Jak zainstalować IRON MAN na Kodi 17.6 Krypton

>

W tym przewodniku krok po kroku pokażę, jak zainstalować Iron Man Addon na Kodi 17.6 Krypton na FireStick i PC. Przewodnik będzie działał również na innych urządzeniach, ponieważ interfejs Kodi jest taki sam dla każdego urządzenia.

W erze inteligentnych gadżetów zestawy Smart Television ewoluują jako jedno z najbardziej obiecujących urządzeń. Nie możesz już dzwonić do telewizora, do idioty. Każdego dnia dodaje się coraz więcej funkcji, aby uczynić go mądrzejszym. Najnowsza wersja inteligentnego telewizora ma postać Amazon Fire Stick.

Teraz, jeśli posiadasz telewizor Smart TV, możesz bezpiecznie założyć, że musisz znać Amazon Fire Stick. Coś, co nadało zupełnie nowy wymiar rozrywce domowej. Dzięki temu możesz uzyskać dostęp do prawie wszystkich treści dostępnych online w rozdzielczości HD lub FHD. Amazon Fire TV zawiera wiele aplikacji umożliwiających dostęp do tej zawartości online, z których najpopularniejszą (prawdopodobnie) jest Kodi. Od momentu premiery, najczęściej mówi się o aplikacji i wciąż zdobywa entuzjastyczne recenzje. Ale jest mały haczyk.

Kodi jest aplikacją zależną. Nie działa samodzielnie i będziesz potrzebować dodatków, jeśli chcesz oglądać filmy, zwiastuny, programy telewizyjne, piosenki itp..

Od pojawienia się Kodi nowe dodatki są wprowadzane w coraz szybszym tempie. A dzisiaj porozmawiamy o dodatku IRON MAN, jednym z najnowszych dodatków do najlepszej rodziny dodatków Kodi. Jest dostępny od zespołu Zero Tolerance (ZT), który obsługuje również The Dogs Bollocks Kodi Addon.

Ale zanim zagłębimy się w szczegóły instalacji Iron Mana na Kodi 17.6, najpierw zapoznajmy się z możliwościami tego dodatku.

IRON MAN Kodi Addon najlepiej nadaje się dla miłośników filmów. Oprócz filmów z różnych gatunków, takich jak akcja, komedia, horror, dzieci i rodzina, masz również możliwość oglądania filmów z listy 250 najlepszych IMDB. (Ludzie, którzy przez tak długi czas chcieli zacząć korzystać z listy, nadszedł czas).

Wygląda to atrakcyjnie, jeśli chodzi o filmy, dzięki temu dodatkowi znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz. Przyjrzyjmy się teraz procesowi instalacji krok po kroku.

Jak zainstalować dodatek IRON MAN na Kodi 17.6

Krótkie przypomnienie, musisz zezwolić na instalację z nieznanych źródeł przed zainstalowaniem jakiegokolwiek dodatku innej firmy na Kodi. Lepiej byłoby to sprawdzić raz przed przejściem dalej. Znajdziesz opcję zezwalającą na instalację z nieznanych źródeł pod Ustawienia->Ustawienia systemowe->Dodatki.

zezwól na nieznane źródła kodi

Jeśli robisz to po raz pierwszy, musisz to zatwierdzić, naciskając przycisk Tak w oknie ostrzeżenia. Teraz, gdy już to zrobisz, możesz przejść do instalacji Iron Man Addon.

# 1. Kliknij ikonę Ustawienia na ekranie głównym Kodi (lewe okienko) i kliknij ją.

ustawienia kodi

# 2. Poszukaj ikony Menedżera plików - ostatniej w panelu ustawień.

menedżer plików kodi

# 3. Kliknij „Dodaj źródło”

dodaj kodi źródła repo

# 4. Okno dialogowe Dodaj źródło pliku pojawi się natychmiast, a na ekranie wyświetli się „Brak”. Kliknij na to.

kliknij none kodi

# 5. Na ekranie pojawi się nowe okno z prośbą o podanie ścieżki lub wyszukanie pliku źródłowego. W polu URL wprowadź adres URL: http://repozip.zerotolerance.gq/ i kliknij OK.

# 6. Ponownie nastąpi powrót do okna dialogowego Dodaj źródło, w którym podany adres URL zastępuje Brak. Następnie musisz wprowadzić nazwę źródła medialnego, więc kliknij pole tekstowe poniżej i wprowadź Zero T w polu tekstowym i kliknij OK. Ponownie sprawdź, czy wszystkie dane zostały poprawnie wypełnione, a następnie ponownie naciśnij OK.

jak zainstalować Iron Mana na Kodi

# 7. Teraz wróć do ekranu głównego Kodi. Z panelu po lewej stronie wybierz opcję Dodatek. W oknie Add-on kliknij ikonę Installer Package (otwarte okno).

instalator pakietu kodi

# 8. Na następnym ekranie wybierz opcję Zainstaluj z pliku zip, aby kontynuować.

zainstaluj z pliku zip kodi

# 9. Pojawi się lista folderów, z których musisz znaleźć Zero T folder i otwórz go.

# 10. Po otwarciu folderu Zero T kliknij repository.zt-5.0.zip i poczekaj na komunikat o powodzeniu instalacji.

zainstaluj iron man kodi z repozytorium zerowej tolerancji

# 11. Pewnego razu Zainstalowano repozytorium zerowej tolerancji na ekranie pojawi się monit, otwórz „Instaluj z repozytorium”.

instalacja kodi z repozytorium

# 12. Na ekranie pojawi się nowe okno z listą zainstalowanych repozytoriów w aplikacji Kodi. Musisz znaleźć Repozytorium zerowej tolerancji i otwórz to.

repozytorium zerowej tolerancji

# 13. Otwórz dodatki wideo > CZŁOWIEK Z ŻELAZA

iron man kodi addon

# 14. Okno instalacji pojawi się natychmiast. Kliknij przycisk Zainstaluj w prawym dolnym rogu.

jak zainstalować dodatek Iron Man na Kodi

# 15. Teraz zobaczysz, że dodatek IRON MAN rozpoczyna pobieranie. Po zakończeniu procesu pobierania, Zainstalowano dodatek IRON MAN wiadomość pojawi się w prawym górnym rogu ekranu. Dzięki temu instalacja zakończy się powodzeniem, a teraz możesz zacząć korzystać z IRON MAN Kodi Addon.

Zanim zaczniesz streamować za pomocą Kodi Addons / Builds, chciałbym cię ostrzec, że wszystko, co przesyłasz strumieniowo na Kodi, jest widoczne dla twojego dostawcy usług internetowych i rządu. Oznacza to, że przesyłanie strumieniowe treści chronionych prawem autorskim (darmowe filmy, programy telewizyjne, sport) może spowodować problemy prawne.

Użytkownikom Kodi zaleca się połączenie VPN podczas przesyłania strumieniowego. VPN dla Kodi obejdzie ograniczanie przepustowości ISP, nadzór rządowy i ograniczenia geograficzne popularnych dodatków. Zawsze się łączę ExpressVPN na wszystkich moich urządzeniach do przesyłania strumieniowego i sugeruję zrobić to samo.

ExpressVPN to najszybsza i najbezpieczniejsza sieć VPN. Obejmuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Oznacza to, że możesz z niego swobodnie korzystać przez pierwsze 30 dni, a jeśli nie jesteś zadowolony z wydajności (co jest bardzo mało prawdopodobne), możesz poprosić o pełny zwrot pieniędzy.

UWAGA: Nie zachęcamy do naruszania praw autorskich. Ale co się stanie, jeśli skończysz na przesyłaniu strumieniowo treści z nielegalnego źródła? Nie zawsze łatwo jest odróżnić legalne i nielegalne źródło.

Zanim zaczniesz streamować na Kodi, oto jak uzyskać ochronę VPN w 3 prostych krokach.

Krok 1: Uzyskaj subskrypcję ExpressVPN TUTAJ.

Krok 2: Kliknij TUTAJ aby pobrać i zainstalować aplikację ExpressVPN na swoim urządzeniu.

Krok 3: Kliknij ikonę zasilania, aby połączyć się z serwerem VPN. To wszystko. Twoje połączenie jest teraz bezpieczne dzięki najszybszej i najlepszej sieci VPN dla Kodi.

połącz expressvpn dla kodi

Jak korzystać z dodatku IRON MAN Kodi

  1. Na ekranie głównym Kodi przejdź do dodatków > Dodatki wideo.
  2. Przejdź do IRON MAN Addon.
  3. Kliknięcie tego spowoduje przejście do następnego okna z opcją Otwórz. Kliknij na to.
  4. Uruchomi dodatek IRON MAN, aw prawym panelu znajdziesz różne opcje dla filmów SuperHero, 250 najlepszych filmów IMDB, Filmy według lat itp..
  5. Wybierz ten, który chcesz obejrzeć. Opierać się do tyłu. Weź paczkę popcornu. Cieszyć się.

Uwaga: Upewnij się, że nie naruszasz żadnych praw autorskich. Tych dodatków należy używać do oglądania treści dostępnych w domenie publicznej. Jeśli zostaniesz przyłapany na oglądaniu treści chronionych prawem autorskim, możesz mieć problemy prawne.

Iron Man nie instaluje się na Kodi

Czasami może się zdarzyć, że IRON MAN Kodi Addon nie zostanie zainstalowany na twoim urządzeniu. Nie musisz się martwić, ponieważ można to całkowicie rozwiązać.

  • Przed rozpoczęciem ponownej instalacji wystarczy spojrzeć na swoją sieć. Czasami słaba lub niestabilna sieć może spowodować pobranie niekompletnych plików instalacyjnych.
  • Inną metodą jest sprawdzenie, czy podałeś poprawny adres URL repo, czy nie. Jeśli znajdziesz tam jakiś błąd, natychmiast popraw go w polu ścieżki i ponownie zainstaluj dodatek, wykonując powyższe kroki.
  • Jeśli nie możesz wykryć takich błędów, spróbuj wyczyścić pliki tymczasowe i pliki pamięci podręcznej. To sprawi, że aplikacja będzie świeża jak po pierwszej instalacji.
  • W niektórych przypadkach błąd kompilacji może również powodować błędy instalacji. Może to być spowodowane brakującymi lub niekompletnie pobranymi plikami. Jeśli jednak błąd będzie się powtarzał, zainstaluj nową kopię dodatku.

Mam nadzieję, że wspomniany wyżej przewodnik będzie dla ciebie odpowiedni. Jeśli nie możesz zainstalować Iron Man Kodi Addon, skomentuj poniżej, a pomogę ci.

Związane z:

Jak Jailbreak Fire Stick
Jak odpocząć Kodi w FireStick
Jak zainstalować Exodus na Kodi
Jak zainstalować Fire TV Guru Build

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me