Kā lietot Kodi Kodi iesācēju rokasgrāmata (2020)

>

Kodi ir vienkāršs, lai arī ne tieši saprotams multivides atskaņotājs. Bet, tā kā to miljoniem cilvēku izmanto visā pasaulē, mēs noteikti uzskatām, ka tam jābūt viegli lietojamam rīkam. Tas, ko es varu pateikt ar pārliecību, ir tas, ka Kodi nav izveicīgs. Patiesību sakot, kad es pirmo reizi sāku lietot Kodi, tas man šķita nesaprotams un nedaudz satriecošs. Droši vien tāpēc, ka tam ir unikāls multivides atskaņotāja izkārtojums un dažas atšķirīgas funkcijas. Bet man vajadzēja tikai nedaudz laika, lai saprastu, ka Kodi ir daudz vienkāršāks, nekā izskatās no pirmā acu uzmetiena.

Lai saprastu un sāktu skatīties filmas vai seansus Kodi, nav nepieciešamas īpašas tehniskas zināšanas vai mācīšanās līkne. Tas ir paredzēts tādiem nespeciālistiem kā es. Tomēr es piekrītu, ka, ja man būtu neliela palīdzība, kad mani iepazīstināja ar Kodi, es būtu to nokļuvis mazliet ātrāk. Daudzi mani lasītāji ir jautājuši, vai es varētu nākt klajā ar šāda veida ceļvedi, lai palīdzētu Kodi iesācējiem paātrināt “iepazīšanās” daļu. Tātad, šeit es esmu kopā ar Kodi rokasgrāmatu iesācējiem. Šajā rokasgrāmatā es iepazīstināšu jūs ar Kodi pamatprincipiem. Šeit es aptveru visu, kas jums jāzina par Kodi, lai gandrīz strauji sāktu straumēt iecienīto saturu.

kā lietot kodi

Uzmanību KODI lietotājiem: Izlasiet pirms turpināšanas

Kodi papildinājumi / būvējumi piedāvā neierobežotu straumēšanas saturu, taču var arī jūs nonākt juridiskās nepatikšanās, ja tiek straumēti bezmaksas filmas / TV šovi / sports. Kodi lietotājiem tiek stingri ieteikts vienmēr savienot VPN, straumējot tiešsaistē. Labs Kodi VPN slēpj jūsu identitāti, apiet valdības uzraudzību, ģeogrāfiski bloķētu saturu un ISP droseļvārstu (kas arī palīdz straumēšanai bez buferiem).

Es izmantoju ExpressVPN, kas ir ātrākais un drošākais VPN. Tas ir ļoti viegli instalējams jebkurā ierīcē, ieskaitot Amazon FireStick. Jūs saņemat 3 mēnešus bez maksas un ietaupāt 49% no gada plāniem. Turklāt tam ir 30 dienu naudas atdošanas garantija. Ja neesat apmierināts, vienmēr varat lūgt naudas atmaksu.

Noklikšķiniet ŠEIT, lai iegūtu 3 mēnešus bezmaksas un ietaupītu 49% no ExpressVPN

Lasīt: Kā instalēt un izmantot Kodi VPN

Kas ir Kodi?

Ļaujiet man dalīties ar vienkāršāko Kodi definīciju:

Kodi ir multivides atskaņotājs

Multivides atskaņotājs ir programmatūra, kas var atskaņot multividi jūsu ierīcē. Multivide ir jebkas, kas ir video, audio vai attēli. Bet lielāko daļu multivides atskaņotāju, ieskaitot Kodi, plaši izmanto video un audio atskaņošanai. VLC ir klasisks multivides atskaņotāja piemērs, ko plaši izmanto video un audio atskaņošanai.

Kodi ļauj skatīties video saturu, piemēram, filmas un TV šovus, un atskaņot audio, piemēram, dziesmas.

Kodi daudzējādā ziņā ir kā VLC, taču ar dažām galvenajām atšķirībām. Kamēr VLC vairāk tiek izmantots, lai atskaņotu multividi, kas tiek glabāta lokāli ierīces atmiņā, Kodi galvenokārt ir paredzēta multivides straumēšanai internetā. Kodi var izmantot arī vietējo mediju atskaņošanai, taču tas nav tas, kāpēc tas ir tik populārs.

Kodi ir atvērtā koda bezmaksas multivides atskaņotājs. Pirmoreiz tas tika izlaists 2002. gadā kā XBMC (Xbox Media Center) un tikai Xbox lietojumprogramma. Zemāk šis rīks tika pārkrāsots par Kodi un kļuva pieejams visdažādākajās ierīcēs un OS platformās. Pašlaik Kodi darbojas operētājsistēmās Android, iOS, Windows PC, Mac, Windows mobilajos tālruņos, Linux, Amazon FireStick, Raspberry Pi, Android Boxes un citur..

Kad Kodi bija XBMC, vajadzēja nedaudz pūļu, lai uzstādītu to uz Xbox, un bija nepieciešama mācīšanās līkne. Tagad Kodi ir daudz vieglāk instalēt gandrīz visās platformās, un lielākajai daļai ierīču ir lietotājam draudzīgas, ērti lietojamas lietojumprogrammas..

Kodi ir vairāk populārs kā tiešsaistes multivides atskaņotājs. Tas ļauj bez maksas straumēt iecienīto saturu. Tas dod jums piekļuvi filmām, TV šoviem, TV tiešraidēm, sportam, ziņām, dokumentālajām filmām un vēl daudz kam citam. Bet Kodi to nevarēja paveikt viens pats. Šajā nolūkā ir nepieciešama atsevišķu spraudņu integrācija. Šie spraudņi ir vairāk pazīstami kā “Kodi papildinājumi”.

Nedaudz vēlāk mēs uzzināsim par Kodi papildinājumiem. Pirmkārt, es jums parādīšu, kā instalēt Kodi dažādās ierīcēs. Galu galā, pirms pārejat uz nākamo darbību, jums ir jābūt Kodi iestatītam un iestatītam un darbināmam. Tāpēc pagaidām paturiet prātā, ka “papildinājumi ir vissvarīgākais Kodi aspekts”.

Kā instalēt Kodi dažādās ierīcēs

Kodi tiek atbalstīts daudzās ierīču platformās. Šīs rokasgrāmatas darbības joma neļauj man aptvert detalizētus norādījumus par Kodi instalēšanu visās ierīcēs. Tāpēc es sniegšu jums īsu pārskatu par Kodi uzstādīšanas kārtību populārāk izmantotajās platformās. Norādīšu uz avotiem, no kuriem var iegūt Kodi, un īsi apskatīšu instalēšanas metodes. Tālāk ir aprakstītas ierīču platformas:

 1. Amazon FireStick & Uguns TV
 2. Android mobilajiem telefoniem & tabletes
 3. Windows PC
 4. Mac OS
 5. iOS
 6. Android Smart TV & Android TV kastes

Pēdējā atbrīvotā oficiālā Kodi versija ir Kodi 18.5 Leia. Vecāku versiju, Kodi 17.6 Krypton, joprojām izmanto, it īpaši tie, kuri nav jauninājuši uz Kodi Leia. Tomēr Leia vairs nav pieejams caur nevienu oficiālu kanālu.

1. Amazon FireStick & Uguns TV

Amazon FireStick ir ārkārtīgi populāra multivides ierīce, kas pievienota jūsu televizoram, izmantojot HDMI portu. Šī uz Android balstītā ierīce uzreiz jebkuru televizoru pārvērš viedā TV. Liedzot dažas nelielas fiziskas atšķirības, FireStick & Fire TV būtībā ir vienādi. Tāpēc abiem ir piemērojama viena un tā pati uzstādīšanas metode.

Amazon Store vēl neuzņem Kodi. Tāpēc mums ir manuāli jālejupielādē Kodi APK fails (no uzticama avota), lai to instalētu FireStick. Izlasiet mūsu detalizēto ceļvedi par Kodi instalēšanu vietnē FireStick. Šajā rokasgrāmatā sniegta vienkārša uzstādīšanas procedūra. Tikai gadījumā, ja vēlaties tā vietā instalēt Kodi 17.6, mūsu rokasgrāmata sniegs jums informāciju par to.

Varat arī atsaukties uz mūsu citu ceļvedi par to, kā ieslodzīt Amazon FireStick.

2. Android mobilie tālruņi & Tabletes

Šis ir viegli. Kodi ir ne tikai populārs, bet tam uzticas arī Google. Atšķirībā no Amazon FireStick vai Fire TV, jums nav jāpieliek (vai manuāli jāinstalē) Kodi Android mobilajos tālruņos. & tabletes. Lietotne Kodi atradīsit Google Play veikalā.

Tikai uzticamas un drošas lietotnes to var izmantot Play veikalā. Tā kā Kodi ir tur, tas dod mums pārliecību, ka tas ir pārbaudīts un drošs.

Kodi var instalēt Android ierīcē:

 • Atveriet Play veikalu
 • Jāmeklē Kodi
 • Izpildiet ekrānā redzamos norādījumus un instalējiet Kodi

Tas ir tik vienkārši!

3. Windows PC 

Instalēšanas process operētājsistēmām Windows 10 un Windows 8.1 & vecāki ir atšķirīgi. Mēs aptveram abus šādi. 

3.1 Windows 10

Ja jums ir Windows 10, oficiālo Kodi versiju varat lejupielādēt no Microsoft Store. To var izdarīt šādi:

 • Noklikšķiniet uz meklēšanas pogas “Cortana” un ierakstiet “Kodi” (bez pēdiņām).
 • Kodi ikona meklēšanas rezultātos tiks parādīta sadaļā “Sākt” kā “Uzticama Microsoft lietotne”. Noklikšķiniet uz Kodi ikonas
 • Jūs aizvedīs uz Microsoft Store. Noklikšķiniet uz pogas Saņemt vai Lejupielādēt
 • Ļaujiet Microsoft Store pārējo paveikt jūsu labā
 • Apmēram minūtes vai divu laikā jūs būsit instalējis Kodi savā Windows 10 datorā

3.2 Windows 8.1 & Vecāki

Ja jums ir Windows 8.1 vai vecāka Windows versija, joprojām varat lejupielādēt Kodi tieši no oficiālās vietnes https://kodi.tv

Atveriet vietni un, kad atrodaties mājas lapā, augšējā labajā stūrī noklikšķiniet uz LEJUPIELĀDĒT (vai tieši dodieties uz https://kodi.tv/download).

kā lietot kodi

Ritiniet uz leju, līdz tiek parādīti atbalstīto ierīču / platformu logotipi.

Noklikšķiniet uz Windows logotipa

kā lietot kodi iesācēju rokasgrāmatu

Pārliecinieties, ka nākamajā logā esat atlasījis cilni Ieteicams

Noklikšķiniet uz INSTALLER (64 BIT), ja jums ir 64 bitu dators. Noklikšķiniet uz INSTALLER (32 BIT), ja izmantojat 32 bitu datoru.

kodi iesācēja ceļvedis

4. Mac OS

Kodi nav iekļauts Apple App Store sarakstā, taču oficiālajā Kodi vietnē ir MacOS versija. Lai Kodi varētu darboties, jābūt operētājsistēmai Mac OS 10.8 X vai jaunākai, izmantojot Intel procesoru. Lai instalētu Kodi Leia operētājsistēmā Mac, rīkojieties šādi:

Safari tīmekļa pārlūkā atveriet https://kodi.tv/download (Safari automātiski uzstādīs DMG failu). Ritiniet uz leju un noklikšķiniet uz MacOS logotipa

iesācēja ceļvedis Kodi

Pārliecinieties, vai uznirstošajā logā ir atlasīta cilne Iesaka. Noklikšķiniet uz INSTALLER (64-BIT)

kā lietot kodi

Lai instalētu lietotni Mac datorā, izpildiet parasto procesu

5. iOS (iPhone, iPad & iPod Touch)

Oficiālā vietne saka, ka, lai instalētu Kodi, jums ir jāizdzēš iOS ierīce. Tomēr ir daži trešo pušu lietotņu veikali, piemēram, TweakBox, kas mitina lietotnes iOS versiju.

Atvērt https://www.tweakboxapp.com savā iOS jebkurā pārlūkprogrammā (ieteicams Safari) un lejupielādējiet lietotņu veikalu TweakBox, noklikšķinot uz pogas Lejupielādēt.

Izpildiet ekrānā redzamos norādījumus, lai instalētu TweakBox. Instalēšanas laikā jums būs jāpiešķir noteiktas atļaujas lietotnei.

Tagad palaidiet TweakBox un noklikšķiniet uz cilnes Lietotnes augšpusē. Lietotņu sarakstā atrodiet Kodi un noklikšķiniet uz Kodi ikonas. Atkal izpildiet ekrānā redzamos norādījumus un instalējiet Kodi iOS.

6. Android Smart TV & TV kastes

Android Smart TV un TV Boxes atbalsta Google Play veikalu. Tā kā Kodi Krypton ir oficiāls ieraksts Play veikalā, lietotnes instalēšana ir diezgan vienkārša.

 • Ieslēdziet televizoru (ja izmantojat Android TV Box, pārliecinieties, vai tam ir savienojums ar televizoru)
 • Kad sākuma ekrāns tiek ielādēts, noklikšķiniet uz Play veikala (vai Google Play) ikonas
 • Meklējiet lietotni Kodi
 • Izpildiet ekrānā redzamos norādījumus, un pēc dažām minūtēm jums būs Kodi

Kas ir Kodi Addons?

Es jums teicu: “papildinājumi ir vissvarīgākais Kodi aspekts”, un es nepārspīlēju. Ja kaut kas, es varētu būt par zemu.

Kodi pēdējo gadu monumentālie panākumi ir atkarīgi no tā spējas atbalstīt dažādus papildinājumus. Protams, Kodi ir spēcīgs multivides atskaņotājs ar daudzām funkcijām. Bet papildinājumi ir tā stūrakmens.

Kodi ir multivides atskaņotājs, bet cik labs ir multivides atskaņotājs, ja nav multivides, kuru spēlēt? Addons veido tiltu starp Kodi, multivides atskaņotāju un plašsaziņas līdzekļu avotiem internetā. Vienkārši sakot, papildinājumi nodrošina saskarni starp Kodi un milzīgo plašsaziņas līdzekļu klāstu, kas atrodas tīmeklī. Pērkot DVD atskaņotāju, filmu vai šovu skatīšanai nepieciešami DVD diski. Kodi papildinājums ir tas, kas DVD ir DVD atskaņotājam.

Kodi var atskaņot video un mūziku no vietējās ierīces krātuves. Bet to var izdarīt jebkurš multivides atskaņotājs. Kodi patiesais potenciāls slēpjas integrācijā ar papildinājumiem.

Tātad, ja jums jau ir Kodi, nākamā lieta, ko vēlaties, ir papildinājumi, lai sāktu skatīties iecienītās pārraides, filmas vai jebko citu, ko vēlaties skatīties.

Burtiski ir simtiem Kodi papildinājumu. Daži ir labi, vairums - ne tik daudz. Kodi ir atvērtā koda platforma, un ikviens, un ikviens var brīvi izstrādāt tam papildinājumus. Nav brīnums, kāpēc viņu ir tik daudz. Ideja ir atrast labākos Kodi papildinājumus veidam, kuru vēlaties skatīties. Jūs atradīsit papildinājumus šiem (un vairāk):

 • Pēc pieprasījuma saturs (filmas & TV pārraide)
 • Tiešraide
 • Sporta saturs
 • Mūzika

Lai izmantotu papildinājumu, tas vispirms jāinstalē Kodi. Nākamajā sadaļā es jums parādīšu, kā instalēt papildinājumus Kodi.

Kā instalēt papildinājumus Kodi

Es vēlētos, lai jūs ātri apskatītu Kodi labāko papildinājumu sarakstu. Tas jums sniegs pamatideju par to, ko šie papildinājumi dara. Tas arī palīdzēs jums izvēlēties vajadzīgos papildinājumus, izmantojot Kodi iestatījumus.

Papildinājumu atlase un instalēšana parasti ir 6 soļu process:

 1. Izlemiet, kāda veida saturu vēlaties skatīties
 2. Izvēlieties papildinājumu, kas nodrošina saturu
 3. Atrodiet avotu, no kura instalēt izvēlēto papildinājumu
 4. Pievienojiet vēlamo avotu Kodi
 5. Instalējiet repozitoriju no avota
 6. Instalējiet papildinājumu no krātuves

Neuztraucieties, ja tas izskatās nedaudz satriecoši, jo tas tā nav. Patiesībā tas ir ļoti viegli. Kad es pirmo reizi sāku lietot Kodi, tas arī man šķita mulsinoši. Lai to apietu, bija nepieciešams ļoti maz laika.

Mums ir sīki izstrādāti ceļveži, kas dažu minūšu laikā palīdzēs jums instalēt un sākt izmantot dažādus papildinājumus. Zemāk ir rokasgrāmatu saraksts.

Filmu, TV šovu un cita satura pēc pieprasījuma papildinājumi:

 • Exodus Redux
 • Burvju pūķis
 • Joda
 • Izceļošana
 • Inde

Tiešraides TV Kodi papildinājumi:

 • Pašaizliedzīgi dzīvot
 • Spēlētāja Klub IPTV
 • cCloud TV
 • USTVnow Plus

Sporta papildinājumi:

 • Sporta velns
 • Sportowa

Kā izmantot Kodi papildinājumus filmu, šovu, TV tiešraides skatīšanai utt

Kad esat instalējis papildinājumu, jūs to atradīsit sadaļā Video papildinājumi. Vispirms parādīšu, kā atrast instalētos papildinājumus. Vēlāk es parādīšu, kā tos izmantot.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka sadaļā Video papildinājumi var piekļūt tikai tiem papildinājumiem, kas straumē video saturu, piemēram, filmām un šoviem. Bet ne visi papildinājumi ir paredzēti videoklipiem. Kodi atbalsta arī vairākus utilītu papildinājumus. Šie papildinājumi ir atrodami programmas papildinājumu sadaļā. Bet jums nav jāuztraucas par programmas papildinājumiem. Tā kā jūs tikko sākat darbu ar Kodi, jūs vēlaties uzzināt tikai par video papildinājumiem, kas ļauj jums skatīties savu iecienīto saturu. Es jau vairākus gadus izmantoju Kodi un esmu atradis maz izmantojumus visiem papildinājumiem, izņemot tos, kas saistīti ar video straumēšanu.  

Piekļūstiet saviem video papildinājumiem

Atgriezieties Kodi sākuma ekrānā, ja vēl neesat tur, atkārtoti nospiežot atpakaļ pogu.

Tagad kreisajā pusē noklikšķiniet uz “Papildinājumi”

kā lietot kodi papildinājumus

Pēc tam kreisajā pusē vēlreiz noklikšķiniet uz “Video papildinājumi”. Pat ja jūs neklikšķināt uz video papildinājumiem un vienkārši novietojat kursoru virs tā, visi jūsu video straumēšanas papildinājumi parādīsies labajā pusē

kodi lietotāja rokasgrāmata

Šādi izskatīsies instalēto papildinājumu saraksts

soli pa solim, kā lietot kodi

Izmantojot savus papildinājumus

Atrodoties pievienojumprogrammās Video, varat redzēt papildinājumu ikonas. Lai atvērtu jebkuru papildinājumu, vienkārši noklikšķiniet uz tā vienreiz.

Es noklikšķināšu uz Exodus Redux papildinājumu, lai tas būtu šīs rokasgrāmatas piemērs

kā lietot kodi papildinājumus

Exodus Redux ir papildinājums pēc pieprasījuma. Tātad, ko jūs redzat tālāk, ir kategorijas, kurās ir sakārtoti dažādi nosaukumi.

kā lietot kodi iesācēju rokasgrāmatu

Noklikšķinot uz kategorijas, jūs varat tieši redzēt virsrakstu vai apakškategoriju sarakstu. Dažādos papildinājumos tas atšķiras.

Kad Exodus Redux papildinājumā noklikšķiniet uz kategorijas “Filmas”, es redzu tādas apakškategorijas kā Žanri, Gads, Cilvēki, Valodas, Sertifikāti utt..

Apakškategorijā var būt vairāk apakškategoriju. Piemēram, žanru apakškategorijā varat sagaidīt, ka atradīsit vēl citas apakškategorijas, piemēram, darbība, piedzīvojums, drāma, komēdija, fantāzija utt..

Ideja ir noklikšķināt pa kategorijām un apakškategorijām, un, kad beidzot redzat virsrakstu sarakstu, viss, kas jums jādara, ir noklikšķiniet uz nosaukuma, kuru vēlaties atskaņot. Papildinājums sāks nokasīt dažādus serverus un atnest jums straumēšanas saites.

Noklikšķiniet uz saites un jūs esat gatavs sākt skatīties filmas vai šovus Kodi.

kā lietot kodi lietotni

Tas ir gandrīz viss, kas jums jādara.

Kas ir Kodi būvē?

Instalējot Kodi un palaižot to pirmo reizi, redzamais ir noklusējuma interfeiss ar noklusējuma Kodi apvalku, ko sauc par “Estuary”.

kā izmantot kodi uz uguns

Pēc Kodi instalēšanas jums ir nepieciešami arī papildinājumi, lai sāktu skatīties savus iecienītos šovus un filmas. Tāpēc jūs instalējat dažādus papildinājumus individuāli.

Ko darīt, ja būtu veids, kā mainīt Kodi izskatu un vienā piegājienā iegūt vairākus sākotnēji instalētus papildinājumus? Šeit redzami Kodi būvētie attēli.

Vienkāršiem vārdiem sakot, Kodi būve dod iespēju pārveidot noklusējuma Kodi saskarni un ar jaunu ādu to pārveido par kaut ko aizraujošāku. Tajā pašā laikā būve iepriekš instalē vairākus Kodi papildinājumus visdažādākajam satura tipam, lai jums tie nav jāinstalē manuāli..

Rezumējot, Kodi būvē:

 • Maina Kodi izskatu
 • Parādīs vairākus iepriekš instalētus papildinājumus

Šādi izskatās Kodi pēc ļoti populāras būves ar nosaukumu “Titanium Build” uzstādīšanas.

kā instalēt kodi būvē

Kā instalēt Kodi Builds

Tur ir desmitiem Kodi celtņu. Ne visi no tiem ir labi. Apskatiet labākās Kodi būves un izvēlieties to, kas jums patīk visvairāk. Jūs varat izmēģināt dažādas būves dažādos laikos.

Instalēšana būvē Kodi prasa mazliet, bet tas nav grūti. Mums ir detalizētas, vienkāršas un pakāpeniskas instalēšanas rokasgrāmatas vispopulārākajām konstrukcijām. Iepazīstieties ar mūsu instalācijas rokasgrāmatām par šīm būvēm un dažu minūšu laikā varat iegūt sev tīkamo.

 • Titāna būve
 • Misfit Mods Lite
 • Pagraba durvju televizors
 • Racionalizēt būvi
 • Nav robežu
 • Tiek veidots vienas tautas portāls

Kā lietot Kodi būvi

Izņemot dažādu elementu pārkārtošanu un saskarnes pārveidošanu, Kodi ar uzbūvi daudz neatšķiras no Kodi bez tā. Tā ir laba ziņa, jo tas nozīmē, ka nav daudz jāpierod pie Kodi būves, pat ja esat iesācējs.

Šajā rokasgrāmatā kā piemēru izmantoju Titanium Build. Visas konstrukcijas ir vairāk vai mazāk vienādas izkārtojumā, liedzot dažas nelielas atšķirības. Pat ja jums ir kāda cita būve, izmantojot šo piemēru, jūs iegūsit vispārēju ideju par to, kā rīkoties, izmantojot jebkuru citu būvi.

Tas ir tāds, kā Kodi mājas ekrāns izskatās kopā ar Titanium Build. Kā redzams, šī āda ir daudz košāka un noturīgāka par noklusēto, mīksto Kodi ādu.

kā lietot kodi

Kā redzat, visā Titāna sākuma ekrāna vidū ir izvēlnes josla un zem tā atrodas kontekstuālās apakšizvēlnes josla..

Izvēloties vienumu galvenajā izvēlnes joslā, zem tā parādās saistītie apakšizvēlnes vienumi. Piemēram, atlasot Filmas, es redzu saistītos vienumus Meklēt, Tendences, Jaunas relīzes utt.

Dodieties uz priekšu un atlasiet citas iespējas, piemēram, TV šovi, IPTV, Sports un pamaniet, kā mainās apakšizvēlnes.

kā izmantot kodi būvē

Atcerieties, es teicu, ka būvēm ir iepriekš instalēti papildinājumi?

Izvēlnes joslā esmu izvēlējies opciju Filmas. Apakšā varat redzēt filmu papildinājumu sarakstu (Gaia utt.). Šie ir daži no iepriekš instalētajiem papildinājumiem ar Titanium Build.

kodi iesācēja ceļvedis

Kad es izvēlos TV šovus, apakšā tiek parādīti papildinājumi, kas uzņem TV šovus.

Tāpat jūs atradīsit papildinājumus IPTV (tiešraide TV), sportam, bērnu zonai utt.

kā izmantot kodi uz uguns

Titāna sākuma ekrānā redzamo papildinājumu saraksts nav obligāti pilnīgs. Komplektam var būt vairāk papildinājumu, nekā tas var būt redzams galvenajā ekrānā. Ja vēlaties izpētīt vairāk papildinājumu, varat rīkoties šādi:

Izvēlnes joslā atlasiet Galveno izvēlni (vienkārši atlasiet un neklikšķiniet uz tās. Noklikšķinot tiks atvērts pavisam cits opciju komplekts)

kā izmantot kodi būvē

Tagad apakšizvēlnē noklikšķiniet uz “Video papildinājumi”

kā atrast kodi būvē

Šeit atradīsit visu to video papildinājumu sarakstu, kuri iepriekš bija instalēti kopā ar Titanium Build.

kā lietot kodi

Kā pievienot papildinājumus būvei

Komplektācija ir iepriekš konfigurēta ar vairākiem papildinājumiem. Bet tas nebūt negarantē, ka tam vienmēr būs nepieciešamais papildinājums.

Ja jūsu versijā nav iesaiņojuma jūsu iecienītākajā papildinājumā, varat to instalēt manuāli.

Šajā rokasgrāmatā es jums teicu, kā jūs agrāk varat instalēt papildinājumus Kodi. Bet tas bija par papildinājumu iestatīšanu bez versijas.

Visas versijas ļauj instalēt papildinājumus virs tām. Labā ziņa ir tā, ka instalēšanas metode ar būvi nav daudz atšķirīga, salīdzinot ar bez tās. Tāpat kā iepriekš, pievienojiet avota URL Kodi, instalējiet repo no avota un galu galā instalējiet papildinājumu no repo.

Lūdzu, izlasiet mūsu detalizēto ceļvedi, lai uzzinātu, kā instalēt papildinājumus, izmantojot versijas.

#Ieteikts - iegūstiet Kodi VPN

Pirms sākat lietot Kodi iecienīto filmu, TV šovu vai sporta straumēšanai, es ļoti iesaku jums iegūt labu Kodi VPN..

Tiem, kas to nezina, Kodi VPN ir rīks, kas aizsargā jūsu Kodi straumēšanas aktivitātes no “Lielā brāļa” ziņkārīgajām acīm. Citiem vārdiem sakot, tas maskē interneta trafiku no un uz jūsu ierīci un pārliecinās, ka valdība, ISP , hakeri vai citas vienības nevar reģistrēties vai izsekot jūsu tiešsaistes darbībām.

Lai skatītos filmas un seansus Kodi, vispirms ir jāinstalē papildinājumi. Lielākā daļa šo papildinājumu ir pieejami caur trešo personu pakalpojumu sniedzējiem, un tie ļauj bez maksas straumēt iecienīto saturu.

Es nemudinu savus lasītājus skatīties ar autortiesībām aizsargātu saturu, izmantojot nelikumīgus avotus. Bet tajā pašā laikā es arī uzskatu, ka ikvienam ir tiesības uz savu privātumu un ka šīs tiesības ir jāievēro gan teorijā, gan praksē..

Kodi VPN šifrē jūsu interneta savienojumu un novirza tiešsaistes trafiku caur virtuālu, privātu serveri. Tā rezultātā ikviens, kurš varētu mēģināt izsekot jūsu darbībām internetā, to nedara. ExpressVPN ir mans ieteiktais Kodi VPN, jo tas ir ātrs un ļoti drošs. Lai aizsargātu jūsu privātumu un tiešsaistes identitāti, tajā tiek izmantota neiespējama šifrēšanas tehnoloģija. ExpressVPN piedāvā 100% anonimitāti Kodi lietotājiem.

labākais kodi vpn

Tu vari izmantot ExpressVPN masīvā ar Kodi saderīgām ierīču platformām, piemēram, Android, FireStick, iOS, Mac, Windows utt. Šo VPN var izmantot kopā ar Kodi un visām citām straumēšanas lietotnēm, kuras, iespējams, izmantojat.

Tātad, pirms sākat straumēšanu, lūk, kā iegūt VPN aizsardzību, veicot trīs vienkāršas darbības.

1. darbība: Iegūstiet ExpressVPN abonementu ŠEIT.

2. darbība: Klikšķis ŠEIT lai savā ierīcē lejupielādētu un instalētu lietotni ExpressVPN.

3. darbība: Noklikšķiniet uz ikonas Barošana, lai izveidotu savienojumu ar VPN serveri. Tas ir viss. Jūsu savienojums tagad ir drošs, izmantojot ātrāko un labāko Kodi VPN.

savienot expressvpn par kodi

Iesaiņošana

Tas ir gandrīz viss, kas jums jāzina par Kodi kā iesācēju. Ja godīgi, lielākoties jums būs jāizmanto tikai tās Kodi pamatfunkcijas, kuras esmu izklāstījis šajā rokasgrāmatā. Es gadiem ilgi esmu pazīstams ar Kodi, un pat šodien es tik tikko pārsniedzu pamatus. Ziniet, kā instalēt papildinājumu ierīcē, kuru izmantojat, un iemācieties iestatīt papildinājumus, un jūs jau būsit daudz parūpējies. Kodi būvējumi ir lieliski, tie piešķir interfeisam vizuālu pievilcību un atvieglo jūsu dzīvi ar iepriekš instalētiem papildinājumiem. Ir labi, ja būvējat. Es pats to izmantoju. Tas, ko es saku, ir tāds, ka pat tad, ja jūs izņemt konstrukcijas no vienādojuma, jūs joprojām varat izmantot Kodi tikai ar papildinājumiem. Bet nav daudz, ko jūs varat darīt bez papildinājumiem. Droši vien es to teikšu trešo reizi šajā rokasgrāmatā - pievienojumi ir vissvarīgākais Kodi aspekts.

Vairāk Kodi resursu

Kā pārtraukt buferizāciju Kodi
Kā iestatīt Trakt uz Kodi
Kā novērst bieži sastopamās Kodi problēmas
Kā instalēt vairāk nekā vienu Kodi Build

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me