Jak zainstalować kopiuj i wklej Kodi Addon

>

W tym przewodniku pokażę, jak zainstalować dodatek Kopiuj i wklej Kodi. Metoda opisana poniżej działa dokładnie tak samo na wszystkich platformach obsługiwanych przez Kodi Krytpon, takich jak FireStick, telefony komórkowe z Androidem, Windows PC, Mac i inne.

Kopiuj i wklej to dodatek Kodi do oglądania darmowych filmów. Ten dodatek niekoniecznie ma podobną kolekcję jak inne dodatki. Koncentruje się bardziej na filmach niż programach telewizyjnych. Zorganizował także tytuły filmowe w kilku unikalnych kategoriach, takich jak Reddit top 250, Alien Movies, Sztuki walki, Czarownice itp. Addon ma mnóstwo treści i pobiera dobrej jakości strumienie z różnych serwerów.

W rzeczywistości to moja osobista kolekcja i organizacja filmów wzbudziła moje zainteresowanie kopiowaniem i wklejaniem dodatku Kodi. Kiedy odkrywałem addon bardziej, zacząłem go bardziej lubić. Jest tu wiele rzeczy, których nigdzie indziej nie mogę znaleźć. Dlatego czułem się zmuszony do podzielenia się tym z tobą. Wkrótce będzie to jeden z naszych najlepszych dodatków Kodi. Oto więc przewodnik, w jaki sposób zainstalować dodatek Kopiuj i Wklej Kodi.

Aktualizacja: dodatek „Kopiuj i wklej” został usunięty z Maverick Repo. Nie jest już dostępny.

Jak zainstalować Kopiuj i Wklej na Kodi

Kopiuj i wklej to dodatek innej firmy. Domyślny mechanizm bezpieczeństwa Kodi ma na celu zapobieganie instalowaniu wtyczek lub dodatków innych firm. Możesz jednak łatwo ominąć tę regułę, wprowadzając niewielką zmianę w ustawieniach zabezpieczeń. Wprowadź tę zmianę tylko wtedy, gdy masz pewność, że dodatek, który zamierzasz zainstalować, jest bezpieczny. Dobrą wiadomością jest to, że dodatek Kopiuj i Wklej Kodi jest bezpieczny.

Oto, co musisz zrobić:

1. Uruchom aplikację Kodi na swoim urządzeniu, a następnie kliknij opcję „Ustawienia” na ekranie głównym. Ta ikona wygląda jak trybik i jest umieszczona w lewym górnym rogu ekranu głównego.

jak zainstalować kodi i wkleić kodi addon

2. Następnie kliknij „Ustawienia systemu”

ustawienia systemowe kodi

3. Gdy zobaczysz następujący ekran, wybierz „Dodatki” w lewej kolumnie / pasku bocznym. Gdy to zrobisz, zobaczysz opcję „Nieznane źródła” po prawej stronie okna. Ta opcja ma przełącznik, który należy ustawić w pozycji ON (jeśli jeszcze nie jest). Więc włącz nieznane źródła

Kodi nieznane źródła

4. Następnie zobaczysz następujący komunikat ostrzegawczy. Ponieważ kopiowanie i wklejanie jest bezpiecznym dodatkiem do Kodi, możesz zignorować ten komunikat i kliknąć „Tak”, aby kontynuować

potwierdzenie nieznanych źródeł kodi

Możesz teraz zainstalować dodatek Kopiuj i Wklej Kodi.

Dobrym pomysłem byłoby wyłączenie Nieznanych Źródeł po zainstalowaniu tego dodatku.

Przegląd procesu

Zanim zaczniemy kroki instalacji, pozwól, że przedstawię szybki przegląd procesu, abyś wiedział, czego się spodziewać. Będzie to trzyczęściowy proces, w którym przeprowadzę cię przez:

Część 1: Dodaj źródło do Kodi (które zostanie wykorzystane do zainstalowania repozytorium)

Część 2: Zainstaluj repozytorium MaverickTV ze źródła (repozytorium zostanie użyte do zainstalowania dodatku Kopiuj i Wklej Kodi)

Część 3: Zainstaluj dodatek Kopiuj i Wklej na Kodi z repozytorium MaverickTV

Pozwól mi teraz przeprowadzić Cię krok po kroku przez procedurę instalacji.

Uwaga Użytkownicy KODI: Przeczytaj zanim przejdziesz dalej

Dodatki / kompilacje Kodi oferują nieograniczoną transmisję strumieniową, ale mogą również wpędzić Cię w kłopoty prawne, jeśli złapiesz streamowanie bezpłatnych filmów / programów telewizyjnych / sportu. Użytkownikom Kodi zaleca się, aby zawsze łączyli się z VPN podczas przesyłania strumieniowego online. Dobry Kodi VPN ukrywa twoją tożsamość, omija nadzór rządowy, blokowane geograficznie treści i ograniczanie dostępu do Internetu przez dostawców usług internetowych (co pomaga również w strumieniowaniu bez bufora).

Używam ExpressVPN, który jest najszybszym i najbezpieczniejszym VPN. Jest bardzo łatwy do zainstalowania na dowolnym urządzeniu, w tym Amazon FireStick. Dostajesz 3 miesiące za darmo i oszczędzasz 49% na rocznych planach. Ponadto jest objęty 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy. Jeśli nie jesteś zadowolony, zawsze możesz poprosić o zwrot pieniędzy.

Kliknij TUTAJ, aby otrzymać 3 miesiące za darmo i zaoszczędzić 49% na ExpressVPN

Przeczytaj: Jak zainstalować i korzystać z Kodi VPN

Część 1: Dodaj źródło do Kodi

Wykonaj poniższe kroki:

Krok 1: Uruchom Kodi, a gdy zobaczysz ekran główny, kliknij ikonę „Ustawienia”

jak zainstalować kopiuj i wklej na kodi

Krok 2: W następnym oknie kliknij opcję „Menedżer plików”

menedżer plików kodi

Krok 3: Teraz idź dalej i kliknij „Dodaj źródło” 

dodaj źródło na kodi

Krok 4: Gdy zobaczysz następujące okno, kliknij

skopiuj i wklej kodi addon 

Krok 5: Zobaczysz teraz okno pokazane na poniższym obrazku. Dokładnie wpisz http://mavericktv.net/mavrepo/ za pomocą klawiatury ekranowej lub dowolnego innego urządzenia wejściowego, takiego jak klawiatura.

Upewnij się, że podczas wpisywania tego adresu URL nie wystąpiły literówki. Po zakończeniu kliknij „OK”

kodi skopiuj i wklej dodatek

Krok 6: Teraz wpisz nazwę, z którą chcesz identyfikować to źródło. Nazwa znajdzie się w polu „Wpisz nazwę tego źródła mediów”

Wybieram Maverick jako nazwę źródła. Kliknij „OK” jeszcze raz

kodi skopiuj i wklej źródłowy adres URL dodatku

To dodaje źródło. Przejdźmy do następnej części

Część 2: Zainstaluj repozytorium MaverickTV ze źródła

Repozytorium jest hostem dla wielu dodatków. Repozytorium MaverickTV obsługuje kopiowanie i wklejanie dodatku Kodi i wiele innych.

Oto jak zainstalować to repozytorium:

Krok 1: Wróć do ekranu głównego Kodi jeszcze raz. Teraz kliknij „Dodatki” na lewym pasku bocznym

ustawienia dodatków kodi

Krok 2: Teraz chcesz kliknąć opcję „Instalator pakietów” w lewym górnym rogu. Jak widać na poniższym obrazku, ta ikona wygląda jak otwarte pudełko

instalator pakietu kodi

Krok 3: Teraz otwórz „Zainstaluj z pliku zip”

zainstaluj kodi z pliku zip

Krok 4: Powinieneś być w stanie zobaczyć nazwę źródła, którą dodałeś Część 1: Krok 6. Jak nazwałem to Maverick, pojawia się na liście (patrz obrazek poniżej).

Kliknij to.

skopiuj i wklej repozytorium Addon Maverick

Krok 5: Następnie powinieneś zobaczyć plik zip w następnym oknie. Nazywa się „repository.maverickrepo-x.x.zip”

x.x jest numerem wersji i może się później zmienić. Śmiało i kliknij ten plik zip

skopiuj i wklej plik zip Kodi Addon

Krok 6: Teraz po prostu poczekaj, aż pojawi się powiadomienie „Zainstalowano dodatek MaverickTV Repo” (zobaczysz je w prawym górnym rogu ekranu)

jak zainstalować maverick tv repo

To instaluje repozytorium MaverickTV na Kodi. Zobaczmy teraz, jak uzyskać z niego dodatek Kopiuj i Wklej Kodi.

Część 3: Zainstaluj dodatek Kopiuj i Wklej 

Oto kroki:

Krok 1: Jeśli nadal jesteś na ekranie, w którym zostawiliśmy Część 2: Krok 6 następnie kliknij „Zainstaluj z repozytorium”. Jeśli nie, przejdź do ekranu głównego Kodi, a następnie przejdź do Dodatki> Instalator pakietów, a następnie kliknij „Zainstaluj z repozytorium”

zainstaluj z repozytorium na kodi

Krok 2: Kliknij „Repozytorium MaverickTV”

repozytorium maverick

Krok 3: Kliknij Dodatki wideo

skopiuj i wklej dodatek

Krok 4: Kliknij „Kopiuj i wklej” na liście

jak dodać skopiuj i wklej kodi addon

Krok 5: Kliknij przycisk „Zainstaluj”, gdy zobaczysz następujący ekran. Przycisk znajduje się w prawym dolnym rogu

jak zainstalować skopiuj i wklej kodi addon

Krok 6: Teraz wystarczy poczekać na pojawienie się powiadomienia „Kopiuj i wklej zainstalowany dodatek”

kodi skopiuj i wklej dodatek

Krok 7: Teraz wróć do ekranu głównego i przejdź do Dodatków > Dodatki wideo. Znajdziesz dodatek Kopiuj i wklej dla Kodi wśród innych dodatków (jeśli masz)

jak korzystać z kopiowania i wklejania dodatku na kodi

Śmiało, otwórz dodatek i ciesz się ulubioną zawartością.

Wniosek

Jak zapewne zauważyłeś, wiele dodatków albo się zamknęło, albo przestało pobierać linki strumieniowe z opóźnieniem. To jest powód, dla którego tym ważniejsze stało się śledzenie aktualnych dodatków. Na szczęście dodatek Kopiuj i wklej Kodi należy do działających i można go zainstalować z repozytorium Maverick. Zainstalowanie dodatków zajęło mi mniej niż 5 minut i byłem pod wrażeniem jego kolekcji. W rzeczywistości ma też trochę rzeczy retro, których nie znajduję w wielu miejscach. Śmiało i spróbuj.

Związane z:

Jak zainstalować Kodi na Fire Stick
Jak Jailbreak Amazon Fire Stick
Jak zainstalować cCloud Kodi Addon
Jak zainstalować Exodus Redux Kodi Addon

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me