Jak zainstalować Planet MMA na Kodi

>

W tym przewodniku pokażę, jak zainstalować Planet MMA na Kodi 18.4 Leia i Kodi 17.6 Krypton. Przewodnik będzie działał na wszystkich urządzeniach Kodi, w tym na Amazon Fire TV Stick, komputerach osobistych i smartfonach.

Znajdziesz wiele dodatków Kodi do filmów i programów telewizyjnych. Znajdziesz również kilka dodatków sportowych obejmujących wiele popularnych sportów. Ale Planet MMA jest jedynym dodatkiem poświęconym MMA i oferuje kompleksowe relacje z tego sportu. Ten dodatek był wcześniej znany jako UFC Finest. Jednak z kilku powodów UFC Finest musiał zostać zamknięty. Na szczęście wrócił z inną nazwą i całkowicie nowym pakietem. Interfejs dodatku nie tylko zmienił wygląd, ale także dodał wiele nowych strumieni z ostatnich wydarzeń do poprzednich transmisji telewizyjnych. Istnieje mnóstwo strumieni dla programów telewizyjnych związanych z MMA, relacji z gier, filmów dokumentalnych i innych wydarzeń UFC. To naprawdę gratka dla wszystkich fanów MMA.

: Planeta MMA jest zamykana. Wypróbuj inne dodatki sportowe i zapaśnicze z naszej listy najlepszych dodatków Kodi.

W tym przewodniku przeprowadzę Cię przez proces instalacji Planet MMA na Kodi. Ponieważ Kodi ma ten sam interfejs na wszystkich platformach, instrukcje w tym przewodniku dotyczą FireStick, komputera, smartfonów z Androidem, Android TV i wszystkich innych obsługiwanych urządzeń.

Jak zainstalować Planet MMA Kodi Addon

Ponieważ Planet MMA jest dodatkiem zewnętrznym, musisz zezwolić na nieznane źródła, zanim będziesz mógł pobrać i zainstalować Planet MMA Kodi Addon.

Oto, jak zezwolić na nieznane źródła w aplikacji Kodi.

  • Otwórz ustawienia (ikona koła zębatego)
  • Kliknij „Ustawienia systemu” w Krypton lub „System” w Kodi Leia
  • Otwórz „Dodatki” na lewym pasku bocznym
  • Włącz „Nieznane źródła” po prawej stronie

Teraz możesz zainstalować Planet MMA na Kodi. Wykonaj poniższe kroki.

Przejdź do Ustawień (ikona koła zębatego)

ustawienia kodi

Otwórz Menedżera plików > Dodaj źródło

dodaj kodi źródła repo

Kliknij „Brak” i wpisz adres URL repozytorium One Nation: http://onenation.info/Repo/

Rodzaj "Jeden naród”W polu nazwy. Możesz wybrać inną nazwę, ale staraj się, aby była odpowiednia, aby można ją było później rozpoznać.

jak zainstalować dodatek do planety mma kodi

Wróć do strony głównej Kodi i kliknij menu „Dodatki” na lewym pasku bocznym

Kliknij Instalator pakietów (ikona w kształcie pudełka w lewym górnym rogu ekranu)

instalator pakietu kodi

Otwórz „Instaluj z pliku zip” i kliknij „OneNation”, który dodałeś wcześniej.

jak zainstalować planetę mma na Kodi

Kliknij "repository.onenation-x.x.x.zip”I poczekaj na powiadomienie o sukcesie w prawym górnym rogu.

zainstaluj planetę mma kodi

Otwórz „Instaluj z repozytorium” i kliknij repozytorium „OneNation”.

zainstaluj planetę mma z repozytorium supremacji

Teraz kliknij Dodatki wideo  > Planeta MMA

planeta mma wwe fight kodi addon

Kliknij „Zainstaluj”, aby pobrać i zainstalować Planet MMA Kodi Addon

jak zainstalować dodatek planety mma kodi do oglądania walk na żywo na żywo

Kliknij przycisk OK w monicie z listą dodatkowych dodatków (tylko Kodi Leia)

Poczekaj kilka sekund na powiadomienie o sukcesie w prawym górnym rogu ekranu.

Wróć do strony głównej Kodi, a znajdziesz Planet MMA Addon w sekcji „Dodatki”.

Zanim zaczniesz streamować za pomocą Kodi Addons / Builds, chciałbym cię ostrzec, że wszystko, co przesyłasz strumieniowo na Kodi, jest widoczne dla twojego dostawcy usług internetowych i rządu. Oznacza to, że przesyłanie strumieniowe treści chronionych prawem autorskim (darmowe filmy, programy telewizyjne, sport) może spowodować problemy prawne.

Użytkownikom Kodi zaleca się połączenie VPN podczas przesyłania strumieniowego. VPN dla Kodi obejdzie ograniczanie przepustowości ISP, nadzór rządowy i ograniczenia geograficzne popularnych dodatków. Zawsze się łączę ExpressVPN na wszystkich moich urządzeniach do przesyłania strumieniowego i sugeruję zrobić to samo.

ExpressVPN to najszybsza i najbezpieczniejsza sieć VPN. Obejmuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Oznacza to, że możesz z niego swobodnie korzystać przez pierwsze 30 dni, a jeśli nie jesteś zadowolony z wydajności (co jest bardzo mało prawdopodobne), możesz poprosić o pełny zwrot pieniędzy.

UWAGA: Nie zachęcamy do naruszania praw autorskich. Ale co się stanie, jeśli skończysz na przesyłaniu strumieniowo treści z nielegalnego źródła? Nie zawsze łatwo jest odróżnić legalne i nielegalne źródło.

Zanim zaczniesz streamować na Kodi, oto jak uzyskać ochronę VPN w 3 prostych krokach.

Krok 1: Uzyskaj subskrypcję ExpressVPN TUTAJ.

Krok 2: Kliknij TUTAJ aby pobrać i zainstalować aplikację ExpressVPN na swoim urządzeniu.

Krok 3: Kliknij ikonę zasilania, aby połączyć się z serwerem VPN. To wszystko. Twoje połączenie jest teraz bezpieczne dzięki najszybszej i najlepszej sieci VPN dla Kodi.

połącz expressvpn dla kodi

Dodatek Planet MMA nie działa

Dodatek Planet MMA Kodi został zamknięty niedawno i całkowicie przestał działać. Ale programiści wprowadzili go ponownie i teraz jest w pełni operacyjny. Gdybyś próbował użyć Planet MMA w okresie, w którym był wyłączony, nie zadziałałoby. Ponieważ znów działa, zainstaluj go, postępując zgodnie z instrukcjami, które udostępniliśmy powyżej. To musi działać!

Jeśli zainstalowałeś go ponownie i nadal nie działa, przyczyną może być problem z serwerem. Planet MMA to stabilny dodatek, a problemy z serwerem nie występują bardzo często. Ale problemy z serwerem również nie istnieją. Jeśli przyczyną problemu jest serwer, jedyną opcją jest poczekać, aż znów zacznie działać. Dobrą wiadomością jest to, że takie problemy są często tymczasowe i są szybko rozwiązywane przez programistów.

Problemy z dodatkami nie zawsze są związane z serwerem. Czasami problemy mają charakter lokalny i muszą zostać naprawione na urządzeniu. Na przykład Planet MMA nie będzie działać, jeśli nie zostanie poprawnie zainstalowany. Lub istnieje prawdopodobieństwo, że jakiś plik dodatku mógł zostać uszkodzony. Lokalnymi problemami można zaradzić za pomocą typowych poprawek.

Gdy dodatek w ogóle nie działa, zamknij aplikację Kodi i spróbuj ponownie uruchomić urządzenie. Ponowne uruchomienie znane jest z rozwiązywania wielu problemów, nawet tych pozornie skomplikowanych. Ponowne uruchomienie urządzenia odświeża system operacyjny, usuwa bałagan w pamięci i odświeża również aplikacje.

Jeśli ponowne uruchomienie nie działa, dobrym pomysłem byłoby odinstalowanie i ponowne zainstalowanie aplikacji Planet MMA. Jeśli plik jest uszkodzony lub nie został wcześniej poprawnie zainstalowany, problem zostanie rozwiązany ponownie. Przejdź do ekranu głównego Kodi i przejdź do Dodatki > Moje dodatki. Wybierz stąd aplikację Planet MMA i naciśnij przycisk „Odinstaluj”. Teraz zainstaluj ponownie aplikację, postępując zgodnie z naszymi instrukcjami powyżej.

Planeta MMA nie instaluje się na Kodi

W jednym z powyższych kroków instalacji musisz wprowadzić adres URL źródła lub repozytorium, z którego zainstalujesz Planet MMA. Adres URL wskazuje lokalizację, w której repozytorium jest zapisane na serwerze. Ważne jest, aby poprawnie wprowadzić adres URL, w przeciwnym razie nie będzie wskazywał właściwej lokalizacji repozytorium na serwerze. Najczęstszym powodem, dla którego dodatek nie instaluje się na Kodi, jest to, że użytkownicy często wpisują nieprawidłowy adres URL.

Spróbuj ponownie zainstalować aplikację i upewnij się, że wpisujesz adres URL dokładnie tak, jak pokazano.

Oczywiście nie można wykluczyć problemów z serwerem, gdy występują problemy z instalacją. Jeśli problem występuje po stronie serwera, prawdopodobnie nie będziesz w stanie przejść przez krok, w którym dodajesz źródło, nawet jeśli poprawnie wpisujesz adres URL. W rezultacie repozytorium nie zostanie zainstalowane, a ostatecznie nie będzie można uzyskać Planet MMA. Jak już wspomniano, w przypadku problemów z serwerem czekanie jest jedynym rozwiązaniem.

Ponowne uruchomienie urządzenia jest również opcją, którą należy rozważyć. To może rozwiązać problem.

Jeśli nic nie działa, konieczne może być zresetowanie Kodi do domyślnych ustawień fabrycznych. Zresetowanie Kodi spowoduje usunięcie wszystkich danych, w tym dodatków i ustawień. Możesz także wykonać kopię zapasową Kodi, aby móc przywrócić niektóre dane. Możesz postępować zgodnie z moim przewodnikiem, aby zainstalować Kodi na FireStick.

Nie można zainstalować zależności to kolejny problem, który może wystąpić. Zapoznaj się z naszym przewodnikiem na temat sposobu naprawienia nieudanej instalacji zależności, aby rozwiązać ten problem.

Wniosek

Jeśli jesteś fanem MMA, pokochasz Planet MMA na Kodi. To chyba jedyny dodatek Kodi poświęcony wszystkim, co jest MMA. Od nagrań popularnych meczów po filmy dokumentalne i relacje z wydarzeń UFC - wszystko znajdziesz tutaj. Planeta MMA została na jakiś czas zamknięta, ale teraz działa i wydaje się stabilna. Śmiało i spróbuj!

Kliknij tutaj, aby uzyskać tajne triki do cięcia przewodów bezpośrednio do skrzynki odbiorczej.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me