Kā instalēt un iestatīt Trakt vietnē Kodi

>

Šajā rakstā mēs uzzināsim, kā instalēt un iestatīt Trakt vietnē Kodi 18.5 & zemākas versijas. Trakt ir trešās puses pakalpojums, kas uzrauga jūsu skatīto un sinhronizē to ar jūsu Trakt kontu. Šajā rokasgrāmatā parādīto metodi var izmantot visām Kodi atbalstītajām ierīcēm, ieskaitot FireStick, Windows PC, Android utt.

Kas ir Trakt uz Kodi?

Trakt ir tiešsaistes platforma, kas integrējas ar Kodi un kodē skatītās filmas un TV pārraides. 'Scrobbling' nozīmē vienkārši sekot līdzi skatītajam. Šis rīks reģistrē jūsu skatīšanās aktivitātes un palīdz jums atrast jaunu saturu, pamatojoties uz jūsu vēsturi. Tomēr Trakt ir kas vairāk nekā tikai rekordists. Tas arī ļauj jums izveidot savienojumu ar cilvēkiem no visas pasaules, kuriem ir līdzīgas intereses.

Trakt ne tikai reģistrē to, ko jūs jau esat noskatījies, bet arī palīdz izveidot kontrolsarakstu par visu, ko vēlaties skatīties. Tā ir taisnība, ka jūs varat pievienot papildinājumus izlasei, bet, ja ir iespējots Kodi Trakt papildinājums, jūsu vienīgais novērošanas saraksts ir automātiski pieejams visiem papildinājumiem. Citiem vārdiem sakot, jums nav jāuztur saraksts atsevišķi katram papildinājumam. Vēl viena laba lieta Trakt ir tā, ka jums nav nepieciešams Kodi, lai izveidotu vai uzturētu novērošanas sarakstu. Viss, kas jums nepieciešams, ir ierīce ar interneta savienojumu, ar kuru jūs varat doties uz Trakt.tv vietni un pieteikties savā kontā.

Un neaizmirsīsim, ka Trakt ir vairāku platformu pakalpojums un atbalsta vairākas lietotnes. Viss, kas kodēts no vienas ierīces, tiek sinhronizēts ar jūsu Trakt kontu un pieejams visās ierīcēs, kurās jūs izmantojat šo pakalpojumu. Jums vienkārši jāpārliecinās, ka esat pierakstījies Trakt visās ierīcēs ar vienu kontu.

Kā instalēt Trakt vietnē Kodi

Tagad iemācīsimies, kā reģistrēties Trakt, kā instalēt Trakt Kodi un kā iestatīt Trakt Kodi. 

Trakt ir freemium pakalpojums. Trakt bezmaksas versija ir atbalstīta ar reklāmām. Plāniem, sākot no USD 2,50 mēnesī, plāniem varat iegādāties VIP piemaksu pakalpojumu bez reklāmām.

Reģistrējieties Trakt.TV kontam

Vispirms jums būs jāpiesakās Trakt.tv kontā. Jūsu konts saglabās visus datus, kurus esat sinhronizējis ar Kodi un citām lietotnēm. Šeit ir norādītas darbības, lai reģistrētos kontam.

1. darbība: piekļūstiet https://www.trakt.tv jebkuram datoram vai mobilajam pārlūkam. Kad galvenā lapa tiek ielādēta, noklikšķiniet uz saites Pievienoties Trakt bez maksas

kā instalēt trakt uz kodi

2. solis: ievadiet savu e-pasta adresi un izvēlieties lietotājvārdu un paroli.

3. solis: Lai turpinātu, noklikšķiniet uz pogas “Pievienoties Trakt”

Piezīme. Varat reģistrēties arī savā sociālā multivides kontā, tostarp Twitter, Facebook vai Google

trakt kodi

4. solis. Nākamajā lapā ievadiet personisko informāciju, ieskaitot redzamo vārdu, atrašanās vietu, dzimumu, dzimšanas datumu.

5. darbība: noklikšķiniet uz “Nākamais solis”

kodi trakt

6. solis: nākamais, ko vēlaties darīt, ir atlasīt iecienītākos žanrus no saraksta. Kad esat pabeidzis, noklikšķiniet uz Nākamais solis.

trakt par kodi

7. darbība. Nākamajā lapā jūs varētu pievienot filmas un TV pārraides, kuras esat skatījies (vai šobrīd skatāties). Jūs varat izvēlēties neko nepievienot. Vēlreiz noklikšķiniet uz Nākamais solis

pievienot trakt kodi

8. darbība: ja vēlaties kopīgot savas aktivitātes sociālajā medijā, noklikšķiniet uz Pievienoties blakus vajadzīgajai platformai. Ja nevēlaties dalīties ar savām darbībām, neizvēlieties nevienu sociālo mediju platformu. Noklikšķiniet uz Nākamais solis vēl vienu reizi

kas ir trakt uz kodi

9. solis: ja vēlaties saņemt push paziņojumus, atlasiet vienu no pieejamajām iespējām. Lai turpinātu, noklikšķiniet uz “Turpināt informācijas paneli”.

trakt.tv

Jūs esat veiksmīgi reģistrējies Trakt pakalpojumiem un izveidojis kontu. Tagad mēs uzzināsim, kā instalēt Trakt vietnē Kodi.

Darbības Trakt instalēšanai Kodi

Trakt Kodi ir daļa no oficiālā Kodi papildinājumu krātuves. Tas nozīmē, ka šis pakalpojums ir oficiāli pieejams Kodi, un jums nav jāieslēdz Nezināmi avoti.

Kodi papildinājumu krātuve ir iepriekš instalēta kopā ar Kodi.

Lai iegūtu Trakt for Kodi, rīkojieties šādi:

1. solis: pārliecinieties, ka atrodaties Kodi sākuma ekrānā. Tagad kreisajā panelī / sānjoslā noklikšķiniet uz “Papildinājumi”

trakt kodi

2. solis: pēc tam ekrāna augšējā kreisajā stūrī noklikšķiniet uz atvērtā lodziņa ikonas (saukta arī par pakešu instalētāju)

pakotņu uzstādītājs

3. darbība: kad redzat šādas iespējas, noklikšķiniet uz “Instalēt no krātuves”

instalēt no Kodi krātuves

4. solis: dodieties uz priekšu un nākamajā logā noklikšķiniet uz “Kodi Add-on repository”.

Piezīme: Ja neesat instalējis nevienu papildu trešo personu krātuvi, šeit neredzēsit Kodi papildinājumu krātuvi. Tā vietā krātuves iespējas tiks atvērtas tieši (skatiet attēlu nākamajā darbībā). Ja neredzat šo krātuvi, pārejiet pie nākamās darbības.

Kā redzat, esmu uzstādījis citas krātuves, tāpēc šeit ir uzskaitīts Kodi papildinājumu krātuve

kodi addon repozitorijs

5. darbība: nākamais noklikšķiniet uz “Programmu papildinājumi”

kā pievienot trakt par kodi

6. darbība: ritiniet uz leju un noklikšķiniet uz “Trakt”

Iespējams, redzēsit arī “Trakt.tv List Manager”; tur ir jāinstalē.

kā nokļūt trakt uz kodi

7. darbība. Tagad labajā apakšējā stūrī noklikšķiniet uz Instalēt

kā instalēt trakt uz kodi

Piezīme: Kodi 18, noklikšķinot uz Instalēt, redzēsit uznirstošo logu. Klikšķis labi šajā uznirstošajā logā

8. darbība: pagaidiet paziņojumu “Trakt papildinājums ir instalēts”. Tas parādīsies augšējā labajā stūrī

trakt par kodi

9. darbība: Kodi Trakt papildinājums tiek veiksmīgi instalēts. Tagad dodieties atpakaļ uz Kodi sākuma ekrānu un dodieties uz Papildinājumi> Programmu papildinājumi. Jūs atradīsit šeit uzskaitīto Trakt papildinājumu

trakt kodi

Tagad mēs uzzināsim, kā konfigurēt Trakt vietnē Kodi.

Uzmanību KODI lietotājiem: Izlasiet pirms turpināšanas

Kodi papildinājumi / būvējumi piedāvā neierobežotu straumēšanas saturu, taču tas var arī jūs satraukt juridiskās nepatikšanās, ja tiek straumētas bezmaksas filmas / TV pārraides / sports. Kodi lietotājiem tiek stingri ieteikts vienmēr savienot VPN, straumējot tiešsaistē. Labs Kodi VPN slēpj jūsu identitāti, apiet valdības uzraudzību, ģeogrāfiski bloķētu saturu un ISP droseļvārstu (kas arī palīdz straumēšanai bez buferiem).

Es izmantoju ExpressVPN, kas ir ātrākais un drošākais VPN. Tas ir ļoti viegli instalējams jebkurā ierīcē, ieskaitot Amazon FireStick. Jūs saņemat 3 mēnešus bez maksas un ietaupāt 49% no gada plāniem. Tam ir arī 30 dienu naudas atdošanas garantija. Ja neesat apmierināts, vienmēr varat lūgt naudas atmaksu.

Noklikšķiniet ŠEIT, lai iegūtu 3 mēnešus bezmaksas un ietaupītu 49% no ExpressVPN

Lasīt: Kā instalēt un izmantot Kodi VPN

Kā iestatīt Trakt uz Kodi

Jums būs jāautorizē Trakt on Kodi divos līmeņos. Pirmkārt, jums ir jākonfigurē Trakt pievienojums Kodi. Otrkārt, jums būs jāautorizē Trakt katram pievienojumam.

Apskatīsim abus pa vienam.

Atļaut Trakt Kodi Addon

No Kodi sākuma ekrāna dodieties uz Papildinājumi > Mani papildinājumi

kā izveidot trakt uz kodi

Pēc tam noklikšķiniet uz “Programmu papildinājumi”

kā instalēt trakt uz kodi

Noklikšķiniet uz “Trakt”

izveidojot trakt uz kodi

Apakšā noklikšķiniet uz pogas Konfigurēt

lūk, kā konfigurēt trakt kontu uz kodi

Tiks parādīts logs ar nosaukumu “Iestatījumi - Trakt”.

Piezīme: Varat arī doties uz papildinājumiem > Programmējiet papildinājumus no Kodi sākuma ekrāna un ar peles labo pogu noklikšķiniet uz Trakt ikonas. Kad parādās konteksta izvēlne, noklikšķiniet uz Iestatījumi un atkal tiks atvērts logs Iestatījumi - Trakt

trakt kodi

Trakt Kodi iestatījumu logā pārliecinieties, ka kreisajā pusē ir atlasīta cilne Vispārīgi.

Noklikšķiniet uz opcijas “Kā pilnvarot trakta pievienošanu, lai piekļūtu savam trakt.tv kontam?”

kodi trakt

Jūs redzēsit dialoglodziņu “Trakt konta autorizācija” ar QR skenēšanas kodu un burtciparu aktivizācijas kodu. Varat integrēt Trakt uz Kodi, izmantojot vienu no tām.

Ja jūs izmantojat Trakt mobilo lietotni, skenējiet to no lietotnes un autorizācija notiks uzreiz.

trakt aktivizcijas kods uz kodi

Ja jūs izmantojat Trakt tīmekļa pakalpojumu, dodieties uz vietni https://www.trakt.tv/activate. Pierakstieties ar savu Trakt kontu, kuru izveidojāt iepriekš, un ievadiet kodu, kas tiek parādīts Kodi logā (skatiet attēlu zemāk).

Noklikšķiniet uz “Turpināt”

trakta atļauja

Apstipriniet savu nodomu, nākamajā ekrānā noklikšķinot uz pogas “Jā”, kurā jums jautās “Vai atļaut Trakt for Kodi izmantot jūsu kontu?”

trakt aktivacija kodi

Kad esat veiksmīgi aktivizējis Trakt vietnē Kodi, jūs redzēsit šādu paziņojumu

aktivizēt trakt kodi

Tagad atgriezieties Kodi un atkal atveriet Trakt iestatījumus. Kad esat veiksmīgi aktivizējis Kodi ar Trakt kontu, augšpusē redzēsit sava Trakt konta vārdu.

kā instalēt trakt uz kodi

Autorizējiet Trakt katrā Kodi papildinājumā atsevišķi

Pirmkārt, jums jāpārliecinās, vai jums ir viens no Trakt iespējotajiem Kodi papildinājumiem (jā! Ne visi papildinājumi atbalsta Trakt). Par laimi, vairums populāro papildinājumu, piemēram, Exodus Redux, Yoda, Exodus, atbalsta Trakt.

Tātad, šeit ir aprakstīts, kā jūs varat atļaut Trakt on Kodi pievienojumprogrammas līmenī

Atveriet Kodi sākuma ekrānu un dodieties uz Papildinājumi > Mani papildinājumi. Tagad noklikšķiniet uz “Video papildinājumi”. Šeit redzēsit visu savu video papildinājumu sarakstu.

Noklikšķiniet uz papildinājuma, kuru vēlaties integrēt ar Trakt. Es izvēlos Exodus

trakt izceļošanai

Nākamajā ekrānā noklikšķiniet uz pogas Konfigurēt

izceļošanas trakt

Kreisajā panelī atlasiet opciju “Konti”

kā instalēt trakt uz kodi

Tagad sadaļā Trakt noklikšķiniet uz “Autorizācija…”

trakt par kodi

Tagad jūs redzēsit uznirstošo logu, kurā tiks lūgts apmeklēt vietni https://trakt.tv/activate un ievadīt parādīto kodu.

Dodieties uz priekšu un aktivizējiet papildinājumu tā, kā jūs iepriekš esat autorizējis Trakt

trakt uz kodi

Kad autorizācija būs pabeigta, sadaļā Trakt redzēsit savu Trakt konta nosaukumu (skat. Attēlu zemāk)

trakt kodi

Kā iegādāties Premium Trakt kontu bez reklāmām

Ja vēlaties iegūt pieredzi bez reklāmām, varat abonēt kādu no VIP plāniem. Trakt ir divi VIP plāni:

  1. 2,50 USD mēnesī: Šis plāns piedāvā piekļuvi visām VIP funkcijām
  2. 5 USD mēnesī: Izmantojot šo plānu, jūs saņemat visas VIP iespējas un izpilddirektora kredītu

Lai abonētu VIP plānu, piesakieties savā Trakt kontā vietnē https://www.trakt.tv un augšpusē noklikšķiniet uz VIP saites. Maksājumu var veikt, izmantojot PayPal vai kredītkartes / debetkartes.

kā instalēt trakt uz kodi

Iesaiņošana

Tagad, kad savā Trakt kontā ir integrēts Kodi Trakt papildinājums, varat sākt skatīties savas iecienītās filmas un TV šovus. Trakt darbosies fonā un mierīgi sinhronizēs jūsu aktivitātes. Bet jūs varat arī mainīt iestatījumus, lai jūs tiktu informēts katru reizi, kad Kodi notiek Trakt aktivitātes. Trakt pakāpeniski iemācīsies jūsu skatīšanās paradumus un attiecīgi ieteiks filmas un TV šovus. Dodieties uz https://www.trakt.tv un pārskatiet visu, ko Trakt ir izsekojis jums.

Saistīts:

Kā instalēt Kodi vietnē FireStick
Kā instalēt Real Debrid uz Kodi
Kā instalēt VPN vietnē FireStick
Kā novērst Kodi buferizācijas problēmas
Kā labot Neizdevās instalēt atkarību no Kodi

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me