Kā novērst Kodi “Neizdevās instalēt atkarību”

>

Šajā problēmu novēršanas rokasgrāmatā mēs iemācīsimies novērst kļūdas ziņojumu “Neizdevās instalēt atkarību” Kodi 18.5. Šis ziņojums tiek parādīts papildinājuma instalēšanas laikā, kad nevar instalēt saistītās atkarības.

Kodi ir viens spēcīgs multivides atskaņotājs, kas ne tikai atskaņo vietējos multivides datus jūsu ierīces atmiņā, bet arī straumē tiešsaistes saturu no visas pasaules. Kas padara Kodi patiešām pārsteidzošu, ir trešo pušu Kodi papildinājumi. Šie papildinājumi ielādē jūsu iecienītā satura straumes no dažādiem serveriem, ļaujot jums tos atskaņot tiešsaistē. Bet papildinājumi nedarbojas izolēti. Viņi lielā mērā paļaujas uz ārējiem pakalpojumiem, ko sauc par “atkarībām”..

Gandrīz visiem papildinājumiem ir vajadzīgas atkarības, lai nokasītu internetu un atnest straumes. Faktiski lielākajai daļai populāro papildinājumu ir vajadzīgas vairākas atkarības. Instalējot papildinājumus, piemēram, Exodus Redux, Covenant, Yoda vai citus, tiek instalētas arī nepieciešamās atkarības (ja tās vēl nav instalētas). Tomēr, ja vismaz vienu atkarību neizdodas instalēt, Kodi parāda kļūdu “neizdevās instalēt atkarību”. Ja atkarību neinstalēs, nevar instalēt arī papildinājumu..

Uzmanību KODI lietotājiem: Izlasiet pirms turpināšanas

Kodi papildinājumi / būvējumi piedāvā neierobežotu straumēšanas saturu, taču tas var arī jūs satraukt juridiskās nepatikšanās, ja tiek straumētas bezmaksas filmas / TV pārraides / sports. Kodi lietotājiem tiek stingri ieteikts vienmēr savienot VPN, straumējot tiešsaistē. Labs Kodi VPN slēpj jūsu identitāti, apiet valdības uzraudzību, ģeogrāfiski bloķētu saturu un ISP droseļvārstu (kas arī palīdz straumēšanai bez buferiem).

Es izmantoju ExpressVPN, kas ir ātrākais un drošākais VPN. Tas ir ļoti viegli instalējams jebkurā ierīcē, ieskaitot Amazon FireStick. Jūs saņemat 3 mēnešus bez maksas un ietaupāt 49% no gada plāniem. Tam ir arī 30 dienu naudas atdošanas garantija. Ja neesat apmierināts, vienmēr varat lūgt naudas atmaksu.

Noklikšķiniet ŠEIT, lai iegūtu 3 mēnešus bezmaksas un ietaupītu 49% no ExpressVPN

Lasīt: Kā instalēt un izmantot Kodi VPN

Labojums Neizdevās instalēt atkarību no Kodi

Es vairākas reizes esmu saskāries ar šo kļūdu un pēc dažādu metožu izmēģināšanas un izmēģināšanas esmu nācis klajā ar dažām problēmu novēršanas idejām. Kaut arī ir grūti uzlikt pirkstu uz to, kas tieši izsauc kļūdu, esmu pārliecināts, ka viens no šiem risinājumiem jums noderēs.

1. Notīriet Kodi kešatmiņu

Kešatmiņas tīrīšana Kodi dažreiz palīdz novērst kļūdu “atkarības instalēšana neizdevās”. Kešatmiņas dzēšana ir labāka alternatīva visu datu notīrīšanai, jo nezaudējat esošos papildinājumus un Kodi iestatījumus..

Labākais kešatmiņas notīrīšanas veids ir caur Ares vedni. Ja jums vēl nav Ares vedņa, vispirms instalējiet to. Ares vedņa instalēšana prasa apmēram 4-5 minūtes, taču tas ir lielisks rīks.

1. darbība: Tagad dodieties uz priekšu Ares vedni. Jūs to atradīsit vietnē Kodi Homescreen > Papildinājumi > Programmu papildinājumi.

2. darbība: Kad vednis tiek ielādēts, noklikšķiniet uz cilnes Apkope augšpusē.

Neizdevās instalēt atkarību

3. darbība: Pēc tam labajā pusē esošajā sadaļā Kešatmiņa noklikšķiniet uz “Dzēst kešatmiņu / tempu”

kodi instalēšana neizdevās

4. darbība: Kad kešatmiņa ir izdzēsta, tiek parādīts šāds ziņojums. Noklikšķiniet uz Labi, lai turpinātu.

Neizdevās instalēt atkarību

Kā redzat, kešatmiņas lielums manā sistēmā bija tikai 1 MB. Tas ir tāpēc, ka nesen biju pārinstalējis Kodi, un man nav daudz papildinājumu. Kešatmiņas lielums pieaugs un jo lielāka tā kļūs, jo vairāk problēmu tā var radīt. Tas ir iemesls, kāpēc kešatmiņas dzēšana varētu jums palīdzēt ar kļūdu “Neizdevās instalēt atkarības kļūdu”.

2. Notīriet Kodi datus

Dažreiz nepietiek ar kešatmiņas notīrīšanu. Daudzas reizes “Neizdevās instalēt atkarību” ir ietiepīgāks un neizzūd, vienkārši noņemot kešatmiņu. Otra iespēja ir atinstalēt Kodi un instalēt to vēlreiz, svaigi. Lielākoties tas parūpēsies par problēmu. Tomēr, pirms to darāt, tā vietā mēģiniet notīrīt Kodi datus. Datu dzēšana atjaunos Kodi rūpnīcas noklusējuma iestatījumos un ietaupīs laiku.

Ja saņēmāt kļūdas ziņojumu, neizdevās instalēt atkarību no FireStick, izvēlnē Iestatījumi varat atiestatīt Kodi datus šajā ierīcē. Jūs varētu arī izmantot Ares vedni, lai notīrītu datus par visām Kodi atbalstītajām ierīcēm (ieskaitot FireStick)..

Instalējiet Ares vedni Kodi un rīkojieties šādi:

1. darbība: Palaidiet Ares vedni un noklikšķiniet uz cilnes “Vēl” augšējā labajā stūrī (pa kreisi līdz iestatījumiem).

Neizdevās instalēt atkarību

2. darbība: Tagad nākamā ekrāna opciju komplektā noklikšķiniet uz “Dzēst visus datus / jauns sākums”

kodi atkarības nav izpildītas

3. darbība: Apstipriniet savu darbību, noklikšķinot uz “Jā”, kad parādās šāda uzvedne

kodi atkarības nav izpildītas

4. darbība: Pēc tam izvēlieties, vai vēlaties saglabāt savus izlases, avotu un papildinājumu iestatījumus, un noklikšķiniet uz Turpināt, lai turpinātu

Nevarēja apmierināt atkarību no versijas

Kodi datu notīrīšana atkarībā no tā lieluma var aizņemt vienu vai divas minūtes. Kad dati būs notīrīti, Kodi būs svaigs kā jauns. Jūs zaudēsit visus papildinājumus, ieskaitot Ares vedni.

3. Noņemiet un atjaunojiet Kodi datu bāzi

Kodi datu bāze satur daudz lietu Kodi, un, kad tā tiek sabojāta, jūs sākat saskarties ar tādām kļūdām, kādas vēl nekad neesat redzējis, piemēram, attiecīgo vai sakāt: “Kodi instalēšana neizdevās”.

Kodi datu bāzes labošana var maģiski palīdzēt atbrīvoties no daudziem šādiem jautājumiem gandrīz uzreiz. Labi ir tas, ka korumpētā datu bāze neliedz jums izmantot Kodi. Jūs redzat tikai dažas kļūdas. Tāpēc jūs varat to labot no Kodi.

Kodi datu bāzi var noņemt un atjaunot šādi:

1. darbība: Atveriet Kodi sākuma ekrānu un augšējā labajā stūrī noklikšķiniet uz Iestatījumi (naga ikona)

neizdevās instalēt atkarības ugunsdrošo nūju

2. darbība: Pēc tam noklikšķiniet uz Failu pārvaldnieks

kodi failu pārvaldnieks

3. darbība: Nākamajā logā noklikšķiniet uz Profila direktorijs

neizdevās instalēt atkarības ugunsdrošo nūju

4. darbība: Pēc tam noklikšķiniet uz “Datu bāze”

instalēt kodi atkarības

5. darbība: Tagad atlasiet “Addons27.db” un nospiediet atbilstošo pogu / taustiņu, lai atvērtu kontekstuālo uznirstošo izvēlni (piemēram, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz Windows PC). Uznirstošajā logā noklikšķiniet uz Dzēst

neizdevās instalēt atkarību

6. darbība: Apstipriniet savu darbību, noklikšķinot uz “Jā”, kad tas tiek prasīts

neizdevās instalēt atkarību

7. darbība: Tagad aizveriet Kodi un atsāciet to pēc apmēram minūtes. Mēģiniet pārinstalēt papildinājumu, kuru mēģinājāt instalēt agrāk, kad parādījāties kļūda “Neizdevās instalēt atkarību”.

Piezīme: Kad esat atkārtoti atsācis Kodi pēc datu bāzes noņemšanas, dodieties uz Papildinājumiem > Mani papildinājumi un atkārtoti iespējot esošos papildinājumus.

4. Manuāli instalējiet Kodi atkarības 

Ja šķiet, ka nekas nedarbojas, būtu lieliska ideja manuāli instalēt Kodi atkarības, izmantojot TVAddons krātuvi. Faktiski tā ir viena no pirmajām lietām, kuru jūs varētu izmēģināt, jo tai ir tendence problēmu labot labāk nekā citiem risinājumiem.

Tas ir tas, kas jums jādara:

1. darbība: Kodi sākuma ekrānā atveriet Iestatījumi un nākamajā logā noklikšķiniet uz “Sistēmas iestatījumi”

2. darbība: Nākamajā ekrānā atlasiet “Papildinājumi”, ko redzat kreisajā pusē un labajā pusē, iespējojiet “Nezināmi avoti”.

instalēt kodi atkarības

3. darbība: Noklikšķiniet uz “Jā” un apstipriniet savu darbību

kā instalēt atkarības no kodi

3. darbība: Atgriezieties Kodi sākuma ekrānā un šoreiz dodieties uz Iestatījumi > Failu menedžeris

kodi failu pārvaldnieks

4. darbība: Nākamajā logā noklikšķiniet uz Pievienot avotu

pievieno avotu kodi

5. darbība: Tagad noklikšķiniet uz

noklikšķiniet neviens kodi

6. darbība: Tagad ievadiet avota URL kā http://fusion.tvaddons.co. Pareizi ierakstiet URL, jo tas ir avots, no kura instalēsit repozitoriju. Lai turpinātu, noklikšķiniet uz Labi

fusion tv addons

7. darbība: Dodieties uz priekšu un ierakstiet vārdu teksta laukā “Ievadiet šī multivides avota nosaukumu”. Jūs varat tam norādīt jebkuru vārdu. Es to nosaukšu par “saplūšanu”, lai vēlāk ar to varētu viegli identificēties. Noklikšķiniet vēlreiz uz Labi, lai turpinātu.

kodolsintēzes kodi uzstādītājs

8. darbība: Atgriezieties Kodi sākuma ekrānā un šoreiz kreisajā pusē noklikšķiniet uz “Papildinājumi”

kodi addons izvēlne

9. darbība: Nākamā ekrāna augšējā kreisajā stūrī noklikšķiniet uz atvērtā lodziņa ikonas. Šī opcija tiek saukta arī par “Package Installer”

kodi pakešu uzstādītājs

10. darbība: Tālāk noklikšķiniet uz Instalēt no zip faila

instalēt no zip faila uz kodi

11. darbība: Tagad noklikšķiniet uz “saplūšana” vai uz vārdu, kuru avotam piešķīrāt agrāk

saplūšana

12. darbība: Atvērt “Kodi-repos”

instalēt kodi atkarības

13. darbība: Nākamais noklikšķiniet uz “english”

kā instalēt kodi atkarības

14. darbība: Ritiniet uz leju un noklikšķiniet uz “repository.xbmchug-3.0.0.zip” (versijas numurs var mainīties)

neizdevās instalēt atkarību no kodi

15. darbība: Pagaidiet, kamēr ekrāna augšējā labajā stūrī tiek parādīts paziņojums “TV Addons Co repo uzstādīts”

kodi atkarības kļūda

Jums, iespējams, būs jāinstalē vēl dažas atkarības no TVAddons krātuves. Tātad, šeit ir norādītas veicamās darbības:

1. darbība: Vēlreiz dodieties uz Kodi sākuma ekrānu un pēc tam pārejiet uz Papildinājumi > Iepakojuma uzstādītājs > Instalēt no zip faila (iepriekš 9. – 11. darbība)

2. darbība: Noklikšķiniet uz “saplūšana” (vai uz avota iepriekš izvēlēto vārdu) un atveriet “kodi-scripts”

3. darbība: Šeit vajadzētu redzēt pāris zip failus. Viena nosaukumā ir “methandler”, bet otrā ir “urlresolver” (skat. Attēlu zemāk)

kā instalēt kodi atkarības

4. darbība: Instalējiet katru skriptu pa vienam, vienkārši noklikšķinot uz tā

Jūs esat veiksmīgi instalējis visas nepieciešamās atkarības. Tagad mēģiniet vēlreiz instalēt to pašu papildinājumu, kas parādīja kļūdas ziņojumu “Neizdevās instalēt atkarību”. Pastāv diezgan liela iespēja, ka tā novērsīs problēmu.

Kodi atkarības nav izpildītas

“Kodi atkarības nav izpildītas” ir vēl viena izplatīta kļūda, kas saistīta ar atkarībām, un man nebūtu pareizi to nepieskarties.

Šī problēma bieži rodas, mēģinot instalēt vai izmantot papildinājumu, kas jau ir atjaunināts jaunākai Kodi versijai vecākā Kodi versijā. Piemēram, es varētu redzēt kļūdu, mēģinot Kodi 17.6 instalēt papildinājumu, kas paredzēts Kodi 18.

Daudz atjauninātu papildinājumu turpina darboties ar vecākām versijām, taču to pašu nevarētu teikt par visām tām. Par laimi šo problēmu ir salīdzinoši vieglāk novērst. Viss, kas jums jādara, ir atjaunināt Kodi uz jaunāko pieejamo versiju.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka Kodi neatbalsta iekšēju atjaunināšanu no lietotnes. Tāpēc lielākoties jums būs nepieciešama jauna instalēšana. Tas nozīmē arī esošo datu, iestatījumu un instalēto papildinājumu zaudēšanu.

Piezīme: “Atkarību no versijas nevarēja apmierināt” ir kļūda, līdzīgi kā “Kodi atkarības nav izpildītas”, un to parasti var labot, atjauninot Kodi uz jaunāko versiju. Bet, ja problēma joprojām pastāv, neskatoties uz atjauninājumu, novēršiet problēmu, izmantojot kādu no citām iepriekš aprakstītajām metodēm.

Pārbaudiet Kodi žurnāla failu 

Ja nekas jums neder, es ieteiktu jums beidzot apskatīt Kodi kļūdu žurnāla failu. Kodi žurnāls palīdzēs noteikt, kas tieši rada problēmu.

Kodi ir daži papildinājumi, kas palīdz jums apskatīt žurnālu un pat augšupielādēt to tiešsaistē. Skatot žurnālu, meklējiet kļūdas ziņojumu “neizdevās instalēt atkarību”. Pat ja jūs nevarat noskaidrot problēmas galveno cēloni, varat dalīties ar žurnālfailu, un Kodi eksperti varēs jums palīdzēt labāk.

Secinājums

Atkarības ir, no kā atkarīgi papildinājumi, lai straumi jums atvestu uz Kodi. Pēc savas pieredzes varu pateikt, ka kļūdas “neizdevās instalēt atkarību” parādīšanās nav bieži. Bet, kad jūs to uzsākat, jūs vēlēsities, lai būtu kāds risinājums. Viena vai otra iepriekšminētā problēmu novēršanas metode man ir darbojusies dažādos laikos. Es neredzu iemeslu, kāpēc viņiem nevajadzētu šo problēmu novērst. Ja jums ir kādi jautājumi vai ieteikumi, ļaujiet man uzzināt, izmantojot zemāk esošo komentāru sadaļu.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me