Kā instalēt Chronos Addon vietnē Kodi

>

Tātad, jūs esat instalējis Kodi savā Firestick vai viedajā ierīcē un esat gatavs skatīties TV tiešraidi. Problēma ir tā, ka tikai Kodi lejupielāde nedod jums tūlītēju piekļuvi TV tiešraidēm, filmām un mūzikai. Tā kā Kodi ir vienkārši atvērtā koda multivides atskaņotājs, tas ir jāiestata un jāpielāgo, lai faktiski apskatītu saturu. Tāpēc, lai patiesi izbaudītu Kodi un straumētu saturu, jums tajā ir jālejupielādē papildinājumi.

Papildinājumi ir tie, kas Kodi atdzīvina un ļauj lietotājiem skatīties TV šovus, sportu, filmas un daudz ko citu. Ir papildinājumi, kurus varat meklēt un lejupielādēt oficiālajā Kodi krātuvē, un tad ir trešo pušu Kodi papildinājumi, kurus bieži var brīvi lejupielādēt un instalēt. Ņemiet vērā, ka trešo pušu papildinājumi bieži satur pirātisku saturu, tāpēc atcerieties straumēt atbildīgi! Šajā rakstā jums parādīs, kā instalēt Chronos Kodi papildinājumu.

Chronos pievienojums ir funkcionāls, taču daudzas straumes nedarbosies

Droši izmantojiet Chronos on Kodi ar VPN

Pirms mēs ļaujamies Chronos Kodi pievienošanas instalēšanas procesam, ļoti ieteicams iestatīt VPN, ja plānojat straumēt saturu Kodi. Virtuālais privātais tīkls (VPN) ļauj droši un privāti straumēt saturu Kodi, savu identitāti un atrašanās vietu paslēpjot no interneta pakalpojumu sniedzējiem (ISP). Ja interneta pakalpojumu sniedzēji zina, ka straumējat saturu, viņi var samazināt jūsu savienojuma ātrumu un kontrolēt ienākošos un izejošos datus. VPN iegūšana neļaus interneta pakalpojumu sniedzējiem izjaukt jūsu saturu un ļaus jums arī apskatīt saturu, kas jūsu reģionā nav pieejams vai ir ģeogrāfiski bloķēts..

Jums ir pieejamas daudzas VPN opcijas, tomēr es izmantoju un iesaku ExpressVPN tā ātrākā ātruma un nulles žurnāla politikai. Jūs varat noklikšķināt ŠEIT lai saņemtu ExpressVPN par Kodi. Tas tiek nodrošināts ar 30 dienu naudas atgriešanas garantiju gadījumā, ja jums nepatīk viņu pakalpojumi (kas ir ļoti maz ticams).

  Sådan installeres Nole Cinema Addon på Kodi

Varat arī izlasīt mūsu rakstu par labākajiem Kodi VPN un iemesliem, kāpēc jums jāizmanto VPN.

Tagad, kad esat informēts par riskiem, kas saistīti ar Kodi, un VPN priekšrocībām, pievērsīsimies Chronos instalēšanas procesam Kodi.

Kā instalēt Chronos Kodi Addon

Chronos ir trešās puses papildinājums, kas pieejams lejupielādei vietnē Kodi un ļauj lietotājiem straumēt TV tiešraides programmas un sportu. Pielikumā ir iekļautas papildu kategorijas, piemēram, hokejs, koncerti, filmas, radio un citas. Chronos darbojas gandrīz gadu un ir pieejams neoficiālā Kodi krātuvē, kas pazīstama kā Skydarks repozitorijs. Lai sāktu darbu ar Chronos instalēšanu Kodi, vispirms ieteicams iespējot nezināmus avotus Kodi. Lai to izdarītu, jūs vēlaties:

  • Noklikšķiniet uz “Iestatījumi” saīsne sākuma ekrāna augšējā kreisajā stūrī (zobrata ikona)
  • Izvēlieties Sistēmas iestatījumi uz Kodi 17,6 vai Sistēma uz Kodi 18
  • Klikšķiniet uz Papildinājumi sānjoslā
  • Ritiniet līdz “Nezināmi avoti” un ieslēdziet to
  • Kad redzat brīdinājuma ziņojumu, atlasiet “Jā”

Kad Kodi esat iespējojis nezināmus avotus, varat atgriezties mājas lapā un noklikšķināt uz “Iestatījumi” ikona vēlreiz. Pēc noklikšķināšanas uz “Iestatījumi” (zobrata ikona), jūs vēlaties:

# 1. Atveriet Failu menedžeris

Chronos kodi addon

# 2. Kad esat atvēris failu pārvaldnieku, veiciet dubultklikšķi uz “Pievienot avotu” no kreisā sānu paneļa. Tam vajadzētu parādīt uznirstošo ekrānu, kas ir lasāms “Pievienot faila avotu.” Izvēlieties “” un Kodi tad lūgs jums Web adresi. Ievadiet šo tīmekļa adresi: http://www.skydarks.com/skydarks/

Kad esat pabeidzis, noklikšķiniet uz “Labi”, un jums vajadzētu būt iespējai mainīt avota nosaukumu. Pēc multivides faila nosaukuma ievadīšanas noklikšķiniet uz Labi, lai izietu no uznirstošā loga.

kā instalēt Chronos kodi papildinājumu

# 3. Atgriezieties Kodi sākuma ekrānā un noklikšķiniet uz “Papildinājumi” no kreisās puses izvēlnes. Lapā Papildinājumi atrodiet “Open Box” ikona ekrāna kreisajā pusē un noklikšķiniet uz tās, lai to atvērtu.

  Top 6 beste Kodi-alternatieven voor gebruik in 2023

kodi pakešu uzstādītājs

# 4. Pēc tam atlasiet “Instalēt no ZIP faila.”

instalēt no ZIP faila

# 5. Tas pamudinās atvērt jaunu logu ar nosaukumu “Instalēt no zip faila”, kurā būs redzami visi jūsu pievienotie avoti. Šeit jums vajadzētu redzēt savu failu “Sky Darks” un būs jānoklikšķina uz tā. Kad esat noklikšķinājis uz failu, tajā redzēsit vienu zip failu ar nosaukumu “repository.skydarks-x.x.x.zip.Noklikšķiniet uz šī faila, lai to instalētu.

Chronos kodi papildinājumu instalēšana

# 6. Pēc zip faila instalēšanas dodieties uz “Instalēt no krātuves”.

kodi instalēt no krātuves

# 7. Pēc tam jūs tagad varat atlasīt Skydarks krātuve. Pēc repozitorija izvēles dodieties uz “Video papildinājumi” un noklikšķiniet uz “Chronos.” Chronos lapā vienkārši atlasiet “Uzstādīt” (lapas apakšā), un jūs esat gatavs sākt skatīties saturu!

kā instalēt Chronos uz kodi

Perks no Chronos Kodi Addon

Chronos Kodi Addon ļauj lietotājiem straumēt daudzveidīgu saturu, nemaksājot par piekļuvi tam. Šī trešās puses pievienojumprogramma galvenokārt koncentrējas uz tiešraidi TV un sportu, taču tā lietotājiem piedāvā daudz vairāk satura. Pašlaik Chronos ir 70 tiešraides TV kanāli, bet lielākā daļa kanālu tiek piegādāti no Kanādas. Chronos nodrošina dažus starptautiskos kanālus no Austrijas un Vācijas, taču ņemiet vērā, ka daži no 70 kanāliem nedarbojas pareizi. Pašlaik Chronos saviem lietotājiem piedāvā šādas sporta programmas: MLB, UFC un NHL. Neuztraucieties NFL fani! Chronos ļauj lietotājiem straumēt dzīvos sporta veidus, piemēram, futbolu, basketbolu un motosportu.

Izmantojot Chronos Kodi Addon, lietotāji varēs baudīt apmēram 400 mūzikas mākslinieku mūzikas koncertus un, iespējams, pat sastapsies ar dažām mūzikas dokumentālajām filmām. Par laimi, visas ar mūziku saistītās saites pareizi darbojas papildinājumā. Filmas, kaut arī nesena kategorija, ir pieejamas arī Chronos ar 30 nesen izdotām filmām, kuras pašlaik var straumēt. Esiet piesardzīgs, straumējot filmu saturu (kā arī TV programmas), kurā vairums trešo pušu papildinājumu šāda satura iegūšanai bieži izmanto pirātiskus avotus. Lai arī Chronos ir jauns papildinājums Kodi un pašlaik iegūst vairāk satura, tas lietotājiem ir ātri kļuvis par populāru papildinājumu.!

  Mancave Sihirbazı Kodi Yapılarını Yükleme

Saistīts:

Kā instalēt Exodus Redux vietnē Kodi
Kā instalēt Exodus Kodi Addon
Kā notīrīt Kodi kešatmiņu
Kā instalēt Venom Kodi Addon

Noklikšķiniet šeit, lai nokļūtu slepenās auklas griešanas viltības tieši savā iesūtnē.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me