Kā instalēt vairākas Kodi būves vietnē Amazon FireStick

>

Man bieži jautā, vai ir veids, kā Kodi instalēt vairākas versijas, un pēc dažādu paņēmienu izmēģināšanas es atradu veidu. Un šajā rokasgrāmatā es dalīšos ar to, kā vairāk nekā vienu Kodi instalēt uz Kodi atbalstītajām ierīcēm, ieskaitot Amazon Fire Stick / Fire TV Cube..

Kodi ir viens izcils multivides atskaņotājs, kurš atskaņo multividi jūsu vietējā ierīcē. Bet patiesais Kodi potenciāls tiek izpētīts, kad to izmantojat ar spraudņiem (ko sauc par papildinājumiem) un straumējat saturu internetā. Tur ir desmitiem bezmaksas Kodi papildinājumu, lai atvilktu jums tos plašsaziņas līdzekļus, kurus vēlaties skatīties. Var domāt par papildinājumiem kā tiltu starp Kodi ierīcē un plašo tīmekļa saturu, kas pieejams tīmeklī.

Papildinājumu pieminēšana liek mums veidot. Kodi būve ir arī spraudnis, taču tā funkcionēšanas ziņā atšķiras no papildinājuma. Papildinājumu pārvaldība šķiet jebkuras būvēšanas galvenā loma. Komplektācijā ietilpst jau instalēti papildinājumi, tāpēc jums tie nav jāinstalē atsevišķi. Būves arī piešķir pilnīgu pārveidi Kodi gan vizuāli, gan funkcionāli. Instalējiet būvi, un ne tikai jūs iegūsit iepriekš konfigurētus papildinājumus, bet arī pilnīgi jaunu interfeisu, lai mijiedarbotos ar Kodi. Dažas Kodi būves ir ārkārtīgi populāras Kodi lietotāju vidū nekā citas.

Daudzi lietotāji man ir jautājuši, vai viņi varētu instalēt un izmantot vairāk nekā vienu Kodi versiju. Es priecājos, ka beidzot varēju atrast atbildi. Parunāsim par to tālāk.

Vai ir iespējams instalēt vairākas Kodi būves?

Jā, ir iespējams instalēt un izmantot vairākas versijas. Bet, lai to izdarītu, tradicionālā metode nedarbotos. Es domāju, ka vienā un tajā pašā Kodi instancē nevar instalēt vairāk nekā vienu versiju. Jums būs jāinstalē Kodi dakša savā FireStick. Dakša ir Kodi, jūs varat teikt, “klons”, vai replika. Vēlāk pastāstīšu par Kodi dakšām. Vispirms ļaujiet man pateikt, kāpēc jums ir nepieciešami vairāki Kodi gadījumi.

Mēģinot izdomāt, kā instalēt vairākas versijas, vispirms es instalēju Supreme Kids build un pēc tam Titanium Build on Kodi. Sākumā es biju pārsteigts un priecīgs redzēt, ka Supreme Kids būvēs man iespēju izvietot Titanium Build. Tomēr, atsākot Kodi pēc Titāna instalēšanas, es pamanīju, ka iepriekšējā būve to ir pilnībā pārrakstījusi. Es apmeklēju interfeisa iestatījumus un atklāju, ka ir noņemta arī Supreme Kids āda. Es arī pārbaudīju Kodi datu lielumu un atklāju, ka iepriekšējās būves dati nav izdzēsti. Tomēr tā ir mana vaina, jo pirms instalēšanas neizvēlējos svaigu instalēšanu.

Secinājums ir tāds, ka Kodi tehniski ļaus instalēt vairākas versijas. Bet pēdējā instalētā versija pārrakstīs visas iepriekšējās versijas, patiesi neizdzēšot to datus (līdz jūs to īpaši norādīsit).

Tātad, tas mūs atved pie Kodi dakšas.

Kodi dakša ir Kodi kopija, dažreiz ar noteiktiem pielāgojumiem. Piemēram, daži Kodi dakšas ir jau iepriekš instalētas ar populārām konstrukcijām, piemēram, titāns, citas ir jau instalējušas papildinājumus.

Lai instalētu vairākas versijas, jums ir nepieciešami vairāki Kodi gadījumi, kas instalēti FireStick. Bet Fire Stick neļaus instalēt vairākus vienas lietotnes gadījumus. Tāpēc jums ir nepieciešama dakša. Kaut arī dakša ir praktiski Kodi, jūsu ierīce to uztver kā pavisam citu lietojumu.

Tālāk šajā rokasgrāmatā mēs uzzināsim

  • Kā instalēt Kodi dakšiņu vietnē FireStick
  • Kā uz dakšas uzstādīt uzbūvi

Šī rokasgrāmata parāda titāna 18.1 dakšas uzstādīšanu no Augstākās krātuves avota.

Kā uzstādīt Kodi dakšiņu uz Fire Stick

Lai instalētu Kodi Fork, Titanium 18.1 versijā FireStick, lūdzu, rīkojieties šādi:

Uzmanību KODI lietotājiem: Izlasiet pirms turpināšanas

Kodi papildinājumi / būvējumi piedāvā neierobežotu straumēšanas saturu, taču var arī jūs nonākt juridiskās nepatikšanās, ja tiek straumēti bezmaksas filmas / TV šovi / sports. Kodi lietotājiem tiek stingri ieteikts vienmēr savienot VPN, straumējot tiešsaistē. Labs Kodi VPN slēpj jūsu identitāti, apiet valdības uzraudzību, ģeogrāfiski bloķētu saturu un ISP droseļvārstu (kas arī palīdz straumēšanai bez buferiem).

Es izmantoju ExpressVPN, kas ir ātrākais un drošākais VPN. Tas ir ļoti viegli instalējams jebkurā ierīcē, ieskaitot Amazon FireStick. Jūs saņemat 3 mēnešus bez maksas un ietaupāt 49% no gada plāniem. Tam ir arī 30 dienu naudas atdošanas garantija. Ja neesat apmierināts, vienmēr varat lūgt naudas atmaksu.

Noklikšķiniet ŠEIT, lai iegūtu 3 mēnešus bezmaksas un ietaupītu 49% no ExpressVPN

Lasīt: Kā instalēt un izmantot Kodi VPN

# 1. Lai APS ielādētu vietnē FireStick, jums nepieciešama papildu lietotne. Lai gan jūs varētu lejupielādēt failus no saites caur pārlūkprogrammu, es iesaku Downloader lietotni. Šī lietotne ļauj ātri lejupielādēt APK un ielādēt tos savā FireStick.

Lai iegūtu Downloader, FireStick sākuma ekrānā atlasiet opciju Meklēt. Meklējiet šo lietotni un instalējiet to.

# 2. Palaidiet lietotni Downloader no JŪSU APPS & KANĀLI pēc tam, kad esat to instalējis. Atvērt Iestatījumi kreisajā pusē un iespējot JavaScript vispirms. Dažas saites nedarbosies pareizi, ja šī opcija netiks iespējota.

# 3. Downloader sākuma ekrāna labajā pusē noklikšķiniet uz opcijas Pārlūkprogramma

Tīmekļa pārlūks parādīsies labajā pusē. Pēc noklusējuma pārlūks atver izstrādātāja vietni aftvnews.com katru reizi, kad noklikšķināt uz tās. Diemžēl to nevar mainīt.

Pārlūka logā vajadzētu redzēt sarkanu, apļveida kursoru. Dodieties uz adreses joslu augšpusē un noklikšķiniet tās iekšpusē

kā instalēt vairākas kodi būves

# 4. Ekrānā redzamā tastatūra tiek parādīta ar izstrādātāja vietnes URL, kas ir iepriekš iepildīts. Noklikšķiniet uz pogas Notīrīt labajā apakšējā stūrī (virs “Aiziet” un blakus pogai “Dzēst”), lai tukšu lauku

Tagad ierakstiet šo URL:  repo.supremebuilds.com

Piezīme: Lai rakstītu ātrāk un vienkāršāk, savā mobilajā ierīcē varat izmantot lietotni Amazon Fire TV Remote

Noklikšķiniet uz “GO”

kā iegūt vairāk nekā vienu kodi, pamatojoties uz

# 5. Jūs tiksit novirzīts uz pārlūka logu. Ļauj ielādēt vietni.

Tagad lapā noklikšķiniet uz saites “Dakšas”

instalējot vairākas kodi būves

# 6. Nākamajā lapā parādīts šajā krātuvē pieejamo Kodi dakšiņu saraksts. Kā es jau teicu, daži no dakšiņām ir iepriekš instalēti ar noteiktām konstrukcijām. Piemēram, ja vēlaties instalēt Kodi Krypton 17.6 ar Titanium Build, noklikšķiniet uz saites “titāna 17.6.apk” (otrais no apakšas)

Tomēr, ja vēlaties sākt ar svaigu Kodi un instalēt izvēlēto būvi vēlāk, jūs vēlēsities Kodi dakšiņu, kas nav iepriekš instalēta nevienā būvē..

Tāpēc mēs uzstādīsim dakšiņu Titanium 18.1. Šī dakša dod jums tīru Kodi šīfera ar tikai vienu iepriekš instalētu pievienojumprogrammu - Supreme Builds Wizard.

Klikšķis Titāns 18,1 apk

instalējiet kodi dakšiņu uz ugunsdrošās vietas un iegūstiet vairākas kodi versijas

# 7. Tādējādi lejupielādētājs sāks lejupielādēt Titanium 18.1 dakšas APK failu savā FireStick krātuvē. Tas var aizņemt dažas minūtes.

Ļaujiet lejupielādei pabeigt

Titanium 18.1 dakšas APK lejupielāde uz ugunskrāsas

# 8. Kad APK ir lejupielādēts, Downloader lietotne uzreiz sāk instalēšanas procedūru.

Dodiet savu piekrišanu titāna 18.1 dakšas instalēšanai, labajā apakšējā stūrī noklikšķinot uz opcijas Instalēt

kā uzstādīt kodi dakšiņu uz

# 9 Atkal nedaudz pagaidiet.

Paziņojums ar paziņojumu “Lietotne ir instalēta” nozīmē to, ko saka. Titāns 18.1 ir instalēts FireStick, un jums tagad ir Kodi klons.

Neklikšķiniet vēl uz “Atvērt”. Mēs atgriezīsimies Downloader logā un izdzēsīsim APK failu.

Noklikšķiniet uz Gatavs

kā instalēt vairāk nekā vienu kodi balstīties uz

# 10. Noklikšķiniet uz pogas “Dzēst”, lai izdzēstu APK failu Titanium 18.1.

Lietotne ir instalēta, jums šis fails vairs nav nepieciešams. Ikreiz, kad rodas izdevība, ieteicams atbrīvot vietu.

vairākas balstās uz kodi

# 11 Lai vēlreiz apstiprinātu savu darbību, vēlreiz noklikšķiniet uz Dzēst.

izdzēst pogas titāna 18,1 dakša apk

Atgriezieties FireStick sākuma ekrānā. Dažas sekundes nospiediet un turiet tālvadības pults sākuma taustiņu, līdz tiek parādīta izvēlne. Izvēlnē noklikšķiniet uz Lietotnes. Tagad ritiniet uz leju līdz apakšai, kur atradīsit dakšas Titanium 18.1 ikonu. Kā redzat, Kodi un Titanium 18.1 var pastāvēt līdzās vienā sistēmā.

atver otro kodi lietotni uz uguns

Kā uzstādīt būvi uz titāna 18.1 Kodi dakša

Titāns 18.1. Oriģinālā Kodi 18 Leia kopija. Tas pat saņem tādus pašus atjauninājumus kā Kodi. Tātad, jūs varat instalēt būves uz Titanium 18.1 Kodi dakšas, tāpat kā jūs instalētu oriģinālajā Kodi.

Dodieties uz mūsu labāko Kodi būvējumu sarakstu, lai izpētītu populārākās būves, kuras mēs jums izvēlējāmies. Ar katru šī saraksta versiju jūs atradīsit saiti uz instalācijas rokasgrāmatu.

Titanium 18.1 Kodi dakša ir arī iepriekš instalēta ar Supreme Builds Wizard papildinājumu. Šim papildinājumam ir pienācīga populāru versiju kolekcija. Tas mums lietu padara mazliet vieglāku. Ļaujiet man parādīt, kā instalēt Kodi balstās uz Titanium 18.1, izmantojot vedni Supreme Builds. Veiciet šādas darbības:

Piezīme: Iepriekš aprakstītajai metodei nav nepieciešams “Titanium 18.1” iespējot “Nezināmus avotus”

# 1. Palaist Titanium 18.1 vietnē FireStick. Jūs pamanīsit, ka saskarne ir tieši tāda pati kā sākotnējā Kodi.

Pirmoreiz palaižot dakšiņu, jūs varat redzēt noteiktus uznirstošos logus. Pirmais izskatās pēc tā, ko redzat attēlā zemāk.

Noklikšķiniet uz Noraidīt

Izmantojiet kodi dakšiņu uz ugunskrāsas, lai instalētu vairākas kodi versijas

# 2. Nākamajā uznirstošajā logā noklikšķiniet uz Turpināt (ja vēlaties iespējot kādus iestatījumus, attiecīgi izvēlieties)

kā instalēt divas kodi būves

# 3. Nākamajā uznirstošajā logā tiek lūgts izvēlēties “Izveidot izvēlni”. Tādējādi jūs nokļūsit tieši to celtņu sarakstā, kuras var instalēt no Supreme Builds Wizard.

Ja kļūdas dēļ esat noklikšķinājis uz Ignorēt uznirstošo logu vai kādu iemeslu dēļ neredzat šo uzvedni, veiciet dažas nākamās darbības, lai piekļūtu izvēlnei Veidot

veidot izvēlni uz kodi

# 4. Sākotnējā Titanium 18.1 ekrānā kreisajā pusē noklikšķiniet uz “Papildinājumi” un nākamajā ekrānā seko “Programmu papildinājumi”..

Noklikšķiniet uz ikonas Supreme Builds Wizard

augstākā līmeņa vedņa ikona

# 5. Atlasiet un noklikšķiniet uz “(Supreme Builds) Builds”.

kā instalēt vairākas kodi būves

# 6. Tagad jūs atradīsit izvēlnes Veidot izveidi (tas pats ekrāns, kuru redzējāt, 3. darbībā noklikšķinot uz pogas Veidot izvēlni)

Tagad viss, kas jums jādara, ir izvēlēties instalējamo versiju un serveri, no kurienes jūs to iegūsit. Jūs varat izvēlēties jebkuru serveri, kas jums patīk, jo tas parasti neko nemaina. Vislabāk ir izvēlēties tādu, kas ir vistuvāk jūsu fiziskajai atrašanās vietai.

kā izmantot vairāk nekā vienu kodi, pamatojoties uz uguns

Secinājums

Nu, tas ir diezgan daudz! Jūs esat iemācījušies instalēt vairākas versijas, izmantojot vairākus Kodi gadījumus. Kamēr esmu izvēlējies dakšu Titanium 18.1, jūs varat izvēlēties jebkuru citu no vairākiem pieejamajiem. Ja jums ir kādi jautājumi vai ieteikumi, aizpildiet mūs zemāk komentāru sadaļā.

Saistīts:

Kā instalēt Kodi uz Fire Stick
Kā ieslodzīt Amazon Fire Stick
Labākās Amazon Fire Stick lietotnes
Labākais VPN Fire Stick
Kā instalēt Kodi Addons vietnē Builds

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me