Kā instalēt BK saites, balstieties uz Kodi

>

Šajā soli pa solim jūs uzzināsit, kā instalēt BK saites, kas balstītas uz Kodi 17.6 Krypton. BK Links ir viens no labākajiem Kodi veidotajiem filmām / TV šoviem, un tā svars ir aptuveni 300 MB. Ja plānojat to izmantot vecākā Fire Stick, tā var nedarboties tik gludi, kā jūs varētu gaidīt. Tomēr otrās paaudzes Amazon Fire Stick ar Alexa, PC, Nvidia Shield darbojas lieliski, un jums nevajadzētu radīt iesaldēšanas problēmas.

: BK Links Build pašlaik nav pieejams straumēšanas digitālajā vednī. Lūdzu, izmēģiniet kādu no citām būvēm mūsu labāko Kodi veidotāju sarakstā.

BK Links vēl nav pieejams Kodi Leia 18.0. Tomēr es ceru, ka izstrādātāji drīzumā atbrīvos Leia iterāciju.

kā instalēt bk saites, balstoties uz kodi

Izmantojot BK Links Kodi Build, jūs iegūsit vairākus labākos Kodi Addons sākotnēji instalētus, tas nozīmē, ka jums nav jāveic instalēšana katram no šiem papildinājumiem. Daži no šiem papildinājumiem ir suņi Bollocks, Neptūna celšanās, Supremacy un citi.

Piezīme: Es iesaku pirms Kodi būvēšanas instalēšanas atiestatīt Kodi uz rūpnīcas iestatījumiem. Tas nodrošinās, ka ar vēlamo Kodi būvi jūs iegūsit vislabāko iespējamo veiktspēju.

Tagad redzēsim, kā instalēt BK saites, izmantojot Kodi 17.6 Krytpon for FireStick / PC / Nvidia Shield vai citas Kodi kastes.

BK saišu instalēšanas darbības Veidojiet uz Kodi 17.6

Es gribētu pateikt, ka BK Links nav oficiāla Kodi versija un jums Kodi lietotnē ir jāatspējo instalēšana no Nezināmiem avotiem. Ja tas netiks iespējots, Kodi neatļaus instalēt nevienu Kodi Addon / Build no trešajām pusēm.

  • Dodieties uz Iestatījumi Kodi sākumlapas augšējā kreisajā stūrī.
  • Atveriet “Sistēmas iestatījumi” un kreisajā sānjoslā atlasiet “Papildinājumi”.
  • Ieslēdziet “Nezināmi avoti”. Lai apstiprinātu, noklikšķiniet uz “Jā”.

Tagad, kad Kodi ir gatavs instalēt BK Links Build, sekojiet soli pa solim zemāk.

1. darbība: Kodi mājas lapā atveriet “Iestatījumi” (skatiet zobrata ikonu Kodi mājas lapas augšējā kreisajā stūrī)

kodi iestatījumi

2. darbība: Noklikšķiniet uz “File Manager” un atveriet “Add Source”.

pievienot repo avots kodi

3. darbība: Noklikšķiniet uz “Nav” un ierakstiet http://streamdigital.org/wiz/ un pēc tam noklikšķiniet uz Labi. Nākamajā ekrānā jums būs jāievada multivides avota nosaukums. Es to nosaucu par “Wiz”Šai rokasgrāmatai jūs to varat nosaukt par visu, ko vēlaties. Pēc vārda un URL pievienošanas noklikšķiniet uz Labi.

bk saites veidot lejupielādes saiti

4. darbība: Iet uz Kodi mājas lapu > Papildinājumi > Iepakojuma uzstādītājs.

kodi pakešu uzstādītājs

5. darbība: Atveriet Instalēt no ZIP faila > Wiz > spraudnis.program.sdwiz.zip

instalēt bk saites veidot repo no zip faila

6. darbība: Pagaidiet pāris minūtes, un jūs redzēsit informācijas ekrānu, kā parādīts zemāk redzamajā attēlā. Noklikšķiniet uz “Nerādīt”, lai to aizvērtu.

bk saites veido informācijas ekrānu

7. darbība: Nākamajā uznirstošajā logā noklikšķiniet uz “Turpināt”. Pirms noklikšķināšanas uz Turpināt, varat arī mainīt šī uznirstošā datora iestatījumus.

iestatījumi bk saitēm kodi būvēt

8. darbība: Atveriet izvēlni Veidot

bk links build menu

9. darbība: Noklikšķiniet uz “BK Links”

instalēt bk saites balstās uz kodi

10. darbība: Šeit redzēsit divas instalēšanas iespējas - svaigu instalēšanu un standarta instalēšanu. Pirmajā opcijā Kodi tiks atiestatīti uz rūpnīcas iestatījumiem, un pēdējā vienkārši instalēs būvi, nepieskaroties jūsu esošajiem datiem.

Es iesaku “Svaigu instalēšanu”, jo tas nodrošina vislabāko veiktspēju Kodi versijās. Kad esat noklikšķinājis uz “Svaiga instalēšana”, tas prasīs jūsu apstiprinājumu par Kodi atiestatīšanu uz rūpnīcas noklusējuma iestatījumiem. Noklikšķiniet uz Labi.

svaigas instalēšanas bk saites balstās uz kodi

11. darbība: Kodi tagad lejupielādēs BK Links būvi, kuras izmērs ir gandrīz 300 MB.

lejupielādēt bk saites balstās uz kodi firestick

12. darbība: Kad BK Links Build būs lejupielādēts, tā instalēs visus nepieciešamos failus un pēc tam lūgs “Force Close”. Vienkārši dari to.

piespiest tuvu kodi

13. darbība: Pirmā lieta, ko redzat, ir Kodi un BK Links palaišana.

kā instalēt bk saites balstās uz firestick vai kodi

Tas ir, kā jūs instalējat BK Links, balstoties uz Kodi 17.6. Ja rodas problēmas ar FireStick / PC instalēšanu, nevilcinieties komentēt zemāk.

BK saites veidot nedarbojas

Man dažreiz rodas jautājumi par to, ka BK Links būvēt Kodi / FireStick nedarbojas. Iespējamais un visizplatītākais iemesls straumēm, kas nav pieejamas BK Links izveidē, ir servera problēma. Tas ir kāda laika jautājums, un tiklīdz servera problēma ir atrisināta, BK Links būvēšanai vajadzētu darboties labi. Tomēr, ja tā nav servera problēma, ļoti iesaku pārinstalēt BK Links Kodi būvi, ievērojot šo rokasgrāmatu. Tas ir ātrs un labākais risinājums.

BK saites Kodi Build neinstalē

Kamēr nav servera problēmu, BK Links būvēšanai vajadzētu būt viegli instalējamai, izmantojot iepriekš minēto ceļvedi. Tomēr lielākā daļa lietotāju, kuri sastopas ar instalēšanas problēmām, ir tie, kuri izdara kļūdas avota URL. Es iesaku jums pārbaudīt URL, kuru pievienojāt solī “Pievienot avotu”. Tam jābūt http://streamdigital.org/wiz/ vai arī tas nedarbosies.

Ja jūs joprojām nevarat instalēt BK Links būvi, ļaujiet man uzzināt jūsu precīzo problēmu komentāros zemāk.

BK saites veido alternatīvu

Ja kāda iemesla dēļ jums nepatīk BK Links Build vai ja nevarat panākt, lai tā darbotos nevainojami, ir arī vairākas citas versijas, kuras varat instalēt ierīcē. Pārbaudiet zemāk esošās saites, lai uzzinātu dažas no populārākajām versijām.

Kā instalēt No Limits Magic Build
Kā instalēt Slamious Build
Kā instalēt Titanium Build

Šīs nav vienīgās versijas, kas ir pieejamas kā alternatīva BK Links būvēšanai. Šeit varat apskatīt visu būvējumu sarakstu.

Noklikšķiniet šeit, lai nokļūtu slepenās auklas griešanas viltības tieši savā iesūtnē.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me