Kā atiestatīt Kodi vietnē Amazon FireStick

>

Šajā rakstā mēs iemācīsimies, kā atiestatīt Kodi 18.5 / 18.4 Leia vai Kodi 17.6 Krypton uz noklusējuma rūpnīcas iestatījumiem vietnē FireStick. Kodi ir neticams multivides rīks, kas pārveido jūsu ierīci par multivides centru un ļauj straumēt iecienīto saturu - bezmaksas un maksas (protams, lielākoties bezmaksas). Tomēr šai bezmaksas un atvērtā koda platformai nav problēmu. Jo īpaši tie ilgtermiņa lietotāji, kuriem ir instalēti vairāki Kodi papildinājumi, vairākas reizes saskaras ar veiktspējas problēmām, nekā viņi vēlētos.

Ir vairāki hacks un risinājumi, kas palīdz paātrināt Kodi un novērst veiktspēju kavējošās kļūdas. Tomēr ir reizes, kad neviens no risinājumiem nedarbojas, un Kodi atiestatīšana uz noklusējumu joprojām ir vienīgā reālā iespēja. Lietotnes atiestatīšana ļauj jums sākt tīru šīferi, it kā jūs pirmo reizi darbinātu Kodi. Bet atcerieties, ka tas nozīmē arī visu Kodi datu, piemēram, papildinājumu un iestatījumu, zaudēšanu. Arī par to var parūpēties, kaut arī zināmā mērā.

Šis raksts ir domāts arī tiem, kuri vienkārši vēlas sākt lietot Kodi no paša sākuma, neveicot lietojumprogrammas atinstalēšanas un atkārtotas instalēšanas procesu. Piemēram, ja laika gaitā esat instalējis pārāk daudz papildinājumu un veidotu vairāk un vairs neizmantojat lielāko daļu no tiem, tā vietā, lai tos atsevišķi noņemtu, varat ātri notīrīt Kodi ar ātru atiestatīšanu un iestatīt nedaudz papildu. jūs vēlaties izmantot.

Kā atiestatīt Kodi vietnē FireStick

kā atiestatīt kodi uz

Gaidāmās šī raksta sadaļās mēs runāsim par to, kā atiestatīt Kodi vietnē FireStick, kā dublēt un atjaunot savus datus, kā arī visu pārējo, kas jums, iespējams, būs jāzina. Turpiniet lasīt!

Uzmanību FireStick lietotājiem: Izlasiet pirms turpināšanas

Valdības un interneta pakalpojumu sniedzēji visā pasaulē uzrauga savu lietotāju aktivitātes tiešsaistē. Ja Fire TV Stick atradīsit straumētu ar autortiesībām aizsargātu saturu, jūs varat nonākt nopietnās nepatikšanās. Pašlaik jūsu IP ir redzams visiem. Es ļoti iesaku jums iegūt labu FireStick VPN un noslēpt savu identitāti, lai filmas skatīšanās pieredze nenotiktu slikti.

ES izmantoju ExpressVPN kas ir ātrākais un drošākais VPN nozarē. Tas ir ļoti viegli instalējams jebkurā ierīcē, ieskaitot Amazon Fire TV Stick. Tam ir arī 30 dienu naudas atdošanas garantija. Ja jums nepatīk viņu pakalpojumi, jūs vienmēr varat lūgt atmaksu. ExpressVPN ir arī īpašs darījums, kur varat saņemiet 3 mēnešus bez maksas un ietaupiet 49% no gada plāna.

Šie ir iemesli, kāpēc jums visu laiku jāizmanto VPN.

1. Solis - Kodi dublēšana vietnē FireStick

Ja jūs kādu laiku izmantojāt Kodi pārlūkā FireStick, iespējams, jau esat instalējis dažus papildinājumus, veidus un pielāgojis vairākus iestatījumus. Atjaunojot Kodi uz rūpnīcas noklusējuma iestatījumiem FireStick, jūs zaudējat visus Kodi datus, ieskaitot visus papildinājumus un pielāgojumus. Atkārtoti iestatīt to varētu būt grūti. Tas ne tikai prasa laiku, bet arī var pat neatcerēties iepriekšējos iestatījumus.

Ja jūs vēlaties tikai sākt darbu no nulles, jums nav jādara daudz. Vienkārši atiestatiet Kodi, un jums ir labi iet. Tomēr, ja vēlaties, lai Kodi kaut nedaudz atgrieztos tā, kā tas bija, es iesaku paņemt dublējumu pirms tā atiestatīšanas.

Piezīme: Ir vairāki papildinājumi, kas ļauj dublēt un atjaunot Kodi. Neviens no viņiem nepiedāvā drošu rezerves risinājumu. Kādu iemeslu dēļ atjaunošanas laikā pievienojumprogrammas atjauno tikai daļu no dublētiem datiem. Tomēr labāk ir kaut ko iegūt, nevis visu pazaudēt.

Pirms Kodi atiestatīšanas iesaku pierakstīt visu, ko vēlaties atjaunot, lai vēlāk to varētu iestatīt manuāli, ja visi dati netiek automātiski atkopti..

Runājot par Kodi datu dublēšanu, mēs esam atraduši visefektīvāko Ares vedni. Tas atjauno lielāko daļu dublēto datu, un to ir viegli iestatīt un lietot. Šeit varat uzzināt, kā instalēt Ares vedni Kodi.

Kad esat ieguvis Ares vedni, šeit ir aprakstīts, kā var dublēt savus Kodi datus.

# 1. Dodieties uz Papildinājumi > Programmējiet papildinājumus no Kodi sākuma ekrāna un atveriet Ares vedni

kā atiestatīt Kodi

# 2. Tagad atlasiet un noklikšķiniet uz cilnes Dublēt Ares vedņa saskarnes augšpusē

atiestatīt Kodi pēc noklusējuma

# 3. Ja jūs vēl neesat izvēlējies mērķa mapi, kurā tiks saglabāts dublējuma fails, vai arī vēlaties to mainīt, noklikšķiniet uz “Atlasīt galamērķi” zem “Dublējums” kreisajā kolonnā

kā atiestatīt Kodi vietnē FireStick

# 4. Uznirstošā Ares vedņa iestatījumu loga kreisajā pusē noklikšķiniet uz opcijas Dublēt

kā atiestatīt Kodi uz rūpnīcas iestatījumiem

# 5. Tagad noklikšķiniet uz “Dublēt mērķa mapi”, lai atlasītu mapi, kurā vēlaties dublēt savus Kodi datus

kā atiestatīt kodi uz uguns tv

# 6. Atvērt saknes failu sistēmu

reset kodi uz uguns tv nūjas

# 7. Noklikšķiniet uz “sdcard”

kā dublēt kodi dara

# 8. Tagad savā FireStick ierīcē varat izvēlēties jebkuru mapi, kurā vēlaties saglabāt Kodi dublējuma datus. FireStick jau ir mape “dublējumi”, tāpēc šeit glabāju savus dublējuma failus. Bet jūs varat izvēlēties jebkuru esošo mapi vai izveidot jaunu, labajā pusē noklikšķinot uz pogas “Jauna mape”.

kā dublēt kodi uz

# 9. Es izveidoju “kodi” mapi dublējumos. Kodi dublējuma mape pēc noklusējuma neeksistē.

kodi rezerves kopija

# 10. Tagad atveriet mapi “kodi”, ko tikko izveidojāt dublēšanas mapē (neko tajā neredzēsit, jo Kodi vēl nav dublējuši) un noklikšķiniet uz pogas “Labi”, lai to atlasītu.

kā atiestatīt kodi

# 11. Tagad jums ir jauna rezerves mērķa mape. Kad esat atgriezies Ares vedņa iestatījumu logā, noklikšķiniet uz Labi

kodi rezerves mape

# 12. Atgriežoties pie Ares vedņa saskarnes, sadaļā “Dublēšana” vajadzētu redzēt opciju “Atsvaidzināt” (tas ir tāpēc, ka esat izvēlējies jaunu mērķa mapi). Noklikšķiniet uz pogas Atsvaidzināt.

kā dublēt kodi pirms atiestatīšanas

# 13. Tagad Ares vednis ir atjaunināts ar jauno rezerves galamērķi. Kā redzams attēlā zemāk, jūs varat izvēlēties, kādus Kodi datus dublēt un kādus atstāt. Ja vēlaties dublēt visu, atlasiet “Pilna sistēmas dublēšana”. Ja vēlaties tikai dublēt savus papildinājumus, atlasiet “Papildinājumi” un visu pārējo atstājiet bez izvēles. Kad esat izdarījis izvēli, noklikšķiniet uz pogas Veikt dublējumu.

kā notīrīt datus par kodi

# 14. Jūs redzēsit uzvedni ar jautājumu, vai vēlaties izlaist vai dublēt paketes.

Katru reizi, kad atjaunināt papildinājumu vai instalēt jaunu, tiek lejupielādēta arī pakotne. Pēc atjaunināšanas vai instalēšanas pakotnes jums vairs nav vajadzīgas, un tās turpina aizņemt vietu jūsu ierobežotajā FireStick krātuvē. Vienmēr noklikšķiniet uz “Jā”, lai izlaistu paketes, jo jums tās vairs nav vajadzīgas.

kodi atiestatīšana

# 15. Ares vednis sāks dublēt Kodi. Šādi izskatīsies progress.

rezerves kodi ar āru vedni

# 16. Kad Kodi tiks dublēts, uznirstošais logs jautās, vai vēlaties skatīt izlaistos failus. Noklikšķiniet uz “Nē”, lai turpinātu (vai atlasiet “Jā”, ja tiešām vēlaties redzēt izlaistos failus). Un neaizmirstiet ignorēt visu uzvednē parādīto izlaisto failu lielumu. Kā redzat, skaitlis nav pareizs (36722318 MB tiek pārveidots par 36722 GB, kas ir gandrīz 4600 reizes lielāks par jūsu FireStick ierīces maksimālo 8 GB lielumu). Tas nepārprotami ir kļūda.

ares rezerves vednis

Nākamajā sadaļā mēs uzzināsim, kā atiestatīt Kodi. Nākamajā sadaļā mēs redzēsim, kā to atjaunot.

2. Solis - atiestatīt Kodi vietnē FireStick

Ir divi veidi, kā atiestatīt Kodi. Viens ir notīrīt Kodi datus, tos neatinstalējot. Otrs ir atinstalēt lietotni no FireStick un noņemt visus saistītos datus kopā ar to. Mēs apskatīsim abus pa vienam.

Šādi Kodi izskatās ar visiem jūsu instalētajiem pievienojumprogrammām, kas tiek atiestatītas “pirms”.

reset kodi uz firestick

1. metode: notīriet Kodi datus

Tagad mēs uzzināsim, kā notīrīt datus par Kodi. Šī metode ir vienkāršāka un gandrīz bez piepūles, jo tā novērš vajadzību atinstalēt Kodi, kas ir papildu solis. Datu dzēšana paliks Kodi jūsu FireStick, bet noņems visus papildinājumus un to iestatījumus, pielāgojumus, Kodi iestatījumus un visu pārējo. Tātad, ja vēlaties uzzināt, kā atiestatīt Kodi uz rūpnīcas iestatījumiem, vienkārši notīriet datus. Es jums parādīšu kā.

# 1. Izmantojiet tālvadības pulti, lai FireStick sākuma ekrāna augšējā izvēlnē atlasītu “Iestatījumi”.

reset kodi amazon fire stick

# 2. Tagad dodieties uz izvēlni “Lietojumprogrammas” un atveriet to, nospiežot tālvadības pults pogu “Atlasīt”

Firestick lietojumprogrammas

# 3. Atveriet “Pārvaldīt instalētās lietojumprogrammas”

kā noņemt kodi datus par

# 4. Tagad jums vajadzētu redzēt visu jūsu FireStick ierīcē instalēto lietojumprogrammu sarakstu. Ritiniet uz leju un atlasiet šeit Kodi un nospiediet tālvadības pults taustiņu Paņemt, lai piekļūtu pieejamām opcijām

kā notīrīt datus par kodi

# 5. Nākamajā ekrānā noklikšķiniet uz opcijas Notīrīt datus. Labajā pusē FireStick var redzēt arī papildinformāciju par Kodi, ieskaitot patērētās krātuves daudzumu. Zemāk redzamajā attēlā pati Kodi lietotne aizņem 164 MB vietas, bet saistītie dati ir 125 MB lieli.

kā notīrīt datus par Kodi

# 6. Nākamajā ekrānā vēlreiz noklikšķiniet uz “Notīrīt datus”, lai apstiprinātu savu darbību

kā atiestatīt kodi

# 7. Nospiediet tālvadības pults pogu Atpakaļ tikai vienu reizi, lai atgrieztos iepriekšējā izvēlnē. Labajā pusē redzēsit, ka Kodi dati ir notīrīti.

kā noņemt kodi datus

# 8. Atgriezieties sākuma ekrānā un dodieties uz “Jūsu lietotnes & Sadaļa Spēles. Palaist Kodi no turienes. Jūs redzēsit “Gatavošanās pirmajam braucienam” (skatiet attēlu zemāk). Tas nozīmē, ka visi Kodi dati ir notīrīti, un jūs esat atiestatījis Kodi uz noklusējuma iestatījumiem.

pēc atiestatīšanas atveriet kodi

# 9. Dodoties uz papildinājumu sadaļu no Kodi sākuma ekrāna, redzat, ka visi jūsu papildinājumi ir arī noņemti. Kodi tagad ir tikpat labs kā jauns.

kodi uz ugunskura

Šajā daļā mēs uzzinājām, kā atiestatīt Kodi vietnē FireStick, notīrot datus. Nākamajā metodē mēs redzēsim, kā noņemt Kodi no FireStick.

2. metode: atinstalējiet Kodi vietnē FireStick

Protams, vēl viens veids, kā atiestatīt Kodi vietnē FireStick, ir pilnībā noņemt to un pēc tam pārinstalēt. Šis process ir ilgāks, taču tas pats dod rezultātus. Dažreiz par atinstalēšanu un atkārtotu instalēšanu rūpējas par noteiktām problēmām, kuras nevar izdzēst.

Tātad, ļaujiet mums redzēt, kā atinstalēt Kodi vietnē FireStick.

# 1. Līdzīgi kā pirmajā metodē, FireStick sākuma ekrānā atlasiet Iestatījumi un izvēlnē noklikšķiniet uz Lietojumprogrammas. Tagad noklikšķiniet uz “Pārvaldīt instalētās lietojumprogrammas” un pēc tam atlasiet “Kodi no saraksta”.

kā atinstalēt kodi uz

# 2. Jūs atkal redzēsit šo izvēlni. Šoreiz noklikšķiniet uz “Atinstalēt”

atinstalēt kodi uz uguns tv stick

# 3. Nākamajā ekrānā vēlreiz noklikšķiniet uz Atinstalēt, lai apstiprinātu savu darbību.

kā noņemt Kodi no FireStick

Tas noņems Kodi no jūsu FireStick ierīces. Pēc Kodi atkārtotas instalēšanas visi dati būs noņemti.

Tagad, lai pārinstalētu Kodi lietotni, dodieties šeit, lai uzzinātu, kā ieslēgt jaciņu FireStick ar Kodi.

3. Solis - Kodi datu dublēto datu atjaunošana, izmantojot Ares vedni

Tagad, kad esat atiestatījis Kodi, vēlēsities atjaunot 1. darbībā izveidoto dublējumu. Tā kā dublējāt Ares vedni, jums būs nepieciešams Ares vednis atkal, lai atjaunotu datus.

Atiestatīšanas procesa laikā visi jūsu papildinājumi tiks noņemti, ieskaitot Ares vedni. Tāpēc tas ir jāinstalē no jauna.

To var izlasīt, lai instalētu Ares vedni Kodi.

# 1. Pēc instalēšanas palaidiet lietotni un augšpusē atlasiet cilni Dublēšana un sadaļā Atjaunot noklikšķiniet uz opcijas Atlasīt dublējuma failu (skat. Attēlu zemāk).

kā atiestatīt Kodi uz rūpnīcas iestatījumiem

# 2. Ares vedņa iestatījumos kreisajā izvēlnes panelī atlasiet opciju Atjaunot

kā atjaunot kodi datu dublējumu pēc atiestatīšanas

# 3. Tagad labajā pusē noklikšķiniet uz “Dublēt failu”

kā atjaunot kodi uz

# 4. Tagad atveriet saknes failu sistēmu un dodieties uz mapi, kurā iepriekš dublējāt Kodi datus. Manā gadījumā tā būtu Sakņu failu sistēma > sdcard > dublējumi > Kodi.

Noklikšķiniet uz dublējuma faila, no kura vēlaties atjaunot datus

kā pārinstalēt kodi uz

# 5. Pēc tam noklikšķiniet uz “Labi”, lai turpinātu

kā atiestatīt kodi uz

# 6. Tagad labajā pusē esošajā sadaļā Atjaunot noklikšķiniet uz “ATJAUNINĀT”

kā atiestatīt kodi

# 7. Apakšā noklikšķiniet uz pogas Atjaunot dublējumu

kā noņemt kodi no

# 8. Ja esat mainījis iestatījumus pēc tam, kad pēc atiestatīšanas atkārtoti instalējāt Kodi, un vēlaties tos saglabāt, atlasiet vēlamos iestatījumus nākamajā uznirstošajā logā un pēc tam noklikšķiniet uz “Turpināt”. Ja neviena no iespējām nav izvēlēta, iespējams, tiks ignorēti jūsu pašreizējie iestatījumi.

atjaunot kodi uz firestick

# 9. Kad Kodi dati tiks atjaunoti, tiks parādīts apstiprinājums “Atjaunot pabeigts”. Lai turpinātu, noklikšķiniet uz Labi.

kā atjaunot kodi dublējumu ar

# 10. Lai vietne guisettings.xml darbotos pareizi, Kodi būs jāpieslēdz. Noklikšķiniet uz Labi, lai to izdarītu. Tas atgriezīsies FireStick saskarnē, no kuras jūs varat atsākt Kodi.

atjaunot kodi dublējumu

# 11. Atgriezieties Kodi sākuma ekrānā. Kā redzat, ne visi papildinājumi ir atjaunoti. Tas apstiprina to, ko es teicu iepriekš, ka dati tiek dublēti tikai daļēji. Diemžēl tas ir labākais, ko mēs varam darīt. Bet tas joprojām ietaupīs laiku un pūles, jo jums viss nav jāiestata Kodi no nulles.

kā atiestatīt kodi uz

Kā būtu ar trūkstošajiem papildinājumiem / veidotajiem

Kā jau minēju iepriekš, Ares vednis atjaunos datus, taču tie, iespējams, nav pilnīgie dati, kādi jums bija pirms Kodi atiestatīšanas. Tātad, ja jums pietrūkst kādu papildinājumu vai būvi, kas jums atkal nepieciešami, jūs vienmēr varat tos atkārtoti instalēt. Lai pievienotu pievienojumprogrammas, būves un lietotnes, varat pārbaudīt šīs resursu saites.

  • Labākie Kodi papildinājumi
  • Labākie Kodi būvē
  • Labākās FireStick lietotnes

Kā atpūsties Kodi (video ceļvedis)

Iesaiņošana

Tātad, tagad jūs esat iemācījušies, kā dublēt Kodi datus, atiestatīt Kodi, atinstalēt un pārinstalēt Kodi un kā atjaunot Kodi datus Fire TV / Stick. Kodi atiestatīšana vai noņemšana noteikti uzlabos veiktspēju un atbrīvos vietu arī FireStick krātuvē. Vai arī, ja jūtat, ka jūsu Kodi lietotne tiek izspiesta ar visiem papildinājumiem un tiek veidota tā, ka jūs to pat vairs neizmantojat, atiestatīšana varētu būt pareizais ceļš.

Saistīts:

Kā Jailbreak Fire Stick
Kā instalēt Cinema APK uz Fire Stick
Kā atjaunināt Kodi uz Fire Stick
Kā noteikt Kodi buferizāciju
Kā instalēt VPN vietnē FireStick

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me