Kā instalēt Slamious Kodi Build

>

Šajā rokasgrāmatā jūs iemācīsities instalēt Slamious Build on Kodi. Šeit sniegtās darbības darbojas ar FireStick, Mac, Linux, Windows, Mobiles, Raspberry Pi un citām ierīcēm.

Slamious nāk no lielā Slamious Wizard kataloga. Kaut arī Slamious Wizard ir daudz veidotu, Slamious Kodi būve skaidri izceļas. Šī pārdomāti izstrādātā konstrukcija ir lieliski piemērota ne tikai iesācējiem, bet arī pieredzējušiem lietotājiem.

Kompilācija rūpējas par visām jūsu straumēšanas vajadzībām, izmantojot galvenos Kodi papildinājumus, kas jau ir iepriekš instalēti. Lietotājam draudzīgs interfeiss nodrošina, ka, pētot būvi un pārvietojoties tajā, jums nekad nerodas grūtības. Gandrīz viss nepieciešamais jau ir pieejams galvenajā ekrānā.

Kad es sāku izmantot šo būvi, man bija skaidrs, ka es jums uzrakstīšu rokasgrāmatu un iekļaušu to mūsu labāko Kodi veidotāju sarakstā..

Pirms turpināt, lūdzu, noklikšķiniet šeit, lai izlasītu mūsu atrunu.

Kā uzinstalēt Slamious Build uz Kodi

Instalācijas instalēšanas process ir viegls, taču parasti tas prasa ilgu laiku. Sadalīsim to divās plašās daļās, lai jums būtu vieglāk sekot. Lūk, ko mēs darīsim:

1. daļa: Atļaut būves no nezināmiem avotiem (priekšnoteikums)
2. daļa: Instalējiet Slamious Kodi Build

Tagad mēs varam sākt ar katru daļu atsevišķi.

Uzmanību: Kodi Builds nodrošina neierobežotu straumēšanas saturu, taču tas var arī jūs sagādāt juridiskas nepatikšanas. Kodi lietotājiem, lai straumētu filmas / TV šovus / sportu, ir jāizmanto VPN, lai slēptu savu identitāti. Turklāt daudzi populārie papildinājumi ir ģeogrāfiski bloķēti, un darbam būs nepieciešams VPN.

Es personīgi izmantoju un iesaku ExpressVPN kas ir vislabākais Kodi VPN. Jūs varat saņemt 3 mēnešus bez maksas un ietaupīt 49% no gada plāniem.

1. daļa: atļaujiet nezināmus avotus

Slamious ir trešās puses Kodi būvētājs. Mēģinot instalēt šādu būvi, Kodi iekšējās drošības sistēma neļaus jums to izdarīt. Tas ir paredzēts, lai pārliecinātos, ka neviena ļaunprātīga programma netiek instalēta automātiski. Slamious būvēt ir droša. Tāpēc mēs apiet šo ierobežojumu, rīkojoties šādi:

# 1: piekļuve Iestatījumi no Kodi lietojumprogrammas sākuma ekrāna. Šī opcija ir atrodama augšējā kreisajā stūrī

kā uzstādīt slamious būvēt uz kodi

Nr. 2: atveriet vienumu Sistēma nākamajā ekrānā

slamious būvēt uz kodi

# 3: tas, kas jums jāizvēlas tagad, ir kreisajā pusē esošais vienums Papildinājumi. To darot, labajā pusē redzat saistītās iespējas. Viens no tiem ir Nezināmi avoti. Šī ir iespēja, kuru vēlaties pārliecināties, vai tā ir ieslēgta. Ieslēdziet tā slēdzi un ieslēdziet to, ja tas ir izslēgts

kā uzstādīt slamious būvēt uz kodi

# 4: Kad šis brīdinājums tiek parādīts ekrānā, dodieties uz priekšu un noklikšķiniet . Atkal jūs ignorējat šo brīdinājumu, jo Slamious Kodi būvēt ir simtprocentīgi drošs.

slamious būvēt uz kodi

2. daļa: Instalējiet Slamious Build uz Kodi

Tagad jūs varat instalēt versiju Kodi. Instalēšanas process ietvers avota ceļa / saites pievienošanu, Slamious Wizard instalēšanu un visbeidzot Slamious Kodi būves instalēšanu. Mēs aprakstīsim visu sekojošajās darbībās:

# 1: piekļūstiet Kodi Iestatījumi atkal

kā uzstādīt slamious būvēt uz kodi

# 2: Tagad dodieties uz Failu menedžeris un atveriet to

slamious būvēt kodi

# 3: izvēlieties opciju Pievienot avotu nākamajā logā (abās pusēs)

slamious kodi būvēt

# 4: dodieties uz priekšu un noklikšķiniet šajā uznirstošajā logā

slamious build kodi

# 5: Kad tiek prasīts, norādītajā apgabalā ievadiet šo saiti: http://slamiousbuilds.com/repo

Klikšķis labi lai turpinātu

kodi slamious būvēt

# 6: Tagad iezīmējiet apgabalu, kurā tas lūdz ievadīt multivides avota nosaukumu. Ievadiet vārdu, kuru varat atcerēties. Jūs varat ienākt slamious kā es to izdarīju

Klikšķis labi

slamious būvēt uz kodi

Jūs esat veiksmīgi pievienojis avota saiti. Tagad mēs pārejam pie nākamās daļas: Instalējiet Slamious Wizard

# 7: Tagad dodieties atpakaļ uz Kodi iestatījumiem un noklikšķiniet Papildinājumi

Piezīme: Ja jūs joprojām izmantojat Kodi 17.6, dodieties uz sākuma ekrānu un noklikšķiniet uz Papildinājumi, pēc tam augšējā kreisajā stūrī sekojoša lodziņa ikona.

slamious būvēt uz kodi

# 8: atveriet opciju Instalēt no zip faila

kā uzstādīt slamious būvēt uz kodi

# 9: dodieties uz priekšu un noklikšķiniet slamious vai iepriekš izvēlētu vārdu

slamious būvēt uz kodi

# 10: Tagad jums vajadzētu redzēt zip failu šajā ekrānā. Noklikšķiniet uz tā. Tas ir nosaukts Slamious Repo.zip

kā panākt, ka slamious balstās uz kodi

# 11: pagaidiet Apkaunojošais repo Papildinājums ir instalēts ziņa. Tas tiek parādīts augšējā labajā stūrī.

drausmīgs būves uzstādīšanas ceļvedis

# 12: Tagad noklikšķiniet Instalējiet no krātuves

# 13: noklikšķiniet uz Apkaunojošais repo

drausmīgs būves uzstādīšanas ceļvedis

# 14: noklikšķiniet uz Programmu papildinājumi

kā uzstādīt slamious būvēt uz kodi

# 15: Atveriet Apkaunojošais burvis

slamious kodi būvēt

# 16: noklikšķiniet uz Uzstādīt

lejupielādēt slamious build on kodi

# 17: pagaidiet Slamious Wizard Add-on ir instalēts ziņa

soļi, lai instalētu slamious būvēt uz kodi

# 18: noklikšķiniet uz Atlaist kad tiek parādīta šī uzvedne

slamious kodi būvēt

# 19: Tagad jūs varat redzēt uznirstošo logu ar iestatījumu kopu. Klikšķis Turpināt.

soļi apkaunojošai kodai

# 20: Tagad jūs redzat šo uznirstošo logu. Klikšķis Izveidot izvēlni un sāciet instalēt Slamious Kodi build (pāriet uz 23. darbību).

Tomēr, ja jūs noklikšķinājāt uz Ignorēt un jums tagad ir jāpiekļūst izvēlnei Slamious build, rīkojieties nākamie divi soļi

kodi slamious būvēt

Nr. 21: dodieties uz Kodi sākuma ekrānu un dodieties uz Papildinājumi > Programmu papildinājumi. Šeit jūs atradīsit Slamious vedni. Noklikšķiniet uz tā!

slamious būvēt uz kodi

# 22: Tālāk noklikšķiniet Veido

slamious būvēt uz kodi

# 23: Tagad šeit ir jums izvēlne Slamious Build. Noklikšķiniet uz Apkaunojoši būvēt

kā uzstādīt slamious būvēt uz kodi

# 24: Jums jāizvēlas starp Svaiga instalēšana un standarta instalēšana

Svaiga instalēšana vienmēr ir mana personīgā izvēle, jo es uzskatu, ka jebkura būve darbojas labāk, ja tā ir instalēta Kodi no nulles

slamious būvēt

# 25: Ja jūs izvēlējāties svaigu instalēšanu, Kodi apstiprinās, vai vēlaties turpināt savu izvēli. Klikšķis Turpināt jūsu piekrišanai

slamious kodi būvēt

# 26: Slamious Wizard vispirms ātri notīra Kodi un pēc tam sāks lejupielādēt Slamious Kodi Build. Parasti tas prasa divas līdz trīs minūtes. Tomēr tas var atšķirties atkarībā no tīkla savienojuma un ierīces specifikācijas

lejupielādēt slamious build on kodi

# 27: Kad instalēšana ir pabeigta, jums tiks jautāts, vai vēlaties instalēt kādu Slamious Kodi būvēšanas motīvu. Rakstot šo rokasgrāmatu, ir 2 tēmas. Varat turpināt instalēt motīvu vai arī izlaist šo darbību un instalēt motīvu vēlāk. Es izvēlos pēdējo.

Klikšķis Motīvu atcelšana

uzstādot slamious būvēt uz kodi

# 28: Tagad noklikšķiniet Piespiest Aizvērt kad tas tiek prasīts

piespiest tuvu kodi

Tas ir veids, kā jūs instalējat Slamious build uz Kodi no Slamious Wizard.

Pirms sākat straumēšanu ar Kodi Addons / Builds, es vēlos jūs brīdināt, ka viss, ko straumējat Kodi, ir redzams jūsu ISP un valdībai. Tas nozīmē, ka straumējot ar autortiesībām aizsargātu saturu (bezmaksas filmas, TV šovi, sports), iespējams, nonāksit juridisko problēmu lokā.

Kodi lietotājiem straumēšanas laikā ir ļoti ieteicams pievienot VPN. Kodi VPN apiet ISP ierobežošanu, valdības uzraudzību un populāro papildinājumu ģeogrāfiskos ierobežojumus. Es vienmēr savienoju ExpressVPN visās manās straumēšanas ierīcēs, un es iesaku jums rīkoties tāpat.

ExpressVPN ir ātrākais un drošākais VPN. Tas tiek nodrošināts ar 30 dienu naudas atdošanas garantiju. Nozīmē, jūs varat to brīvi izmantot pirmās 30 dienas, un, ja neesat apmierināts ar sniegumu (kas ir ļoti maz ticams), varat lūgt pilnu naudas atmaksu.

PIEZĪME: Mēs neveicinām autortiesību likumu pārkāpšanu. Bet kas notiks, ja jūs netīšām beigsit straumēt saturu no nelegāla avota? Ne vienmēr ir viegli pateikt atšķirību starp likumīgu un nelegālu avotu.

Tātad, pirms sākat straumēšanu Kodi, šeit ir aprakstīts, kā iegūt VPN aizsardzību trīs vienkāršās darbībās.

1. darbība: Iegūstiet ExpressVPN abonementu ŠEIT.

2. darbība: Klikšķis ŠEIT lai savā ierīcē lejupielādētu un instalētu lietotni ExpressVPN.

3. darbība: Noklikšķiniet uz ikonas Barošana, lai izveidotu savienojumu ar VPN serveri. Tas ir viss. Jūsu savienojums tagad ir drošs, izmantojot ātrāko un labāko Kodi VPN.

savienot expressvpn par kodi

Pārskats par Slamious Kodi būvi

Kad būvēšana ir instalēta, varat tai piekļūt, atkārtoti atverot Kodi lietojumprogrammu. Jums tiks parādīts šāds sākuma ekrāns:

kā izmantot slamious būvēt uz kodi

Ja šī ir pirmā darbība, lūdzu, pārliecinieties, ka dažām minūtēm ļaujat atjaunināt tās papildinājumus, spraudņus un iestatījumus. Tomēr tas prasa mazliet, lai pārliecinātos, ka vēlāk jūsu versija darbojas nevainojami.

Tālāk ir norādītas kategorijas Slamious būve galvenajā ekrānā, kas ļauj nekavējoties sākt straumēšanu:

  • Filmas
  • TV pārraide
  • Tiešraide
  • Sports
  • Bērni
  • Mūzika

Šīs kategorijas ir sakārtotas galvenā ekrāna galvenās izvēlnes joslā. Izvēloties kategoriju, apakšizvēlnes joslā tiek parādīta attiecīgā opcija. Piemēram, iepriekš redzamajā ekrānuzņēmumā es izvēlējos Filmas un apakšizvēlnes joslu aizpildīja saistītās opcijas, ieskaitot video papildinājumus, jaunos laidienus utt..

Ja vēlaties izpētīt visu iepriekš instalēto pievienojumprogrammu sarakstu, kas nāk ar Slamious Kodi versiju, varat doties uz papildinājumiem > Video papildinājumi no sākuma ekrāna galvenās izvēlnes.

Šeit ir saraksts ar dažiem populārajiem video papildinājumiem, kas pieejami ar Slamious:

  • Joda
  • cCloud TV
  • SportsDevil
  • Burvju pūķis

izmantojot slamious būvēt uz kodi

Spriedums

Apkaunojošais vednis ir uzņēmējs vairāk nekā divpadsmit versiju. Esmu izmēģinājusi daudzus un uzskatu, ka Slamious ir viens no viņu labākajiem. Vispirms runāsim par papildinājumiem, kas ir viens no ļoti svarīgajiem Kodi veidošanas aspektiem. Slamious iepakojumā ir daudz iepriekš ielādētu papildinājumu, kā es uzskaitīju iepriekš. Tas ļauj straumēt šovus, filmas, sportu, TV tiešraidi un daudz ko citu.

Izbūves lietotāja interfeiss ir vienkāršs un tomēr pievilcīgs. Slamious Kodi būve ir šķidra un ļauj jums atvieglot navigāciju. Kopumā tas ir paredzēts lielai lietotāju pieredzei. Arī būve ir viegla, tāpēc darbojas bez problēmām arī ierīcēs ar mazu RAM.

Saistīts:

Kā instalēt Kodi vietnē FireStick
Kā atjaunināt Kodi
Kā lietot Kodi
Kā atiestatīt Kodi

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me