym światem rozrywki!

Oprócz ogromnej listy popularnych dodatków Fire TV GURU Kodi Build posiada czysty, piękny interfejs. Menu zostało podzielone na kategorie, które zostały podzielone na podkategorie. Oto główne kategorie tej wersji Kodi:

Programy telewizyjne

Wszyscy kochamy programy telewizyjne. Przynajmniej każdy oglądał odcinek danego programu telewizyjnego. Osobiście oglądałem dwa sezony programu telewizyjnego Gotham City przez trzy dni podczas tygodniowej przerwy w pracy. Cóż, doświadczenie było niesamowite. Dzięki Fire TV GURU Kodi Build będziesz cieszyć się strumieniowaniem niektórych z najwyżej ocenianych programów telewizyjnych. Interfejs tej kategorii został zaprojektowany w przejrzysty, zorganizowany sposób, aby ułatwić nawigację.

Kino

Oprócz programów telewizyjnych z różnych gatunków, ta wersja Kodi wprowadza ogromną listę najwyżej ocenianych filmów do Twojego świata cyfrowej rozrywki. Jeśli lubisz oglądać filmy codziennie po pracy, masz zapewnione bezpieczeństwo. Ta kategoria zawiera wiele filtrów, których możesz użyć, gdy przeglądasz wybrane filmy.

Telewizja na żywo

Z Fire TV GURU Kodi Build, gwarantuję, że przejdziesz przez telewizję kablową. Skorzystaj z bezpłatnych relacji telewizyjnych na żywo z USA i Wielkiej Brytanii, a także z innych części świata! Istnieje również kategoria „Transmisje na żywo”, które zawierają między innymi najnowsze wiadomości!

Jej miejsce

Sekcja specjalnie zaprojektowana dla dziewcząt. Zawiera seriale telewizyjne, romans i popularne programy, których każda dziewczyna może pragnąć.

Muzyka i strumienie

Ciesz się strumieniowaniem niektórych z najlepszych list z USA i Wielkiej Brytanii. Ma również przyjemny interfejs użytkownika z filtrami, których można używać podczas wyszukiwania żądanych artykułów i gatunków.

Narożniki dla dzieci

Ta kategoria zawiera treści dla dzieci, takie jak kreskówki, komiksy i animacje. Twoje dzieci będą mogły cieszyć się transmisją strumieniową z nieograniczonego centrum treści dla dzieci.

Sporty

W centrum sportowym wszyscy miłośnicy sportu będą mogli oglądać wydarzenia sportowe i wyniki na żywo. Będziesz przeglądać podkategorie najnowszych wydarzeń na całym świecie!

Inne kompilacje dla FireStick

Jeśli chcesz wypróbować więcej kompilacji w FireStick, sprawdź poniższe linki.

  • Jak zainstalować No Limits Magic Build
  • Jak zainstalować CellarDoor TV Kodi Build
  • Jak zainstalować Titanium na Kodi

Fire TV GURU Build Verdict!

Podczas gdy Fire TV GURU Kodi Build jest specjalnie zaprojektowany dla Amazon Fire Stick, nadal jest odpowiedni dla wszystkich urządzeń strumieniujących Kodi. Zawsze upewnij się, że zezwoliłeś na instalację oprogramowania innej firmy, aby uniknąć błędów podczas procesu instalacji. Aby uzyskać szczegółowe informacje o błędach w Kodi, możesz sprawdzić dziennik, aby uzyskać więcej informacji.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me