Kā instalēt Neptune Rising vietnē Kodi

>

Šajā rokasgrāmatā es jums pastāstīšu, kā instalēt Neptune Rising ierīcēs Kodi 18.3 / 18.2 Leia un Kodi Krypton 17.6. Šajā ceļvedī redzamie attēli ir no Kodi Kriptona, bet tie attiecas arī uz Kodi Leia. Vislabākais Kodi (agrāk pazīstams kā XBMC) ir tas, ka tam ir precīzi vienāds interfeiss visās platformās. Tātad, ja jūs izmantojat datoru, Android TV lodziņu, Nvidia Shield vai Fire TV Stick, tas pats ceļvedis darbosies arī jums.

Neptune Rising ir Kodi papildinājums, kas darbojas gluži kā filmu un TV šovu meklētājprogramma. Tam ir dažādas sadaļas 80. gadu filmām, jaunākajām filmām, gangsteru filmām utt., Kas ir patiešām noderīgi, lai atrastu īsto meklēto. Tas ir viens no vecākajiem darbības papildinājumiem. Pat ja Neptune Rising joprojām nodrošina straumēšanu, tā nav visdrošākā. Tur ir vairāki labākas kvalitātes papildinājumi, kurus izpētīt. Jūs varat apskatīt mūsu labāko Kodi papildinājumu sarakstu.

Piezīme: Fire Stick triki neatzīst autortiesību pārkāpumus. Mēs iesakām lietotājiem izmantot šo papildinājumu, lai skatītos tikai filmas / TV pārraides, kas ir pieejamas publiskajā domēnā. Ar autortiesībām aizsargāta satura skatīšanās bez atļaujas ir nelikumīga, un jūs varat nonākt juridisku problēmu lokā.

Tagad, kad jūs zināt, kas ir Neptune Rising Addon, sāksim ar pakāpenisko instalēšanas rokasgrāmatu.

: Neptune Rising ir sens papildinājums, kuru droši vien izstrādātāji vairs neuztur. Jūs varat izmēģināt kādu no citiem papildinājumiem no mūsu labāko Kodi papildinājumu saraksta. 

Kā instalēt Neptune Rising Kodi Addon

Pirms mēs sākam ar faktiskajiem soļiem, lūdzu, savā Kodi lietotnē ieslēdziet “Nezināmi avoti”. Ja jūs to nezināt, to var izdarīt, dodoties uz Iestatījumi > Sistēmas iestatījumi (vai sistēma Kodi 18)> Papildinājumi > Nezināmi avoti. Kad “Nezināmi avoti” ir ieslēgti, rīkojieties šādi.

Uzmanību KODI lietotājiem: Izlasiet pirms turpināšanas

Kodi papildinājumi / būvējumi piedāvā neierobežotu straumēšanas saturu, taču tas var arī jūs satraukt juridiskās nepatikšanās, ja tiek straumētas bezmaksas filmas / TV pārraides / sports. Kodi lietotājiem tiek stingri ieteikts vienmēr savienot VPN, straumējot tiešsaistē. Labs Kodi VPN slēpj jūsu identitāti, apiet valdības uzraudzību, ģeogrāfiski bloķētu saturu un ISP droseļvārstu (kas arī palīdz straumēšanai bez buferiem).

Es izmantoju ExpressVPN, kas ir ātrākais un drošākais VPN. Tas ir ļoti viegli instalējams jebkurā ierīcē, ieskaitot Amazon FireStick. Jūs saņemat 3 mēnešus bez maksas un ietaupāt 49% no gada plāniem. Tam ir arī 30 dienu naudas atdošanas garantija. Ja neesat apmierināts, vienmēr varat lūgt naudas atmaksu.

Noklikšķiniet ŠEIT, lai iegūtu 3 mēnešus bezmaksas un ietaupītu 49% no ExpressVPN

Lasīt: Kā instalēt un izmantot Kodi VPN

1. solis: Kodi sākuma ekrāna augšējā kreisajā stūrī noklikšķiniet uz ikonas Iestatījumi (cog).

neptūna pieaugošo kodi iestatījumi

2. solis: Atveriet failu pārvaldnieku un pēc tam veiciet dubultklikšķi uz “Pievienot avotu”.

pievienot repo avotu neptūna pieaugošajam kodi papildinājumam

3. solis: tiks atvērts uznirstošais lodziņš. Šeit jūs noklikšķiniet uz “Nav” un pēc tam ierakstiet MRFreeWorld Reop lejupielādes URL - http://legionworldtv.com/zips/ un ierakstiet “brīvā pasaule”Nosaukuma laukā.

Kā uzstādīt Neptune pieaug

Šeit ievadīsit vārdu

Neptūna Rising repo

4. solis: dodieties atpakaļ uz Kodi mājas lapu un kreisajā sānjoslā noklikšķiniet uz izvēlnes “Papildinājumi”.

neptūna celšanās filmas addon

5. solis: Tagad noklikšķiniet uz lodziņā esošās formas ikonas (pakotņu uzstādītājs) Kodi mājas lapas augšējā kreisajā stūrī.

kodi pakešu uzstādītājs

6. solis: atveriet “Instalēt no ZIP faila”. Tagad atlasiet “brīvā pasauleUn pēc tam noklikšķiniet uz krātuve.mrfreeworld.zip kā parādīts zemāk redzamajos attēlos.

kā iegūt Neptūnu

Neptūna Rising kodi addon

7. solis: Pagaidiet kādu laiku un jūs saņemsit paziņojumu, ka MR FREEWORLD papildinājums ir instalēts. Kad tas paziņo, jūs varat pāriet pie nākamās darbības.

kodi neptūns aug

8. darbība: atveriet “Instalēt no krātuves” un atveriet “MR FREEWORLD”

instalēt Neptūnu, kas pieaug no brīvā pasaules repo

9. solis: tagad atveriet mapi “Video pievienojumprogrammas” un atlasiet papildinājumu “Neptune Rising”.

Neptūna pieaugošie video papildinājumi

Neptūna celšanās

10. darbība: noklikšķiniet uz pogas “Instalēt”.

kā instalēt Neptūna pieaugošo Kodi pievienojumprogrammu

Ja jūs izmantojat Kodi Leia, noklikšķiniet uz Labi, kad parādās uznirstošais logs ar “papildu papildinājumu” sarakstu, kas tiks instalēts kopā ar Neptune Rising.

11. solis: pagaidiet kādu laiku, un jūs saņemsit paziņojumu “Instalēts papildinājums Neptune Rising”. Ja instalēšana neizdodas kļūdas Atkarības dēļ, es to pieminēju šīs rokasgrāmatas nākamajā sadaļā. Turpiniet lasīt.

Neptune Rising neizdevās instalēt atkarību

Es esmu saņēmis dažus jautājumus par Neptune Rising Add-on, ka viņi saskaras ar kļūdu “Neizdevās instalēt atkarību.” Es apspriedu šo problēmu ar vairākiem lietotājiem un uzzināju, ka problēma ir atrisināta gandrīz visiem, vienkārši pārinstalējot Add- ieslēgts Jums jādara: noņemiet avota repo URL, noņemiet MrFreeWorld krātuvi, izejiet no Kodi. Tagad sāciet instalēšanas procesu no šīs rokasgrāmatas 1. darbības.

Lai noņemtu avota repo URL, dodieties uz Iestatījumi > Failu menedžeris. Atlasiet avotu un labo klikšķi, ja izmantojat datoru, ilgi nospiediet, ja izmantojat skārienierīci, vai nospiediet FireStick tālvadības ierīces izvēlnes pogu. Tagad noklikšķiniet Noņemt avotu

Lai noņemtu MrFreeWorld krātuvi, dodieties uz Kodi sākuma ekrāns > Papildinājumi > Mani papildinājumi >Papildinājumu krātuve > Freeworld kungs > Atinstalēt

Vēl viens veids, kā novērst atkarības kļūdu, ir instalēt pakta papildinājumu. Pakts nāk ar vairākām atkarībām, kurām parasti trūkst citu papildinājumu.

Ja joprojām saņemat kļūdu, šeit ir mans ceļvedis, kā novērst kļūdu, kas ļāva instalēt atkarību no Neptune Rising vai kāda cita papildinājuma. Ja jūs joprojām nevarat to labot, dariet to zināmu zemāk esošajos komentāros.

Izpētiet Neptūna pieaugošo Kodi Addonu

Tagad, kad esat instalējis Neptune Rising vietnē Kodi 17.6, papildinājumam varat piekļūt, dodoties uz Kodi mājas lapu > Papildinājumi > Video papildinājumi.

kā izmantot Neptūna pieaugošo kodi papildinājumu

Tiklīdz jūs atvērsit papildinājumu, jūs redzēsit dažādas mapes filmām, TV šoviem, IMDB sarakstam utt. To varēsit izpētīt atbilstoši savām vēlmēm..

neptūns pieaug kodi

Ja rodas buferizācijas problēmas, veiciet tālāk norādītās darbības, kā novērst buferizācijas problēmas Kodi.

Neptūna līmeņa celšanās Nav pieejama straume

Kā jūs zināt, Neptune Rising ir tikai meklētājprogramma, kas meklē straumes no dažādiem avotiem. Iespējams, ka dažām filmām / TV šoviem nav pieejamu straumju, tāpēc šādā gadījumā straumēm nav pieejama kļūda. Es iesaku jums mēģināt spēlēt citu izrādi un redzēt, vai jūs joprojām saņemat kļūdu. Droši vien tam vajadzētu darboties labi, taču, ja joprojām neredzat nevienu straumi, jums vajadzētu iztīrīt Addon kešatmiņu.

Atveriet papildinājumu Neptune Rising, dodieties uz “Rīki” un noklikšķiniet uz “Notīrīt kešatmiņu”. Kad tas prasa apstiprinājumu, noklikšķiniet uz “jā”. Tagad restartējiet Kodi un mēģiniet spēlēt vēlreiz. Es ceru, ka tam vajadzētu darboties.

notīriet kešatmiņu uz Neptūna pieaugošā kodi papildinājuma

Ja tas joprojām nedarbojas, izmēģiniet citus papildinājumus no mūsu labāko Kodi papildinājumu saraksta.

Neptūna pieaugošās buferizācijas problēmas

Kodi buferizēšana ir bieži sastopama, taču nomākta problēma, kas jānovērš vienmērīgai straumēšanas pieredzei. Vairāki lietotāji ir ziņojuši par bufera problēmām Neptune Rising Addon. Tātad, ja jūs esat viens no viņiem, es iesaku jums izmēģināt Real Debrid, kas piedāvā daudz jaunu straumēšanas avotu, kas darbojas nevainojami pat tad, ja spēlējat 1080p izšķirtspēju.

Pārbaudiet arī to, kā iegūt subtitrus, un iestatiet Trakt ar Kodi.

Ja rodas kādas problēmas, uzstādot Neptune Rising vietnē Kodi / Fire Stick, dariet to zināmu komentāros. Labprāt palīdz ��

Noklikšķiniet šeit, lai nokļūtu slepenās auklas griešanas viltības tieši savā iesūtnē.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me