Kā Kodi instalēt virslīguma papildinājumu

>

Šajā rakstā mēs iemācīsimies, kā instalēt papildinājumu Supremacy Kodi 18.2 / 18.1 Leia un Kodi 17.6 Krypton. Ir daži papildinājumi, kas ļauj bez maksas skatīties iecienīto saturu, piemēram, TV šovus un filmas. Bet parasti šie Kodi papildinājumi ir varianti vai dakšas jau esošajiem, populārākajiem papildinājumiem vai tiem, kas tagad vairs nedarbojas. No otras puses, Supremacy papildinājums sniedz jums jaunu pieredzi. Šis papildinājums nav izveidots, balstoties uz nevienu citu papildinājumu, un tajā ir jaunums.

Kodi papildinājums piedāvā arī iespaidīgu filmu un TV šovu katalogu ar vairākām HD un SD straumēšanas saitēm. Esmu ievērojis, ka šis papildinājums parasti ielādē tikai kvalitātes saites, kas reti izmet jūs no straumes. Es arī esmu atradis Supremacy tad ātrāk nekā vairums šādu papildinājumu.

: Supremacy Addon pašlaik nav pieejams, jo Supremacy Repo darbība ir pārtraukta. Jūs varat izpētīt citus līdzīgus papildinājumus no mūsu Kodi labāko papildinājumu saraksta

Tomēr pārākums nav tikai papildinājums pēc pieprasījuma. Tas ir viens no labākajiem daudzfunkcionālajiem papildinājumiem, ko varat iegūt, izmantojot iespējas straumēt sporta saturu, tiešraidi TV, filmas ar vienu klikšķi, 3D filmas un daudz ko citu..

Šī papildinājuma instalēšana ir vienkārša. Šajā rakstā es apskatīšu vienkāršo Supremacy papildinājuma Kodi instalēšanas procesu. Turpiniet lasīt!

Kā instalēt Kodi Addon pārākumu

Pirms sākat instalēt Supremacy ierīcēs Kodi 18 vai Kodi 17.6, pārliecinieties, vai lietotnē Kodi ir iespējota opcija “Nezināmi avoti”. Pēc noklusējuma tas ir atspējots, tāpēc, ja jūs to iepriekš neesat ieslēdzis, jums tas jādara tagad. Tas ļaus jums instalēt tādus Kodi papildinājumus kā Supremacy, kas nav pieejams oficiālajā Kodi krātuvē. Veiciet tālāk norādītās darbības, lai iespējotu “Nezināmi avoti”.

  • Ekrāna augšējā kreisajā stūrī atveriet Iestatījumi
  • Sistēmas iestatījumi (vai Sistēmas atrašana Leia)
  • Papildinājumi kreisajā sānjoslā
  • Ieslēdziet nezināmus avotus

Tagad redzēsim, kā Kodi instalēt Supremacy Addon.

# 1. Atveriet iestatījumus (cog icon)

kodi iestatījumi

# 2. Atveriet failu pārvaldnieku (atradīsit to augšējā kreisajā stūrī Lejas augšējā rindā)

kodi failu pārvaldnieks

# 3. Divreiz pieskarieties vienumam “Pievienot avotu”.

pievienot repo avots kodi

# 4. Noklikšķiniet uz “Nav” un ierakstiet Supremacy repozitorija URL - Pašlaik nestrādā

# 5. Multivides nosaukuma avota laukā ierakstiet “supremacy” un noklikšķiniet uz Labi. (Skatīt attēlu zemāk)

pievienot pārākuma repo avota URL

# 6. Dodieties uz Kodi mājas lapu un kreisajā sānjoslā atveriet izvēlni “Papildinājumi”

kodi addons izvēlne

# 7. Ekrāna augšējā kreisajā stūrī atveriet paketes instalēšanas programmu (lodziņa ikona)

kodi pakešu uzstādītājs

# 8. Noklikšķiniet uz “Instalēt no ZIP faila”

instalēt no ZIP faila

# 9. Noklikšķiniet uz “pārākums” > “Repository.supremacy-x, x”

instalēt pārākuma repozitoriju kodi

# 10. Kad augšējā labajā stūrī tiek parādīts paziņojums par veiksmi, pagaidiet, kamēr tiek instalēta virslīguma krātuve un pārejiet pie nākamās darbības.

# 11. Atveriet “Instalēt no krātuves”

kodi instalēt no krātuves

# 12. Noklikšķiniet uz “Supremacy” > “Video papildinājumi” > “Pārākums”

kā instalēt pārākuma kodi papildinājumu

# 13. Noklikšķiniet uz pogas “Instalēt”. Tas Kodi lejupielādēs un instalēs Supremacy Addon.

Ja jums ir Leia, noklikšķiniet uz Labi, kad parādās uznirstošais logs ar papildu papildinājumu sarakstu

kā instalēt pārākumu Kodi

# 14. Piekļūstiet Supremacy Kodi Addon, dodoties uz sākuma ekrānu > Papildinājumi > Video papildinājumi.

Pirms sākat straumēšanu ar Kodi Addons / Builds, es vēlos jūs brīdināt, ka viss, ko straumējat Kodi, ir redzams jūsu ISP un valdībai. Tas nozīmē, ka straumējot ar autortiesībām aizsargātu saturu (bezmaksas filmas, TV šovi, sports), iespējams, nonāksit juridisko problēmu lokā.

Kodi lietotājiem straumēšanas laikā ir ļoti ieteicams pievienot VPN. Kodi VPN apiet ISP ierobežošanu, valdības uzraudzību un populāro papildinājumu ģeogrāfiskos ierobežojumus. Es vienmēr savienoju ExpressVPN visās manās straumēšanas ierīcēs, un es iesaku jums rīkoties tāpat.

ExpressVPN ir ātrākais un drošākais VPN. Tas tiek nodrošināts ar 30 dienu naudas atdošanas garantiju. Nozīmē, jūs varat to brīvi izmantot pirmās 30 dienas, un, ja neesat apmierināts ar sniegumu (kas ir ļoti maz ticams), varat lūgt pilnu naudas atmaksu.

PIEZĪME: Mēs neveicinām autortiesību likumu pārkāpšanu. Bet kas notiks, ja jūs netīšām beigsit straumēt saturu no nelegāla avota? Ne vienmēr ir viegli pateikt atšķirību starp likumīgu un nelegālu avotu.

Tātad, pirms sākat straumēšanu Kodi, šeit ir aprakstīts, kā iegūt VPN aizsardzību trīs vienkāršās darbībās.

1. darbība: Iegūstiet ExpressVPN abonementu ŠEIT.

2. darbība: Klikšķis ŠEIT lai savā ierīcē lejupielādētu un instalētu lietotni ExpressVPN.

3. darbība: Noklikšķiniet uz ikonas Barošana, lai izveidotu savienojumu ar VPN serveri. Tas ir viss. Jūsu savienojums tagad ir drošs, izmantojot ātrāko un labāko Kodi VPN.

savienot expressvpn par kodi

Kodi Addon pārākuma instalēšana netiek veikta

Vispirms pārliecinieties, vai izmantojat jauno saiti - Saite šobrīd nedarbojas

Kodi pievienošanas pārākuma instalēšana lielākoties prasa tikai dažus ātrus un vienkāršus soļus. Bet daži lietotāji ir ziņojuši, ka procesa laikā rodas nepatikšanas.

Instalēšanas problēmas ir reti, bet tās joprojām var rasties. Pirmā lieta, ko vēlaties pārliecināties, ir tāda, ka ierīce, piemēram, dators, viedtālrunis vai FireStick, ir savienota ar internetu.

Ja rodas problēmas, pievienojot avotu, pastāv iespēja, ka serveris, kurā atrodas Supremacy papildinājuma faili, piedzīvo dīkstāvi. Regulāras apkopes laikā serveris dažreiz nedarbojas. Šādā gadījumā vienīgā iespēja ir gaidīt, kamēr serveris būs atpakaļ un darbojas. Par laimi, plānotā tehniskā apkope neaizņem daudz laika.

Ja esat veiksmīgi pievienojis avotu, bet nevarat no tā instalēt papildinājumu, tā varētu būt problēma atkal ar serveri. Tomēr dažreiz problēma ir lokāla, un to bieži var novērst, atsāknējot ierīci un pēc tam restartējot Kodi. Pēc restartēšanas vēlreiz veiciet instalēšanas darbības un, ja darbojas Supremacy serveris, jums vajadzētu būt iespējai instalēt papildinājumu tūlīt..

Kodi Addon pārākums nedarbojas

Ja nevarat izmantot Supremacy papildinājumu, problēma atkal varētu būt serveris. Ja mēģināt palaist papildinājumu plānotās apkopes laikā, neviena straume netiks atvesta. Vai arī, ja serverim rodas dīkstāve kāda cita iemesla dēļ, vienīgā iespēja ir gaidīt, līdz tas atkal darbosies.

Ja Supremacy addon nedarbojas jebkurā laikā, pastāv iespēja, ka instalēšana nav pabeigta pareizi. Tas ir reti, bet ne neiespējami. Par laimi to var viegli novērst. Viss, kas jums jādara, ir doties uz papildinājumiem > Mani papildinājumi no Kodi sākuma ekrāna un atinstalēt Supremacy pievienojumprogrammu. Kad tas ir izdarīts, atkārtoti instalējiet šo papildinājumu, ievērojot iepriekš aprakstīto instalēšanas procesu.

Pirms instalēšanas procesa sākuma iesaku atinstalēt papildinājumu. Svaiga instalācija bieži rūpējas par jautājumiem. Papildinājuma atkārtota instalēšana, vispirms nenoņemot esošo instalāciju, dažreiz nenoņem sliktos, bojātos failus, tāpēc jums var rasties grūtības.

Ja Supremacy darbojas kopumā un tā nav tikai konkrēta filma vai seanss, kas netiktu straumēta, iespējams, radīsies problēmas ar straumēšanas saitēm vai serveri, no kura pievienojumprogramma mēģina straumēt saturu. Tas parasti notiek ar nesen pievienoto saturu vai ļoti populārajiem ar lielu serveru trafiku. Augstākā līmeņa Kodi pievienojumprogramma nodrošina vairākas straumēšanas saites uz noteiktu saturu. Ja viena saite nedarbojas, izmēģiniet citas. Pastāv liela iespēja, ka atradīsit saiti, kas faktiski darbojas.

Ikreiz, kad rodas kādas problēmas ar Supremacy vai jebkuru citu papildinājumu, vienmēr ir ieteicams pārstartēt ierīci un pēc tam restartēt Kodi. Atsāknēšana atsvaidzina sistēmu un lietotnes, kā arī bieži rūpējas par papildinājumu saistītajām problēmām.

Izmantojot Real Debrid vietnē Kodi, nevar noteikt nevienu pieejamo straumi. Tomēr tas ir premium klases pakalpojums, un jums, iespējams, vajadzēs iztērēt dažus dolārus. FireStick lietotāji var arī atiestatīt Kodi, lai labotu dažādas kļūdas.

Ja Supremacy Kodi pievienojumprogramma straumē, bet dažkārt tā ir lēna un aizsalst, ieteicams izlasīt mūsu ceļvedi par Kodi buferizācijas problēmu novēršanu..

Es arī iesaku jums pārbaudīt Kodi žurnālu, lai iegūtu vairāk informācijas par kļūdām.

Ja vēlaties izmēģināt alternatīvos Kodi Addons, pārbaudiet šīs saites:

  • Kā instalēt Exodus Redux Kodi Addon
  • Kā instalēt burvju pūķi Kodi Addon
  • Kā instalēt Yoda Kodi Addon
  • Kā instalēt Serēnu Kodi Addonu
  • Kā instalēt Venom Addon vietnē Kodi

Varat arī apskatīt mūsu labāko Kodi papildinājumu un labāko Kodi veidotāju sarakstus.

Secinājums

Ja jūs meklējat jaunu Kodi papildinājumu filmu un šovu straumēšanai, es iesaku izmēģināt Supremacy. Kodi papildinājums ir oriģināls daudzfunkcionāls papildinājums, nevis jebkura cita papildinājuma variants. Tas atrod kvalitātes straumēšanas saites un ļauj jums skatīties savu iecienīto saturu gan pilnā HD, 1080, gan HD 720. Tajā ir gandrīz ikviens atrodams saturs, tostarp filmas, šovi, tiešraide TV, sports, 3D filmas un vēl daudz vairāk. . Lai gan jūs sākotnēji varētu padarīt Supremacy par rezerves pievienošanu straumēšanai, tas var kļūt arī par primāro avotu visām jūsu izklaides vajadzībām. Instalējiet šo papildinājumu, veicot ātrās un vienkāršās darbības, kuras iepriekš esmu kopīgojis ar jums. Ja jums ir kādi jautājumi vai ieteikumi, sazinieties ar mani zemāk komentāru sadaļā.

Noklikšķiniet šeit, lai nokļūtu slepenās auklas griešanas viltības tieši savā iesūtnē.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me