Kā instalēt BOOM Sports Addon vietnē Kodi 17.6 Krypton

>

BOOM ir viens no labākajiem Kodi papildinājumiem, kas šodien darbojas. Turklāt tā ir lieliska alternatīva, ja kāda iemesla dēļ jūs vēlaties aizstāt Sportsdevil Kodi papildinājumu. Labākā BOOM papildinājuma daļa ir tāda, ka izstrādātāji to pastāvīgi atjaunina, lai tas darbotos visu laiku. Konkrētajā sporta papildinājumā ir sadaļas, tostarp futbols, golfs, motosports, boksa MMA un daudzas citas.

Ja jūs jau iepriekš esat izmantojis BOOM un tas pārstāja darboties jūsu labā. Neuztraucieties, tam tagad vajadzētu darboties bez kļūdām. BOOM komanda nesen mainīja avota repo, un tas ir iemesls, kāpēc lietotāji to nevar instalēt ar veco repo. Šajā ceļvedī es jums parādīšu, kā jūs varat instalēt BOOM pievienošanu Kodi 17.6 Krypton PC un FireStick..

boom kodi addon uzstādīšanas rokasgrāmata

Pirms mēs sākam ...

Tas ir ļoti svarīgi Kodi lietotājiem. Ja straumējat jebkādu ar autortiesībām aizsargātu saturu Kodi, jūs, iespējams, saskarsities ar DMCA paziņojumiem par autortiesību pārkāpumiem. Turklāt jūsu ISP seko jūsu darbībām un varētu palēnināt jūsu ātrumu, ja tas tiek atrasts, izmantojot trešo personu Kodi papildinājumus neatļauta satura straumēšanai. Jūsu labākā aizsardzība ir Kodi VPN, kas visas jūsu tiešsaistes aktivitātes padara anonīmas. Es ļoti iesaku jums iegūt labu Kodi VPN pirms bezmaksas filmu / TV šovu / sporta straumēšanas.

Boom Kodi Krypton Addon instalēšanas darbības datorā / FireStick

Tagad, kad jūs zināt, kas ir Boom Kodi Addon, ļaujiet man soli pa solim instalēt šo papildinājumu Kodi Krypton. Ja, instalējot vai straumējot ar BOOM papildinājumu, rodas kādas kļūdas, pierakstiet komentāru sadaļā zemāk.

Piezīme: Boom Add-on nedarbojas kā tagad. Tas dod kļūdu “Mums neizdevās ar kļūdas kodu -404.” Drīz atjaunināšu darba risinājumu, ja tādu atradīšu. Tikmēr pārbaudiet, kā Kodi instalēt Mobdro un Kick Off.

1. darbība: Palaidiet lietotni Kodi datorā vai Fire TV / FireStick.

2. darbība: Augšējā kreisajā stūrī atveriet “Iestatījumi”, kā norādīts zemāk esošajā attēlā.

kodi iestatījumi

3. darbība: Izvēlnē Iestatījumi atveriet “File Manager”.

kodi failu pārvaldnieks

4. darbība: Veiciet dubultklikšķi uz “Pievienot avotu”.

pievienot repo avots kodi

5. darbība: Pieskarieties “Nav”

noklikšķiniet neviens kodi

6. darbība: Tagad pievienojiet repo avota URL kā http://burrtv.tech/boom/repo/ un pieskaries Labi.

kā uzstādīt uzplaukumu kodi

7. darbība: Pārdēvējiet repo vārdu no repo uz Bums un noklikšķiniet uz Labi.

boom kodi addon

8. darbība: Vienkārši pārbaudiet, vai informācija ir pareiza, un pēc tam noklikšķiniet uz Labi.

instalēt boom kodi addon

9. darbība: Atveriet Kodi sākuma ekrānu un noklikšķiniet uz “Addons”, kam seko “Package Installer”, kā uzsvērts zemāk esošajā attēlā.

kodi pakešu uzstādītājs

10. darbība: Atveriet “instalēt no zip faila”

instalēt no ZIP faila

11. darbība: Noklikšķiniet uz repository.boom un kādu laiku pagaidiet, lai tā instalētos pareizi. Kad krātuve ir veiksmīgi instalēta, augšējā labajā stūrī jums vajadzētu redzēt paziņojumu.

12. darbība: Tagad atveriet “Instalēt no krātuves”

kodi instalēt no krātuves

13. darbība: Šeit atveriet “Boom Repository”.

boom kodi addon repository

14. darbība: Atveriet “Boom” papildinājumu, kas uzskaitīts trīs iespēju vidū.

kā instalēt uzplaukuma pievienošanu

15. darbība: Noklikšķiniet uz “install”, lai instalētu Boom Addon vietnē Kodi Krypton. Tas darbojas tāpat kā personālajiem datoriem, kā arī FireStick un Fire TV.

16. darbība: Atgriezieties Kodi sākuma ekrānā un noklikšķiniet uz Papildinājumi > Video papildinājumi. Šeit vajadzētu redzēt Boom Addon. Izbaudi.

Uzmanību KODI lietotājiem: Izlasiet pirms turpināšanas

Kodi papildinājumi / būvējumi piedāvā neierobežotu straumēšanas saturu, taču tas var arī jūs satraukt juridiskās nepatikšanās, ja tiek straumētas bezmaksas filmas / TV pārraides / sports. Kodi lietotājiem tiek stingri ieteikts vienmēr savienot VPN, straumējot tiešsaistē. Labs Kodi VPN slēpj jūsu identitāti, apiet valdības uzraudzību, ģeogrāfiski bloķētu saturu un ISP droseļvārstu (kas arī palīdz straumēšanai bez buferiem).

Es izmantoju ExpressVPN, kas ir ātrākais un drošākais VPN. Tas ir ļoti viegli instalējams jebkurā ierīcē, ieskaitot Amazon FireStick. Jūs saņemat 3 mēnešus bez maksas un ietaupāt 49% no gada plāniem. Tam ir arī 30 dienu naudas atdošanas garantija. Ja neesat apmierināts, vienmēr varat lūgt naudas atmaksu.

Noklikšķiniet ŠEIT, lai iegūtu 3 mēnešus bezmaksas un ietaupītu 49% no ExpressVPN

Lasīt: Kā instalēt un izmantot Kodi VPN

Ja kādā no iepriekšminētajām darbībām jums rodas grūtības, apskatiet zemāk esošo videoklipu.

Video ceļvedis: Kā instalēt BOOM Addon vietnē Kodi 17.6 Krypton

Es ceru, ka jums izdevās instalēt Boom Kodi papildinājumu datorā / Fire TV vai FireStick. Ja joprojām veicat kādu no šīm darbībām, nevilcinieties komentēt zemāk. Es labprāt jūs vadītu. Turklāt, ja jūs joprojām neesat aizsargāts, iegūstiet Kodi VPN un esiet drošībā.

Saistīts:

  • Labākie Kodi būvē
  • Kā instalēt paktu Kodi Addon
  • Kā instalēt Kodi vietnē FireStick
  • Kā skatīties FIFA pasaules kausu uz Kodi

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me