Kā instalēt Dzelzs MAN uz Kodi 17.6 Krypton

>

Šajā soli pa solim es jums parādīšu, kā instalēt Iron Man Addon ierīcē Kodi 17.6 Krypton for FireStick un PC. Rokasgrāmata darbosies arī citās ierīcēs, jo Kodi saskarne ir vienāda visām ierīcēm.


Šajā viedo sīkrīku laikmetā viedie televizori kļūst par vienu no daudzsološākajām ierīcēm. Jūs vairs nevarat piezvanīt uz televizoru, idiotu kasti. Katru dienu tiek pievienotas arvien jaunas funkcijas, lai padarītu to gudrāku. Jaunākā viedtālruņa izstrāde ir notikusi Amazon Fire Stick veidā.

Tagad, ja jums pieder viedais televizors, var droši uzskatīt, ka jums ir jāpārzina Amazon Fire Stick. Kaut kas mājas izklaidei ir piešķīris pilnīgi jaunu dimensiju. Ar to jūs varat piekļūt gandrīz visam tiešsaistē pieejamajam saturam HD vai FHD izšķirtspējā. Televizijā Amazon Fire ir daudz lietotņu, lai piekļūtu šim tiešsaistes saturam, no kuriem populārākais (iespējams) ir Kodi. Kopš darbības uzsākšanas tas ir visvairāk runāts par lietojumprogrammu, un tā joprojām gūst milzīgas atsauksmes. Bet tur ir mazs loms.

Kodi ir atkarīga lietojumprogramma. Tas nedarbojas pats par sevi, un jums būs nepieciešami papildinājumi, ja vēlaties skatīties filmas, reklāmkadrus, TV šovus, dziesmas utt..

Kopš Kodi parādīšanās arvien jauni papildinājumi tiek ieviesti arvien ātrāk. Un šodien mēs runāsim par IRON MAN papildinājumu, kas ir viens no labākajiem Kodi addons saimes jaunākajiem papildinājumiem. Tas ir pieejams no nulles tolerances (ZT) komandas, kas atbalsta arī The Dogs Bollocks Kodi Addon.

Pirms izpētīt detaļas par to, kā instalēt Iron Man uz Kodi 17.6, vispirms īsi apskatīsim, ko šis papildinājums var darīt.

IRON MAN Kodi Addon ir vislabāk piemērots filmu mīļotājiem. Papildus tam, ka jums ir dažādu žanru filmas, piemēram, Action, Komēdija, Šausmas, Bērni un Ģimene, jums ir arī iespēja skatīties filmas no IMDB top 250 saraksta. (Cilvēki, kuri tik ilgi vēlējās iekļūt sarakstā, tagad ir pienācis laiks.)

Pievilcīgi, kā izklausās, kad runa ir par filmām, šis papildinājums ļaus jums segt gandrīz jebko. Apskatīsim pakāpenisku instalēšanas procesu tagad.

Kā instalēt Dzelzs MAN pievienojumprogrammu Kodi 17.6

Tikai ātrs atgādinājums, pirms trešās puses papildinājuma instalēšanas Kodi jums jāļauj instalēt no nezināmiem avotiem. Būtu labāk, ja jūs to pārbaudītu vienu reizi pirms turpināt. Jūs atradīsit iespēju atļaut instalēšanu no nezināmiem avotiem sadaļā Iestatījumi->Sistēmas iestatījumi->Papildinājumi.

atļaut nezināmus avotus

Ja jūs to darāt pirmo reizi, jums tas jāapstiprina, brīdinājuma logā noklikšķinot uz pogas Jā. Kad esat to paveicis, varat doties uz Iron Man Addon instalēšanu.

# 1. Kodi sākuma ekrānā (kreisajā rūtī) noklikšķiniet uz Iestatījumu ikona un noklikšķiniet uz tā.

kodi iestatījumi

# 2. Iestatījumu panelī atrodiet failu pārvaldnieka ikonu - pašu pēdējo.

kodi failu pārvaldnieks

# 3. Noklikšķiniet uz “Pievienot avotu”.

pievienot repo avots kodi

# 4. Tūlīt parādīsies dialoglodziņš Pievienot faila avotu, un ekrānā tiks parādīts “Nav”. Noklikšķiniet uz tā.

noklikšķiniet neviens kodi

# 5. Ekrānā parādīsies jauns logs, kurā tiek lūgts ievadīt ceļu vai pārlūkot avota failu. Laukā URL ievadiet URL: http://repozip.zerotolerance.gq/ un noklikšķiniet uz Labi.

# 6. Atkal jūs atgriezīsities dialoglodziņā Pievienot avotu, un ievadītais URL aizstās nevienu. Pēc tam jums jāievada multivides avota nosaukums, tāpēc noklikšķiniet uz teksta lauka zem tā un ievadiet Nulle T teksta laukā un noklikšķiniet uz Labi. Pārbaudiet vēlreiz, kad esat pareizi aizpildījis visu informāciju, un pēc tam vēlreiz noklikšķiniet uz Labi.

kā uzstādīt dzelzs vīrs uz kodi

# 7. Tagad dodieties atpakaļ uz Kodi sākuma ekrānu. Kreisajā pusē esošajā panelī izvēlieties opciju Papildinājums. Zem pievienojumprogrammas loga noklikšķiniet uz paketes instalētāja (atvērtā lodziņa) ikonas.

kodi pakešu uzstādītājs

# 8. Nākamajā ekrānā izvēlieties opciju Instalēt no ZIP faila, lai turpinātu.

instalēt no ZIP faila

# 9. Parādīsies mapju saraksts, no kurām jums jāatrod Nulle T mapi un atveriet to.

# 10. Pēc mapes Zero T atvēršanas noklikšķiniet uz repository.zt-5.0.zip un gaidiet instalēšanas veiksmes ziņojumu.

instalējiet dzelzs cilvēka kodi no nulles tolerances krātuves

# 11. Vienreiz Instalēta nulles tolerances krātuve ekrānā tiek parādīts paziņojums, atveriet “Instalēt no krātuves”.

kodi instalēt no krātuves

# 12. Ekrānā parādīsies jauns logs ar instalēto krātuvju sarakstu jūsu lietotnē Kodi. Jums jāatrod Nulles tolerances krātuve un atveriet to.

nulles tolerances krātuve

# 13. Atveriet video papildinājumus > DZELZS VĪRS

dzelzs man kodi addon

# 14. Instalēšanas logs parādīsies uzreiz. Noklikšķiniet uz pogas Instalēt apakšējā labajā stūrī.

kā instalēt Kodi dzelzs cilvēks addon

# 15. Tagad jūs redzēsit, ka IRON MAN papildinājums sāk lejupielādi. Kad lejupielādes process ir pabeigts, Instalēts IRON MAN papildinājums ziņojums parādīsies ekrāna augšējā labajā stūrī. Tas nodrošinās, ka instalēšana ir veiksmīgi pabeigta, un tagad jūs varat sākt lietot IRON MAN Kodi Addon.

Pirms sākat straumēšanu ar Kodi Addons / Builds, es vēlos jūs brīdināt, ka viss, ko straumējat Kodi, ir redzams jūsu ISP un valdībai. Tas nozīmē, ka straumējot ar autortiesībām aizsargātu saturu (bezmaksas filmas, TV šovi, sports), iespējams, nonāksit juridisko problēmu lokā.

Kodi lietotājiem straumēšanas laikā ir ļoti ieteicams pievienot VPN. Kodi VPN apiet ISP ierobežošanu, valdības uzraudzību un populāro papildinājumu ģeogrāfiskos ierobežojumus. Es vienmēr savienoju ExpressVPN visās manās straumēšanas ierīcēs, un es iesaku jums rīkoties tāpat.

ExpressVPN ir ātrākais un drošākais VPN. Tas tiek nodrošināts ar 30 dienu naudas atdošanas garantiju. Nozīmē, jūs varat to brīvi izmantot pirmās 30 dienas, un, ja neesat apmierināts ar sniegumu (kas ir ļoti maz ticams), varat lūgt pilnu naudas atmaksu.

PIEZĪME: Mēs neveicinām autortiesību likumu pārkāpšanu. Bet kas notiks, ja jūs netīšām beigsit straumēt saturu no nelegāla avota? Ne vienmēr ir viegli pateikt atšķirību starp likumīgu un nelegālu avotu.

Tātad, pirms sākat straumēšanu Kodi, šeit ir aprakstīts, kā iegūt VPN aizsardzību trīs vienkāršās darbībās.

1. darbība: Iegūstiet ExpressVPN abonementu ŠEIT.

2. darbība: Klikšķis ŠEIT lai savā ierīcē lejupielādētu un instalētu lietotni ExpressVPN.

3. darbība: Noklikšķiniet uz ikonas Barošana, lai izveidotu savienojumu ar VPN serveri. Tas ir viss. Jūsu savienojums tagad ir drošs, izmantojot ātrāko un labāko Kodi VPN.

savienot expressvpn par kodi

Kā lietot papildinājumu IRON MAN Kodi

  1. Kodi sākuma ekrānā dodieties uz papildinājumiem > Video papildinājumi.
  2. Dodieties uz IRON MAN Addon.
  3. Noklikšķinot uz tā, jūs nonāksit nākamajā logā ar opciju Atvērt. Noklikšķiniet uz tā.
  4. Tas atvērs papildinājumu IRON MAN, un labajā panelī atradīsit dažādas iespējas SuperHero filmām, IMDB top 250 filmām, Movies by Years utt..
  5. Izvēlieties vienu, kuru vēlaties skatīties. Apsēdies. Paķeriet popkorna paciņu. Izbaudi.

Piezīme: Pārliecinieties, ka jūs nepārkāpjat nevienas autortiesības. Šie papildinājumi jāizmanto, lai skatītos publiskajā domēnā pieejamo saturu. Ja jūs pieķeraties skatīties ar autortiesībām aizsargātu saturu, jūs varat nonākt juridiskās nepatikšanās.

Dzelzs vīrs neinstalē Kodi

Dažreiz var gadīties, ka IRON MAN Kodi Addon nevarēs instalēt jūsu ierīcē. Nav jāuztraucas, jo to var pilnībā novērst.

  • Pirms sākat atkārtotu instalēšanu, vienkārši apskatiet savu tīklu. Dažreiz vājš vai nestabils tīkls var izraisīt nepilnīgu instalācijas failu lejupielādi.
  • Vēl viena metode ir pārbaudīt, vai esat ievadījis pareizo repo URL. Ja tur atrodat kļūdu, nekavējoties labojiet to ceļa laukā un atkārtoti instalējiet papildinājumu, izpildot iepriekšminētās darbības.
  • Ja nevarat pamanīt šādas kļūdas, mēģiniet notīrīt pagaidu un kešatmiņas failus. Tas padarītu lietotni svaigu, kā tā bija, kad tā pirmo reizi tika instalēta.
  • Dažreiz celtniecības kļūme var izraisīt arī instalēšanas kļūdas. Iemesls var būt trūkstošie vai nepilnīgi lejupielādētie faili. Tomēr, ja kļūda atkārtojas, instalējiet jaunu papildinājuma kopiju.

Es ceru, ka iepriekš minētais ceļvedis jums noderēs. Ja jūs nevarat instalēt Iron Man Kodi Addon, komentējiet zemāk, un es jums palīdzēšu.

Saistīts:

Kā Jailbreak Fire Stick
Kā atpūsties Kodi vietnē FireStick
Kā instalēt Exodus vietnē Kodi
Kā instalēt Fire TV Guru Build

Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me