Jak zainstalować Nova Kodi Build

>

W tym przewodniku pokażę, jak zainstalować wersję Nova na Kodi. Mimo że zrzuty ekranu użyte w tym przewodniku zostały zrobione na komputerze z systemem Windows, zastosowana metoda działa na wszystkich urządzeniach i urządzeniach Kodi. Możesz zainstalować wersję Nova Kodi na Amazon FireStick, iOS i Android Mobile, Android TV Box i więcej.

Nova to kompilacja Kodi, która oferuje szeroką gamę wstępnie zainstalowanych dodatków do rozrywki wideo. Ta wersja zawiera niektóre popularne nazwy, takie jak Incursion, Placenta, Neptune Rising, Yoda i kilka innych dodatków. Niezależnie od tego, czy filmy i programy telewizyjne są twoim głównym źródłem rozrywki, czy też chcesz oglądać bezpłatną telewizję na żywo przez Internet, wersja Nova Kodi ma dla Ciebie każdą opcję. Ta lekka konstrukcja jest idealna dla wszystkich urządzeń Kodi. Nauczmy się instalować wersję Nova na Kodi.

: Kompilacja Nova jest obecnie niedostępna. Wypróbuj jedną z innych kompilacji Kodi z naszej listy najlepszych kompilacji Kodi.

Kompilacja Nova Kodi - instrukcje instalacji

Uwaga Użytkownicy KODI: Przeczytaj zanim przejdziesz dalej

Dodatki / kompilacje Kodi oferują nieograniczoną transmisję strumieniową, ale mogą również wpędzić Cię w kłopoty prawne, jeśli złapiesz streamowanie bezpłatnych filmów / programów telewizyjnych / sportu. Użytkownikom Kodi zaleca się, aby zawsze łączyli się z VPN podczas przesyłania strumieniowego online. Dobry Kodi VPN ukrywa twoją tożsamość, omija nadzór rządowy, blokowane geograficznie treści i ograniczanie dostępu do Internetu przez dostawców usług internetowych (co pomaga również w strumieniowaniu bez bufora).

Używam ExpressVPN, który jest najszybszym i najbezpieczniejszym VPN. Jest bardzo łatwy do zainstalowania na dowolnym urządzeniu, w tym Amazon FireStick. Dostajesz 3 miesiące za darmo i oszczędzasz 49% na rocznych planach. Ponadto jest objęty 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy. Jeśli nie jesteś zadowolony, zawsze możesz poprosić o zwrot pieniędzy.

Kliknij TUTAJ, aby otrzymać 3 miesiące za darmo i zaoszczędzić 49% na ExpressVPN

Przeczytaj: Jak zainstalować i korzystać z Kodi VPN

Jeśli chcesz zainstalować kompilację innej firmy, taką jak kompilacja Nova Kodi, musisz najpierw włączyć Nieznane źródła. Domyślnie ta opcja jest wyłączona, aby uniemożliwić automatyczne pobieranie szkodliwych dodatków i zniechęcić użytkowników Kodi do instalowania kompilacji i dodatków innych firm.

Ale jeśli instalujesz bezpieczną kompilację, taką jak Nova, na Kodi, nie masz się czym martwić. Oto kroki, aby zmienić ustawienie:

  • Uruchom Kodi
  • otwarty Ustawienia z ekranu głównego (kliknij ikonę koła zębatego w lewym górnym rogu)

nowa wersja kodi

  • Teraz kliknij Ustawienia systemowe

jak zainstalować nova build

  • Po lewej stronie następnego ekranu Kodi kliknij Dodatki
  • Po prawej stronie tego samego ekranu kliknij przełącznik obok Nieznane źródła i upewnij się, że jest włączony

zainstaluj nova kodi build

  • Kodi wyświetla komunikat ostrzegawczy na ekranie. Ale, jak już powiedziałem, Nova jest bezpieczną wersją. Kliknij tak

nowa wersja kodi

Dzięki temu możesz zainstalować wersję Nova Kodi. Zobaczmy jak.

Szczegółowe instrukcje instalacji są podzielone na trzy części w następujący sposób:

  • Część 1: Dodaj źródło Simple Build Wizard do Kodi
  • Część 2: Zainstaluj prostego kreatora kompilacji
  • Część 3: Zainstaluj wersję Nova na Kodi

Każda część procesu składa się z własnego zestawu kroków. Proces jest łatwy, jeśli wykonasz każdy krok w tej samej kolejności, w jakiej został podany. Szybko zbudujesz Nova Kodi.

Zacznijmy.

Część 1: Dodaj źródło prostego kreatora kompilacji do Kodi

Teraz dodamy źródłowy adres URL do Kodi, który zostanie później użyty do pobrania i instalacji Simple Build Wizard. Oto kroki:

Krok 1: Otwórz Ustawienia na Kodi ponownie

nowa wersja kodi

Krok 2: Wybierz i otwórz Menedżer plików w następnym oknie

nowa wersja

Krok 3: Kliknij Dodaj źródło i otwórz to

Uwaga: Znajdziesz Add-source zarówno po lewej, jak i po prawej stronie tego okna (obrazek poniżej). Możesz kliknąć dowolny. To nie ma znaczenia. Jeśli dodano wiele źródeł, może być konieczne przewinięcie w dół, aby znaleźć tę opcję.  

kompilacja kodi nova

Krok 4 Wpisz następujący adres URL na następnym ekranie, który się pojawi i kliknij GO: http://thelittleguysco.net/kodi/ 

Wprowadź adres URL dokładnie taki, jak tutaj. Kodi musi wskazywać dokładne źródło

nowa wersja Firestick

Krok 5: Teraz ponownie zobaczysz to okno.

Podświetl pole oznaczone jako Wpisz nazwę tego źródła mediów i wpisz nazwę źródła. Możesz wybrać dowolną nazwę, z którą chcesz zidentyfikować to źródło.

Chodźmy z mało dla tego przewodnika

Kliknij dobrze gdy ekran Kodi wygląda tak, jak na tym obrazku:

zainstaluj nova build na kodi

Pomyślnie dodałeś źródło.

Część 2: Zainstaluj prosty kreator kompilacji

Teraz jest czas na zainstalowanie Simple Build Wizard na Kodi przy użyciu właśnie dodanego źródła. Kreator to także biblioteka kompilacji (zwykle wiele kompilacji). Prosty kreator kompilacji obsługuje kompilacje Nova Kodi. Oto kroki, aby zainstalować tego kreatora:

Krok 1: Wróć do ekranu głównego Kodi, naciskając przycisk Wstecz. Gdy znajdziesz się na ekranie głównym, kliknij Dodatki

ogniotrwała nowa

Krok 2: Teraz otwórz Instalator pakietów klikając ikonę, która wygląda jak otwarte pole (znajduje się w lewym górnym rogu ekranu)

nowa kodi

Krok 3: Otwórz Zainstaluj z pliku zip

jak dodać nową wersję na Kodi

Krok 4: Teraz przewiń w dół (w razie potrzeby) i kliknij wcześniej dodaną nazwę źródła. Tak było w przypadku tego przewodnika mało więc klikniemy

nowa wersja kodi

Krok 5: Na następnym ekranie znajdziesz plik zip o nazwie plugin.progrm.SimpleBuildWizard-0.0.2.zip

Kliknij ten plik

Uwaga: jeśli numer wersji pliku zmienił się, kliknij plik zip z nowym numerem wersji (bieżący numer wersji to 0.0.2)

kompilacja kodi nova

Krok 6: Zaczekaj na Zainstalowano dodatek Simple Builds powiadomienie. To powiadomienie pojawia się w prawym górnym rogu ekranu.

Uwaga: instalacja tego kreatora zajmuje kilka minut

jak zdobyć nową wersję na Kodi

Krok 7: po zakończeniu instalacji na ekranie Kodi pojawi się seria wyskakujących okienek.

To jest pierwszy. Śmiało i kliknij Odwołać

nowa wersja kodi

Krok 8: Teraz widzisz listę niektórych ustawień. Wybierz dowolne ustawienie, które chcesz zmienić, i kliknij Kontyntynuj 

kompilacja kodi nova

Krok 9: Po wyświetleniu tego okna podręcznego możesz kliknąć menu kompilacji i rozpocząć instalację kompilacji Nova Kodi.

Omówię jednak instalację w następnej części, gdzie pokażę ci, jak przejść do sekcji kompilacji z ekranu głównego Kodi

Kliknij Ignorować

zainstaluj nova build na kodi

Uwaga: Te 3 wyskakujące okienka zwykle pojawiają się ponownie. Jeśli tak, kliknij ponownie przycisk Odrzuć, Kontynuuj i Ignoruj

Część 3: Zainstaluj wersję Nova Kodi

W tej części ostatecznie zainstalujemy wersję Nova Kodi. Oto kroki:

Krok 1: Przejdź do ekranu głównego Kodi

Krok 2: Kliknij Dodatki

Krok 3: Kliknij Dodatki programowe

Krok 4: Kliknij Proste kompilacje w sekcji Dodatki do programu

nowa wersja kodi

Krok 5: kliknij (Rohas) Kompilacje

kompilacja kodi nova

Krok 6: Wybierz Nova Kompiluj w kompilacjach Krypton

zainstaluj nova build

Krok 7: kliknij Świeża instalacja

Dlaczego świeża instalacja, a nie standardowa instalacja? Cały czas wybieram Fresh Install podczas instalowania dowolnej wersji Kodi. Czyści Kodi i pozwala mi instalować wersję na czystym tabliczce. W ten sposób kompilacje działają lepiej. Jeśli Kodi jest wstępnie wyposażony w dodatki i kreatory, wpływa to na wydajność kompilacji. Poza tym instalacja standardowa nie może zachować wszystkich danych. 

kroki instalacji kompilacji nova

Krok 8: Kliknij Kontyntynuj

Kodi chce się upewnić, że wiesz, co robisz, zanim wyczyścisz aplikację. Dlatego to potwierdzenie!

przewodnik po instalacji kompilacji kodi nova

Krok 9: Zaczekaj na zainstalowanie kompilacji. Kompilacja Nova Kodi zajmie 3-4 minuty.

pobierz wersję nova

Krok 10: Po zakończeniu instalacji kliknij Wymuś zamknięcie gdy pojawi się monit.

Możesz spróbować ponownie załadować profil, ale tak naprawdę to nie działa. Właśnie dlatego Force Close jest najlepszą opcją

wymuś zamknięcie kodi

Pomyślnie zainstalowałeś wersję Nova na Kodi.

Omówienie wersji Nova Kodi

Konieczne będzie ponowne otwarcie Kodi po instalacji, aby kompilacja zaczęła obowiązywać. Ekran główny kompilacji Nova Kodi wygląda następująco:

nova build skin

Musisz zauważyć, że podstawowy układ większości kompilacji Kodi jest taki sam. Kompilacja Kodi Nova nie jest wyjątkiem. Oczywiście tematycznie jest inny i niepowtarzalny. Mówię o układzie, w którym pasek menu i pasek podmenu są umieszczone na całej szerokości ekranu Kodi. Paski te można nawigować, naciskając przycisk kierunkowy na pilocie FireStick (klawisze kierunkowe na komputerze lub przesuwając palcem po urządzeniach dotykowych)

Po wybraniu pozycji menu głównego, powiązane pozycje podmenu pojawiają się tuż pod nią. Jeśli wybierzesz opcję multimediów, takich jak filmy lub programy telewizyjne, zobaczysz również powiązane dodatki na dole.

Na przykład, gdy wybrałem Programy telewizyjne, na dole pojawiły się Placenta, Strefy śmierci, Neptune Rising, Yoda, The Kratos, Incursion.

Ale to nie jest pełna lista dodatków. Jest więcej. Aby znaleźć wszystkie dodatki, wybierz System na pasku menu głównego i otwórz Dodatki wideo z podmenu

jak wygląda kompilacja nova kodi

To jest pełna lista dodatków wideo, które są pakowane i wstępnie załadowane z Nova Kodi Build. Na tym obrazku możesz zobaczyć 14 dodatków. Możesz jednak przewinąć Kodi i znaleźć więcej dodatków.

jak zainstalować kompilację kodi nova

Bez względu na to, czy korzystałeś wcześniej z jakiejkolwiek kompilacji Kodi, przyzwyczajenie się do Kodi Nova Build zajmie tylko chwilę.

Likwidacja

W tym przewodniku pokazano, jak zainstalować wersję Nova na Kodi. Ta lekka konstrukcja działa płynnie i bezbłędnie na wszystkich urządzeniach Kodi. Jest to świetny wybór dla urządzeń o niskiej specyfikacji, takich jak FireStick, Fire TV lub Android TV Box. Kompilacja nie korzysta z efektownej grafiki, ogranicza układ do minimum i zapewnia lepszą wydajność niż większość innych kompilacji.

Związane z:

Jak zainstalować bez ograniczeń Magic Build
Jak zainstalować Equinox Kodi Build
Jak zainstalować wiele kompilacji Kodi
Jak zainstalować Diamond Dust Build

Kliknij tutaj, aby uzyskać tajne triki do cięcia przewodów bezpośrednio do skrzynki odbiorczej.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me