Kā instalēt un izmantot Real-Debrid uz Kodi / Firestick

>Šajā rokasgrāmatā es jums parādīšu, kā iestatīt un izmantot Real-Debrid ierīcēs Kodi 18.5 Leia un Kodi 17.6 Krypton un FireStick. Kad pievienojat Real Debrid Kodi vai FireStick lietotnēm, jūs iegūstat daudz jaunu straumju konkrētai filmai vai TV šovam. Tas, iespējams, ir vispopulārākais multihoster, kas tiek atbalstīts Kodi platformā, un ir saderīgs ar gandrīz visiem regulāri izmantotajiem papildinājumiem. Real Debrid vietnē Kodi un FireStick piedāvā arī daudz Full HD straumes avotu, ko neatradīsit nekur citur. Tas varētu vienkārši pilnībā pārveidot jūsu Kodi pieredzi. Real-Debrid pati par sevi nav papildinājums, bet gan rīks, lai atvieglotu neierobežotu lejupielādi, izmantojot jau izmantotos papildinājumus. Izlasiet visu ceļvedi, lai baudītu bezmaksas HD straumēšanu, izmantojot Kodi.

Ir zināms, ka Kodi nodrošina kvalitatīvu saturu simtiem mitinātāju no visas pasaules. Viss, kas jums jādara, ir instalēt Kodi un konfigurēt dažus no labākajiem kodi papildinājumiem. Šie papildinājumi darbojas kā apkopotāji un ļauj piekļūt vairākām straumēšanas saitēm pieprasītajiem videoklipiem. Kodi platformā tiek atbalstīti veseli apkopotāju papildinājumi. Vietnē Kodi ir bez maksas pieejamas vairākas stundas izklaides.

Tas ir lieliski! Bet ir neliela problēma. Jūs, iespējams, pamanījāt, ka lielākajai daļai pieejamo straumi jūsu iecienītākajai filmai vai TV seriālam ir zema izšķirtspēja. Jūs atradīsit daudz saimnieku, kas piedāvā 720p vai zemāku kvalitāti. Tomēr ir grūti atrast 1080p pilnas HD straumēšanu. Pat ja ir pilnas HD straumes, tās lielākoties nedarbojas. Tā kā mūsu aparatūra un displeja tehnoloģijas attīstās, mūsu interneta savienojumi kļūst ātrāki un pasaule jau palielina 4K izšķirtspēju, daudzi no mums nesamierināsies ar neko citu kā vismaz 1080 pilna HD izšķirtspēja. Šeit attēlā nonāk Real Debrid.

Tas pats attiecas arī uz FireStick lietotnēm. Lai arī jūs varat skatīties saturu, izmantojot bezmaksas straumēšanas saites, tie ne vienmēr ir uzticami. Tomēr, izveidojot pārī atbalstītās lietotnes ar Real Debrid, jūsu skatīšanās pieredze dramatiski uzlabojas.

Kas ir Real-Debrid

īsts debrid

Real Debrid ir daudzfunkcionāls pastiprinātājs, kas saviem abonentiem piedāvā piekļuvi premium straumēšanas avotiem, kurus citi lietotāji nevar iegūt. Uzņēmums sevi reklamē kā “Neierobežotu lejupielādētāju”, kas ļauj optimizēt lejupielādes ātrumu pilnībā, izmantojot jūsu interneta savienojuma potenciālu, un dod jums piekļuvi premium resursdatoriem. Ja Real-Debrid ir iespējots, jūsu sarakstam būs pievienoti daudz jaunu (un nekad iepriekš neredzētu) straumēšanas avotu.

Ņemiet vērā, ka Real Debrid NAV papildinājums; tas vienkārši ir vairāku personu pastiprinātājs, kas esošajam sarakstam pievieno papildu avotus. Lai tas darbotos, jums jau jābūt vismaz vienam no papildinošajiem papildinājumiem. Par laimi, Real Debrid atbalsta vairāki labākie Kodi papildinājumi, piemēram, Exodus Redux, Neptune Rising un vairākas FireStick lietotnes, ieskaitot Cinema HD, Bee TV, CatMouse APK un citas.

Ja jūs meklējat vairāk jaunu un strādājošu avotu pilnīgai HD straumēšanai, ātrdarbīgai lejupielādei un Kodi buferizācijas problēmu novēršanai, Real-Debrid ir tas, ko jūs vēlētos apsvērt. Šis pakalpojums darbojas ar dažādām multivides platformām. Šajā rokasgrāmatā mēs uzzinām, kā lietot Real Debrid uz Kodi. Sekojiet līdzi!

Kā izveidot reālu Debrid kontu tiešsaistē

Vispirms mums tiešsaistē jāreģistrējas Real Debrid pakalpojumiem un jāizveido konts. Jums būs nepieciešams šis konts, lai aktivizētu Real Debrid vietnē Kodi (par to sīkāk runāsim vēlāk). Vispirms iemācīsimies reģistrēties Real Debrid.

Pirms reģistrējaties Real-Debrid, Es gribētu jums pastāstīt kaut ko tādu, ko vairums cilvēku nezina. Lietotāju vidū pastāv kļūdains uzskats, ka, kad viņi izmanto Real-Debrid, viņu straumēšanas aktivitātes ir privātas, jo viss notiek caur Real-Debrid serveriem. Tomēr, ja apmeklējat Real-Debrid konfidencialitātes politiku, tajā skaidri norādīts, ka tā reģistrē lietotāju datus, piemēram, IP adresi, ģeogrāfisko atrašanās vietu un lejupielādes darbības. Turklāt tā paziņo, ka juridisku iemeslu dēļ tā varētu atklāt lietotāju datus. Zemāk ir Real-Debrid privātuma politikas ekrānuzņēmums, kas ņemts no tās vietnes.

īsta debrid privātuma politika

Ja vēlaties saglabāt straumēšanas darbību anonīmi un izvairīties no tā, ka personiskā informācija nonāktu tiesisku iestāžu rokās, vienīgais un labākais veids ir izmantot Kodi VPN.

Es izmantoju un iesaku ExpressVPN, kas ir visdrošākais un ātrākais Kodi VPN.

Tagad, kad esat informēts par risku, ļaujiet man parādīt, kā iegūt Real-Debrid kontu Kodi.

# 1. Apmeklējiet vietni https://real-debrid.com un noklikšķiniet uz pogas Reģistrēties augšējā labajā stūrī (arī labajā apakšējā stūrī).

# 2. Parādīsies Pierakstīšanās forma. Ievadiet norādīto personisko informāciju un noklikšķiniet uz pogas “Reģistrēties bez maksas”

reāls debrid konts

# 3. Tagad uz iepriekš norādīto e-pasta adresi jūs saņemsit e-pastu ar lūgumu apstiprināt savu kontu. Noklikšķiniet uz saites, lai apstiprinātu un aktivizētu Real-Debrid kontu

# 4. Tagad atgriezieties vietnē https://real-debrid.com un lapas augšējā labajā stūrī noklikšķiniet uz pogas Pieteikties. Piesakieties, izmantojot akreditācijas datus, kurus izveidojāt reģistrēšanās laikā.

īsts debrid bezmaksas konts

Jūs esat veiksmīgi izveidojis Real Debrid kontu. Tagad Kodi var pievienot Real Debrid un sākt izmantot pakalpojumus. Pakalpojumus varat izmantot bez maksas. Tomēr atcerieties, ka ar bezmaksas kontu jūs varat piekļūt ierobežotām funkcijām.

Izmantojot bezmaksas kontu, Real-Debrid varat izmantot tikai no pulksten 18:00 līdz 12:00 pēc Centrāleiropas laika (plkst. 5:00 līdz 11:00 pēc GMT)..

Brīvās lietošanas laikā (jūs to varat saukt par laimīgām stundām) liela daļa prēmiju rīkotāju ir bezsaistē.

Ja vēlaties izbaudīt pilna servisa Real Debrid pakalpojumu, varat iegādāties kādu no pieejamajiem premium plāniem. Plašāk par prēmijas dalību zemāk.

Īstas Debrid Premium dalības iespējas & Cenu noteikšana

Real-Debrid izstrādātāji pieprasa dažas no šīm papildu funkcijām un priekšrocībām, izmantojot premium kontu:

 1. Ātrgaitas lejupielāde un straumēšana līdz 300 Mb / s
 2. Vairākas lejupielādes un straumēšana vienlaicīgi
 3. Neierobežota satiksme
 4. HTML 5 straumēšana bez spraudņiem
 5. Bez reklāmām un nulles gaidīšanas laiks
 6. Daudz jaunu straumju HD, HD un SD kvalitātē

Real Debrid piedāvā četrpakāpju cenas ar atšķirīgu abonēšanas ilgumu un uzticamības punktiem. Cenas tiek noteiktas eiro. Es esmu sniedzis aptuvenu USD aprēķinu atbilstoši pašreizējam valūtas kursam. Šeit ir plānu saraksts:

 1. 15 dienas: 3 Eur (3,70 USD) un 150 uzticamības punkti
 2. 30 dienas: 4 Eur (4,93 USD) un 200 uzticamības punkti
 3. 90 dienas: 9 Eur (11,09 USD) un 450 uzticamības punkti
 4. 180 dienas: 16 Eur (19,71 USD) un 800 uzticamības punkti

Kā redzams Real-Debrid vietnē, vispopulārākais ir 90 dienu plāns.

Lojalitātes punkti piedāvā papildu piekļuvi pakalpojumiem. Ja esat uzkrājis 1000 uzticamības punktus, jūs 30 dienu laikā iegūsit bezmaksas piekļuvi premium pakalpojumiem.

īsta debrid cena kodi

Maksājumu var veikt, izmantojot visas galvenās kredītkartes un debetkartes. Varat arī izmantot Bitcoin un Amazon Pay. Zemāk redzamajā attēlā ir uzskaitīti visi pieejamie maksājuma veidi.

Tagad, kad esat reģistrējies pakalpojumiem (bezmaksas vai premium), ļaujiet mums tagad uzzināt, kā lietot Real Debrid kopā ar Kodi.

Kā iestatīt īstu Debridu uz Kodi (18 & 17,6)

Real-Debrid iestatīšana Kodi ir diezgan vienkārša. Bet katrs solis jāveic pareizi. Tāpēc, lūdzu, uzmanīgi izlasiet šo rokasgrāmatu.

Piezīme: Šī metode ir paredzēta Kodi 17.6, kas darbojas operētājsistēmā Windows 10. Es vienmēr esmu norādījis uz atšķirībām no Kodi 18, kad vien tas ir nepieciešams. Kodi interfeiss ir gandrīz vienāds visās ierīcēs, ieskaitot Amazon Fire TV Stick, un līdz ar to šī metode darbosies visās ierīcēs. Ja esat jauns Fire Stick lietotājs, veiciet tālāk norādītās darbības, kā ieslodzīt FireStick un instalēt tajā Kodi.

Kodi izstrādātāji ir oficiāli izlaiduši Kodi 18.5 Leia. Jūs varat turpināt lietot Kodi Krypton 17.6. Tomēr, ja vēlaties jaunināt uz Kodi 18, pārbaudiet, kā atjaunināt Kodi un iegūt jaunāko Leia versiju.

Sāksim!

# 1. Palaidiet Kodi savā ierīcē un atveriet iestatījumus (cog ikona augšējā kreisajā stūrī, kā parādīts attēlā zemāk).

kodi mājās

# 2. Tagad atlasiet “Sistēmas iestatījumi” (vai Kodi 18 tikai “Sistēma”).

kodi sistēmas iestatījumi

# 3. Kreisajā apakšējā stūrī blakus Cog ikonai, ja tā saka “Basic” (vai kas cits, nevis “Advanced”), turpiniet noklikšķināt, līdz redzat “Advanced” (skatiet divus attēlus zemāk).

īsts debrid kodi

kodi uzlabotas sistēmas iestatījumi

# 4. Tagad kreisajā sānjoslā atlasiet Papildinājumi (pieskarieties skārienjutīgajām ierīcēm vai virziet peli uz datora)

# 5. Labajā pusē atlasiet Pārvaldīt atkarības

kodi pārvalda atkarības

# 6. Ritiniet līdz galam līdz apakšai un atlasiet “URLResolver'

Svarīgs!! Daži papildinājumi, piemēram, Exodus Redux, tiek izmantoti ResolveURL atkarība, nevis URLResolver.  Jūs varat atrast vienu vai abus.

Ja redzat abus, kad esat izpildījis 6. līdz 17. darbību vietrādim URLResolver, atkārtojiet tos darbam ar ResolveURL.

Piezīme: Ja neredzat URL atrisinātāju, pirms šīs darbības veikšanas jums būs jāinstalē pakts Kodi Addon. Programmai ResolveURL varat instalēt Exodus Redux papildinājumu.

īsts debrid par kodi

# 7. Nākamajā ekrānā atlasiet Konfigurēt

konfigurēt kodi URL atrisinātāju

# 8. Uznirstošajā ekrānā atlasiet “Universal Resolvers”

kodi universālie rezolutori

# 9. Ritiniet uz leju, līdz redzat sadaļu Real-Debrid. Šajā sadaļā noklikšķiniet uz “Prioritāte”

kodi url resolver real debrid iestatījumi

# 10. Izmantojiet peli, tastatūru vai pieskārienu, lai ievadītu vērtību 90 (precīzi) un atlasiet “Gatavs”.

real debrid kodi url resolver iestatījumi

# 11. Tagad nospiediet labajā pusē esošo pogu “Labi” (šis solis ir svarīgs, vai prioritātes vērtība atkal tiks atiestatīta uz 100)

saglabājiet īstus debrid kodi iestatījumus

# 12. Noklikšķiniet vēlreiz uz "Konfigurēt" (skatiet # 7 virs)

konfigurēt kodi URL atrisinātāju

# 13. Vēlreiz atlasiet “Universal Resolvers” un vēlreiz ritiniet uz leju līdz sadaļai “Real-Debrid”. Atlasiet “(Re) Autorizēt manu kontu”

Piezīme - Pirms atlasāt “(Atkārtoti autorizēt manu kontu” ”, vislabāk ir doties uz vietni https://real-debrid.com/device un vispirms pierakstīties, ja vēl neesat to izdarījis. Tas ietaupīs jūsu laiku nākamajā darbībā, jo tas ir nepieciešams, lai ātri izpildītu.

kodi real debrid

# 14. Tagad ekrānā parādīsies kods (skat. Attēlu zemāk), kas jāievada vietnē https://real-debrid.com/device

Šis ir tas, kas jums jāzina:

 • Kods paliks derīgs / aktīvs tikai 2 minūtes (120 sekundes)
 • Kodu nevar kopēt un ielīmēt. Jums tas būs jāievada manuāli
 • Lai autorizētu pakalpojumus Kodi, vietnē būs jāpiesakās Real-Debrid kontā (tajā, kuru izveidojāt, reģistrējoties pakalpojumam).
 • Šis kods NAV reģistrjutīgs

iestatiet reālu debrid par kodi

# 15. Šādi izskatīsies autorizācijas lapa vietnē https://real-debrid.com/device. Lai turpinātu, noklikšķiniet uz Turpināt

kodi real debrid setup

# 16. Ja ievadīts pareizs kods un 120 sekunžu laikā, tas ir tas, ko jūs redzēsit tīmekļa vietnē

kā izmantot īstu debrid par kodi

# 17. Un to jūs redzēsit Kodi (augšējā labajā stūrī) - paziņojums ar paziņojumu “Real-Debrid Resolver Authorized”)

kodi real debrid pilnvarojums

Tādējādi jūs pievienojat Real Debrid Kodi 18 Leia vai 17,6 Krypton. Tagad, kad tas ir izdarīts, ļaujiet man parādīt, kā lietot Real-Debrid kopā ar Kodi. Ja, veicot kādu darbību, rodas kādas problēmas, komentējiet zemāk.

Pirms sākat straumēšanu ar Kodi Addons / Builds, es vēlos jūs brīdināt, ka viss, ko straumējat Kodi, ir redzams jūsu ISP un valdībai. Tas nozīmē, ka straumējot ar autortiesībām aizsargātu saturu (bezmaksas filmas, TV šovi, sports), iespējams, nonāksit juridisko problēmu lokā.

Kodi lietotājiem straumēšanas laikā ir ļoti ieteicams pievienot VPN. Kodi VPN apiet ISP ierobežošanu, valdības uzraudzību un populāro papildinājumu ģeogrāfiskos ierobežojumus. Es vienmēr savienoju ExpressVPN visās manās straumēšanas ierīcēs, un es iesaku jums rīkoties tāpat.

ExpressVPN ir ātrākais un drošākais VPN. Tas tiek nodrošināts ar 30 dienu naudas atdošanas garantiju. Nozīmē, jūs varat to brīvi izmantot pirmās 30 dienas, un, ja neesat apmierināts ar sniegumu (kas ir ļoti maz ticams), varat lūgt pilnu naudas atmaksu.

PIEZĪME: Mēs neveicinām autortiesību likumu pārkāpšanu. Bet kas notiks, ja jūs netīšām beigsit straumēt saturu no nelegāla avota? Ne vienmēr ir viegli pateikt atšķirību starp likumīgu un nelegālu avotu.

Tātad, pirms sākat straumēšanu Kodi, šeit ir aprakstīts, kā iegūt VPN aizsardzību trīs vienkāršās darbībās.

1. darbība: Iegūstiet ExpressVPN abonementu ŠEIT.

2. darbība: Klikšķis ŠEIT lai savā ierīcē lejupielādētu un instalētu lietotni ExpressVPN.

3. darbība: Noklikšķiniet uz ikonas Barošana, lai izveidotu savienojumu ar VPN serveri. Tas ir viss. Jūsu savienojums tagad ir drošs, izmantojot ātrāko un labāko Kodi VPN.

savienot expressvpn par kodi

Kā lietot Real-Debrid vietnē Kodi

Ar lielāko daļu papildinājumu jums faktiski nav jādara nekas īpašs vai papildu, lai izmantotu Kodi Real Debrid, kad esat reģistrējies pakalpojumiem un autorizējies Kodi lietojumprogrammā. Tas ir kā parasti. Vienkārši atveriet filmu vai TV šovu, kuru vēlaties skatīties, un jūs redzēsit pievienotu virkni jaunu straumju. Real-Debrid darbojas ar lielāko daļu satura, nodrošinot papildinājumus, ieskaitot tādus populārus kā Covenant, Exodus un daudzus citus..

Divos zemāk redzamajos attēlos var redzēt straumju skaita atšķirību pirms un pēc Real Debrid pievienošanas Kodi. Mēs skaidri redzam, ka ar Real Debrid ir vēl daudz vairāk straumju (Real Debrid straumes avotā ir “RD”)

Pirms Real-Debrid par Kodi:

kodi real debrid

Pēc Real-Debrid par Kodi:

īsts debrid kodi

Ko darīt, ja Real-Debrid nav iespējots automātiski

Lielākajā daļā papildinājumu Real Debrid ir iespējots automātiski, un papildu iestatījumu izmaiņas nav vajadzīgas. Exodus un Pakts ir tādi piemēri, kur jūs vienkārši piekļūstat saturam ar jau apdzīvotām Real Debrid straumēm.

Tomēr, ja neredzat RD straumes ar noteiktu papildinājumu, jums tā būs jāiespējo. Tieši tā ir ar papildinājumu Neptune Rising. Ja jūs izmantojat Neptune Rising (vai jebkuru citu papildinājumu ar RD, kas pēc noklusējuma ir atspējots), veiciet tālāk norādītās darbības.

# 1. Kodi sākuma ekrānā dodieties uz Papildinājumi > Video papildinājumi un atveriet Neptune Rising.

# 2. Sarakstā atlasiet Rīki

Neptūna celšanās instrumenti

# 3. Atveriet IESTATĪJUMI: pakalpojumu sniedzēji

neptūns pieaug īsts debrid

# 4. Kreisajā sānjoslā atlasiet “Pakalpojumu sniedzēji”. Tagad ieslēdziet “Iespējot uzlabošanas nodrošinātājus”, pārvietojot pārslēgu uz labo pusi. Noklikšķiniet uz Labi (neaizmirstiet to izdarīt).

izmantojiet īstu debrid ar neptūnu, riskējot ar kodi papildinājumu

Tagad dodieties uz filmu vai TV šovu, kuru vēlaties skatīties. Jūs redzēsit jaunās straumes no RD.

Kā lietot Real Debrid ar FireStick lietotnēm

Es pieņemu, ka jūs jau esat parakstījies uz Real Debrid prēmijas kontu. Ja nē, skatiet šo šīs rokasgrāmatas sadaļu.

Real Debrid ir savietojams ar vairākām trešo personu FireStick lietotnēm. Real Debrid iestatīšana lietotnē ir salīdzinoši vienkāršāk iestatīt to Kodi.

Demonstrācijas nolūkos mēs savienosim pāru Real Debrid ar Cinema HD V2 lietotni. Tomēr šīs darbības darbojas vairāk vai mazāk vienādi ar citām saderīgām lietotnēm.

To var izdarīt šādi:

1: atveriet lietotni, kuru vēlaties savienot ar Real Debrid ar

Jūs bieži atradīsit opciju Real Debrid lietotnes iestatījumos. Iestatījumus varat atrast galvenajā izvēlnē.

Tālāk ir Cinema HD ekrānuzņēmums, kurā mēs noklikšķināsim uz izvēlnes opcijas augšējā kreisajā stūrī

īsts debrid uz kamīna

2: Mēs tagad noklikšķiniet Iestatījumi nolaižamajā izvēlnē

kā izmantot īstu debrid ar firestick lietotnēm

3: Jums var būt nepieciešams nedaudz ritināt uz leju, lai atrastu opciju Real Debrid

Noklikšķiniet uz tā, kad atrodat

noklikšķiniet uz īstas debrid uz firestick app

4: Tagad jums vajadzētu redzēt logu ar kodu

kā uzstādīt īstu debrid uz firestick

5: mobilā vai datora pārlūkā atveriet saiti real-debrid.com/device

Ievadiet televizorā parādīto kodu

Jums, iespējams, būs jāpierakstās savā Real Debrid kontā, ja vēl neesat to izdarījis

6. Atgriezieties lietotnē FireStick, kur redzēsit, ka Real Debrid ir atļauts

īsta debrid firestick autorizēta

7: dodieties uz priekšu un sāciet straumēšanu. Jūs atradīsit dažādas jaunas saites ar “RD”, kuras tiek identificētas kā Real Debrid saites

Iesaiņošana

Tas ir diezgan daudz par Real-Debrid Kodi uzstādīšanu. Tagad varat sākt izpētīt jaunās straumes, lai skatītos iecienītās filmas un šovus Full HD kvalitātē. Es kādu laiku esmu izmantojis Real-Debrid, un lielākoties uzskatu, ka tā ir iztērētās naudas vērta. Tikai dažos retos gadījumos man ir radušās problēmas, kurās es nevarēju panākt, lai dažas straumes darbotos. Bet tad es vienmēr varēju pāriet uz citu avotu. Galu galā RD maniem papildinājumiem pievieno veselu virkni jaunu straumju. Es ceru, ka jūs atradāt šo rakstu noderīgu. Ja jums ir kādi jautājumi vai ieteikumi, nekautrējieties paziņot mums komentāru sadaļā zemāk. Mēs būsim priecīgi to atzīt. Priecīgu straumēšanu!

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me