Kā instalēt Planet MMA vietnē Kodi

>

Šajā rokasgrāmatā es jums parādīšu, kā instalēt Planet MMA ierīcēs Kodi 18.4 Leia un Kodi 17.6 Krypton. Ceļvedis darbosies visu veidu Kodi ierīcēs, ieskaitot Amazon Fire TV Stick, personālos datorus un viedtālruņus.

Jūs atradīsit daudz Kodi papildinājumu filmām un TV šoviem. Jūs atradīsit arī dažus sporta papildinājumus, kas aptver vairākus populārus sporta veidus. Bet Planet MMA ir vienīgais papildinājums, kas ir veltīts MMA un piedāvā visaptverošu šī sporta veida atspoguļojumu. Šis papildinājums agrāk bija pazīstams kā UFC Finest. Tomēr dažu iemeslu dēļ UFC Finest bija jāslēdz. Par laimi tas ir atgriezts ar citu vārdu un pilnīgi jaunā iepakojumā. Ne tikai pievienojumprogrammas saskarnē ir redzama pārveidošana, bet arī ir pievienotas vairākas jaunas straumes no pēdējiem notikumiem līdz pagātnes televīzijas pārraidēm. Ir daudz straumju ar MMA saistītiem TV šoviem, spēļu pārklājumiem, dokumentālajām filmām un citiem UFC notikumiem. Tas patiesi ir cienasts visiem tur esošajiem MMA faniem.

: Planētas MMA tiek izslēgta. Lūdzu, izmēģiniet citus sporta un cīkstoņu papildinājumus mūsu labāko Kodi papildinājumu sarakstā.

Šajā rokasgrāmatā es iepazīstināšu jūs ar Planētas MMA instalēšanas procesu Kodi. Tā kā Kodi ir vienāds interfeiss visās platformās, šīs rokasgrāmatas instrukcijas ir piemērojamas FireStick, PC, Android viedtālruņiem, Android TV un visām citām atbalstītajām ierīcēm.

Kā instalēt planētas MMA Kodi Addon

Tā kā Planet MMA ir trešās puses pievienojumprogramma, pirms Planet MMA Kodi Addon lejupielādes un instalēšanas jums būs jāatļauj nezināmi avoti..

Lūk, kā lietot Kodi lietotni Nezināmi avoti.

  • Atveriet iestatījumus (cog icon)
  • Kriptonā noklikšķiniet uz “System Settings” vai Kodi Leia uz “System”
  • Kreisajā sānjoslā atveriet “Papildinājumi”
  • Labajā pusē ieslēdziet “Nezināmi avoti”

Tagad jūs esat uzstādījis instalēt Planet MMA Kodi. Veiciet tālāk norādītās darbības.

Atveriet sadaļu Iestatījumi (cog icon)

kodi iestatījumi

Atveriet failu pārvaldnieku > Pievienot avotu

pievienot repo avots kodi

Noklikšķiniet uz “Nav” un ierakstiet šo One Nation Repo URL: http://onenation.info/Repo/

Ierakstiet “OneNation”Nosaukuma laukā. Jūs varat izvēlēties citu vārdu, taču mēģiniet to saglabāt atbilstošu, lai vēlāk to varētu atpazīt.

kā instalēt planētas mma kodi addon

Atgriezieties Kodi mājaslapā un kreisajā sānjoslā noklikšķiniet uz izvēlnes “Papildinājumi”

Noklikšķiniet uz Package Installer (lodziņa formas ikona ekrāna augšējā kreisajā stūrī)

kodi pakešu uzstādītājs

Atveriet “Instalēt no ZIP faila” un noklikšķiniet uz “OneNation”, ko esat pievienojis iepriekš.

kā instalēt planētas mma uz kodi

Klikšķis "repository.onenation-x.x.x.zipUn labajā augšējā labajā stūrī gaidiet panākumu paziņojumu.

instalēt planētu mma kodi

Atveriet “Install from Repository” un noklikšķiniet uz “OneNation” repo.

instalējiet planētas mma no pārākuma repozitorija

Tagad noklikšķiniet uz Video papildinājumi  > Planētas MMA

planēta mma wwe cīņa kodi addon

Noklikšķiniet uz Install (Instalēt), lai lejupielādētu un instalētu Planet MMA Kodi Addon

kā instalēt planētas mma kodi papildinājumu, lai skatītos tiešās wwe cīņas

Noklikšķiniet uz Labi uzvednē ar papildu pievienojumprogrammu sarakstu (tikai Kodi Leia)

Ekrāna augšējā labajā stūrī gaidiet dažas sekundes, līdz tiek parādīts paziņojums par panākumiem.

Dodieties atpakaļ uz Kodi mājas lapu, un sadaļā “Papildinājumi” atradīsit Planētas MMA pievienojumprogrammu.

Pirms sākat straumēšanu ar Kodi Addons / Builds, es vēlos jūs brīdināt, ka viss, ko straumējat Kodi, ir redzams jūsu ISP un valdībai. Tas nozīmē, ka straumējot ar autortiesībām aizsargātu saturu (bezmaksas filmas, TV šovi, sports), iespējams, nonāksit juridisko problēmu lokā.

Kodi lietotājiem straumēšanas laikā ir ļoti ieteicams pievienot VPN. Kodi VPN apiet ISP ierobežošanu, valdības uzraudzību un populāro papildinājumu ģeogrāfiskos ierobežojumus. Es vienmēr savienoju ExpressVPN visās manās straumēšanas ierīcēs, un es iesaku jums rīkoties tāpat.

ExpressVPN ir ātrākais un drošākais VPN. Tas tiek nodrošināts ar 30 dienu naudas atdošanas garantiju. Nozīmē, jūs varat to brīvi izmantot pirmās 30 dienas, un, ja neesat apmierināts ar sniegumu (kas ir ļoti maz ticams), varat lūgt pilnu naudas atmaksu.

PIEZĪME: Mēs neveicinām autortiesību likumu pārkāpšanu. Bet kas notiks, ja jūs netīšām beigsit straumēt saturu no nelegāla avota? Ne vienmēr ir viegli pateikt atšķirību starp likumīgu un nelegālu avotu.

Tātad, pirms sākat straumēšanu Kodi, šeit ir aprakstīts, kā iegūt VPN aizsardzību trīs vienkāršās darbībās.

1. darbība: Iegūstiet ExpressVPN abonementu ŠEIT.

2. darbība: Klikšķis ŠEIT lai savā ierīcē lejupielādētu un instalētu lietotni ExpressVPN.

3. darbība: Noklikšķiniet uz ikonas Barošana, lai izveidotu savienojumu ar VPN serveri. Tas ir viss. Jūsu savienojums tagad ir drošs, izmantojot ātrāko un labāko Kodi VPN.

savienot expressvpn par kodi

Planētas MMA papildinājums nedarbojas

Planētas MMA Kodi pievienošana tika izslēgta ne pārāk sen, un tā bija pilnībā pārstājusi darboties. Bet izstrādātāji to ir atkārtoti ieviesuši, un tagad tā ir pilnībā darboties spējīga. Ja jūs mēģinātu izmantot Planet MMA laikā, kad tas tika izslēgts, tas nebūtu darbojies. Tā kā tas atkal darbojas, dodieties uz priekšu un instalējiet to, ievērojot iepriekš sniegtos norādījumus. Tam jāstrādā!

Ja esat to atkārtoti instalējis un tas joprojām nedarbojas, tas, iespējams, varētu būt saistīts ar servera problēmu. Planētas MMA ir stabils papildinājums, un servera problēmas nav tik bieži sastopamas. Bet servera problēmas arī nepastāv. Ja problēmu rada serveris, vienīgā iespēja ir gaidīt, kamēr tā atkal darbosies. Labā ziņa ir tā, ka šādi jautājumi bieži ir īslaicīgi un izstrādātāji ātri par tiem rūpējas.

Papildinājumu problēmas ne vienmēr ir saistītas ar serveri. Dažreiz problēmas ir lokālas un ir jānovērš ierīcē. Piemēram, Planet MMA nedarbosies, ja tā nav instalēta pareizi. Vai arī pastāv iespēja, ka kāds papildinājuma fails ir bojāts. Vietējās problēmas var novērst, izmantojot dažus kopīgus labojumus.

Kad papildinājums vispār nedarbojas, izejiet no Kodi lietojumprogrammas un mēģiniet pārstartēt ierīci. Ir zināms, ka pārstartēšana novērš vairākas problēmas, pat šķietami sarežģītas. Ierīces restartēšana atsvaidzina operētājsistēmu, notīra nekārtības atmiņā un atsvaidzina arī lietotnes..

Ja pārstartēšana nedarbojas, būtu ieteicams atinstalēt un atkārtoti instalēt lietotni Planet MMA. Ja fails ir bojāts vai tas nav pareizi instalēts agrāk, par problēmu rūpēsies lietotnes atkārtota instalēšana. Atveriet Kodi sākuma ekrānu un dodieties uz Papildinājumi > Mani papildinājumi. Šeit atlasiet lietotni Planet MMA un nospiediet pogu Atinstalēt. Tagad atkārtoti instalējiet lietotni, izpildot iepriekš sniegtos norādījumus.

Planētas MMA netiek instalēta Kodi

Vienā no iepriekšminētajām instalēšanas darbībām jums jāievada avota vai repo URL, no kura instalēsit Planet MMA. URL norāda uz vietu, kur repozitorijs tiek saglabāts serverī. Ir svarīgi pareizi ievadīt URL, pretējā gadījumā tas nenorāda uz repo pareizo servera atrašanās vietu. Visbiežākais iemesls, kāpēc papildinājums netiktu instalēts Kodi, ir tas, ka lietotāji bieži URL ievada nepareizi.

Tātad, mēģiniet pārinstalēt lietotni un pārliecinieties, vai URL esat ievadījis tieši tā, kā parādīts.

Protams, servera problēmas nevar izslēgt, ja rodas instalēšanas problēmas. Ja problēma ir servera galā, jūs, iespējams, nevarēsit iziet soli, kurā pievienojat avotu, pat ja pareizi ievadāt URL. Tā rezultātā krātuve netiks instalēta, un galu galā jūs nevarēsit iegūt Planet MMA. Kā jau minēts, servera jautājumos vienīgais risinājums ir gaidīšana.

Ierīces atsāknēšana ir arī iespēja, kuru vēlaties apsvērt. Tas var atrisināt problēmu.

Ja nekas nedarbojas, jums, iespējams, būs jāatiestata Kodi uz rūpnīcas noklusējuma iestatījumiem. Atiestatot Kodi, tiks izdzēsti visi dati, ieskaitot jūsu papildinājumus un iestatījumus. Varat arī dublēt Kodi, lai varētu atjaunot daļu datu. Jūs varat sekot manam ceļvedim, lai instalētu Kodi vietnē FireStick.

Neizdevās instalēt atkarības ir vēl viena problēma, ar kuru jūs varat saskarties. Lai parūpētos par šo problēmu, iepazīstieties ar mūsu ceļvedi par to, kā novērst atkarības instalēšanu neizdevās.

Secinājums

Ja esat MMA ventilators, jums patiks Planet MMA pieredze Kodi. Tas, iespējams, ir vienīgais Kodi papildinājums, kas veltīts visam, kas ir MMA. Sākot no augsta profila maču ierakstiem un beidzot ar dokumentālajām filmām un UFC notikumu atspoguļojumu, šeit atradīsit visu. Planet MMA uz laiku tika izslēgta, bet tagad tā ir izveidota un darbojas un šķiet stabila. Iet uz priekšu un izmēģiniet to!

Noklikšķiniet šeit, lai nokļūtu slepenās auklas griešanas viltības tieši savā iesūtnē.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me