Kā Kodi instalēt 13 klaunu video papildinājumu

>

Šajā apmācībā es jums parādīšu, kā Kodi 18.2 / 18.1 Leia / Krypton 17.6 instalēt 13 Clowns Video addon. Lai instalētu šo papildinājumu FireStick, Android Mobiles, Computers un visās citās ierīcēs, kas ir saderīgas ar Kodi, varat izmantot šeit sniegtos norādījumus..  

13 Klaunu Kodi pievienošana ir viens patīkams pārsteigums, uz kuru es uzklupu tikai nesen. Pēc tam, kad to pārbaudījāt un kādu laiku izmantojāt, bija pilnīgi jēga to dalīties ar jums. Šis papildinājums ne tikai nodrošina jums parastās filmas un TV šovus, bet arī piedāvā dažus apburošus piedāvājumus. Piemēram, jūs atradīsit visu veco filmu katalogu, kas sakārtots pēc desmitgadēm. Pēc tam ir dažas populāras filmas, kas tiek piegādātas kā izstrādātāju iecienītās filmas. Jūs atradīsit arī sadaļu Mēneša uzmanības centrā ar dažiem lieliskiem piedāvājumiem.

: 13Clowns vairs nav pieejams. Jūs varat izmēģināt tā klonu - IT Addon vai arī apskatīt citas iespējas no mūsu labāko papildinājumu saraksta. 

Atjaunināt: Addon sākotnēji izmantoja Lambda Scrapers, ko izmantoja arī ļoti populārais Exodus Redux papildinājums. Tomēr izstrādātāji ir pametuši Lambda un aizstājuši to ar sabiedrībā balstītu Civitas Scrapers. Sākotnēji Civitas neveicās labi, bet tagad tas darbojas lieliski gan Kodi Leia, gan Krypton labā.

Kā instalēt 13 klaunu Kodi Addon

Instalēšanas process ir sadalīts divās daļās šādi:

  • 1. daļa: Atļaut instalēšanu no nezināmiem avotiem
  • 2. daļa: instalējiet 13Clowns Video Kodi Addon

Tālāk sniegti sīki izstrādāti norādījumi par abām detaļām. Sāksim

1. daļa: atļaut nezināmus avotus

Tas ir priekšnoteikums, lai ļautu instalēt papildinājumus, kas iegūti no trešo personu avotiem. Šie ir papildinājumi, kas neietilpst Kodi oficiālajā krātuvē.

Drošības apsvērumu dēļ šādi papildinājumi nav atļauti. Bet, instalējot Kodi drošu papildinājumu, piemēram, 13Clowns Video, jums nav jāuztraucas par šo iestatījumu. To maina šādi:

1) Pēc Kodi palaišanas palieciet sākuma ekrānā un noklikšķiniet uz Iestatījumi opcija augšējā kreisajā stūrī (tā ir sugas ikona, kas jums jāmeklē)

kā instalēt 13 klaunu kodi addon

2) Tagad atveriet vienumu Sistēmas iestatījumi 

Klikšķis Sistēma ja izmantojat Kodi 18 Leia

13 klaunu video kodi addon

3) dodieties uz priekšu un atlasiet izvēlnes vienumu Papildinājumi nākamā loga kreisajā pusē. Kad esat to izdarījis, dodieties uz labo daļu un ieslēdziet opciju Nezināmi avoti

13 klaunu kodi addon

4) Šī uzvedne vēlas pārliecināties, ka zināt, ko jūs darāt. Klikšķis un turpini

instalēt 13clowns video kodi addon

Ļaujiet man tagad jums palīdzēt instalēšanas darbībās. Process ir vienkāršs. Viss, kas jums jādara, ir rūpīgi jāveic katrs solis. Te nu mēs esam:

2. daļa: Kodi instalējiet 13 Klaunu papildinājumu

13Clowns addon instalēšanas process ietver avota pievienošanu, repozitorija instalēšanu un papildinājuma instalēšanu no repozitorija. Lūk, kā tas notiek:

1) Atveriet Kodi Iestatījumi vēlreiz pēc navigācijas atpakaļ uz sākuma ekrānu

kā instalēt 13clowns uz kodi

2) Nākamajā logā atveriet Failu menedžeris (tas ir augšējā kreisajā stūrī Kodi Leia 18)

13klaunu papildinājums

3) dodieties uz priekšu un noklikšķiniet Pievienot avotu kā redzat zemāk sniegtajā attēlā

13clowns kodi addon

4) Noklikšķiniet opcija uz loga, kas parādās nākamais

instalēt 13 klaunu kodi addon

5) Ar nākamās ekrāna tastatūras palīdzību dodieties uz priekšu un ievadiet šo URL: [Noņemts, jo šobrīd tas nedarbojas]

Pirms hitting labi pogu, vēlreiz pārbaudiet URL, lai pārliecinātos, ka tas ir pareizs

13 klaunu avota vietrādis URL

6) Jūs atgriezīsities logā, kur iepriekš noklikšķinājāt. Dodieties uz apzīmēto lauku Ievadiet šī multivides avota nosaukumu

Tagad ievadiet vārdu, ar kuru vēlaties identificēt šo avotu. Piemēram, es to nosaucu 13klauni

Atkārtoti pārbaudiet visu vēlreiz un noklikšķiniet labi

13 klaunu repo saite

7) Jūs esat pievienojis avotu. Tagad atkal dodieties uz Kodi sākuma ekrānu un noklikšķiniet uz Papildinājumi

papildinājumu iestatījumi

8) Noklikšķiniet uz Iepakojuma uzstādītājs (tas atrodas augšējā kreisajā stūrī un parādās kā atvērta rūtiņa. Pārbaudiet attēlu)

pakotņu uzstādītājs

9) Noklikšķiniet Instalēt no zip faila

kā instalēt 13clowns kodi addon

10) Noklikšķiniet 13Klauni vai avota vārdu, kuru esat pievienojis iepriekš

13 klaunu pievienojums kodi

11) Atveriet ZIP failu repozitorijs.13clowns-x.x.x.zip

“X.x.x” apzīmē ZIP faila versijas numuru. Rakstot šo rokasgrāmatu, bija pieejama versija 1.0.15a.

13klauni uz kodi

12) Tagad pagaidiet 13Clowns Repo papildinājums ir instalēts paziņojumu, kas tiek parādīts loga augšējā labajā stūrī.

Jūs esat veiksmīgi instalējis vēlamo krātuvi. Instalēsim papildinājumu tūlīt.

13klaunu krātuve

13) Noklikšķiniet Instalējiet no krātuves tajā pašā logā, kurā iepriekš noklikšķinājāt uz Instalēt no zip faila

instalējiet 13 klaunu pievienošanu

14) Pēc tam noklikšķiniet uz 13Clowns Repo

kā instalēt 13 klaunu kodi addon

15) Atvērts Video papildinājumi

13 klaunu video papildinājumi

16) Noklikšķiniet 13Klavu video

13 klaunu video

17) dodieties uz priekšu un noklikšķiniet Uzstādīt labajā apakšējā stūrī

kā instalēt 13clowns video addon uz kodi

18) Pagaidiet, kamēr papildinājuma instalēšana ir pabeigta. Jūs saņemsit apstiprinājumu paziņojuma formā 13Clowns Video Add-on ir instalēts (tas parādās displeja augšējā labajā stūrī)

13clowns video kodi

Tas būs viss. Jūs esat veiksmīgi instalējis 13 Klaunu Kodi papildinājumu.

Pirms sākat straumēšanu ar Kodi Addons / Builds, es vēlos jūs brīdināt, ka viss, ko straumējat Kodi, ir redzams jūsu ISP un valdībai. Tas nozīmē, ka straumējot ar autortiesībām aizsargātu saturu (bezmaksas filmas, TV šovi, sports), iespējams, nonāksit juridisko problēmu lokā.

Kodi lietotājiem straumēšanas laikā ir ļoti ieteicams pievienot VPN. Kodi VPN apiet ISP ierobežošanu, valdības uzraudzību un populāro papildinājumu ģeogrāfiskos ierobežojumus. Es vienmēr savienoju ExpressVPN visās manās straumēšanas ierīcēs, un es iesaku jums rīkoties tāpat.

ExpressVPN ir ātrākais un drošākais VPN. Tas tiek nodrošināts ar 30 dienu naudas atdošanas garantiju. Nozīmē, jūs varat to brīvi izmantot pirmās 30 dienas, un, ja neesat apmierināts ar sniegumu (kas ir ļoti maz ticams), varat lūgt pilnu naudas atmaksu.

PIEZĪME: Mēs neveicinām autortiesību likumu pārkāpšanu. Bet kas notiks, ja jūs netīšām beigsit straumēt saturu no nelegāla avota? Ne vienmēr ir viegli pateikt atšķirību starp likumīgu un nelegālu avotu.

Tātad, pirms sākat straumēšanu Kodi, šeit ir aprakstīts, kā iegūt VPN aizsardzību trīs vienkāršās darbībās.

1. darbība: Iegūstiet ExpressVPN abonementu ŠEIT.

2. darbība: Klikšķis ŠEIT lai savā ierīcē lejupielādētu un instalētu lietotni ExpressVPN.

3. darbība: Noklikšķiniet uz ikonas Barošana, lai izveidotu savienojumu ar VPN serveri. Tas ir viss. Jūsu savienojums tagad ir drošs, izmantojot ātrāko un labāko Kodi VPN.

savienot expressvpn par kodi

Mēs nekad neveicinām un neveicinām autortiesību pārkāpumus. Bet mēs arī nevēlamies, lai jūs nonāktu juridiskās grūtībās. Turklāt mēs ticam tiesībām uz privātumu un esam to spēcīgi atbalstītāji.

Ātrs 13 klaunu Kodi Addon pārskats

Lai piekļūtu šim papildinājumam, dodieties uz Kodi sākuma ekrānu un no turienes dodieties uz Papildinājumi > Video papildinājumi

kā kodi izmantot 13 klaunu

Tas ir tas, ko jūs redzat 13Clowns Video galvenajā ekrānā. Ar tādām kategorijām kā filmas & TV šovi izskatās pēc regulāra satura pievienošanas. Bet tam ir arī daži piedāvājumi. Ir 13Clowns Random Favorites, kas, kā norāda nosaukums, piedāvā dažas populāras filmas, galvenokārt vecas.

13 klauni uz kodi

Noklikšķiniet uz Filmas kategorijā, un jūs atradīsit dažas īpašas apakškategorijas, piemēram, Aktieru kolekcijas, Boxset kolekcijas, Ziemassvētku kolekcijas, Bērnu kolekcijas, Automašīnu filmu kolekcijas un vecās filmas, hronoloģiski sakārtotas pa desmitgadēm.

kā.lietot 13 klaunu kodi addon

Ja vēlaties skatīties jaunus švīkas, ritiniet uz leju un jūs atradīsit tādas regulāras kategorijas kā Žanri, Populārākie, Visbalsošie, Jaunās filmas utt..

13 klaunu video papildinājumu kategorijas

Nākamajā sadaļā es jums parādīšu, kā pareizi iestatīt Civitas skrāpjus. Tas var palīdzēt, ja, mēģinot atskaņot savus iecienītos videoklipus, tiek parādīta kļūda “Nav straumju”.

Labot 13 klaunu Nav pieejama straume: kļūda Civitas skrāpju iestatīšana

Ja nevarat saņemt videoklipus, lai atskaņotu, vai pieprasītie videoklipi neielādē straumes, šeit ir risinājums, kas varētu darboties.

1) Noklikšķiniet Izvēlieties skrāpju paketes uz 13Clowns Video addon galvenā ekrāna

13 klaunu straume nav pieejama

2) Pārliecinieties Sniedzēji ir atlasīta cilne kreisajā pusē. Jūs to pamanīsit Civitas skrāpji tiek izvēlēts par skrāpju nodrošinātāju. Izstrādātāji ir noņēmuši Lambda un Global skrāpjus.

instalēt 13klaunu video papildinājumu

3) Noklikšķiniet Atveriet Civitas skrāpju iestatījumus

instalēt 13klaunu video papildinājumu

4) Uznirs jauns logs. Atkal saglabājiet Sniedzēji opcija izvēlētajā kreisajā pusē. Labajā pusē noklikšķiniet uz Civitas skrāpju noklusējuma nodrošinātāji

13Clowns Video Kodi Addon

5) Tagad noklikšķiniet uz Ārzemju cilni kreisajā pusē un labo peles taustiņu Iespējojiet visus ārvalstu pakalpojumu sniedzējus

13Clowns Video Kodi Addon

6) Ja jums ir maksas Real Debrid abonements, noklikšķiniet uz Tikai debrid kreisajā un labajā pusē noklikšķiniet Iespējojiet visus Debrid pakalpojumu sniedzējus

kodi addon 13clowns video

7) Kad viss ir parūpējies, noklikšķiniet uz labi

kodi addon 13clowns video

Tas var noteikt Bez straumēm izdevums

Spriedums 

Es atklāju šo papildinājumu tikai nesen (kā es rakstu šo rokasgrāmatu), un man vajadzēja tikai ātru ieskatu, lai radītu iespaidu. 13 Klaunu Kodi papildinājumam ir dažas īpašas kategorijas, kuras grūti atrast citos populāros papildinājumos. Es esmu liels klasikas cienītājs, un tajā ir stabila filmu bibliotēka kopš 50. gadiem.

13 Klauni kalpo arī jums ar jaunākajām filmām un TV šoviem. Vienkāršiem vārdiem sakot, tas ir pilnīgs komplekts. Tas ir aizstājis Lambda skrāpjus ar Civitas skrāpjiem. Daudzi straumi netiek spēlēti. Es ceru, ka pārejas dēļ 13Clowns atkal atgriezīsies augstas kvalitātes straumēšanā.

Saistīts:

Labākie Kodi papildinājumi
Labākie Kodi būvē
Serēna Kodi Addon
Yify Movies HD Addon

Noklikšķiniet šeit, lai nokļūtu slepenās auklas griešanas viltības tieši savā iesūtnē.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me