Kā novērst Kodi buferizācijas problēmas

>

Vienmērīga, nepārtraukta izklaides pieredze ir tas, kas mums visiem patīk. Jebkurā formā pārtraukumi, maigi izsakoties, ir kaitinoši. Kodi ir izklaides rīks, ko miljoniem cilvēku izmanto visā pasaulē, lai straumētu pēc pieprasījuma kvalitatīvu saturu lielākoties bez maksas. Kaut arī šī platforma mazina plaisu starp miljoniem tiešsaistes straumētāju un tūkstošiem straumēšanas avotu, Kodi buferizācijas problēmas nav īsti retums. Tā kā arvien vairāk straumju tiek pievienotas nekontrolētas, Kodi buferizācijas problēmas kļūst arvien izplatītākas. Par laimi, ir daži risinājumi, kas var novērst Kodi buferizācijas problēmas Kodi 18.5 un Kodi 17.6 vai vismaz samazināt gadījumus. Arī šos labojumus ir viegli pielietot. Turpiniet lasīt!

Kodi ir plaši populārs multivides atskaņotājs visā pasaulē ar auklu griezēju palīdzību. XBMC izstrādātā šī lietotne uzreiz jūsu ierīci pārveido multivides centrā. Tas ne tikai ļauj atskaņot un apraidīt lokāli saglabātos multivides elementus, izmantojot dažādus papildinājumus un veidus, bet arī ļauj straumēt bezmaksas un bagātīgi pieejamu saturu tīmeklī. Vēl neticamāk ir tas, ka šo pakalpojumu atbalsta plašs platformu klāsts, ieskaitot Fire TV Stick, Android, iOS, Windows Mobile, Windows PC, Mac OS un Linux.

Kodi ir nenoliedzami lielisks, taču tam ir savs problēmu kopums. Dažiem ir grūtāk iestatīt, salīdzinot ar citiem pakalpojumiem, piemēram, Plex. Es esmu izdomājis, ka, tiklīdz jūs aptinat galvu ap Kodi, pastāv liela iespēja, ka jums nepatiks neviens cits multivides atskaņotājs..

Tomēr tas nav vienīgais aspekts, kas man bija prātā, runājot par šīs platformas problēmām. Tas, kas Kodi nomoka visvairāk, ir buferizācijas jautājumi. Nekas nevar būt satraucošāks par biežiem pārtraukumiem, skatoties iecienīto filmu vai TV šovu.

Par laimi ir vairāki veidi, kā labot Kodi buferizācijas problēmas vai samazināt tās līdz minimumam. Šajā rokasgrāmatā mēs iemācīsimies, kā noteikt buferizāciju Kodi Leia 18 un Kodi Krypton 17.6. Turpiniet lasīt!

Kā novērst Kodi buferizācijas problēmas

kā pārtraukt kodi buferizācijas jautājumus

Iespējojiet nezināmus avotus vietnē Kodi

Pirms mēs turpinām, ir jārūpējas par vienu mazu lietu.

Kodi ir paredzēts, lai nodrošinātu drošu izklaidi. Šajā nolūkā tas izmanto daudzus drošības elementus un protokolus.

Lai neļautu nedrošām būvēm un papildinājumiem ielīst, Kodi pēc noklusējuma neatļauj instalēšanu no nezināmiem trešo personu avotiem. Bet ne visi trešo pušu papildinājumi ir nedroši, it īpaši ne tie, par kuriem mēs uzzināsim šajā rokasgrāmatā nākotnē.

Lai varētu instalēt šos papildinājumus, mums uz laiku būs jāiespējo nezināmi avoti. To var izdarīt šādi:

1. darbība: Kodi sākuma ekrāna augšējā labajā stūrī noklikšķiniet uz Iestatījumi (cog ikona).

kodi iestatījumi

2. darbība: Pēc tam noklikšķiniet uz ikonas “Sistēmas iestatījumi” (vai vienkārši uz “Sistēma”, ja izmantojat Kodi Leia 18)

kodi sistēmas iestatījumi
3. darbība: Kreisajā pusē noklikšķiniet uz “Papildinājumi” un pēc tam pārvietojiet “Nezināmi avoti” pārslēgu / pārslēdzi uz labo pusi, lai to iespējotu..

atļaut nezināmus avotus

Tas tā būs! Kad esat instalējis visus vēlamos papildinājumus, noteikti atspējojiet Nezināmos avotus.

Kurās platformās darbojas šīs metodes?

Kodi izmanto to pašu saskarni visās platformās un ierīcēs (izņemot dažus platformai specifiskus papildinājumus). Neatkarīgi no tā, vai meklējat labot Windows, Android, iOS vai Amazon Fire Stick Kodi buferizācijas problēmas, tālāk norādītās metodes darbosies tāpat.

Kodi bufera labojums: optimizējiet kešatmiņas lielumu

Kešatmiņa ir papildu atmiņa, kas palīdz ātrai izguvei. Kaut arī kešatmiņu plaši izmanto datoru pasaulē, video straumēšanā vai atskaņošanā vissvarīgākā ir video kešatmiņa..

Straumējot videoklipu internetā, viss videoklips netiek lejupielādēts vienlaicīgi jūsu pārlūkprogrammā vai lietotnē. Tā vietā neliela video daļa tiek saglabāta kešatmiņā un tiek saglabāta pagaidu vietā (parasti ierīces RAM). Jums noteikti vajadzēja pamanīt, ka straumējot video, ja pazaudējat interneta savienojumu, pirms apturēšanas videoklips kādu laiku tiek atskaņots. Vietējā sistēmā kešatmiņā saglabāts video, kas tiek atskaņots pat pēc interneta zaudēšanas.

Lai mazinātu Kodi buferizācijas jautājumus, jārūpējas par divām lietām. Pirmkārt, Kodi RAM ir jāpiešķir ievērojama kešatmiņas atmiņa. Otrkārt, jums ir jātīra Kodi kešatmiņa no iepriekš atskaņotajiem video, jo tas nevajadzīgi iztērē atvēlēto vietu.

Nākamajā tekstā mēs iemācīsimies mainīt Kodi bufera iestatījumus, lai pielāgotos optimālai kešatmiņas vietai, kā arī sapratīsim, kā Kodi iztīrīt kešatmiņu. Kodi buferizācijas problēmu novēršanai ir piecas metodes. 1. līdz 4. metode darbosies visās ierīcēs, ieskaitot Amazon Fire TV / Stick, savukārt 5. metode nedarbojas FireStick.

Uzmanību KODI lietotājiem: Izlasiet pirms turpināšanas

Kodi papildinājumi / būvējumi piedāvā neierobežotu straumēšanas saturu, taču tas var arī jūs satraukt juridiskās nepatikšanās, ja tiek straumētas bezmaksas filmas / TV pārraides / sports. Kodi lietotājiem tiek stingri ieteikts vienmēr savienot VPN, straumējot tiešsaistē. Labs Kodi VPN slēpj jūsu identitāti, apiet valdības uzraudzību, ģeogrāfiski bloķētu saturu un ISP droseļvārstu (kas arī palīdz straumēšanai bez buferiem).

Es izmantoju ExpressVPN, kas ir ātrākais un drošākais VPN. Tas ir ļoti viegli instalējams jebkurā ierīcē, ieskaitot Amazon FireStick. Jūs saņemat 3 mēnešus bez maksas un ietaupāt 49% no gada plāniem. Tam ir arī 30 dienu naudas atdošanas garantija. Ja neesat apmierināts, vienmēr varat lūgt naudas atmaksu.

Noklikšķiniet ŠEIT, lai iegūtu 3 mēnešus bezmaksas un ietaupītu 49% no ExpressVPN

Lasīt: Kā instalēt un izmantot Kodi VPN

1. metode: Kā apturēt Kodi buferizēšanu, izmantojot Ares vedni

Ares vednis ir viens no visplašāk izmantotajiem Kodi uzturēšanas un diagnostikas rīkiem. Mācīsimies, kā izmantot šo rīku kešatmiņas iestatījumu pielāgošanai un Kodi buferizācijas problēmas risināšanai. Bet pirms mēs ejam uz priekšu, lūdzu, instalējiet Ares vedni Kodi.

Tagad, kad esat instalējis Ares vedni, redzēsim, kā mēs varam novērst Kodi buferizācijas problēmu, optimizējot kešatmiņu.

1. darbība: palaidiet Ares vedni un augšpusē noklikšķiniet uz pogas “Tweaks”

kodi bufera uzlaboto iestatījumu ares vednis

2. solis. Tagad noklikšķiniet uz pogas Papildu iestatījumu vednis

kodi papildu iestatījumi

Apakšējā labajā stūrī ir poga Nākamais, uz kuras jums jānoklikšķina. Bet pirms jūs to darāt, neaizmirstiet izlasīt vārdu “Uzmanību” no šī papildinājuma izstrādātājiem.

kodi buferizācijas jautājumu ares vednis

Īsumā jums jāzina, ka:

- Nav vienas kešatmiņas lieluma iedalīšanas, kas būtu piemērota visiem. Tas lielā mērā ir atkarīgs no ierīces, kurā jūs izmantojat Kodi, un no sistēmas specifikācijām (īpaši RAM lieluma)

- Kešatmiņu varat ievietot ierīces krātuvē (piemēram, cietajā diskā) vai operatīvajā atmiņā (kas ir ļoti ieteicams)

- Kodi kešatmiņas saglabāšanai izmanto 60 MB RAM. Bet, ja jums ir daudz rezerves RAM, varat to palielināt

3. solis: Tagad, kad jūs saprotat iepriekš minētos punktus, noklikšķiniet uz Tālāk.

Tagad Kodi parādīs šajā brīdī pieejamo operatīvo atmiņu un ieteiks video kešatmiņas atmiņai ideālo piešķīruma lielumu (kas ir 1/3 no pieejamās RAM). Bet ieteicams arī saglabāt 10% rezervi, ja citas programmas aizņem atmiņu tālāk.

Piemēram, ja jums ir 900 MB atmiņas, 1/3 no tās būtu 300 MB. 10% rezerve būtu 30 MB. Tātad, ideāls piešķīrums video kešatmiņas atmiņai ir 270 MB.

PIEZĪME: Pārāk daudz atmiņas iedalīšanas Kodi kešatmiņā var ietekmēt ierīces kopējo veiktspēju.

4. darbība. Kreisajā apakšējā stūrī noklikšķiniet uz pogas Ģenerēt iestatījumus

ares vedņa papildu iestatījumi, lai optimizētu kodi kešatmiņu

5. solis. Nākamajā ekrānā ir jāmaina video kešatmiņas lielums, velkot slīdni pa kreisi vai pa labi (pārbaudiet attēlu zemāk).

kodi uzlaboti bufera iestatījumi

Kā redzat, man bija rezerves 900 MB RAM. Tāpēc Ares vednis ieteica man 270 MB.

Ares vednis piedāvā arī 4 bufera režīmus, kā redzat apakšā tieši virs pogas “Lietot šos iestatījumus”. Šie režīmi ir šādi:

1. režīms: Šajā režīmā Kodi buferizēs visas straumēšanas iespējas, kas atrodamas internetā, ieskaitot straumēšanu no mākoņa avota un FTP

2. režīms (ieteicams): Šis ir noklusējuma režīms. Šajā režīmā Kodi mēģinās buferizēt gandrīz visu. Tas pat buferizēs failus, kas tiek atskaņoti no vietējās atmiņas

3. režīms: Šajā režīmā buferizācija tiek ierobežota tikai ar vietņu straumēm

4. režīms: Buferēšana ir pilnībā atspējota

Ja jums rodas Kodi buferizācijas problēmas, neskatoties uz ievērojamo RAM lielumu, pārliecinieties, vai ir atlasīts 2. režīms. Šis ir režīms, kas piedāvā vienmērīgāku atskaņošanu, jo tas iepriekš saglabā lielu daļu video.

Dzēsiet Kodi pagaidu failus, izmantojot Ares vedņa uzturēšanu

Ja Kodi regulāri sasalst vai crashing, pastāv liela iespēja, ka jums ir iztecējis krātuvē. Parasti tas notiek ierīcēs ar mazu krātuves vietu. Piemēram, ja jums ir rokas Android ierīce ar, teiksim, 16 GB krātuvi, un jūs regulāri izmantojat Kodi ar dažādiem papildinājumiem, drīz vien jums var pietrūkt atmiņas. Papildus Kodi buferizācijas labojuma atrašanai būs vērts pievērsties arī šī jautājuma risināšanai, kā arī gludākai un vēlamākai izklaides pieredzei..

1. darbība: lai notīrītu temp failus, vispirms noklikšķiniet uz pogas Maintenance augšpusē. Jums vajadzētu redzēt šādu ekrānu:

ares wizard kodi uzturēšana

2. solis: Tagad noklikšķiniet uz šīm pogām pa vienai:

- izdzēsiet sīktēlus

- izdzēst paketes

Tā kā es nesen biju izdzēsis sīktēlus un paketes, to aizņemšana manā krātuvē ir mazāka. Bet kopā viņi apēda gandrīz 1 GB vietas.

Ja jums ir saglabātas / saglabātas kešatmiņas, tās arī aizņem daudz vietas. Kodi var notīrīt kešatmiņu un ievērojami atbrīvot vietu krātuvē. Tomēr neuztraucieties! Kešatmiņas dzēšana neietekmēs iestatījumus, par kuriem mēs tikko runājām iepriekšējā sadaļā.

2. metode. Kodi buferizācijas labošana, izmantojot VPN

Lielākā daļa interneta pakalpojumu sniedzēju (ISP) cēlo pretenzijas par ātrgaitas, neierobežotu interneta pakalpojumu sniegšanu saviem klientiem. Kaut arī viņu solījumi tiek turēti lielākajai daļai vidusmēra lietotāju, smagos straumētājus bieži ietekmē joslas platuma samazināšana. Atkarībā no jūsu valsts tas var būt nelikumīgi. Dažreiz viņiem ir arī daži noteikumi, kas precīzi izdrukā Noteikumus & Nosacījumi, kurus mēs pieņemam, pat neskatoties uz to; labi, ka to dara vairums no mums.

ISP droseles samazināšana vai ierobežo interneta ātrumu, kad konkrēts lietotājs ir pārsniedzis noteikto datu izmantošanas robežu. Tas, kā es jau teicu, parasti notiek lieliem lietotājiem. Ja jūs esat kāds, kurš mīl skatīties filmas un seansus tiešsaistē, izmantojot tādus pakalpojumus kā Kodi, jūs tikpat labi varētu nonākt viņu lielo lietotāju skaitā. Kopš tā brīža, kad pirms dažiem mēnešiem tika paziņots, ka Amerikas Savienotajās Valstīs tuvākajā laikā tiks iznīcināta tīkla neitralitāte, juridiskie aspekti kļūst aizvien neskaidrāki..

Labākais veids, kā novērst interneta droseļošanu un lielā mērā izvairīties no Kodi buferizācijas jautājumiem, ir izmantot uzticamu VPN. Labs VPN pakalpojums ir kas vairāk nekā tikai jūsu identitātes slēpšana tīmekļa pasaulē. Tas arī maskē jūsu ISP datu lietojuma datus. Vienkārši sakot, ja jūs izmantojat VPN, jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs vairs nevarēs redzēt, kādus datus izmantojat. Viņi tikai spēs noteikt izmantoto datu daudzumu.

labākais kodi vpn

Vairāki lietotāji visā pasaulē ir ziņojuši, ka trokšņa samazināšana visvairāk ietekmē tos, kuri straumē videoklipus, lejupielādē no straumēm un koplieto smagos failus tīmeklī..

Ja ir izveidots VPN, jums nebūs pamata uztraukties par ISP ierobežošanu. Zemāk ir tabula ar 5 labākajiem VPN nozarē. Es personīgi izmantoju ExpressVPN, kas ir ātrākais VPN datumā.

 • Kā instalēt & izmantojiet VPN vietnē FireStick
 • Kā instalēt VPN jebkurā straumēšanas ierīcē

Iesniegts saskaņā ar: Kodi

Meklēt šajā vietnē

Populārākie VPN

Kā novērst Kodi buferizācijas problēmasexpressvpn sānjoslaKā novērst Kodi buferizācijas problēmasKā novērst Kodi buferizācijas problēmasKā novērst Kodi buferizācijas problēmasKā novērst Kodi buferizācijas problēmasKā novērst Kodi buferizācijas problēmas30 dienu naudas atdošanas garantijaApmeklējiet ExpressVPNLasiet pārskatu
ipvanish sānjoslaKā novērst Kodi buferizācijas problēmasKā novērst Kodi buferizācijas problēmasKā novērst Kodi buferizācijas problēmasKā novērst Kodi buferizācijas problēmasKā novērst Kodi buferizācijas problēmas7 dienu naudas atdošanas garantijaApmeklējiet IPVanishRead pārskatu
nordvpn sānjoslaKā novērst Kodi buferizācijas problēmasKā novērst Kodi buferizācijas problēmasKā novērst Kodi buferizācijas problēmasKā novērst Kodi buferizācijas problēmasKā novērst Kodi buferizācijas problēmas7 dienu naudas atdošanas garantijaApmeklējiet NordVPN

Izlikt saturu

 • 1 Kā novērst Kodi buferizācijas problēmas
  • 1.1 Kodi iespējojiet nezināmus avotus
 • 2 Kodi buferizācijas labojumi: optimizējiet kešatmiņas lielumu
  • 2.1 1. metode: Kā apturēt Kodi buferizēšanu, izmantojot Ares vedni
   • 2.1.1. Izdzēsiet Kodi pagaidu failus, izmantojot Ares vedņa uzturēšanu
  • 2.2. 2. metode: labot Kodi buferizāciju ar VPN
  • 2.3 3. metode: kā apturēt Kodi buferizēšanu, izmantojot vedni Supreme Builds
  • 2.4. 4. metode: izmantojiet Real-Debrid, lai fiksētu Kodi buferizāciju
  • 2.5. 5. metode: Kodi buferizācijas problēmu novēršana, izmantojot kodu
   • 2.5.1 Windows PC / klēpjdatora darbības
   • 2.5.2. Citu platformu darbības
 • 3 Kā noteikt Kodi buferizāciju paktā / Exodus / Sportsdevil
  • 3.1. Kodi buferizācijas uzlabošana papildinājumos, notīrot kešatmiņu
 • 4 iespējamie lēnas straumēšanas / buferizācijas iemesli Kodi
  • 4.1. 1. iemesls: lēns interneta savienojums
   • 4.1.1 Svarīgi padomi, kā uzlabot interneta ātrumu
   • 4.1.2 Ko darīt, ja man ir ātrs internets, un problēma joprojām pastāv?
  • 4.2. 2. iemesls: straumēšanas avots ir pārpildīts
 • 5 noslēguma vārdi par Kodi buferizācijas jautājumiem

Tendences ceļveži

 1. Labākais FireStick VPN
 2. Kā Jailbreak FireStick
 3. Kā instalēt Kodi vietnē FireStick
 4. Labākie Kodi papildinājumi
 5. Labākie Kodi būvē
 6. Labākās FireStick lietotnes
 7. IPTV
 8. Kino APK
 9. Exodus Redux Addon
 10. Labākās Torrent vietnes

Jaunākās publikācijas

 • 8 labākās izstāžu kastes alternatīvas (2020. gads)
 • Kā ieslodzīt FireStick (2020. gada februāris)
 • Labākās Kodi būves (atjaunināta 2020. gada februārim)
 • Labākie Kodi papildinājumi, lai uzvarētu visā pasaulē [2020]
 • Kā instalēt reālu Debrid tikai filmas Kodi Addon

Atteikšanās - Autortiesību satura straumēšana vai lejupielāde ir nelikumīga.

FireStickTricks.com nekādā veidā nepieļauj, neveicina un neveicina Kodi, Fire Stick vai mūsu ceļvežu nelegālu izmantošanu. Lietotāji ir atbildīgi par savu rīcību. Izlasiet visu mūsu atrunu.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me