Kā instalēt Kodi Addon kopēšanu un ielīmēšanu

>

Šajā rokasgrāmatā es jums parādīšu, kā instalēt papildinājumu Kopēt UN Ielīmēt Kodi. Zemāk aprakstītā metode darbojas tieši tāpat kā visās Kodi Krytpon atbalstītajās platformās, piemēram, FireStick, Android mobilajos tālruņos, Windows PC, Mac un vairāk.

Kopēt un ielīmēt ir Kodi papildinājums, lai skatītos bezmaksas filmas. Šim papildinājumam nav obligāti jābūt līdzīgai kolekcijai kā citiem papildinājumiem. Tas vairāk koncentrējas uz filmām, izmantojot TV šovus. Tā ir arī organizējusi filmu nosaukumus dažās unikālās kategorijās, piemēram, Reddit top 250, Alien Movies, Martial Arts, Witches utt. Addon ir daudz satura un tiek ienestas labas kvalitātes straumes no dažādiem serveriem.

Faktiski tieši atšķirīgā filmu kolekcija un organizācija izraisīja manu interesi par Copy and Paste Kodi papildinājumu. Kad es vairāk izpētīju addon, man tas sāka patikt vairāk. Šeit ir daudz lietu, ko nevaru atrast nekur citur. Tāpēc es jutos spiests to dalīties ar jums. Tas drīz būs starp mūsu labākajiem Kodi papildinājumiem. Tātad, šeit ir rokasgrāmata par to, kā instalēt papildinājumu Kopēt un Ielīmēt Kodi.

Atjauninājums: kopēšana un pievienošana pievienojumprogrammai ir noņemta no Maverick Repo. Tas vairs nav pieejams.

Kā instalēt kopēšanu un ielīmēšanu Kodi

Kopēt un ielīmēt ir trešās puses papildinājums. Kodi noklusējuma drošības mehānisms ir paredzēts, lai novērstu trešo pušu spraudņu vai papildinājumu instalēšanu. Bet jūs varat viegli apiet šo noteikumu, veicot nelielas izmaiņas drošības iestatījumos. Veiciet šīs izmaiņas tikai tad, ja esat pārliecināts, ka instalējamais papildinājums ir drošs. Labās ziņas ir tas, ka pievienošana kopēšanai un ielīmēšanai Kodi ir droša.

Tas ir tas, kas jums jādara:

1. Savā ierīcē palaidiet lietotni Kodi un pēc tam sākuma ekrānā noklikšķiniet uz opcijas Iestatījumi. Šī ikona izskatās kā zaglis un ir novietota sākuma ekrāna augšējā kreisajā stūrī.

kā instalēt kodi un ielīmēt

2. Pēc tam vēlaties noklikšķināt uz “Sistēmas iestatījumi”.

kodi sistēmas iestatījumi

3. Kad redzat šo ekrānu, kreisajā kolonnā / sānjoslā atlasiet “Papildinājumi”. To darot, loga labajā pusē redzēsit opciju Nezināmi avoti. Šai opcijai ir slēdzis, kas jāpārvieto pozīcijā ON (ja tas vēl nav). Tātad, ieslēdziet Nezināmos avotus

Kodi nezināmi avoti

4. Ko jūs redzēsit tālāk, ir šāds brīdinājuma ziņojums. Tā kā kopēšana un ielīmēšana ir drošs Kodi papildinājums, varat ignorēt šo ziņojumu un noklikšķināt uz “Jā”, lai turpinātu

kodi nezināmu avotu apstiprinājums

Tagad varat instalēt papildinājumu Kopēt un Ielīmēt Kodi.

Būtu laba ideja atspējot Nezināmos avotus, kad esat instalējis šo papildinājumu.

Procesa pārskats

Pirms sākam instalēšanas darbības, ļaujiet man ātri pārskatīt procesu, lai jūs zināt, ko gaidīt. Šis būs trīsdaļīgs process, kurā es apskatīšu jūs:

1. daļa: Pievienojiet avotu Kodi (kas tiks izmantots repozitorija instalēšanai)

2. daļa: Instalējiet MaverickTV repozitoriju no avota (repo tiks izmantots, lai instalētu papildinājumu Copy and Paste Kodi)

3. daļa: Instalējiet kopēšanas un ielīmēšanas pievienošanu Kodi no MaverickTV repo

Ļaujiet man tagad jums iepazīties ar instalēšanas procedūru pa daļai un soli pa solim.

Uzmanību KODI lietotājiem: Izlasiet pirms turpināšanas

Kodi papildinājumi / būvējumi piedāvā neierobežotu straumēšanas saturu, taču tas var arī jūs satraukt juridiskās nepatikšanās, ja tiek straumētas bezmaksas filmas / TV pārraides / sports. Kodi lietotājiem tiek stingri ieteikts vienmēr savienot VPN, straumējot tiešsaistē. Labs Kodi VPN slēpj jūsu identitāti, apiet valdības uzraudzību, ģeogrāfiski bloķētu saturu un ISP droseļvārstu (kas arī palīdz straumēšanai bez buferiem).

Es izmantoju ExpressVPN, kas ir ātrākais un drošākais VPN. Tas ir ļoti viegli instalējams jebkurā ierīcē, ieskaitot Amazon FireStick. Jūs saņemat 3 mēnešus bez maksas un ietaupāt 49% no gada plāniem. Tam ir arī 30 dienu naudas atdošanas garantija. Ja neesat apmierināts, vienmēr varat lūgt naudas atmaksu.

Noklikšķiniet ŠEIT, lai iegūtu 3 mēnešus bezmaksas un ietaupītu 49% no ExpressVPN

Lasīt: Kā instalēt un izmantot Kodi VPN

1. daļa: pievienojiet avotu Kodi

Veiciet šādas darbības:

1. darbība: Palaidiet Kodi un, kad redzat sākuma ekrānu, noklikšķiniet uz ikonas “Iestatījumi”

kā instalēt kopēšanu un ielīmēšanu kodi

2. darbība: Nākamajā logā noklikšķiniet uz opcijas Failu pārvaldnieks.

kodi failu pārvaldnieks

3. darbība: Tagad dodieties uz priekšu un noklikšķiniet uz Pievienot avotu. 

pievieno avotu kodi

4. darbība: Kad redzat šo logu, noklikšķiniet uz

kopēt un ielīmēt kodi addon 

5. darbība: Tagad jūs redzēsit logu, kā parādīts zemāk esošajā attēlā. Precīzi ierakstiet http://mavericktv.net/mavrepo/ vai nu izmantojot ekrāna tastatūru, vai jebkuru citu ievades ierīci, kuru jūs, iespējams, izmantojat, piemēram, tastatūru.

Ievadot šo URL, jūs vēlēsities pārliecināties, ka nerastas kļūdas. Kad izdarīts, noklikšķiniet uz Labi

kodi copy and paste addon

6. darbība: Tagad ievadiet vārdu, ar kuru vēlaties identificēt šo avotu. Nosaukums tiks ierakstīts failā ar nosaukumu “Ievadiet šī multivides avota vārdu”

Par avota vārdu es izvēlos Maverick. Noklikšķiniet uz “Labi” vēl vienu reizi

kodi nokopējiet un ielīmējiet addon avota URL

Tagad tas pievieno avotu. Pāriesim uz nākamo daļu

2. daļa: instalējiet MaverickTV repozitoriju no avota

Repozitorijs ir vairāku papildinājumu resursdators. MaverickTV repozitorijā atrodas kopēšanas un ielīmēšanas Kodi pievienojumprogramma un daudzas citas.

Instalējiet šo repo šādi:

1. darbība: Atgriezieties Kodi sākuma ekrānā vēl vienu reizi. Tagad kreisajā sānjoslā noklikšķiniet uz “Papildinājumi”

kodi addons iestatījumi

2. darbība: Tagad vēlaties noklikšķināt uz opcijas “Pakešu instalētājs” augšējā kreisajā stūrī. Kā redzat attēlā zemāk, šī ikona izskatās kā atvērta rūtiņa

kodi pakešu uzstādītājs

3. darbība: Tagad atveriet “Instalēt no ZIP faila”

kodi instalēt no zip faila

4. darbība: Jums vajadzētu būt iespējai redzēt avota vārdu, kurā esat pievienojis 1. daļa: 6. solis. Kā es to nosaucu par Maverick, tas parādās sarakstā (skat. Attēlu zemāk).

Noklikšķiniet uz tā.

kopēt un ielīmēt pievienojumprogrammu Maverick repo

5. darbība: Pēc tam nākamajā logā vajadzētu redzēt zip failu. Tā nosaukums ir “repository.maverickrepo-x.x.zip”

x.x ir versijas numurs, un tas var mainīties vēlāk. Iet uz priekšu un noklikšķiniet uz šī zip faila

kopējiet un ielīmējiet kodi addon zip failu

6. darbība: Tagad vienkārši pagaidiet, līdz tiek parādīts paziņojums “MaverickTV Repo pievienojumprogramma instalēta” (jūs to redzēsit ekrāna augšējā labajā stūrī)

kā instalēt maverick tv repo

Tas instalē MaverickTV repo Kodi. Tagad redzēsim, kā no tā iegūt papildinājumu Kopēt un Ielīmēt Kodi.

3. daļa: Instalējiet papildinājumu Kopēt un Ielīmēt 

Šīs darbības ir šādas:

1. darbība: Ja jūs joprojām atrodaties ekrānā, kur mēs atstājām 2. daļa: 6. solis pēc tam noklikšķiniet uz “Instalēt no krātuves”. Ja nē, dodieties uz Kodi sākuma ekrānu un pēc tam pārejiet uz Papildinājumi> Un pēc tam noklikšķiniet uz “Instalēt no krātuves”

instalēt no Kodi krātuves

2. darbība: Noklikšķiniet uz MaverickTV repo

maverick krātuve

3. darbība: Noklikšķiniet uz Video papildinājumi

kopēt un ielīmēt pievienojumprogrammu

4. darbība: Sarakstā noklikšķiniet uz papildinājuma Kopēt un ielīmēt

kā pievienot kopiju un ielīmēt

5. darbība: Kad redzat šo ekrānu, noklikšķiniet uz pogas Instalēt. Poga atrodas labajā apakšējā stūrī

kā instalēt kopēšanu un ielīmēšanu

6. darbība: Viss, kas jums jādara, ir jāgaida, līdz tiek parādīts paziņojums “Kopēt un ielīmēt pievienojumprogrammu instalēta”

kodi copy and paste addon

7. darbība: Tagad dodieties atpakaļ uz sākuma ekrānu un dodieties uz Papildinājumi > Video papildinājumi. Starp citiem papildinājumiem (ja jums tāds ir) atradīsit Kodi papildinājumu Kopēt un Ielīmēt.

kā izmantot kopiju un ielīmēt pievienojumprogrammu kodi

Dodieties uz priekšu un atveriet papildinājumu un izbaudiet iecienīto saturu.

Secinājums

Kā jūs, iespējams, pamanījāt, daudzi pievienojumprogrammas ir pārtraukušas darbību vai arī ir pārtraukušas straumēšanas saišu atgūšanu novēloti. Tas ir iemesls, kāpēc ir kļuvis vēl svarīgāk atjaunināt tos papildinājumus, kas faktiski darbojas. Par laimi, kopēšana un ielīmēšana Kodi pievienojumprogramma ir viena no darbīgajām, un jūs to varat instalēt no Maverick krātuves. Man vajadzēja mazāk nekā 5 minūtes, lai instalētu papildinājumus, un mani pārsteidza tā kolekcija. Patiesībā tajā ir arī daži retro sīkumi, kurus es daudzās vietās neatradu. Iet uz priekšu un izmēģiniet to.

Saistīts:

Kā instalēt Kodi uz Fire Stick
Kā Jailbreak Amazon Fire Stick
Kā instalēt cCloud Kodi Addon
Kā instalēt Exodus Redux Kodi Addon

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me